Makšķernieku karte

es gan dabūju kādu nedēļu atpakaļ... be tvispār esmu dzirdējis ka šogad kaut kādas problēmas ar karšu iegādi! pāris draugi arī vēl joprojām nevar dabūt kartes!
20.janvāris 2008, 15:28 | links
 
Sasodīts!!! Kas tā par lietu nekur nevaru nopirkt makšķernieku kari. Visur kur prasu par kartēm man atbild " atvainojiet vēl nav atsūtītas ", kad prasu " Kad viņas būs? " pārdevējs paraust plecus.
20.janvāris 2008, 11:19 | links
 
Tā tas ir :)
19.janvāris 2008, 01:28 | links
 
Publiskie un privātie ūdeņi
Bez šaubām, arī privātajos ūdeņos, makšķerniekam ir jābūt makšķerēšanas kartei un arī licencei, ja privātajā ūdenstilpē ir ieviesta licencētā makšķerēšana. Šajā sakarā daudziem piekrastes zemes īpašniekiem būtu vērts atgādināt, ka Ministru kabineta 1998.gada 15.decembra noteikumu Nr.453 „Noteikumi par zvejas tiesību izmantošanu privātajos ūdeņos” 27.punkts nosaka, ka „privātajos ūdeņos maksa par īpašām atļaujām (licencēm) makšķerēšanas tiesību izmantošanai var tikt noteikta tikai tad, ja šajos ūdeņos tiek organizēta licencētā makšķerēšana, kurai saskaņā ar Ministru kabineta 2003.gada 14.oktobra noteikumiem Nr.574 „Licencētās amatierzvejas – makšķerēšanas kārtība” jāizstrādā atsevišķs nolikums.

Zivju dīķi

Vispārējie makšķerēšanas noteikumi un licencētās makšķerēšanas noteikumi neattiecas uz tādiem ūdeņiem (pārsvarā zivju dīķiem), kuri tiek izmantoti specializētai zivkopībai un mākslīgai zivju pavairošanai. Šo ūdeņu īpašnieks var atļaut makšķerēt bez makšķerēšanas kartes un licences atbilstoši paša noteiktai kārtībai, ņemot vērā, ka šajos ūdeņos ielaistās un izaudzētās zivis pieder attiecīgo ūdeņu īpašniekam.

Smalkāk vari palasīties par šo tēmu http://www.vzp.gov.lv/index.php?sadala=7
13.janvāris 2008, 17:51 | links
 
Vai šo karti vajag rādīt arī vietā kur ir privātīpašnieka ezers???

Cik liela varētu būt maksa privātajā ezerā???
13.janvāris 2008, 16:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager