izpilddirektora Jura Radzeviča izdotais rīkojums

Noteikts paaugstinātas bīstamības periods uz Rīgas ūdenstilpņu ledus
rīta panorāmā pa tv1 ziņoja ka jūrmalas kungi aizlieguši kapt uz lielupes ledus. Man nesapratne - vai tiešām tas kaut kas svaigs izdomāts, vai ziņa līdz tv1 nonakusi tikai tagad ? Cik ir info tad pa lielupi jau pāris dienas špacierē krustu šķērsu un nekādas bīstamības tur vairs nav
22.janvāris 2014, 09:12 | links
 
mirtins
Neņem ļaunā, bet, vai nu Tev izglītība vāja, vai arī vājš ments Tu Esi!?
Noteikumiem/Pašvaldību saistošajiem noteikumiem, utt.../ nav Likuma Spēka....., pirmie 70 pārkāpēji iztika ar aizrādījumu! Turpmāk, lai pārsūdzētu, lasiet noteikumus, noteicošais faktors, zīme un /iespējami/dzīves vieta...!?

vitenahemots, 21.janvāris 2014, 18:17


Neņem ļaunā, bet aizbrauc uz jebkuru pilsētu, kur tu neesi vietējais iedzīvotājs un kur ir pašvaldību menti un pamīz uz pašvaldības domes sliekšņa un tad pasaki, ka uz tevi neattiecas šīs pašvaldības saistošie noteikumi:))

Nu iztiesājies līdz galam ar Rīgas domi par šo aizliegumu un tad sāc musināt tautu, ka ir tāda tiesu prakse:))) Un es tev piebalsošu. Līdz tam, tu vienkārši esi kā malduguns, kas ved purvā:)
22.janvāris 2014, 08:53 | links
 
Es gan esmu par to liegumu patreiz . Viss ir labi. Vismaz nav jāizsaka līdzjutības noslīkušo ģimenēm . Visus gadus atceros - uz pirmo ledu mūsu rindas pasijājās bišku . ....

Bralitis, 21.janvāris 2014, 19:23


Labi čalīt. Kad kāds tik pat stulbs politiķis kā Dainis Turlais, izdzīs cauri vispārēju aizliegumu dzert un smēķēt, gan jau sapratīsi, kur tā sāls:))))
22.janvāris 2014, 08:50 | links
 
Lūk gudri cilvēki lasa internetu, rakstīt ar prot. Var kāds uzrakstīt ko makšķernieki var piedāvāt? Tas ir lai neciestu godīgie, bet pārgalvīgie neaizietu bojā.

Cik sapratu, tad LMA priekšlikums = informēšana un citi preventīvi pasākumi, zīmes, to neivērotājiem naudas sods ir slikta ... mans priekšlikums naudas soda vietā, pie atkārtotas pieķeršanas, neļaut gadu makšķerēt arī dažos histēriju mazāk kā gadu atpakaļ izsauca. Obligātā apdrošināšana, tā tāpat sedz negadījumus pie atrašanās uz droša ledus.

Uzlikt zīmi oktobrī un noņemt aprīlī, sodīt visus kas neievēro ar nav izeja.

Zvaigzne, 21.janvāris 2014, 23:35


Mans piedāvājums, atcelt visus aizliegumus un pārtraukt par to diskutēt. Atsevišķs jautājums ir jūra. Bet iekšējos ūdeņos šis aizliegums ir nevajadzīgs. katrs pats savas nāves kalējs. Ja mēs rīkojamies pēc analoģijas - jaāaizliedz braukt ar automašīnām, velospēdiem, pārvietoties tumšā laikā ar kājām pa ceļiem, vasarā vispār jāaizliedz līst ūdenī un kāpt laivās. Vai tiešām bez jelkādas statistikas, bez jelkāda saprātīga pamatojuma var izdomāt, ka zemledus makšķerēšana ir lielākais ļaunums un zaudējumu radītājs glābējiem. Smēķēšana gultās nodara daudz lielāku postu un kaitējumu un daudz lielākus zaudējumus valstij un glābējiem. Teju katru dienu svodka papildinās ar statistiku par sadegušiem vai izglābtiem pīpmaņiem.
22.janvāris 2014, 08:47 | links
 
Tas ir pilnigi pareizi,ka jasoda un bargak vel vajag ja tik dumji skrien salt uz ledus un ķirina kaut kādus nieka asareļus nu atvaino mn pietiek ar vasaras copi c,iest nevaru tos ziemas badak''sus ,un kad vel grib braukt jūrā ar ledusgabalu tas vispar nav saprotams ,tur vaidzetu triskartigi lai maksa pa šitadu ricibu .

rolis123, 22.janvāris 2014, 07:29

.... un nekad nesapratīsi!
22.janvāris 2014, 08:34 | links
 
Tas ir pilnigi pareizi,ka jasoda un bargak vel vajag ja tik dumji skrien salt uz ledus un ķirina kaut kādus nieka asareļus nu atvaino mn pietiek ar vasaras copi c,iest nevaru tos ziemas badak''sus ,un kad vel grib braukt jūrā ar ledusgabalu tas vispar nav saprotams ,tur vaidzetu triskartigi lai maksa pa šitadu ricibu .
22.janvāris 2014, 07:29 | links
 
bļaviens ! cik mirst pargalvigie moto brauceji ,karstasinigie auto brauceji un vel un vel un vel ! tie paši dzeraji dzerot nekvalitativu alko ! narkomani ! tad jau visam un visur liegumus un aizliegumus ! kas vertes cik biezs ledus ir drošs ! un ja uz udens tilpnes visur ir 30cm ledus bet tilpne ir vairaki avoti kur ledus karta ir 1cm - kas petis un atbildes ja notiks nelaime ? katram avotam - policistu ? pec manam domam -riskeji brauci piedzeries notika nelaime - maksa ! dzeri antifrizu -maksa ! lidi kur nevajag -ieluzi par glabšanu maksa ! neviens nevienu uz bistama ledus nedzen - paši lien -nu tad lai paši atbild !
22.janvāris 2014, 00:38 | links
 
Noveeroju labu skatu nedelas nogalee. Laikam 7 dien tas bija.

Atbrauc menti pie ezera. Iesleedz diseni. Kautko blaustaas ruporaa. Veci turpina seeedeet. Menti no masinas aaraa nekaapj. Veci protams arii nekustina ne ausi. Menti peec 15 min. aizbrauc. :) Veci turpina copi.

Kaa parasti, pie mums viss ir kaartiibaa! :)
21.janvāris 2014, 23:35 | links
 
Lūk gudri cilvēki lasa internetu, rakstīt ar prot. Var kāds uzrakstīt ko makšķernieki var piedāvāt? Tas ir lai neciestu godīgie, bet pārgalvīgie neaizietu bojā.

Cik sapratu, tad LMA priekšlikums = informēšana un citi preventīvi pasākumi, zīmes, to neivērotājiem naudas sods ir slikta ... mans priekšlikums naudas soda vietā, pie atkārtotas pieķeršanas, neļaut gadu makšķerēt arī dažos histēriju mazāk kā gadu atpakaļ izsauca. Obligātā apdrošināšana, tā tāpat sedz negadījumus pie atrašanās uz droša ledus.

Uzlikt zīmi oktobrī un noņemt aprīlī, sodīt visus kas neievēro ar nav izeja.
21.janvāris 2014, 23:35 | links
 
Te ir rakstītas upes kas ietilpst rīgā. Tabula 3.1 13. lapā.
http://www.rpr.gov.lv/uploads/filedir/Ter_plaanojumi/Rajoni/rigas%20rajons/1_sejums_Esosa_izmantosana.pdf
21.janvāris 2014, 23:08 | links
 
Tas attiecas uz rīgas administratīvo teritoriju un paskataties mātē google kas tas ir. Tas ir Viss Rīgas rajons utt, tātad no siguldas līdz iecavai utt.
21.janvāris 2014, 22:58 | links
 
Eu,gudrīši!Varbūt reizi beigsim te visu ķengāt?Kuram no jums ir uzlikts sods par atraššanos uz ledus,vai kas cits?Pats biju 6dien un būšu rīt Juglas ezerā!Un neviens ments nebija pienācis!Lai tie tur Ušakovieši paši tiek galā ar savām problēmām,ko sastrādājuši,bet kamēr nevienu copmani tas neskar individuāli,tikmēr nav ko ņemties!Bet,ja jums bābu hormoni neļauj dzīvot,tad droši turpiniet tādā pat garā!!!!!!!!!
21.janvāris 2014, 22:31 | links
 
Auksts. Es labāk gudri paspriedīšu ar tējas krūzi pie datora :) Sestdien pamērīšu :)

Bralitis, 21.janvāris 2014, 19:44



visi tik gudri, ka nav ko īsti pat d***st pasūtīt :D
21.janvāris 2014, 20:20 | links
 
Auksts. Es labāk gudri paspriedīšu ar tējas krūzi pie datora :) Sestdien pamērīšu :)
21.janvāris 2014, 19:44 | links
 
Nu tad gaidat rīdzinieki vēl menesi,varbūt tad jums atļaus kāpt uz ledus.Brālīt sākumā jau vajadzētu pamērīt ledus biezumu un tad gudri spriest.
21.janvāris 2014, 19:39 | links
 
aha, Peipī jau tūliņ ar autobusiem laidīs virsū, a Rīgā ledus bīstams :D

atzīsim ka RD ir sapisusies meistarība ar šo un kārtējo labo un iespējams pat vajadzīgo/noderīgo lietu ir sadirsusi jau pašā saknē, kā parasti :(
21.janvāris 2014, 19:38 | links
 
Es gan esmu par to liegumu patreiz . Viss ir labi. Vismaz nav jāizsaka līdzjutības noslīkušo ģimenēm . Visus gadus atceros - uz pirmo ledu mūsu rindas pasijājās bišku . ....

Bralitis, 21.janvāris 2014, 19:23


Pareizi , nav ko Rīgā uz ledus līst , visi prom uz Siguldu , tu visiem būs ko darīt . DDD
21.janvāris 2014, 19:32 | links
 
Bralitis- OK!?
21.janvāris 2014, 19:31 | links
 
Es gan esmu par to liegumu patreiz . Viss ir labi. Vismaz nav jāizsaka līdzjutības noslīkušo ģimenēm . Visus gadus atceros - uz pirmo ledu mūsu rindas pasijājās bišku . ....
21.janvāris 2014, 19:23 | links
 
Vasals eMKa. ;)
To laiks rādīs. Domāju, ka tuvāko divu gadu laikā ievirzes uz to būs. Cik pamatoti, to gan nemācēšu stāstīt. RP teritorijā lielākās peļķes ir savienotas ar jūras līci. Tātad par zivju bagātību tajos nevajadzētu šaubīties. Atliek tik kādiem veikliem darboņiem to vērst sev par labu. Tici, vai nē, gribētāju netrūks.
21.janvāris 2014, 19:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager