Politiskās zivis.

Brīva interpretācija ,zivju krājumi-kur,kāpēc,un kam?
Viens no MOSP valdes locekļiem mani brīdināja ka varu tikt izraidīts no pasākuma, MOSP valdes priekšedētājs uzrakstīja, ka man MOSP rīkotie pasākumi ir slēgti.

Zvaigzne, 18.februāris 2014, 16:26


Man bērnībā vecmāmiņa mācīja tautas gudrības:
Jo vairāk sūdu kustina, jo vairāk tas smird.
Ja tuvumā kas smird, tas visdrīzāk ir sūds.
Nelaid iekšā sūdu pa durvīm, nevajadzēs vēdināt telpas.
18.februāris 2014, 17:56 | links
 
Viens no MOSP valdes locekļiem mani brīdināja ka varu tikt izraidīts no pasākuma, MOSP valdes priekšedētājs uzrakstīja, ka man MOSP rīkotie pasākumi ir slēgti.

Zvaigzne, 18.februāris 2014, 16:26

Man bērnībā vecmāmiņa mācīja tautas gudrības:
Jo vairāk sūdu kustina, jo vairāk tas smird.
Ja tuvumā kas smird, tas visdrīzāk ir sūds.
Nelaid iekšā sūdu pa durvīm, nevajadzēs vēdināt telpas.

imations, 18.februāris 2014, 17:56


Nu bet ko tad Tu kustini to sūdu visu laiku, až līdz elkoņiem rocies? Iedzimts mazohisms un grūta bērnība? Es tiešām brīnos ko Tu dari šai makšķernieku portālā ar savu mūžīgo zvejniecības propogandu, kā baptists krogā... Ja trollēt patīk, tad Delfos auditorija palšāka...
18.februāris 2014, 18:14 | links
 
Nu bet ko tad Tu kustini to sūdu visu laiku, až līdz elkoņiem rocies? Iedzimts mazohisms un grūta bērnība? Es tiešām brīnos ko Tu dari šai makšķernieku portālā ar savu mūžīgo zvejniecības propogandu, kā baptists krogā... Ja trollēt patīk, tad Delfos auditorija palšāka...

zaraza, 18.februāris 2014, 18:14



Es tikai pateicu, ko man bērnībā vecmāmiņa mācīja.
Zaraza - Tev, kas ir pretenzijas pret manu nelaiķa vecmāmiņu vai pret tautas gudrībām?
18.februāris 2014, 18:23 | links
 
Es tikai pateicu, ko man bērnībā vecmāmiņa mācīja.
Zaraza - Tev, kas ir pretenzijas pret manu nelaiķa vecmāmiņu vai pret tautas gudrībām?

imations, 18.februāris 2014, 18:23


Es tikai pabrīnījos, ka Tu pats savas vecmāmiņas nodoto viedo un loloto tautas gudrību nepielieto praksē... Bet nu katram savs... Ne es Tevi taisīju, ne es regulēšu un otrādi...
18.februāris 2014, 18:29 | links
 
:)
18.februāris 2014, 18:38 | links
 
Nu tā jau arī ir iespējama iedarbīga cīņas metode pret LM :)
Ja nevar aizliegt, tad jāsarežģī un jāapkaruj ar birokrātiju tā, lai nevienam negribētos :)

zaraza, 18.februāris 2014, 17:37[/quote]
Ko Tev iebildes pret LM zemūdens medībām???????????
18.februāris 2014, 18:44 | links
 
Es tikai pabrīnījos, ka Tu pats savas vecmāmiņas nodoto viedo un loloto tautas gudrību nepielieto praksē... Bet nu katram savs... Ne es Tevi taisīju, ne es regulēšu un otrādi...

zaraza, 18.februāris 2014, 18:29


Nu beidzot sapratu kādēļ Tu tā sastresojies, laikam domāji, ka teiciens par sūdu bija alegoriski veltīts Zvaigznei.
Tu kļūdies es, kā vienkāršs puika visus teicienus saprotu burtiski, kā par sūdiem, tā par sētas krančiem, kas vaukšķ......

Zaraza es arī svešvārdiņu tekstā ieliku - es arī māku botāniķu pontus....
18.februāris 2014, 18:45 | links
 
Andri,

1.A. Palasi šajā pašā tēmā, ko VSOP raksta par MOSP vadīšanu, mērķu nav un nebūs, vadlīniju nav un nebūs, jo situācija mainās un vajagot pielāgoties. Pie šādas situācijas, jebkurš apgalvojums par MOSP darbību ir meli, jo viss pielāgojas situācijai … teiktais, padarītais utt. Tikai valdes lēmumu, ka MOSP iestāsies, ka visām izmaiņām turpmāk jābūt balstītām uz zinātniskiem pamatojumiem vajag mainīt, savādāk baidos, ka priekšlikumiem izmaiņām MN Jums zinātniskā pamatojuma nav un nebūs. Kaut gan protokola uz rokām man nav, droši vien atkal meloju.

1.B. Tavs apgalvojums tie, kas klausīsies kursus šogad un noliks atestāciju vēlāk, nebūs informēti par izmaiņām APK kuras stājās spēkā gada sākumā. Sanāk pasniedzēji apzināti izmanto novecojušu informāciju. Tiešām tā ir? Pēc tavas loģikas tā sanāk, bet es īsti nezinu un šaubos. Es nebūšu tas, kas skaļi pateiks kas ir mainījies, lai nākamā teikumā vai pēc gada tu visiem rakstītu, ka zvaigzne publiski informē maluzvejniekus par SVI vājajām vietām. Labāk lai tu pierādi, ka muļķis var nolikt eksāmenu, nekā kāds izmanto izmaņas ne tam kam vajag.

2. Kad kopēji šo saiti nelikās pazīstama? Apskaties pirmos komentārus. Varbūt to MOSP ar LM atbalstītājiem saista pēc tā ko runā apkārt staigādams VSOP, dēļ tā, kas notika seminārā pēc LK, pēc Oltes uzstāšanās Burtniekos. Saprotu, ka baidies zaudēt savas rozā brilles, zvaigzne ir ērts ienaidnieks un visu nelaimju cēlonis, jo tad nav jādomā ko paši darāt.

Izskaidro man kāds sakars ūdeņu saimniecībai ar pastāvošo LM? Tās ir divas dažādas lietas. Izskaidro kāpēc Saldūdens dzīvotņu darba grupas seminārā par ūdens dzīvotņu stāvokli, to apsaimniekošanas un aizsardzības vadlīniju izstrādi nedzirdēja neviena vārda par LM? (Notika 05.02.2014). LM dotajā brīdī ir veids kā iegūt naudu valsts (potenciāli pašvaldību) funkciju pildīšanai. Vienā vietā tas strādā, šādu situāciju nodrošina daba, citās nē un tajā kur strādā LM organizatora nopelns tajā ir nulle, vēl vairāk izstrādājot jaunu LM nolikumu antropogēnā slodze ir palielināta un nu jau arī rūpnieciskā zveja ar netraucē.

Kam, un pie kādiem nosacījumiem, un kāds LM būtu noderīgs nav interneta diskusiju jautājums. Tam ir vieta, bet ne kā naudas noslaukšana no makšķerniekiem, lai pasaimniekotu atsevišķos izredzētos ūdeņos.

Par to vai MOSP ir "makšķernieku slaucēji”. Ikvienam sākumā jau bija skaidrs, ka darāmā apjoms pārsniegs brīvprātīga darba principus. To varēja atdzīt uzreiz vai izlikties, ka tā nav. Organizācija, kura darbosies kā konsultatīvā padome, nebūs saistīta ar finansēm … vai tas nebija tas, ko sākumā rakstīja par MOSP?
Kas ir tagad? Iesaku visiem paklausīties SWH raidījumu (kraft ir ievietojis saiti, šajā tēmā kādus xx komentārus atpakaļ). Man radās iespaids, ka kāds ļoti vēlas būt pareizais, īstais un vienīgais makšķernieku viedokļa paudējs. Kāpēc mērķis ir radīt jaunus MOSP biedrus, nevis makšķernieku organizācijas, man tas nav viens un tas pats. Šodien ar VSOP raksta par naudu, izskatās, ka tas ir pietiekoši labs virzītāj spēks.

Par VMK, trīs gados iegūti pamatlīdzekļi 17tk Ls vērtībā. Izskaidro man muļķim, kam makšķernieku klubam visas tās figņas? Ok, noderīgas, bet kāpēc fondiem būtu jāfinansē vaļasprieks?
Savukārt, man kā SVI ir skaidrs kam tas viss ir vajadzīgs, un pateikšu vēl vairāk, visa kā vel trūkst.
Tad attiecīgi jautājumi, kas ir patiesās intereses? Tas, ka makšķerniekiem jāsadarbojas ar SVI, jāpalīdz, jāatbalsta nenoliegšu, bet ja tev sāk mācīt kā pareizi dzimteni mīlēt, tad lai iet nokārtoties. Nav visiem makšķerniekiem jābūt kā VMK? Un tur ir tā nelaime, ka viss ir sajaukts kopā, un nav skaidrs kas par ko un kāpēc, bet visi ir makšķernieki.

Par to ko pārstāv MRK, cik reizes var atkārtoties, katra biedrība var pārstāvēt tikai savu biedru viedokli, attiecīgi MRK pārstāv tikai savu biedru viedokli.

AKM, tu raksti panākt, lai Zvaigzne atskaitās, ko pats dara likumdošanas jomā, bija sarežģīti un grūti… zini kā ir, MRK biedriem, kuriem interesē, viss ir zināms. Tevi informēt? MOSP vai VMK informē? Ja jā kur ar to var iepazīties? Kāpēc prasi no citiem to, ko ne pats taisies darīt, ne MOSP taisās darīt. Kur tad pazuda interese par RD rīkojuma priekšlikumu?

Sekas ir redzamas, kurš pirmais pārmeta LMA, ka ejošā projektā pēkšņi nepievērsās VMK biedru apmācībai. Tu taču esi rakstījis projektus, tad pasaki visiem vai projekta vidū var veikt aktivitātes, kas nav paredzētas pēc plāna vai līgumā? No tā arī vairums uztver, ka visi makšķernieku pārstāvji tikai dēļ naudas lien pārstāvēt makšķerniekus. Parunāsim ko MOSP biedra pārstāvis apkārt pa SVI stāsta, domā kāds tu ar laiku šķiro? MOSP slepenais darbs, nevēlēšanās atskaitīties, gribi redzēt kas MOSP lielāko kaitējumu dara, paņem valdes priekšsēdētāju pie rokas un paskatieties spogulī. Palagos ir minējumi, jautājumi … atbildes nav, bet tu uztver personīgi un pieņemot minējumus un jautājumus par apgalvojumiem sāc rakstīt, ka melojot.

3. Aizmirsīsim kas notikās, ka kāds no MRK izteicās par MK cenas celšanu.

Vai VMK ir pētījis citus novadus un ūdeņu daudzumu tajos? No vienas puses to varētu atrisināt ar diferencētu maksu, kas būtu saistīta ar ūdeņu daudzumu novadā. Bet ko darīt ar tiem ūdeņiem kas ir dažādu novadu teritorijās. Lai makšķerētu Ķeguma HES vai Rīgas HES ūdenskrātuvēs cik novadu licences būtu nepieciešamas?

Būtu labi, ja sāktu ar to, ja sāktu ar pamatiem, kas nepieciešams un tad aizietu tālāk līdz tam kur ņemt naudu, tāda ir mana reakcija uz rakstītā saprātīgo daļu.

Demagoģija, es tikai atgādināju, ka savu laiku teici, ka VMK nav nekādas saistības ar LM, izlasot tavu prezentāciju Rāznā, tur pie lēmumu pieņemšanas skaidri ierakstīts, ka centāties ieviest LM visā novadā. Ja nepatīkams atgādinājums, pēc tavas izpratnes ir demagoģija, tad tā vien arī būs.

Pašvaldībām grūž vai pašvaldības vēlas? Ņemot vērā LPS atsevišķas uzstāšanās, pašvaldības alkst pārņemt ūdeņus.

4. Visam ir savs laiks un vieta, ja sadarbība nav iespējama MOSP ietvaros, Latvijas Kausa VMK prezentācijā MKR kā tika nostādīts, atgādināsi. Tad par ko runāt? Pats labi apzinies, ka dotajā brīdī LM apstādināšana nav mutantu audzēšana līcī ko Dūklavs uz urā izlaida cauri.
Tēlaini, gaidām, ka telīte iznāks no kūts, tad arī …

Par atgriešanos MOSP rindās, lai lemj MRK biedri. No mana ieskata, tam nav pamata, jo MRK mērķos ir kļūt par makšķernieku apvienojošas organizāciju biedru, nevis dažādu organizāciju apvienojošas organizācijas biedru. Jautājums vai jaunās konsultatīvās padomes makšķernieku interešu grupu varēs uzskatīt par šādu organizāciju, nezinu? Katrā ziņā darbs tur nebūs atalgots.

Savādāk …eerglis VSOP mācīja kā dzīvot, zvaigzne paralizēja darbu … nākamais būtu rīkojies tāpat… Es tiešām paralizēju MOSP vai VSOP darbu? Es savukārt pieredzēju, ka VMK pārstāvis akli palīdzēja MOSP vadītājam neatskaitoties darīt ko viņš vēlas un kā viņš vēlas. Attiecībā uz MOSP, es pildīju kopsapulces un valdes lēmumus, bet tu Andri, palīdzot VSOP pret mani vērsies personīgi un pamatīgi esi palīdzējis un centīgi piestrādājis, lai radītu nepareizu priekšstatu par mani. No otras puses, atbildot uz tavām provokācijām, pats to vien esmu veicinājis.

p.s. mana, kā SVI atskaite 4 reidi, protokoli - 0, izņemtie tīkli 0km, viss par saviem līdzekļiem.
18.februāris 2014, 18:51 | links
 
Zaraza es arī svešvārdiņu tekstā ieliku - es arī māku botāniķu pontus....

imations, 18.februāris 2014, 18:45


A vot par "botāniķiem" un to pontiem borzometru ierubī un sāc bazaru filtrēt, vienkāršais puika...
18.februāris 2014, 19:02 | links
 
:))
18.februāris 2014, 19:06 | links
 
p.s. mana, kā SVI atskaite 4 reidi, protokoli - 0, izņemtie tīkli 0km, viss par saviem līdzekļiem.

Zvaigzne, 18.februāris 2014, 18:51


Jopcik, tas nav palags, tas jau ir kas par DEĶIS.
Man arī jāiestājas SVI, tad vasarā katru 5dienu, 6dienu, 7dienu, būs pa reidam jūras līcī un kādu ķīniešu tīkliņu arī izņemšu, bieži krastā tos izskalo, turklāt man pašam, kādi pāris km to veco lupatiņu ir aizķēries.
Zvaigzne Tev nevajag statistikai aizdot, kādu km ķīnieti, vecs caurumains, bet reāls tīklinieks - papīram derēs, ja nezini, kā pareizi metrus rakstīt paprasi Saimniekam.
18.februāris 2014, 19:08 | links
 
A vot par "botāniķiem" un to pontiem borzometru ierubī un sāc bazaru filtrēt, vienkāršais puika...

zaraza, 18.februāris 2014, 19:02


Nu, kas atkal Tev nepatīk, domā ka pārrakstīt svešvārdu vārdnīcu baigi kotējas un esi spicais džeks, jā botāniķu sabiedrībā tā tas ir, bet ne citur.
Patiesībā Tev vēl augt un augt, pamācies no Saimnieka, šeit RAKSTS. http://www.pietiek.com/raksti/1_aprila_viedoklis_latvijai_dotie_brizi,_jeb_dazkart_dazviet_dazdazas!" rel="nofollow" target="_blank">RAKSTS.
18.februāris 2014, 19:16 | links
 
A vot par "botāniķiem" un to pontiem borzometru ierubī un sāc bazaru filtrēt, vienkāršais puika...

zaraza, 18.februāris 2014, 19:02

Nu, kas atkal Tev nepatīk, domā ka pārrakstīt svešvārdu vārdnīcu baigi kotējas un esi spicais džeks, jā botāniķu sabiedrībā tā tas ir, bet ne citur.
Patiesībā Tev vēl augt un augt, pamācies no Saimnieka, šeit RAKSTS. RAKSTS.

imations, 18.februāris 2014, 19:16


Zaraza .... imations pats tevi brīdināja, savu vecmammu piesaukdams...
18.februāris 2014, 21:51 | links
 
Te ir smags perebors, man žēl jūsu ģimeņu, vai kaut nedaudz no visa šī laika un tepiķu rakstīšanas, kurus 99 % nemaz neizlasa, jūs veltat laiku arī famīlim ?

Ārprāc !!!!
18.februāris 2014, 22:24 | links
 
Zvaigzne

VMK uzrakstīja projektus, dabūja pamatlīdzekļus, vismaz kāds reāls darbs izdarīts un būs arī rezultāts.
ES un tml projektu pamatlīdzekļu iegādei var uzrakstīt un iesniegt jebkura biedrība ja prot (grib) sakarīgi (sa)darboties. Kritizēt (ēst nost) tos kas dara un kuriem lietas izdodas ir vājuma pazīme.

Darbības rezultātu var salīdzinoši novērtēt tikai pēc sasniegtiem mērķiem (rezultātiem) nevis pēc dažādos procesos ceļā uz mērķi iztērētās enerģijas.

Man no malas izskatās teikšu skarbi: suņi rej, karavāna iet tālāk. citu citātu nespēju ātrumā izdomāt.
18.februāris 2014, 22:31 | links
 
Nu mums pieņemts noēst, noriet tos kas kaut ko dara. Varbūt gadās, ka tie kas kaut ko dara, nedara visu 100% pareizi, bet galvenais ka dara godīgi un no sirds.(godu un cieņu nevar nopirkt)
18.februāris 2014, 22:57 | links
 
Nomads…. var tev tā vienkārši pajautāt? Mana vienīgā kritika bija lai VMK neprasītu lai visi ir tādi paši kā viņi un nevērtētu visus pēc sevis. Kur tur saskati karavānas, suņus, riešanu?

Iespējams (spekulatīvs minējums) MOSP bīda cauri idejas, ka katram makšķerniekam obligāti ir būt SVI, obligāti jānodarbojas ar dabas un zivju resursu aizsardzību, makšķerēšanas un zvejas noteikumu ievērošanas kontroli, jāstājas biedrībās, jāapgūst fondi. Es domāju, ka ir pietiekoši daudz cilvēku, kuriem makšķerēšana ir vaļasprieks un to tā arī vēlas atstāt.

Saskaņā ar MN makšķernieku pienākumi attiecībā uz dabu ir: saudzīgi izturēties pret dabu, nepiesārņot ūdenstilpes un to piekrastes joslu. Es nekur neatradu to, ka makšķerniekiem būtu pienākums nodarboties ar dabas aizsardzību vai noteikumu ievērošanas kontroli. Prasība lai tu darītu to, kas jādara pēc brīvas gribas, vai vērtēšana cik brīvprātīgam darbam vai darba esi paveicis ir nekorekta un spekulatīva.

Tāpēc arī vēlētos lai trīs lietas, makšķerēšana, dabas aizsardzība un noteikumu ievērošanas kontrole tiktu nošķirtas. Pretējā gadījumā lietojam it kā vienus un tos pašus terminus, bet katrs ar to domājam ko savu. No šā rodas spekulācijas, neizpratne, pārmetumi utt. Īpaši tāpēc, ka neskatoties uz vienojošo, mijiedarbībām mērķi ir atšķirīgi.

Nomads, tavi vārdi „ES un tml projektu pamatlīdzekļu iegādei var uzrakstīt un iesniegt jebkura biedrība ja prot (grib) sakarīgi (sa)darboties” Ir makšķernieki, nodibināta juridiskā persona, kura labprāt savam hobijam - makšķerēšanai iegādātos pamatlīdzekļus, vari nosaukt kur un kādi projekti finansē vaļasprieku?

Lai izbēgtu no spekulācijām:
Dabas un zivju resursu aizsardzību, makšķerēšanas un zvejas noteikumu ievērošanas kontroli cilvēki veic pēc brīvprātības principa. Šāda brīvprātīga iniciatīva ir apsveicama un atbalstāma. Diemžēl darāmā darba apjoms un nepieciešamās lietas pārsniedz saprātīgu personīgo ieguldījuma apjomu un nepieciešamais laiks brīvprātības principus.

Sākšu no otra gala, lai veiktu makšķerēšanas un zvejas noteikumu ievērošanas kontroli nepieciešamais saistīts ar apstākļiem. Ja mazākas upes var pārbaudīt ejot ar kājām, tad lielākas un plašākas teritorijas pa sauszemi var pārbaudīt ar apvidus motociklu vai kvadraciklu, ja vēlies būt operatīvs tad piekabe šo līdzekļu pārvadāšanai nepieciešama, ja nerunā par pašu auto, kurš visticamāk ceļu neesamību izjutīs uz savas ādas bieži. Pārbaudot lielākas ūdens platības bez laivas neiztikt, un jo lielākas ūdens platības jo jaudīgāks motors, un… operatīvai darbībai ūdens motocikla iegādi var apsvērt, piekabes, vietas kur to glabāt, slēdzama noliktava konfiscētam. Neslikts dendija komplekts, apvidus auto, kvadracikls, laiva, ūdens mocis, tas viss vēl jākopj, jāuztur tehniskā kārtībā. Piemirsu fotoaparātu, videoiekārtas, tālskati, pie iespējas nakts redzamības tālskati un telefonu kas nebaidās saslapināties. Pieliksim vēl apģērbu, apavus, ziemai ko siltāku, sniega motociklu un benzīna urbi. Tad jautājums, vai vienam cilvēkam tas viss ir apgūstams un lietderīgi izmantojams?
Dabas un zivju resursu aizsardzība, šajā gadījumā tie interesenti, kas vēlas nodarboties dabas un zivju resursu aizsardzību, sakārtot vidi tālu no pirmajiem neatpaliks, izņemot to, ka operativitāte, spēja parādīties negaidīti nav vajadzīga. Attiecīgi visus motocikls viedīgos var izmest un ja tīklus netaisās meklēt plašā areālā tad tik liels motors ar būs greznība.
Līdz ar to lietderīgāk ir, ja tehniku izmanto daudzi, attiecīgi būtu jāveicina SVI apvienošanās organizācijās, kuru brīvprātīgo darbību būtu jāatbalsta. Ja segt atsevišķas izdevumu pozīcijas vai pamatlīdzekļu iegādi var līdzfinansēt vai iegādāties par Eiropas līdzekļiem tikai atbalstu. Attiecīgi organizācija var izvirzīt sev mērķus, plānot darbību, un sasniegt paredzēto. Uztaisiet aptauju, domāju, ka vairums makšķernieku atbalstīs gan SVI, gan SVI organizācijas, gan līdzekļu izdalīšanu tām. Vienīgais kas paliek, ir darbs uz brīvprātības principa, diemžēl darāmā apjoms arī pārsniedz to ko var darīt uz brīvprātības principiem, šeit gan viss ir pašu organizāciju rokās, savākt pietiekošu skaitu biedru, vai censties iegūt atbalstītājus, kas varētu dot finanses pietiekošā apjomā lai varētu apmaksāt nepieciešamo. Katrā ziņā ir jāapzinās, ka uz brīvprātības principiem nevar būvēt patstāvīgas sistēmas, kaut ko garantēt vai apņemties ilgtermiņā, šīm lietām jābalstās uz algotu darbu. Ir izņēmumi, bet tiem apakšā ir finansējums brīvprātīgam darbam. Starp citu tas pats ir ar tā saucamo makšķernieku interešu pārstāvēšanu.

Tāpēc kad nonāk līdz finansējumam brīvprātīgam darbam, vairs nav jautājums par to kas ko dara un vai tas ir labi vai slikti, bet ar kādām metodēm un paņēmieniem cenšas tikt pie finansēm. Ja finanšu piesaistīšana paliek kā pašmērķis un maksāšanu cenšas uzspiest, tas sen vairs nav ne brīvprātīgs, darbs, ne ziedojumu piesaistīšana. Ja problēmu risina šādā ceļā tad jāizveido institūts, kas darbojas uz komercdarbības pamatiem, iegulda naudu, slēdz līgumus, apņemas veikt konkrētas funkcijas, algo darbiniekus. Nevis pieprasa maksu par brīvprātīgo darbu. Tā kā ja ir tādi, kas vēlas būt visiem caurumiem par ielāpu, to nevariet pavilkt paši, neprasiet lai Jums maksā par to, ka esat labi draugi un dariet cēlus darbu, neprasiet lai citi Jums līdzinās un nevērsieties pret domājošiem cilvēkiem. Brīvprātīgs darbs nav apmaksāts darbs un mērķis apmaksāt brīvprātīgo darbu nav diez ko cēls. Iespējams, Nomad tu domā savādāk, bet es palikšu pie sava.
19.februāris 2014, 08:05 | links
 
Tāpēc arī vēlētos lai trīs lietas, makšķerēšana, dabas aizsardzība un noteikumu ievērošanas kontrole tiktu nošķirtas.

Zvaigzne, 19.februāris 2014, 08:05



Zvaigzne – ir tāds kantoris „Latvijas makšķernieku asociācija”, kas katru gadu no valsts jeb no visiem mums saņem daudzus tūkstošus naudiņu. Pāris pēdējos gadus nevienā no atskaitēm, nav norādīts, ko tieši viņi ir izdarījuši. Vienīgais, ko var redzēt, ka viņi iznomā paši sev savas mašīnas, pieraksta sev citu izņemtos tīklu metrus un vispār tēlo, ka koordinē visu maluzvejniecības apkarošanu Latvijā.
Sāc Zvaigzne ar „Latvijas makšķernieku asociāciju”, tad turpini ar pārējiem kantoriem……
19.februāris 2014, 08:34 | links
 
Zvaigzne:

Iepriekšējā ES budžeta periodā bija iespēja pieteikties dažādiem projektiem ļoti daudzos Latvijas reģionos kur cilvēkiem bija spējas un gribēšana. Piemēram ieskaties kaut šeit:
http://rpr.gov.lv/pub/leader_union_view.php?id=5

Aktivitāte 5.1.5, 5.2.7

Papildus daudzās pašvaldībās bija (ir) mazie projektiņi un 500-1000 LVL dažādām vietējām aktivitātēm.

Aizej uz vietējo pašvaldību un aprunājies ar vides speciālistu. Uz rīdziniekiem tas laikam neattiecas.:)
19.februāris 2014, 08:42 | links
 
Es vienkārī figēju :)
Lasīju, lasīju, un tā arī īsti nesapratu, kas tam zvaigznem īsti nepatīk?
Tas ka kāds projektu ir uzrakstījis?
Klau, Tu nevari tā īsi un skaidri, aptuveni 300 rakstu zīmēs uzrakstīt par ko tieši ir satraukums?
19.februāris 2014, 10:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager