Politiskās zivis.

Brīva interpretācija ,zivju krājumi-kur,kāpēc,un kam?
:)

tātad, studijā patiesības brīdis:

1. Zvaigzne tāds te raksta, ka VMK vadītājs neatskaitoties saviem biedriem.
Jauks minējums, bet es neesmu VMK vadītājs! Tas pat zvaigznem būtu bijis jāzina. Bet viņš jau nav biedrs, tāpēc nezina, kā notiek atskaites pie mums.


2. MRK pēc izstāšanās no MOSP nav veicis likumdošanas iniciatīvas" - Zvaigzne apgalvo.
Uz šo ir divas atbilžu versijas:

A. Ja Zvaigzne nemelo, tad sanāk, ka MRK darbība izpaužas tā - Zvaigzne sadomā kādu kaku, ko uzrakstīt CL par Balodi un MOSP, un pārējie "biedri" finansē viņa interneta izmaksas. Jo citas darbības ta nav. Cienījams darbs, apsveicu. To es saucu par kaitējumu MOSP darbībai, un brīvajā brīdī

B. Vai Zvaigznes kungs ir ar mieru nopublicēt, kādu rīkojuma paraugu viņš iesniedza Rīgas izpilddirektoram, kāds lēmums būtu jāpieņem bīstamā ledus sakarā? :)

- - - - - -

Te šodien viens prātīgs cilvēks jau rakstīja - NVO nevajadzētu 1:1 diktēt priekšā valstij, kas jādara.
Drīzāk slīpēt argumentu un sarunas kvalitāti. Ta dā, un tā jau trešo gadu.

Un nu es labprāt mainītu tēmu, paldies normāliem cilvēkiem, kas parali iesūta domas pm.
17.februāris 2014, 18:41 | links
 
1 Precīzi kurā vietā es apgalvoju, ka VMK vadītājs neatskaitās saviem biedriem. Lūdzu citātu, kurā tas precīzi, skaidri un gaiši ir rakstīts?

2. Lūdzu, izskaidro ko tev nozīmē likumdošanas iniciatīva. Savādāk man šķiet, ka runājam par dažādām lietām. Likumdošana, pati par sevi ir process kādā tiek grozīti likumu vai normatīvie akti. Attiecīgi ja pēc būtības, tas jautājums ir ko MRK ir vēlējies izmainīt likumu vai normatīvo aktu pieņemšanas procesā? Šī nav MRK kompetence.

Savādāk, ja jautājums būtu par iniciatīvām, kuras MRK ir veicis 2013.gadā saistībā ar likumiem vai normatīvajiem aktiem. Pie tam unikālas … tad ko unikālu pats nosauci? Bet pēc būtības…

Cik man zināms, tad likumi ir tādā likumdošanas stadijā, kad biedrības priekšlikumus vairs nevar iesniegt, var izteikt viedokli, kuru var arī neņemt vērā.
Saistībā ar šo ir izteikts viedoklis saistībā ar viena Zvejniecības likuma punkta mainīšanu.
Mutiski atbalstīts priekšlikums mazos HES aplikt ar dabas resursu nodokli.
Attiecīgi sanāk gaidīt kad tiks atsākta un tiks pabeigta grozījumu Zvejniecības likumā izskatīšana.

Attiecībā uz normatīviem aktiem.
MRK ir ZMZD iesniedzis būtiskus iebildumus, attiecībā uz iespējamām izmaiņām grozījumos Zvejniecības likumā, jo ar tām saistīts kādus priekšlikumus attiecībā uz izmaiņām Makšķerēšanas noteikumos iesniegt.

Attiecībā uz nākotnes izskatāmiem jautājumiem:
MRK ir iesniedzis viedokli Iekšlietu ministrijai (bija jāiesniedz līdz 03.02.2014), kas ļaus tālāk ņemt dalību „nedrošā ledus” jautājuma izskatīšanā.

Iespējams kaut ko piemirsu….

Pārējais kas atrodams A. ir apgalvojums, nesagaidot atbildi, tu raksti par to ko es daru, tad jautājums tev vajadzīgas atbildes vai kasīšanās, kuras laikā kārtējo reizi varēsi apgalvot to kas nav. P.s. biedri nefinansē manas interneta izmaksas.

B. Publicēt? Iedod e-pastu, kurš nav nobloķēts un es tev nosūtīšu rīkojuma projektu, ko iesniedzu … kā tu teicies kam tur ….



Kaut kā interesanti, tev makšķernieki (daudzskaitlī) ir teikuši, ka ir izstājušies no MRK, ka taisnojušies par Zvaigzni, ka Zvaigzne neatskaitoties ko darot. Drīz būs kopsapulce, tad varbūt šie makšķernieki var izbalsot Zvaigzni no valdes vai nozīmēt citu personu kas pārstāvēs MRK attiecībās ar valsts institūcijām vai varbūt saņemt drosmi un izstāties no MRK?
17.februāris 2014, 19:38 | links
 
Akm, vari izskaidrot … V.S.O.P. raksta „Jūs esat jauki filozofētāji, diskutētāji, parakstu vācēji, bet kopējā MRK darbība mums, makšķerniekiem, labu nenes.” Pret šo arī cenšos vērsties, par kādiem „mums, makšķerniekiem” raksta, šie „mēs, makšķernieki” ir devuši tiesības V.S.O.P. izteikties viņu vietā? Un šie „mēs makšķernieki” nav tikai CL, bet visur. Tu klusē, tad jau nekas nav pret to, ka „mēs, makšķernieki” lieto ikviens, varbūt tas arī jauc ierēdņiem prātus, katrs otrais sāk ar mēs, makšķernieki?
Nākamais ir mīts par vienoto makšķernieku viedokli un vajadzības pēc tā. Vai nav tā, ka MOSP mājas lapā ir rakstīts, ka šo biedrību veido dažādas biedrības, ne tikai makšķernieki? MOSP vadītājs var pārstāvēt tikai savu biedru intereses un viņa viedoklis nav tikai makšķernieku viedoklis, bet dažādu organizāciju viedoklis. Tad kāpēc persona, kas nepauž vienoto makšķernieku viedokli, kaut ko citiem pārmet par sava viedokļa paušanu? Nespēja vienoties, ar ko vienoties? Cik tad ir organizācijas, kuras pārstāv makšķerniekus? Ir kāda organizācija, kas ir tiešām tikai makšķerniekiem? Ja nav, tad kas nespēj savā starpā vienoties? Pēc VSOP KZ čakarē tos LV makšķerniekus, kuri vēlas uzlabot esošo situāciju … viņš nekonkretizēs kurus, varbūt tu zini kurus no MOSP, LMA tieši čakarēju un kādā veidā? Tad ko darīt? Kas tev personīgi vai VMK ir pret to, ka ir MRK iet un patstāvīgi aizstāv savu biedru viedokli? Esi bijis blakus kad tas notiek? Kas ir patiesais nesaskaņu cēlonis? Vari salikt pa punktiem?
17.februāris 2014, 22:20 | links
 
Tad kad jums apniks -noraujat ūdeni un izslēdziet gaismu ...:DD
17.februāris 2014, 22:27 | links
 
Tad kad jums apniks -noraujat ūdeni un izslēdziet gaismu ...:DD

bums, 17.februāris 2014, 22:27


Kamēr nebūs salikti punkti uz "i" tikmēr tas turpināsies. Pie Toņa braukt attiecās, Malikis2011 piedāvājums ar neguva atbalstu ... tā kā acīm redzot ir izdevīgi ka šis viss turpinās. Galvenais lai cilvēkiem jautri.
17.februāris 2014, 22:55 | links
 
Gadījumam ja aptrūkstas rejamā materiāla, tad te kā viesis M. Balodis. Liekas, ka vienā teikumā, pat arī tiek pieminēti daži šejienes personāži :D

http://www.medniekiem.lv/zalais-sturis/2014-02-13/
17.februāris 2014, 22:57 | links
 
Bumsi, tam jau šī tēma tika radīta. Necope Usmā ir blakus tēmā.

No gaišās puses... 6 cilvēki pa dienu painteresējās par konkrētām upēm, par kurām raizējas, konkursa atbildi neviens neuzminēja un palika atvieglots. LM apkarotāju avangards izlikās, ka problēma nepastāv.

Neatbildētos jautājumos ir kaifs, tie ir tik neatbildēti.
17.februāris 2014, 23:01 | links
 
Ja jums šāda lieta patīk Atpestī dies raujaties pēlēkiem ģīmjiem Zvaigzne ? kurš ta atteicās pie mana čoma braukt ?
17.februāris 2014, 23:12 | links
 
Ja jums šāda lieta patīk Atpestī dies raujaties pēlēkiem ģīmjiem Zvaigzne ? kurš ta atteicās pie mana čoma braukt ?

bums, 17.februāris 2014, 23:12


Tika aicināti "visi kas tur nevar sadalīt kuri ir pareizie makšķernieku aizstāvji".
17.februāris 2014, 23:46 | links
 
Gadījumam ja aptrūkstas rejamā materiāla, tad te kā viesis M. Balodis. Liekas, ka vienā teikumā, pat arī tiek pieminēti daži šejienes personāži :D

http://www.medniekiem.lv/zalais-sturis/2014-02-13/

kraft, 17.februāris 2014, 22:57


Atkal VSOP samelojās, aizmirsa pa radio pateikt, ka Zvaigzne nav aicināts uz MOSP pasākumu un aicināja visus.
17.februāris 2014, 23:49 | links
 
Man šī riešanās ir apnikusi. Pat vairāk nekā apnikusi. Šāda demagoģija, un pielietotās darbības metodes man nav pieņemamas. Ja nepietika ar manis mutiski pateikto ...
Tādēļ skaidrībai - http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-61736.htm
P.s. Kur orģinālu aizmeilot?
18.februāris 2014, 09:21 | links
 
Ir dzirdēts, ka daudzi to grib izdarīt, iespējams tavs solis pamudinās pārējos. Saprotu tavu rīcību.
18.februāris 2014, 09:27 | links
 
Saprātīgiem copmaņiem, kā urmass, zaraza, vajadzētu parunāt ar zvaigzni, lai mazliet piebremzē ar tekstiem, ja ļoti gribas rakstīt, tad lai raksta daudz mazāk un pārdomātāk. Ar šādiem diezgan nebaidāmiem "palagiem", kaut arī to saturs kopumā nešķiet ne melīgs, ne aplams, var tikai bojāt iespaidu par mrk.
18.februāris 2014, 10:02 | links
 
Griezeej, vēl dažus komatus ieliec iesnieguma tekstā, un varbūt varēs saprast ko īsti gribi darīt, un kāpēc.
18.februāris 2014, 10:14 | links
 
... ir kā Zadornovs teica vienā no saviem šoviem:
... Jūs neapvainojaties, pa vienam Jūs laikam esat normāli džeki, bet nu kopā...

lietas labad aicinu uztaisīt jaunu sabiedrisko organizāciju, kurā visi esat ierakumu vienā pusē - pēc proporcionalitātes principa.
18.februāris 2014, 10:16 | links
 
Man šī riešanās ir apnikusi. Pat vairāk nekā apnikusi. Šāda demagoģija, un pielietotās darbības metodes man nav pieņemamas. Ja nepietika ar manis mutiski pateikto ...
Tādēļ skaidrībai - http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-61736.htm
P.s. Kur orģinālu aizmeilot?

Griezeejs, 18.februāris 2014, 09:21


Nu ta beidzot, ne gads nepagāja... Paldies par iesniegumu, savādāk mēs jau smadzenes izmezdžījām domājot, ko ar šo situāciju darīt...
E-pasts PM
18.februāris 2014, 10:17 | links
 
Atkal VSOP samelojās, aizmirsa pa radio pateikt, ka Zvaigzne nav aicināts uz MOSP pasākumu un aicināja visus.

Zvaigzne, 17.februāris 2014, 23:49


Zvaigzne pēdējā laikā laikam mēģina radīt savu personības kultu, kad katru reizi viņš jāpiemin. Drīz pat purkšķi trolejbusā nevarēs palaist, bez Zvaigznes pieminēšanas.
18.februāris 2014, 10:20 | links
 
Sadaļā -Iz veciem rakstiem - ievietoju vienu copes stāstu no veciem laikiem, par atklāšanas prieku un labām emocijām. Labas emocijas un - Ne asakas!

Iz seniem rakstiem
18.februāris 2014, 10:29 | links
 
...
lietas labad aicinu uztaisīt jaunu sabiedrisko organizāciju, kurā visi esat ierakumu vienā pusē - pēc proporcionalitātes principa.

jurists, 18.februāris 2014, 10:16


būtu jau ideāli, bet nav jau to ierakumu un frontes... nelaime tāda, ka nav jau praktiski hobija MAKŠĶERNIEKU organizāciju, kam idejiskais mērķis būtu uzlabot un atvieglot dzīvi makšķerniekiem sava hobija realizāciju valsts līmenī... Mums ir no katra pa bišķim biezā vinegretā, gan pisnessmeņi - ūdeņu apsaimniekotāji un LM organizētāji, gan vides aizsargi ar fondu u.c. līdzekļu apgūšanas ievirzi, izglītotāji un mediju zvaigznes kam arī ZF u.c. piķis vajadzīgs, gan sportisti utt.
18.februāris 2014, 10:36 | links
 
Tiem,kam nepatīk šajā lapā notiekošais.[Piekak.ts,piedir.ts]
Šī tēma.tika speciāli radīta ,lai visi zivju dalītāji;krāni, nekrāni un kašķi, kam pienākas un kas, kuru ir apsipis būtu vienuviet.
Nelasiet,kāds tiek piespiests ar varu lasīt, rakstīt?Atgriežamies pie status quo, katrā tēmā pa čupiņai?
Bet ,tad muti ciet par skaisto tēmu piesārņošanu.
18.februāris 2014, 10:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager