Politiskās zivis.

Brīva interpretācija ,zivju krājumi-kur,kāpēc,un kam?
Atgādināšu, ka bija reiz biedrība, kas no MOSP izstājās, jo tā varēšot labāk sasniegt "mērķus".
Kā ir veicies ar šiem mērķiem?

Mūsu pusē ir tā - 3 gadus rukājam, lai visam bāzē varētu likt kaut kādu praktisku pieredzi. Ir daudzi jautājumi, par kuriem viedoklis tikai tagad sāk aptuveni iezīmēties. Ap-tu-ve-ni!

Akmens_Viesis, 17.februāris 2014, 12:39


Nu redzi, Tu atkal visu noreducē uz a la "mums krāns garāks nekā viņiem"... OK, varbūt arī garāks, neesmu mērījis... Labi, ka MOSP dara savu darbu atbilstoši savai pārliecībai un iespējām tā kā to uzskata par vajadzīgu, savu biedru interesēs. MRK dara to pašu kā saprot un māk...
17.februāris 2014, 12:58 | links
 
Zaraza nevajag nekādus 3 punktus parastam MRK makšķerniekam, viss ir vienkāršāk - "Ribku sjestj un n**uj sestj?”.
17.februāris 2014, 13:01 | links
 
Zaraza nevajag nekādus 3 punktus parastam MRK makšķerniekam, viss ir vienkāršāk - "Ribku sjestj un n**uj sestj?”.

imations, 17.februāris 2014, 13:01


Pie rupjībām parasti ķeras, kad argumentu pietrūkst...

P.S. Lamāties māku noteikti ne sliktāk par Tevi, tikai neuzskatu ka publikā telpa ir tam īsti piemērota...
17.februāris 2014, 13:03 | links
 
Varbūt šejienes auditorija ir pelnījusi vienpusēju, sagrozītu informāciju, bet visa polemika sākas no kārtējā aizdomu grauda, kurus sēj.... vienreiz drīkst minēt :)
V.S.O.P., 17.februāris 2014, 12:29



Jebkurš personificēts viedoklis principā ir subjektīvs, vienpusējs, jo
katrs traktē informāciju&faktus caur savu prizmu...
Taisnības nav principā, patiesība ir katram sava, objektīvi ir tikai sausi fakti...
17.februāris 2014, 13:09 | links
 
Zraza – ja neesi pamanījies es nekad nelamājos, es tā domāju – vienkāršs puika, vienkāršas domas. Ja domā, ka Tavs rakstīšanas stils iepinot daudz, svešvārdu ir labāks par manējo – domā tā, bet tas ir tikai tava paša galvā.
Zini ko es saku, kad kāds aizrāda, lai krieviski nelamājos (kaut gan tā ir mana normāla darba sarunvaloda) – esmu Latvietis un šo lamuvārdu nozīmi nesaprotu un neizprotu, tulkojumu protams, ka zinu.
17.februāris 2014, 13:20 | links
 
"Makšķerniekam-parastajam vajag:

1. Pēc iespējas vairāk zivju (laba kontrole, maz konkurentu uz zivju resursa)
2. Iespēju makšķerēt maksimāli vienmēr un visur (viegli pieejami ūdeņi)
3. Maksimāli vienkāršus un vienotus spēles noteikumus (MN)

Viss... Būšu PAR jebkuru uzlabojumu, kurš izpilda
šīs 3 vienkāršās primitīvās lietas, vai vismaz uzlabo kādu no tām, nekaitējot pārējām... Ja tādu nav, tad labāk maksimāli saglabāt status qou un stagnēt..."

Pilnīgi piekrītu Zarazas teiktajam!
17.februāris 2014, 13:38 | links
 
10 pantiņi, AG.
Kaut ko iebilstot par tevis rakstītā sagrozītu atkārtošanu, pats savu priekšlikumu atsauci, bija aizmirsies vai bija izdevīgi aizmirst? Jeb pārpratu un gribas padziedāt?

Par pašpasludinātiem MOSP kritiķiem MRK pats nosauci … tikai aizmirsi piebilst dažas lietas, tu pats MRK šādu titulu piedēvēji, kritizē tos - kuri kaut ko dara, kritizē un pretenzijas izsaka tiem, ar kuriem vēlas sadarboties. Ņemot vērā, ka MOSP nav, bet ir tikai VSOP, sadarbība nav iespējama. Pats to labi apzinies, īsā laikā no vārdiem, ka arī Zvaigzne ir gaidīts visos MOSP par SIF naudu rīkotajos pasākumos tev pašam nācās pūst VSOP stabulē par ļauno Zvaigzni, kurš nav gaidīts, jo piezīdīsies kaut kādai tur informācijai. Pats teicies, ka nolēmi sadarboties ar Balodi, jo rezultāts taustāms, ja jau esi pat mugurkaulu iemainījis, acīm redzot darījums ir bijis tiešām ļoti izdevīgs.
Tad sausais atlikums, sanāk tev traģikomiski šķiet atšķirīga viedokļa paušana. Lai tā arī būtu, ja tas tevi nomierina.

MOSP ir biedrību summa, MRK esot blefotāji? Juridiski MOSP ir biedrību summa, bet tālāko nezinu kā nosaukt. MOSP biedrību biedri ir informēti par notiekošo MOSP? MOSP sēdē taču vairums valdes locekļu atdzina, ka neatskaitās par notiekošo MOSP. Jeb jāapsveic, ka MOSP valžu sēžu protokoli beidzot pieejami? Kad MRK to lūdza darīt, tā bija strādāt traucēšana, gnīdisms, centieni nomest Balodi no krēsla utt.

Mistisko valdes locekli … vai kāds no valdes? Diemžēl neapstiprinātu informāciju nevaru ievietot apgalvojuma formā. Pat notiekošo sagrozīji, ka prezentācijām pēc LK nebija nekāda sakara ar LM. Kas notiktos, ja, piemēram, kādu laiku atpakaļ uzrakstītu, ka VSOP staigā apkārt un reklamē LM, atkal melotu. Pie bildēm "Liepājas ezeri" ieņēmumi/izdevumi 2013 komentāros citāts: „Tādēļ ar bļaujam pilnā kaklā, ka visas publiskās ūdens tilpnes vajag licencēt kā to saka galvenais patriots V.S.O.P.”. Bet tā savādāk Oltes uzstāšanās (kurā ar mēsliem nolēja visus makšķerniekus) kopā ar LM slavinātāju ar neskaitās atbalsts LM, tikai sagadīšanās. Jo valdē šis jautājums nav skatīts….

Lielupes tēmā vēl drastiskāki priekšlikumi par balansieru aizliegumu, MOSP mājas lapā protokolā. Tiek gaidīti priekšlikumi par kādiem pārkāpumiem varētu piemērot Makšķerēšanas kartes iegādes aizliegšanu iegādāties par šo savulaik negānījāt citus? Tu taču ar man zvērējies, ka VMK nav nekāda saistības ar LM, tikai tavā prezentācijā Rāznā lasu, ka centāties ieviest LM visā novadā… tur pat vēl pāris lietas uzpeldēja par kurām es esot melojis. Tu un VSOP bāz maisā īlenus, zākājat visus kuri uz to norāda, aizmirstot ka īlenus maisā nenoslēpsi.

Reālo paveikto studijā … kā zināms mums ir lielas atšķirības ko uzskatām par reāli paveikto, mūsu atskaitē nebūs iegūtie pamatlīdzekļi un realizēto projektu rezultātā piesaistītie līdzekļi…
17.februāris 2014, 13:41 | links
 
Šādām KZ darbībām ir viens rezultāts - pierādīt, ka lemjošiem ierēdņiem vienmēr būs iespēja manipulēt ar makšķernieku viedokli, proti, lai nezūd princips: "Jūs paši savā starpā nespējat vienoties" .
Kamdēļ KZ vajag čakarēt tos LV makšķerniekus, kuri vēlas uzlabot esošo situāciju? Iespējamā atbilde varētu būt tāda, ka iepriekšēja sitācija bija gana ērta un varēja darīt visu, kas ienāk prātā. Nevar tak KZ nolaisties līdz privāto ambīciju apmierināšanas līmenim, par katru cenu... tas būtu neticami un skumji... kāds tak viņu dīda :)
V.S.O.P., 17.februāris 2014, 11:09


V.S.O.P. tā pa vienkāršo. Ir tāda Vides konsultatīvā padome, tur var paust Makšķerieku viedokli. MOSP pat mainīja statūtus lai tur tiktu. Katru gadu ir vēlēšanas. Divi gadi ir pagājuši. Kāpēc tie kas ir VKP nevēlas saadrboties ar MOSP, bet sadarbojas ar LMA? Pats tak teici ka tas ir statūtu jautājums lai MOSP nomainītu VKP esošo LMA.

Tu aicini uz to, ko pats nedari un netaisies darīt, tāpēc labāk būtu paklusējis.
Un ja tieši vienam Zvaigzne ir aizliegts piedalīties pasākumā, kuru pa tv izsludina par publisku, kur tad no mums apmieirina ambīcijas?

Viss ko tu raksti par ierēdņiem, manipulācijām, čakarēšanu ir tāds fufelis kas nav par centu vērts.
17.februāris 2014, 13:51 | links
 
Kāpēc visās šajās diskusijās ne reizi nenonāk līdz jautājumam, vai kaut kur pasaulē šīs 3 cibiņa minētās lietas līdzās-pastāv, un kādā veidā tas tiek panākts.
17.februāris 2014, 13:53 | links
 
Zraza – ja neesi pamanījies es nekad nelamājos, es tā domāju – vienkāršs puika, vienkāršas domas. Ja domā, ka Tavs rakstīšanas stils iepinot daudz, svešvārdu ir labāks par manējo – domā tā, bet tas ir tikai tava paša galvā.
Zini ko es saku, kad kāds aizrāda, lai krieviski nelamājos (kaut gan tā ir mana normāla darba sarunvaloda) – esmu Latvietis un šo lamuvārdu nozīmi nesaprotu un neizprotu, tulkojumu protams, ka zinu.

imations, 17.februāris 2014, 13:20



Par svešvārdiem Tev taisnība, ir tāds grēks :( Neredzu arī neko sliktu sarunvalodai piešķirt emocionālo nokrāsu ar kādu biezāku vārdu, bet rakstiski cenšos izvairīties...
17.februāris 2014, 13:58 | links
 
Man ir viens jautājums tiem kuri vēlas aizliegumu uz laiku iegādāties MK. Kurš atmaksās no MK tirdzniecības neiegūtos līdzekļus tām organizācijām, kuru budžetos ienāk MK naudas?
17.februāris 2014, 14:06 | links
 
patiess prieks, ka mani ar kāds vēl atcerās, ta jau nebūs dzīve velti nodzīvota. :))
a par ko ir saruna?
17.februāris 2014, 14:25 | links
 
Ā, starp citu, tēma atbilstoša un mērķis ir nepiedrazot citas sadaļas. Kāpēc gan nepavaicāt.

Tātad, vēlmi precizēt, ko kurš īsti pārstāv, es tomēr gribētu pavērst pret visiem sarunas dalībniekiem. Tā nav mērīšanās, jo kāpēc tikai dažiem jāatskaitās?

Tāpēc -

Zvaigzne,

1. cik mrk biedru ir izstājušies no mrk, kā arī nav iestājušies dēļ taviem meliem vai vienkārši viedokļu atšķirībām?

2. cik mrk biedru ir taisnojušies, ka zvaigzne neatrāda, ko un kā pauž publiski, bet gāž savā režīmā dajebko, kas varētu diskreditēt mosp.
(kā tev šķiet, protams, ka tu nevari nosaukt skaitli).

3. kā tiek noteikts biedru un atbalstītāju skaits jūsu organizācijā. cik to reāli ir.

4. vai ir kāda būtiska 2013 likumdošanas aktivitāte, ko ir veicis mrk un nav veicis mosp vai pat mazais vmk.

šie ir reāli jautājumi, nevis mežģīnes ko kurš kad esot teicis un ko kurš it kā sapratis un brīvas interpretācijas, atstāstot citu cilvēku iespējamās domas ar mērķi nomelnot.

tā kā mrk pārskatāmu informāciju par savu darbību nesniedz, jāsecina, ka nekāda kārtība un skaidrība uz ūdeņiem tevi neinteresē.

tāpēc nāksies vien tupties brīvajā laikā. un ievēro, 3 dienas tak ļāvu tev gvelzt mierīgi, nesāku pirmais.

PS. Uzminiet, kurā upē Latvijā šomēnes sākta LM ieviešana!
Kad noskaidrosiet atbildi (un es neteikšu, un neatklāšu kā uzzināju), padomājiet, kāds sakars Zvaigznes saceltajam ķīselim ar reāliem notikumiem.

Pavērosim, cik ātri jūs to varat noskaidrot. Laika uzskaite sākas plkst 14:30 ;) Es nesolu, ka atbildē būs tikai viens variants.
17.februāris 2014, 14:29 | links
 
Kāpēc visās šajās diskusijās ne reizi nenonāk līdz jautājumam, vai kaut kur pasaulē šīs 3 cibiņa minētās lietas līdzās-pastāv, un kādā veidā tas tiek panākts.

Akmens_Viesis, 17.februāris 2014, 13:53


Pirmkārt man ļoti gribētos uzsvērt, ka makšķerēšana LV ir tāda lieta, kur lielākā pasaules pieredzes un "labās prakses" daļa nav izmantojama un tās pārņemšana pat kaitīga elementāra iemesla dēļ - mums anomāli liels makšķernieku % uz teritoriju un populāciju. Reāli % salīdzināms ir tikai ar to pusi uz kuru mums skaitās politnekorekti skatīties :( Nu un vēl USA un Japan, kur apstākļi, vēsture utt. pavisam citi :(
Ja nolikvidētu 80% makšķerniekus, tad viss būtu elementāri :)
Mūsu apstākļos ideāla sasniegšana nav iespējama, bet nu pa bišķim situāciju uz labo pusi var bikstīt un uzlabojumi jau ir būtiski, salīdzinot ar 20 gadu senu pagātni...
17.februāris 2014, 14:32 | links
 
Varbūt pat atklāsies, ka mosp īsti neatbalsta LM, tāpat kā mrk īsti necīnās pret LM.
Bet ok, nesteigšos notikumiem pa priekšu.
17.februāris 2014, 14:32 | links
 
1. cik mrk biedru ir izstājušies no mrk, kā arī nav iestājušies dēļ taviem meliem vai vienkārši viedokļu atšķirībām?


Akmens_Viesis, 17.februāris 2014, 14:29


Atzīstos, man bija piedāvājums iestāties MRK. Neiestājos viedokļu atšķirības pēc un vēl citu iemeslu pēc. Viņiem, tāpat kā laikam visām citām copmaņu organizācijām. ir neriktīgi statūti :D
17.februāris 2014, 14:36 | links
 
Man ir viens jautājums tiem kuri vēlas aizliegumu uz laiku iegādāties MK. Kurš atmaksās no MK tirdzniecības neiegūtos līdzekļus tām organizācijām, kuru budžetos ienāk MK naudas?

micuks, 17.februāris 2014, 14:06


Es personīgi esmu pret aizliegumu uz laiku iegādāties MK vtml. (arī MRK kā organizācija par šo jautājumu nav lēmusi), bet nu šisTavs arguments arī galīgi neiztur kritiku... MK ir nodeva valsts budžetā, valsts savu budžetu plāno kā uzskata par vajadzīgu un arī represīvās sodu lietas ir valsts pārvaldībā, attiecīgi ir tiesīga pati savu kabatu regulēt kur pielikt un kur atņemt... Savukārt apelēt par kādu 3šo personu interesēm un "zaudējumiem" kurām lūk piķis neienāks, šādā kontekstā ir dīvaini...
17.februāris 2014, 14:38 | links
 
Zaraza, nolikvidēt 80% copmaņu no valstiskā viedokļa būt neprāts. Jo copmaņi budžetā ienes gana prāvu naudas summu. Pērkot loriņus, ekipējumu, ēsmas. Tērējot naudu degvielai autiņiem, laivu motoriem, un pērkot šņabi valsts kasē ienāk akcīzes nodoklis, PVN. Kopā varētu sanākt labs cipars.
Tā ka pa lielam valstij pat būtu jāveicina makšķernieku kustība jo tādā veidā var no iedzīvotāju kabatām izvilkt ārā naudu budžetam. Vajag lai biežāk copē un lai ir mazāk šķēršļu šim vaļaspriekam. Tāks MRK tagad dabūj labu argumentu kāpēc nevajag LV LM :D
17.februāris 2014, 14:41 | links
 
Es personīgi esmu pret aizliegumu uz laiku iegādāties MK vtml. (arī MRK kā organizācija par šo jautājumu nav lēmusi), bet nu šisTavs arguments arī galīgi neiztur kritiku... MK ir nodeva valsts budžetā, valsts savu budžetu plāno kā uzskata par vajadzīgu un arī represīvās sodu lietas ir valsts pārvaldībā, attiecīgi ir tiesīga pati savu kabatu regulēt kur pielikt un kur atņemt... Savukārt apelēt par kādu 3šo personu interesēm un "zaudējumiem" kurām lūk piķis neienāks, šādā kontekstā ir dīvaini...

zaraza, 17.februāris 2014, 14:38


Zivju fondā ienāk nauda no MK, ja pareizi atceros. Nebūs MK naudu, valsts pateiks, ka naudas zivju fondam nav. Attiecīgi zivju fonds atkal kaut ko nogriezīs attiecībā uz zivju ielaišanu vai vēl kaut ko. Var jau pateikt zivju fondam lai viņi paši nopelna, kā to ir izdarījis viens no ministriem savām pakļautības iestādēm un viņas to arī centīgi dara. Tikai tad domāju ka zivju fondam vienīgā iespēja nopelnīt būs maksīmāli ieviest LV LM.
17.februāris 2014, 14:44 | links
 
Zaraza, nolikvidēt 80% copmaņu no valstiskā viedokļa būt neprāts. Jo copmaņi budžetā ienes gana prāvu naudas summu. Pērkot loriņus, ekipējumu, ēsmas. Tērējot naudu degvielai autiņiem, laivu motoriem, un pērkot šņabi valsts kasē ienāk akcīzes nodoklis, PVN. Kopā varētu sanākt labs cipars.
Tā ka pa lielam valstij pat būtu jāveicina makšķernieku kustība jo tādā veidā var no iedzīvotāju kabatām izvilkt ārā naudu budžetam. Vajag lai biežāk copē un lai ir mazāk šķēršļu šim vaļaspriekam. Tāks MRK tagad dabūj labu argumentu kāpēc nevajag LV LM :D

micuks, 17.februāris 2014, 14:41


Tev pilnīga taisnība... No ekonomikas viedokļa tieši tā arī ir un šis arguments jau tiek sen izmantots kā viens no galvenajiem par iekšzemes zvejniecības ierobežošanu un pret LM... Gan tas, gan tas no ekonomiskā viedokļa ir parazītiski veidojumi...

Par to 80% likvidēšanu tas bij sarkasms no sērijas "nav cilvēka, nav problēmas" :)
17.februāris 2014, 14:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager