izpilddirektora Jura Radzeviča izdotais rīkojums

Noteikts paaugstinātas bīstamības periods uz Rīgas ūdenstilpņu ledus
Elementāri. Nodos funkcijas veiklu darboņu rokās. Nav izslēgts, ka tas tiek darīts, lai ieviestu LM. Nebūtu slikti, ja es vismaz šajā jautājumā kļūdītos.

urmaas, 21.janvāris 2014, 18:31[/quote]

:D :D :D nu, urmaas Tu pārspēji pats sevi :) Sorry, nenoturējos :D
21.janvāris 2014, 19:04 | links
 
Labāk, jau Tu kļūdītos! Jo Rīgā, biežāk grābj, un tikai tad domā.....!?

vitenahemots, 21.janvāris 2014, 18:37

Biežāk jau domā, lai grābtu. Ne velti tiek piejemti tam pakārtoti likumu grozijumi,instrukcijas,rīkojumi utt. Tas nav tikai šajā jautājumā.
p.s.
Tāds ir mans redzējums uz visapkārt notiekošo. Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas.
21.janvāris 2014, 18:54 | links
 
Labāk, jau Tu kļūdītos! Jo Rīgā, biežāk grābj, un tikai tad domā.....!?
21.janvāris 2014, 18:37 | links
 
Nesaprotu, kā Rīga tiks galā ar to lieguma regulējumu, jo apšaubāmi ir tas, kas to regulēs!? Ausainim būtu vienkāršāk, ko aizliegt, nevis, aizliedzot, ko kontrolēt....!? Arī nauda RD kasē nāk...!?

vitenahemots, 21.janvāris 2014, 18:27

Elementāri. Nodos funkcijas veiklu darboņu rokās. Nav izslēgts, ka tas tiek darīts, lai ieviestu LM. Nebūtu slikti, ja es vismaz šajā jautājumā kļūdītos.
21.janvāris 2014, 18:31 | links
 
Nesaprotu, kā Rīga tiks galā ar to lieguma regulējumu, jo apšaubāmi ir tas, kas to regulēs!? Ausainim būtu vienkāršāk, ko aizliegt, nevis, aizliedzot, ko kontrolēt....!? Arī nauda RD kasē nāk...!?
21.janvāris 2014, 18:27 | links
 
mirtins, Lilaste taču nav Rīgas teritorija ?

ramex, 21.janvāris 2014, 18:14

Copē droši. Lilaste, kā ari Ulmītis, Dūņezers, Dzirnezers, Pulkstenītis, Kadagas ez un abi Baltezeri NAV Rīgas pašvaldības teritorijā. RP teritorijā ir Juglas ez, Ķīšezers, Buļļupe un dažas mazākas peļķes.
21.janvāris 2014, 18:20 | links
 
Domāts bija: Vai daļējs lieguma atcēlums ir izeja?
21.janvāris 2014, 18:18 | links
 
mirtins
Neņem ļaunā, bet, vai nu Tev izglītība vāja, vai arī vājš ments Tu Esi!?
Noteikumiem/Pašvaldību saistošajiem noteikumiem, utt.../ nav Likuma Spēka....., pirmie 70 pārkāpēji iztika ar aizrādījumu! Turpmāk, lai pārsūdzētu, lasiet noteikumus, noteicošais faktors, zīme un /iespējami/dzīves vieta...!?
21.janvāris 2014, 18:17 | links
 
mirtins, lilaste taču nav Rīgas teritorija ?

ramex, 21.janvāris 2014, 18:14



Sorī... Jugla:))) Man čoms tajā brīdī stāstīja par Lilasti:)))
21.janvāris 2014, 18:16 | links
 
Persōnīgi es smagi šaubos par to, ka lēmums kā tāds tiks atcelts. Kaut ari meitenēm vairs nebij nekāda prieka uzklausīt makšķerniekus. Laikam jau ļoti daudzi ir zvanijuši. Visticamāk pieņems lēmumu par dažām ūdenstilpnēm, ka tur ledus esot samērā drošs. Par pārējo līdz noteiktam laikam būs "noklusējums".

urmaas, 21.janvāris 2014, 17:45

Domāju neesi tālu no patiesības, atvērs Ķīsi, kur muņiki taisa zemledus mačus un lilasti. Lielupi un Daugavu vaļā netaisīs. tas būtu neprāts.

mirtins, 21.janvāris 2014, 18:10


Ko darīs stinšu ķērāji? Sūkās ledu? Daļējs lieguma atcēlums ir izeja. Saprotams ... labāk nekā nekas.
21.janvāris 2014, 18:16 | links
 
mirtins, lilaste taču nav Rīgas teritorija ?
21.janvāris 2014, 18:14 | links
 
Lielupes labais krasts drusku virs varkaļa jau vairs nav jūrmala un tur var dragāt
21.janvāris 2014, 18:13 | links
 
Persōnīgi es smagi šaubos par to, ka lēmums kā tāds tiks atcelts. Kaut ari meitenēm vairs nebij nekāda prieka uzklausīt makšķerniekus. Laikam jau ļoti daudzi ir zvanijuši. Visticamāk pieņems lēmumu par dažām ūdenstilpnēm, ka tur ledus esot samērā drošs. Par pārējo līdz noteiktam laikam būs "noklusējums".

urmaas, 21.janvāris 2014, 17:45


Domāju neesi tālu no patiesības, atvērs Ķīsi, kur muņiki taisa zemledus mačus un lilasti. Lielupi un Daugavu vaļā netaisīs. tas būtu neprāts.
21.janvāris 2014, 18:10 | links
 
Tur jau tā lieta ka kurš tad gribēs atcelt,bet ja nu kāds umņiks ielūzīs ko tad?
21.janvāris 2014, 17:55 | links
 
Persōnīgi es smagi šaubos par to, ka lēmums kā tāds tiks atcelts. Kaut ari meitenēm vairs nebij nekāda prieka uzklausīt makšķerniekus. Laikam jau ļoti daudzi ir zvanijuši. Visticamāk pieņems lēmumu par dažām ūdenstilpnēm, ka tur ledus esot samērā drošs. Par pārējo līdz noteiktam laikam būs "noklusējums".
21.janvāris 2014, 17:45 | links
 
Tā tas ir un rīkojumu izdeva pamatojoties uz RD deputātu lēmumu. Direkcija risina atcelšanas, daļējas atcelšanas procedūru. Šis ir pirmais gads un nav iepriekšējas prakses, kas situāciju atvieglotu, bet cilvēki par to domā un pie tā strādā.

V.S.O.P., 21.janvāris 2014, 12:20


Un tā sākās jezga. Lēmums pamatā ir debīls. Jo tagad pašvaldībai būs jāuzņemas atbildība, ja atcels kaut kur aizliegumu. Nu paši vainīgi. Viņi zināja, ka tā būs, kad šo nolēma. pašas domes juristi viņus par to brīdināja.

Pa lielam šis vienkārši ir jāatceras nākamajās vēlēšanās un jāizdara secinājumi. Tas ir tas, ko mēs varam un mums vajadzētu izdarīt.
21.janvāris 2014, 17:39 | links
 
vitenahemots - beidz musināt tautu uz muļķībām. Saistošie noteikumi attiecas uz visiem cilvēkiem, kas atrodas pašvaldības administratīvajā teritorijā. Arī jebkuram ārzemniekam tiek uzlikts sods par dzeršanu publiskā vietā, un čurāšanu uz Brīvības pieminekļa.

Tieši tas pats attiecas uz ledu. Uz saistošajiem noteikumiem izdots rīkojums. Punkts un āmen. Kamēr nav apstrīdēts tiesā un uzvarēts, kamēr nav atcelts, tas ir spēkā un saistošs visiem šajā pašvaldībā.

Beidz dzīt tuftu!
21.janvāris 2014, 17:36 | links
 
Šaubies vien, tas tas ko mākat vislabāk, šaubīties par visu... tieši tāpēc arī info būs tikai pēc apstiprināšanas.

V.S.O.P., 21.janvāris 2014, 12:59


Mārtiņ, man tev būtu pāris rupju vārdu, bet šaubos vai sapratīsi.
21.janvāris 2014, 17:36 | links
 
... policija rakstīs tos protokolus un sodīs, agrāk-vēlāk, kāda starpība, viņiem vajag protokolus, soda naudas utt., pacepsimies kolektīvi, ka tas nav īpaši loģiski, ka nav īpaši likumīgi un ar to tas viss arī beigsies.
21.janvāris 2014, 17:32 | links
 
Tiem, kas nesaprot, pašvaldību saistošie noteikumi, un arī pašvaldību rīkojumi nav LIKUMI, tie attiecas tikai uz konkrēto pašvaldību, noteikumu nezināšana attiecās tikai uz pašvaldības iedzīvotājiem, vai citiem IEPRIEKŠ brīdinātiem pašvaldības viesiem!?
21.janvāris 2014, 15:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager