Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Jācitē bijušais prezidens. Laikam sen neesi sists ko?
29.septembris 2019, 08:45 | links
 
ge-sportists [27.09.19]: Prūšu iela subjektīvi nepatika. Biju pirmo reizi - šauras telpas ar plašu sortimentu, kur pašam grūti kaut ko atrast, lai apskatītu. Pārdevējs aizņemts - ar attieksmi - nav ko mani traucēt tā jau esmu aizņemt un Tavs noskatītais kātiņš Tev nemaz īsti nav piemērots. Profitacklē atkal viss pretēji labi. Tur tad arī iztērēju savus 300 eur lietās, kuras biju noskatījis un it kā jau sarunājis ar Prūšu ielas saimnieku.

Pilnīgi piekrītu par Prūšu copes veikalu, pirku tur gumijas 15, pārdevējs viņas man uz letes meta pa vienai, kā sūdus , no sērijas , kā Tu vari atļauties pirkt un prasīt pa vienai pa divām, ....nožēlojams tas krievu pārdevējs.
Par Prūšu ielu. Katram jau sava pieredze. Es varu teikt, ka tas sortimenta kvalitātē ir viens no labākiem copes vertikāliem. Tur eju tad, kad zinu ko vajag. Pārdevējs (laikam arī ĪPAŠNIEKS) - Vitālijs konsultē profesionāli. Piekrītu, ka uķi puķi nesagaidīsi- nav no muldētājiem, bet info saņemu pilnīgu un profesionālu. Un tautībai jau nu gan nav te nekāda nozīme.
29.septembris 2019, 10:41 | links
 
doks1959 [29.09.19]: ge-sportists [27.sep]: Prūšu iela subjektīvi nepatika. Biju pirmo reizi - šauras telpas ar plašu sortimentu, kur pašam grūti kaut ko atrast, lai apskatītu. Pārdevējs aizņemts - ar attieksmi - nav ko mani traucēt tā jau esmu aizņemt un Tavs noskatītais kātiņš Tev nemaz īsti nav piemērots. Profitacklē atkal viss pretēji labi. Tur tad arī iztērēju savus 300 eur lietās, kuras biju noskatījis un it kā jau sarunājis ar Prūšu ielas saimnieku.

Pilnīgi piekrītu par Prūšu copes veikalu, pirku tur gumijas 15, pārdevējs viņas man uz letes meta pa vienai, kā sūdus , no sērijas , kā Tu vari atļauties pirkt un prasīt pa vienai pa divām, ....nožēlojams tas krievu pārdevējs.Par Prūšu ielu. Katram jau sava pieredze. Es varu teikt, ka tas sortimenta kvalitātē ir viens no labākiem copes vertikāliem. Tur eju tad, kad zinu ko vajag. Pārdevējs (laikam arī ĪPAŠNIEKS) - Vitālijs konsultē profesionāli. Piekrītu, ka uķi puķi nesagaidīsi- nav no muldētājiem, bet info saņemu pilnīgu un profesionālu. Un tautībai jau nu gan nav te nekāda nozīme.
Kas nu kam ir ,, muldēšana,, , mana pieredze par kāta iegādi: noskatiju un par cenu sāku runāt, uz ko sākās vaimanāšana un sprauslošana, ka cena nez maz pašizmaksa. Nenoticēju un caur citurieni atradu un nopirku 100€ lētāk. :)
29.septembris 2019, 10:46 | links
 
irseejs [29.09.19]: Jācitē bijušais prezidens. Laikam sen neesi sists ko?
Tavā gadījumā tev būtu pareizāk bijis citēt citu prezidentu! "Laikam no sākuma jāierauj"!
29.septembris 2019, 12:39 | links
 
cope71 [29.09.19]: irseejs [8:45]: Jācitē bijušais prezidens. Laikam sen neesi sists ko?Tavā gadījumā tev būtu pareizāk bijis citēt citu prezidentu! "Laikam no sākuma jāierauj"!
Tavā gadījumā tev mīsli no šejienes vajadzētu izdzēsties, pirms citus par puikiņiem ar tukliem deguniem saukāt. :)
Tas puikiņš tevi kā kabatas nazīti salocītu pajoliņ. :) Bet tu jau esi internetā, te drīkst monitora džedaj :)
29.septembris 2019, 14:39 | links
 
irseejs [29.09.19]: cope71 [12:39]: irseejs [8:45]: Jācitē bijušais prezidens. Laikam sen neesi sists ko?Tavā gadījumā tev būtu pareizāk bijis citēt citu prezidentu! "Laikam no sākuma jāierauj"!Tavā gadījumā tev mīsli no šejienes vajadzētu izdzēsties, pirms citus par puikiņiem ar tukliem deguniem saukāt. :)
Tas puikiņš tevi kā kabatas nazīti salocītu pajoliņ. :) Bet tu jau esi internetā, te drīkst monitora džedaj :)
Trušu būrī kāds švilpo?! :))) Jā, dirsēj. Ir redzēti arī citi tādi mīkstie pajoli kāds esi tu. Kamēr baksta klaviatūru tikmēr varonis, bet kad jāatbild, tad piemīž bikses un izdomā un sameklē iemeslus lai izvairītos no sarunas aci pret aci, lai gan pats uz to ir uzstājis! Tāds lupata esi tu un, cik zinu, tāds pats lupata ir arī tavs draudziņš abavnieks. Sētas krancīši, kas varonīgi vaukšķ aiz sētas, bet, kad paveras vārtiņi, tad apmīžas, iespiež asti kājstarpī un aizlaižas!:))) Tipiski šim interneta laikmetam!
Jā, nēsu paipusīts, bet arī tu esi izcils lohs un sen jau esi pelnījis banu. Un ne tikai šajā portālā!
Ej iedzer savu kārtējo devu dirsēj un atslābsti!
29.septembris 2019, 15:03 | links
 
:) nesmīdini pagastu. Tu tak esi tas kurš ir pārmīzis neceļ trubu kad es tev zvanu.:)
Pelmeni, tālāk par skābiem pifiņiem internetā nekur neesi ticis un arī netiksi :)
29.septembris 2019, 15:12 | links
 
irseejs [29.09.19]: :) nesmīdini pagastu. Tu tak esi tas kurš ir pārmīzis neceļ trubu kad es tev zvanu.:)
Pelmeni, tālāk par skābiem pifiņiem internetā nekur neesi ticis un arī netiksi :)
Es tev, bāba, gan nr iedevu gan laiku un vietu pateicu, atsaucoties uz tavu uzstājīgi vēlmi tikties! Un brīdinaju ka uz svešiem nr neatbildu, lai raksti, ja kas mainās vai samīzīsies. Tu man savu nr iedevi? Tu man uzrakstīji? Tu biji kur tika norunāts? Man gadās vairāk pa desmit svešiem zvaniem pa dienu! Vai starp tiem bija arī tavs... hvz, un nan pooo.! Es viņus visus ignorēju, vienalga vai tas ir dirsējs kas zvana vai jeb kurš cits. No manas puses viss bija korekti! Tu pazudi kā sētas krancis! Tā kā atslabsti un ej irst d'irsēj - betona operātor! :))) Un nepiesārņo sadaļu, savādāk tava draudziņa čoms nosūdzēs tevi adminam un izbanos tevi!:)
29.septembris 2019, 15:37 | links
 
Aha. Ļoti korekti. :) Var redzēt cik tu esi "korekts". :)
29.septembris 2019, 18:43 | links
 
Jūs abi strādājat copes veikalā vai vai viens no Jums, no Jūsu dialoga nevar saprast ...
29.septembris 2019, 18:50 | links
 
Nu piedodiet. Nevarēju noturēties, vajadzēja to muļķi ignorēt, vienkārši zb ka viņš beztēmā gruzī, īpaši ja pazīstamam piparam. Pietam zinot, ka par saviem vārdiem viņš nespēj atbildēt. :(
29.septembris 2019, 18:56 | links
 
irseejs [29.09.19]: Nu piedodiet. Nevarēju noturēties, vajadzēja to muļķi ignorēt, vienkārši zb ka viņš beztēmā gruzī, īpaši ja pazīstamam piparam. Pietam zinot, ka par saviem vārdiem viņš nespēj atbildēt. :(
Tu saki, ka zini, ka es par saviem vārdiem nespēju atbildēt? Esi par to pārliecināts? Es tavam piparam uzbraucu, jo viņš kārtējo reizi te muti brūķēja. Bet nu ok. Lai viņam veicas. Bet kas attiecas uz tevi....Ok ērglēn! Brauc šurp! Kur dzīvoju tu zini. Esmu un būšu uz vietas! Bet ne vēlak par 22, lūdzu.! Kad piebrauksi, dod ziņu, iziešu sagaidīt! Sakartosim štellītes, lai nav te jāpiešmucē forums!
29.septembris 2019, 19:15 | links
 
Vot točna izdariet tā un neplūcaties publiski
29.septembris 2019, 19:31 | links
 
Čaļi! Savas riesta dejas vai privāti vai pietaupiet līdz brīdim, kamēr to slavu jn uzmanību nenomāks Kivičs!
29.septembris 2019, 19:34 | links
 
elgreko [29.09.19]: Vot točna izdariet tā un neplūcaties publiski
Es labprāt. Vienreiz jau pat sarunājam, bet puisis nomīza. Ļoti ceru, ka šoreiz viņš parādīs, ka ir vecis, nevis bāba.
29.septembris 2019, 19:34 | links
 
yess,arī te ir Kiviča cienīgi elemnti.
29.septembris 2019, 19:39 | links
 
Kamēr citi copē, citi humora grāmatas raksta, labais
29.septembris 2019, 19:40 | links
 
Nu bet cope71, es tak tev zvanīju, kāpec necel? Savu nr tu man atsutiji. Tatad sapratu ka tev vajag noskaidrot paris lietas. Pazvaniju. Ne atbildes, nekā. Butu tu normals pipars tad ari pazvanitu. Satiktos, tad jau redzetu kuram ir taisniba. Man tieši tagad pusmuža krīze, darīt nav ko, zin kā, nevar zināt kuram būs taisnība internetā.
29.septembris 2019, 19:51 | links
 
Šie te latvijas kausā nepiedalās.Tur varētu noskaidrot asāko nazi atvilknē.
29.septembris 2019, 20:02 | links
 
irseejs [29.09.19]: Nu bet cope71, es tak tev zvanīju, kāpec necel? Savu nr tu man atsutiji. Tatad sapratu ka tev vajag noskaidrot paris lietas. Pazvaniju. Ne atbildes, nekā. Butu tu normals pipars tad ari pazvanitu. Satiktos, tad jau redzetu kuram ir taisniba. Man tieši tagad pusmuža krīze, darīt nav ko, zin kā, nevar zināt kuram būs taisnība internetā.
Labi, nedirs! Tu tā kā nopuņķojies bērns te šļupsti tagat!
Esi vecis, atbildi par saviem vārdiem un brauc šurp! Adresi zini! Viss, gaidu! Protams, ja nēsi mīzelis!
29.septembris 2019, 20:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager