izpilddirektora Jura Radzeviča izdotais rīkojums

Noteikts paaugstinātas bīstamības periods uz Rīgas ūdenstilpņu ledus
Zvaigznīt
LMA visu šo huiņu arī ir sataisijusi, kas saistīta ar makšķerēšanu....šitas aizliegums, šķērsenes upēs, nesaprotami liegumi rudens periodā (kas pat neatiecas uz lašiem)u.t.t.
Diemžēl,bet imations ir 100% taisnība, nu labi 98%.
18.janvāris 2014, 12:52 | links
 
"komplekss risinājums - efektīvas brīdinājuma sistēmas ieviešana, apdrošināšana un nepieciešamības gadījumā administratīvie naudas sodi" tas ir tas ko izlasīju Delfi

Tas ko izpilda Rīgas un Jūrmalas dome nav komplekss risinājums ...

imations - beidz savu ķīli citiem galvā dzīt... pretīgi kārtējo reizi paliek, tev ko LMA kādu brūti nocēlis?
18.janvāris 2014, 12:45 | links
 
Ko var cepties par to ledu - pēkšņi visi pamodās un ieraudzīja, ka vairs nevar uz ledus kāpt.
Jau gandrīz gadu atpakaļ „Latvijas makšķernieku asociācijas ” BOSS izteicās par šādu risinājumu un atbalstīja to:
„Birkovs arī par atbilstošu uzskata risinājumu kāds ir Latvijas kaimiņvalstīs, proti, pašvaldības savās teritorijās atkarībā no meteoroloģiskajiem apstākļiem nosaka ledusbīstamības periodu. Ja šajā periodā vai konkrētajās dienās cilvēki kāptu uz ledus, tad par šādu rīcību iestātos administratīvā atbildība, piemēram, naudas sods.” Viss raksts Delfos..
Tādi nu mums ir tie makšķernieku „pārstāvji”.
18.janvāris 2014, 12:26 | links
 
Piedavaju sakot ar pirmdienu sakt visiem zvanit uz rīgas domi lai viniem nerastos viedoklis par to ka visi ir samierinājušie un likusies mierā. Velak sameklēsu domes telefona Nr. un pievienosu forumam. ceru ka nebūsiet vienaldzīgi un arī zvanisiet ūn izteiksiet savu viedokli mūsu valstsvīriem......
18.janvāris 2014, 12:14 | links
 
Paldies veči par izteiktajam domām , redzu ka netikai mani aizskāra šis muļķīgais valsts vīru lēmums .
mana doma ir pirmdien zvanīt uz Rīgas domi un tikt kautkada skaidrībā par to kas un kā . Doma par parakstu vākšanu un lēmuma atselšatu man nav zudusi. domaju viss ir musu rokās.......
18.janvāris 2014, 11:58 | links
 
Ai Labi, braucu uz Lielupes līcīti iecirst āliņģi un kādu bļitku izpeldināt..:)

kraft, 18.janvāris 2014, 09:54


Cerams ka līcītis neatrodas Jūrmalas admin. teritorijā, jo tur no 17.01.2014 tas pats.
18.janvāris 2014, 11:10 | links
 
Kā to saprast, uz visu ziemu tagad man savās labajās vietās Daugavā par copi jāaizmirst? Nu tad aizliegsim pārvietoties ar auto jo civēki var nosisties, ar laivām nevarēs jo kāds varēs noslīkt. Nu un vasarā peldēties arī nevarēs ja nebūs tev uzvilkta veste! Skrobe pa šadiem lēmumiem no Domes puses. Oh ka derētu makškerniekiem kādu piketu uztaisīt pie domes, domāju ka maz nebūtu. Jeb vākt parakstus par lēmuma atcelšanu!!!
18.janvāris 2014, 11:04 | links
 
turpiniet tik balsot par savu miilo Ushakovu,nakotne ne tadi vien brinumi jus sagaidiis
18.janvāris 2014, 10:54 | links
 
Pilnigi piekritu! A to atnak uz copi kautkadi pleguri nolust un gul uz ledus tad izsauc atros un glabejus. Lai tad tadi lluni ari pasi par to maksa, nevis normaliem veciem laupa ziemas copes priekus aizliedzot pat iet uz ledus.
18.janvāris 2014, 10:18 | links
 
Cik gadu simtus cilvēki ir zivs kjērushi un makjskjerejushi no ledus?!!! Katru gadu kads ieluuza, samirka, jaa arii nosliika.Un?!!!Skumjni atziit ka arii berni ir ieluzushi un noslikushi .. tikai vai vasaras laikaa taa nav noticis vairaak? M?tatad aizliegsim peldeshanu - cik makljskenieku ar laivu apgazhas - tatad aizliegsim laivot, IDIOTISMS
Luuk, glabejs veic darbu - glaabjot . . tatad vinjsh straadaa - ja pasham nav praata , lien kur nevajag .. saki paldies ka izglaaba un maxaa!!!;Shitads traktejums buutu ok ...
18.janvāris 2014, 10:01 | links
 
Tas ko es aicinu, ir nepalikt vienaldzīgiem, nebēgt prom no saviem mīļajiem pierīgas ūdeņiem. Vienkārši nevajag samierināties ar faktu, ka nu tā redz ir, kā "gudrie" lēma tā būs.
Jo tas ko lēma ir debilisms! Es neaicinu irsties ar mentiem vai lauzt zīmes, vienkārši kopā kolektīvi izrādīt savu neapmierinātību, jo dzīvojam šeit Rīgā, tās ir mūsu mājas un "tie-tur-gudrie" , sēž par mūsu naudu, nevis paši no savas kabatas sponsorē debilus likumus, bet no tavas un manas naudas.

Ai Labi, braucu uz Lielupes līcīti iecirst āliņģi un kādu bļitku izpeldināt..:)
18.janvāris 2014, 09:54 | links
 
Pašvaldības saistošie noteikumi ir tādi paši "likumi" kas darbojas konkrētā administratīvā teriitorijā:)

Neaicinu ievērot debīlus likumus, aicinu nemēģināt iestāstīt sev un citiem, ka neievērojot saistošos noteikumus, sods nesekos, jo norma ir stulba:) Lai cik stulba tā būtu, tā ir saistoša visiem, Rīgas administratīvajā teritorijā:)
18.janvāris 2014, 09:08 | links
 
Gluzi so teicienu nevar attiecinat uz so situaciju,jo pasvaldibu noteikumi nav likums,tie ir tikai kaut kadi noteikumi,kadi ir katra Latvijas pasvaldiba,un piekritu Duglas un Craft,ka tiesa to var mierigi novinnet!Ne asakas!
18.janvāris 2014, 08:59 | links
 
Uz priekšu:) Kā jau teicu - sākumā nevienam neko nerakstīs. Rakstīs tiem, kas kašķēsies:) Tie kas klausīs, savāks parpalas un ies prom, viss būs štokos.

Likumu nezināšana nevienu līdz šim nav atbrīvojusi no atbildības. Pašlaik spēkā ir rīkojums - Rīgā uz ledus kāpt nedrīkst! Tālākais ir katra paša brīva griba:))
18.janvāris 2014, 08:47 | links
 
pievienojos kraft, tur nav tik viennozīmīgi ar to rīkojumu. Ja es zīmi neredzu, tad varu kāpt virsū, jo man nav jāzin ko kurš ierēdnis pagūltē uzrakstījis. Ja atnāks municipāļi un tomēr kaut ko izrakstīs , tad apstrīdēšu tiesā un vinnēšu. Šitie glupie ierēdņu sacerējumi, kas balstīti uz emocijām ir juridiski ļoti vāji
18.janvāris 2014, 08:44 | links
 
Turpiniet balsot par "Gods kalpot Rīgai":) Es tev pilnīgi piekrītu. Nezinu precīzu statistiku, cik bļitkotāji noslīkst zemledus sezonā, bet domāju, tas nav salīdzināms skaitlis ar , piemēram, cietušiem un bojā gājušiem velosipēdistiem ziemā, vai gājējiem uz gājēju pārejām. Demenciozais Dainis Turlais varētu ierosināt Radzevičam izdot rīkojumu - aizliegt Rīgā braukt ar velosipēdiem ziemā, vai gājējiem šķērsot gājēju pārejas. Tas būtu tik pat debīli, kā aizliegums kāpt uz ledus.

Bet diemžēl kā ir tā ir:) Man nav lieku 70 eiro, ko atdot muņikiem. Zinot, cik aprobežota ir pašvaldības policijas vadība, kas pat par bojātu ceļazīmju neievērošanu, liek maksāt sodus, man nav ilūziju, ka stāvot uz kādas peļķes ledus, man nepienāks klāt brašs formā tērpts zēns un nepieprasīs iekešot:)))

Tā, ka sakožam zobus un turpinam baudīt zemledus priekus ārpus Rīgas:))

mirtins, 18.janvāris 2014, 08:30


Avot tur es tev nepiekrītu! Turpinam baudīt tepat Rīgā! Es nepieļaušu ka man tiek atņemtas tiesības brīvi atpūsties neapdraudot citus iedzīvotājus un punkts! Gan kopā mēs mainīsim,
visticamāk, ka šogad nekas nemainīsies, bet uz nākamo sezonu jau varētu kautcik sakārtot šo te marazmu.
18.janvāris 2014, 08:38 | links
 
Turpiniet balsot par "Gods kalpot Rīgai":) Es tev pilnīgi piekrītu. Nezinu precīzu statistiku, cik bļitkotāji noslīkst zemledus sezonā, bet domāju, tas nav salīdzināms skaitlis ar , piemēram, cietušiem un bojā gājušiem velosipēdistiem ziemā, vai gājējiem uz gājēju pārejām. Demenciozais Dainis Turlais varētu ierosināt Radzevičam izdot rīkojumu - aizliegt Rīgā braukt ar velosipēdiem ziemā, vai gājējiem šķērsot gājēju pārejas. Tas būtu tik pat debīli, kā aizliegums kāpt uz ledus.

Bet diemžēl kā ir tā ir:) Man nav lieku 70 eiro, ko atdot muņikiem. Zinot, cik aprobežota ir pašvaldības policijas vadība, kas pat par bojātu ceļazīmju neievērošanu, liek maksāt sodus, man nav ilūziju, ka stāvot uz kādas peļķes ledus, man nepienāks klāt brašs formā tērpts zēns un nepieprasīs iekešot:)))

Tā, ka sakožam zobus un turpinam baudīt zemledus priekus ārpus Rīgas:))
18.janvāris 2014, 08:30 | links
 
tas viss ir skumji ... kā lai pret tādu marazmu cīnās?
Runājot par ledus drošumu ... visur ledus nekad nebūs vienādi biezs un droš ... tādās vietās kā kanāli, to ietekas, kuģu ceļi nekad nebūs droši. Par jūru vispār nerunāsim tur ledus biezumam nav ižšķirošā nozīme
18.janvāris 2014, 08:19 | links
 
vitenahemots - beidz musināt tautu un taisīt bezjēdzīgu brēku. Likumu un citu normatīvo aktu nezināšana neatbrīvo no atbildības. Nevienā lielveikalā nav zīmes, ka zagt nedrīkst, vai tas nozīmē ka drīkst? Aizbrauc un noliec automāšinu Jūrmalā zaļajā zonā un tad pasaki, ka esi no citas pašvaldības:)))

Kā jau kaut kur rakstīju, sākotnēji policisti tikai preventīvi brīdinās un skaidros, kā vienmēr, kad tiek ieviestas jaunas normas. Ja kāds īpaši neklausīs un pretosies, tam tiks štrāpe.

Ceru, kas šis aizliegums visvairāk skar tieši rīdziniekus!!!! To jūs paši esat godam nopelnījuši!!! Ievēlējāt idiotu Daini Turlo. Te jums rezultāts. Tas ir tieši viņš, kas izlobēja un izdzina cauri izmaiņas saistošajos noteikumos uz kuru pamata ir Radzeviča rīkojums. Viņš to gribēja izdarīt jau iepriekšējās ziemās, taču tika nobremzēts netaisīt sūdus pirms vēlēšanām. Bet pēc pagājjušās ziemas, kad bija lielā jūrā dreifēšana uz ledus, viņam bija dzelžaini argumenti.

Domājiet, par ko balsot!!! Lai nebūtu pēc tam elkoņos jākož:))))
18.janvāris 2014, 07:52 | links
 
Vēl, jo vairāk, Rīgas viesiem, un "migraniem", jāņem vērā, ka pilsētu saistošie noteikumi Latvijā, arī tādi, kā -"Rīgā 2007.gada 19.jūnijā (prot. Nr.74, 5.§) Sabiedriskās kārtības noteikumi Rīgā" galveno kārt attiecās uz vietējiem iedzīvotājiem, iespējami, deklarētiem iedzīvotājiem!!!???
Juridiski, jebkuram Latvijas iedzīvotājam nav jāpārzin jebkuras Latvijas Pašvaldības Saistošos noteikumus, nav arī pienākums tos zināt!?
Respektīvi,neviena LV Pašvaldība, nekad, bez iepriekšēja brīdinājuma, vai aizrādījuma nevar sodīt, citas LV Pašvaldības iedzīvotāju par konkrētās Pašvaldības Saistošo Notekumu pārkāpumu!?
18.janvāris 2014, 00:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager