Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Uzgulis vispār priecājies ka sagaidīji atbildi! Ir salmo mājaslapā veikalu telefona numurs ņem un zvanies.
5.decembris 2013, 12:36 | links
 
NG-NG,
Nekā personīga un viesu cieņu Taviem sasniegumiem sportā, dzīvē utt., bet Tava atbilde "uzgulis" netur nekādu kritiku. Ne kā pārdevēvēja, ne veikalnieka/pārdevēja, ne vienkārši līdzcilvēka. Cilvēks uzrakstīja, ka ir invalīds, nedod dievs kādam nokļūt viņa situācijā(invalīds)..., tātad nevar katru dienu skriet uz Rīgu mainīt, saņemt nesaņemto utt. Un viņa rakstītajā es nesaskatīju tiešus apvainojumus Tavā dārziņā. Pluss Tu vēl pats solīji pēc pirmā "posta", pirmndien atbildēt.
5.decembris 2013, 19:59 | links
 
:):) es vēlreiz atkārtoju, ka Salmo pārstāvis esmu tikai un vienīgi darba laikā, man ir arī savs viedoklis, pietam es tīri cilvēcīgi mēdzu kaut ko aizmirst, jo daru ļoti daudzas lietas ....

Nevajag man lasīt morāli, būtu cilvēcīgi atgādinājis, būtu normālu atbildi saņēmis, Vecīt , es ļoti labi zinu ko nozīmē būt invalīdam, man mamma 10 gadus uz gultas nogulēja...,

Bet ar savu invaliditāti nevajag lepoties vai bāzt acīs, vienmēr un visur esmu centies palīdzēt, ja cilvēks palūdz, bieži vien pat tur, kur nevajadzētu..., bet uz jebkuru nepatiesu uzbraucienu sev reaģējusi asi, šeit es vēl pat lamāties nesāktu ....

Un labāk skaties uz sevi un saviem darbiem ..., man nav kauns par to ko un kā daru...
5.decembris 2013, 20:16 | links
 
Neizplūdīšu diskusijās, bet nelasi virspusēji, izlasi visu... Nevienu brīdi neesmu pārmetis Tev tavus darbus vai ko citu.
5.decembris 2013, 20:23 | links
 
NG-NG
Davaj palamājies....:-)
5.decembris 2013, 20:24 | links
 
Mums LATVIEŠIEM vispēr ir problēmas ar komunikāciju, kā kas tā pī...........! Un vēl no Sociķu laikiem iemantotās daiļrunības prasmes , nu ko tad varam gribēt! Subjektīvi- tas par sevīm. Norundam arī šo to esmu prasījis un vienmēr ir pozitīvas atbildes, kā arī māk iepriecināt:)) Par savu sapisto kombi nemaz neprasīju, ja pats tādu nopirku tad arī vainīgs, uzlēju bizoni un maucu nekas netek. Pazavēros Juglas veikalā, vairs šos neredz , laikam kaut kas tā īsti labi nebija!!! Ne asakas!
5.decembris 2013, 20:33 | links
 
Nevajag te NG pārmest kaut ko. Kur ko pirkāt, ejat atpakaļ uz bodi, prasiet sūdzību grāmatu, rakstiet visu, kas uz dvēseles sakrājies. :)) Te zolītes trūkst, te spice lūzt, te aukla netur.... labi, ka griesti savā vietā. Esmu Salmo pircis praktiski 90% inventāra...cena ir pat ļoti atbilstoša kvalitātei.
Ir taču nets, var aizrakstīt bodei un savu bēdu pateikt. Kāpēc šeit tāda tēma vispār? Kāpēc nav sūdzības par citiem tirgotājiem, veikaliem?
5.decembris 2013, 20:43 | links
 
Kāpēc nav sūdzības par citiem tirgotājiem, veikaliem?
5.decembris 2013, 20:43 | citēt | links To hromoj.

Te par citiem nedrīkst runāt...izdzēsīs!:)))
5.decembris 2013, 20:48 | links
 
Nu pavisam slikts veikals "Salmo ",tirgo labu labās mantas par puscenu.....
5.decembris 2013, 20:48 | links
 
Veči, a jūs nevarat aiziet paņemt pa simtam un likties mierā? :)
5.decembris 2013, 20:49 | links
 
Es jau Tiogu paņēmu 40 rupčiki :DD 50% uz visām vasaras mantām Shimaņi -izņemot Stellu -50%
DZĪVA ĻAIPUTRIJA :DDD
5.decembris 2013, 21:03 | links
 
Spičuki - turaties nu tūlīt gāzis nost :DD
5.decembris 2013, 21:05 | links
 
Es jau Tiogu paņēmu 40 rupčiki :DD 50% uz visām vasaras mantām Shimaņi -izņemot Stellu -50%
DZĪVA ĻAIPUTRIJA :DDD

bums, 5.decembris 2013, 21:03

Pie Tiogas arī tiku, bet pie kārotā Stradica... Pazuda jau vakar... it kā! :(
5.decembris 2013, 21:06 | links
 

Paņēmu 3 izmērus šo auklu Rīt būs jāpatestē Izskatījās patīkama Iekrita asīs ,kā teikt uzrunāja :))
5.decembris 2013, 21:10 | links
 
Es jau Tiogu paņēmu 40 rupčiki :DD 50% uz visām vasaras mantām Shimaņi -izņemot Stellu -50%
DZĪVA ĻAIPUTRIJA :DDD

bums, 5.decembris 2013, 21:03
Pie Tiogas arī tiku, bet pie kārotā Stradica... Pazuda jau vakar... it kā! :(

Bandito, 5.decembris 2013, 21:06

Tur bez Stradica bija šis tas ļoti vērā ņemams :DD
5.decembris 2013, 21:12 | links
 
Ne par SALMO. Albakorā pašalik 70% atlaides esot. Vo ipio! I par kvalitāti nevajadzēs sūdzēties, jo nav kam! :))
5.decembris 2013, 21:12 | links
 
Kurā veikalā tad vispār ir saglabājusies tāda sūdzību grāmata? Salmo ir pietiekami labs gan kā tirgotājs un arī kā zīmols, ir arī pašam bijusi neapmierinātība, bet viss tak pāriet.
Tagad esmu dusmīgs par "Pie bloma" pilnīgi bezatbildīgs un bezdarbīgs uzņēmums. D.D.D. Vai drīkst šajā tēmā sūdzēties par citiem.
5.decembris 2013, 21:14 | links
 
Bandito PM
5.decembris 2013, 21:29 | links
 
Bums,cik maksāja tā Micron aukla.
5.decembris 2013, 21:42 | links
 
Bums,cik maksāja tā Micron aukla.

vienkars, 5.decembris 2013, 21:42

Tā nebija akcijā Ja nemaldos tad samaksāju ap 3 ls par 50 m Fascinēja tas ka ir norādīti precīsi izmēri Pārmērīju -pas Piemēram 0.083 -0.066 u.t.t iepakojums labs mehānisku trumēt nav iespējams
Svara testi reāli -kaut arī nebaudīju ,jo tas jau ir otreizējs parametrs atkarīgs no forsmažoriem /mezgli un to pareiza izvēle/ :))
5.decembris 2013, 21:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager