Politiskās zivis.

Brīva interpretācija ,zivju krājumi-kur,kāpēc,un kam?
Zvaigzne-kāreiz vietējie bez noteikumiem, dūra, ķēra tīklos un ar bredeni(mazu zivju vadu) valkāja un zivis bija un pietika:D

Malikis2011, 20.februāris 2014, 15:23

Tāpēc arī tagad nepietiek...
20.februāris 2014, 15:48 | links
 
V.S.O.P. uz ko ir balstīts tavs apgalvojums? Ir bijusi kāda aptauja? Vari noformulēt ko tad īsti grib vieni un ko otri.

Es piemēram apzinos ka pilni ūdeņi ar zivīm nav un nebūs par baltu velti. Neesmu iestājies par to ka makšķerēšanai Latvijā jābūt bez maksas.*


*Varētu būt izņēmumi, bērni, invalīdi, mazo balto zivju makšķerēšana ar bezriņķu makšķeri ... kaut kā tā.

Zvaigzne, 20.februāris 2014, 15:33



Apgalvojums, ka bļāvēju daļā ir balstīts uz MRK veikto aptauju pret LM Latvijā.

Apgalvojumam par lobismu no LPS - pierādījumus studijā!
20.februāris 2014, 15:43 | links
 
....
Pagaidām LPS lobē lai visu ūdeņi nonāktu pašvaldībām, ir kas LPS atbalsta.

Zvaigzne, 20.februāris 2014, 14:25


Šis gan ir populisms, pierādījumus studijā, please :)

V.S.O.P., 20.februāris 2014, 15:27


Mārtiņ, nu MOSP Māriņ ... izskaidro kāpēc atsevišķas pašvaldības jau ir pārņemušas ūdeņus? Tev ir īsta atmiņa vai vienošanās ar Sproģi, ka to ko esat teikuši pielāgojiet pēc vajadzības un apstākļiem. Tev laikam ir aizmirsušas Tautsaimniecības komisijas sēdes, LPS organizētā sēde Zemkopības ministrijā. Man šķiet ka bija viens papīrs ko LPS iesniedza Tautasaimniecības komisijai vai apakškomisijai, bet es makalatūru nevācu. Žēl ka vēl kāds kas piedalās sēdēs, kuram makšķernieki, ticētu nevar pateikt kurš dotajā brīdī no mums melo. Es zinu kas es tas neesmu, tu apgalvosi to pašu.
20.februāris 2014, 15:40 | links
 
to var redzēt pie kā noved augstākā izglītība )))
20.februāris 2014, 15:37 | links
 
V.S.O.P. uz ko ir balstīts tavs apgalvojums? Ir bijusi kāda aptauja? Vari noformulēt ko tad īsti grib vieni un ko otri.

Es piemēram apzinos ka pilni ūdeņi ar zivīm nav un nebūs par baltu velti. Neesmu iestājies par to ka makšķerēšanai Latvijā jābūt bez maksas.*


*Varētu būt izņēmumi, bērni, invalīdi, mazo balto zivju makšķerēšana ar bezriņķu makšķeri ... kaut kā tā.
20.februāris 2014, 15:33 | links
 
....
Pagaidām LPS lobē lai visu ūdeņi nonāktu pašvaldībām, ir kas LPS atbalsta.

Zvaigzne, 20.februāris 2014, 14:25



Šis gan ir populisms, pierādījumus studijā, please :)
20.februāris 2014, 15:27 | links
 
Zvaigzne-kāreiz vietējie bez noteikumiem, dūra, ķēra tīklos un ar bredeni(mazu zivju vadu) valkāja un zivis bija un pietika:D
20.februāris 2014, 15:23 | links
 
Zvaigzne-atvaino mani, bet tiešām Tev ar galvu nav viss kārtībā, vai pilnmēnes vai pavasara ietekmē, varētu jau Tavus vārdus atspēkot, bet negribas ieslīgt ilgās diskusijās par komunismu un ūdeņu apsaimniekošanu un ka mēs esam valst.
P.S.
Neņem ļaunā, bet palasot Tavus palagus redzu ka murgu vairāk par domu graudiem.

Malikis2011, 20.februāris 2014, 14:53

Es pat nestrīdēšos, iespējams kļūdos. Valsts ir kas mistisks un parastam cilvēkam ar to nav pilnīgi nekādas saistības. Komunisma definīcija skaidrojošā vārdnīcā ir ielikuši kaut kādi dunduki. Un Jums abiem ir taisnība, tev apgalvojot, ka to kas visu grib par velti ir daudz un arī VSOP, kas apgalvo pretējo. Kaut kā tā.

Zvaigzne, 20.februāris 2014, 15:04


V.S.O.P apgalvo nevis pretējo, bet to, ka bļāvēju daļa ir neliela.

Tie makšķernieki, kuri saprot, ka "pat pats nekas" nerodas no plika nekā, arī labprāt gribētu zivīm pārpilnus ūdeņus un par baltu velti, tomēr apzinās realitāti, ceļoņus un sakarības. Tāpēc nepūš zvaigžņotā sapņu stabulītē, bet gan kārtīgi dara savu darbu, copē un atpūšas. Tā daļa, kura "taurē" par komunisma ideāliem ir neliela. Daudz mazāka par virtuāli šķietamo. Šādu viedokli paž V.S.O.P
20.februāris 2014, 15:20 | links
 
Jā, micuk, protams, ka zivju nav.
Kad vietējie lopā slepus izkāš... piemēram, Salacu, uz to mazo brīdi, viņas uzrodas, tad atkal copes lietās nav. 200 lasīšu vidējā sezonā labam spiningotājam, tad atkal uzrodās. Aizbrauc ar copes raidījumu filmēt, ta atkal nav. Un tā tālāk.

Un miljons, tas knapi vienai upei, ko tu. Galvenais, iestāstīt sev tā kārtīgi, ka tas viss būs jāsamaksā gala lietotājam, un lai dzīvo stagnācija (un aizliegt leišiem ķert stintes, re, kā tie arī Burtnieka ezeru piedrazojuši).
20.februāris 2014, 15:20 | links
 
Hehehe, un ko es bez Zvaigzneskunga darba laikā darītu?
Es te tā aizdomājos par domu graudu, ko minētais onkulis bija iemetis kādu gabalu iepriekš. Un šķiet, ka viņš un vēl pāris pilsoņi ir metušu arī agrāk un citās tēmās.
Tipa - ir bezgala slikti ķert zivis to koncentrācijas vietās, kur zivis smēdz sapeldēt no tuvākās vai tālākas apkārtnes.
Nu abet mīļie draugi - vai tad cilvēks, kurš nav gluži dumjš un kaut nedaudz saprot ko no zivju ķeršanas, vispār ķer kaut kur citur?
Kāds tad būtu pareizais variants? Sameklēt vietu, kur zivju nav, vai to ir pagalam maz un "ķert" tur?
:)
Petnieks, 20.februāris 2014, 15:06


Lūk šeit es neuzstāju. Kādreiz ziemā, ziemošanas bedrēs esot bijis aizliegts ķert zivis (vismaz tā baumo). Tagad nē. To vai šāds aizliegums ir bijis pamatots un vai ir nepieciešams to atjaunot, to vajadzētu noteikt zinātniekiem, nevis makšķerniekiem.
20.februāris 2014, 15:18 | links
 
Hehehe, un ko es bez Zvaigzneskunga darba laikā darītu?
Es te tā aizdomājos par domu graudu, ko minētais onkulis bija iemetis kādu gabalu iepriekš. Un šķiet, ka viņš un vēl pāris pilsoņi ir metušu arī agrāk un citās tēmās.
Tipa - ir bezgala slikti ķert zivis to koncentrācijas vietās, kur zivis smēdz sapeldēt no tuvākās vai tālākas apkārtnes.
Nu abet mīļie draugi - vai tad cilvēks, kurš nav gluži dumjš un kaut nedaudz saprot ko no zivju ķeršanas, vispār ķer kaut kur citur?
Kāds tad būtu pareizais variants? Sameklēt vietu, kur zivju nav, vai to ir pagalam maz un "ķert" tur?
:)
20.februāris 2014, 15:06 | links
 
Zvaigzne-atvaino mani, bet tiešām Tev ar galvu nav viss kārtībā, vai pilnmēnes vai pavasara ietekmē, varētu jau Tavus vārdus atspēkot, bet negribas ieslīgt ilgās diskusijās par komunismu un ūdeņu apsaimniekošanu un ka mēs esam valst.
P.S.
Neņem ļaunā, bet palasot Tavus palagus redzu ka murgu vairāk par domu graudiem.

Malikis2011, 20.februāris 2014, 14:53


Es pat nestrīdēšos, iespējams kļūdos. Valsts ir kas mistisks un parastam cilvēkam ar to nav pilnīgi nekādas saistības. Komunisma definīcija skaidrojošā vārdnīcā ir ielikuši kaut kādi dunduki. Un Jums abiem ir taisnība, tev apgalvojot, ka to kas visu grib par velti ir daudz un arī VSOP, kas apgalvo pretējo. Kaut kā tā.
20.februāris 2014, 15:04 | links
 
Zvaigzne-atvaino mani, bet tiešām Tev ar galvu nav viss kārtībā, vai pilnmēnes vai pavasara ietekmē, varētu jau Tavus vārdus atspēkot, bet negribas ieslīgt ilgās diskusijās par komunismu un ūdeņu apsaimniekošanu un ka mēs esam valst.
P.S.
Neņem ļaunā, bet palasot Tavus palagus redzu ka murgu vairāk par domu graudiem.
20.februāris 2014, 14:53 | links
 
basks- nav tik vienkārši tīrīt ūdeņus un audzēt zivis, ielaist, pašvaldības nevar, jo nav viņu īpašums un ieguldīt naudu nevar, daļai izdzirdot ka uz ūdeņiem būs saimnieks mati ceļas stāvu un pretojas kā var vienā vardā liela daļa grib komunismu, visu daudz un par brīvu neko nedarot:D

Malikis2011, 20.februāris 2014, 13:43

Tūlīt visiem sacelsies mati stāvus, ūdeņiem ir saimnieks un tā ir valsts. Valsts esam mēs paši. Mēs paši ejam vēlēt un dodam cilvēkiem pilnvaras vadīt valsti savā vietā. Citi rīkojas vēl bezatbildīgāk un uzliek uz to, kas rīkosies viņa vārdā un attaisnojas, ka pilnvaras nevienam nav devuši. Attiecīgi saimnieku esam ielikuši paši, paši vainīgi pie tā, kas ar tiem ūdeņiem notiek.

Komunismu piesaucot pievienojiet ko ar to domājiet, ideju, ka visi ir vienlīdzīgi, ka no visiem prasa pēc iespējām, bet piešķir pēc vajadzības vai totalitāro režīmu, kas valdīja pagājušā gadsimtā arī šajā zemē.

Daudz par brīvu neko nedarot nav nekāda sakara ar komunismu, šeit teikšu, ka tieši tie, kuri vēlas lai ūdeņi nonāktu atsevišķu privātpersonu rokās vēlas, to vēlas lai pašu un draudziņu „par brīvu” apmaksātu pārējie.

Vispārīga aptauja par to, kas ir par ko, nav veikta, tāpēc apgalvot, ka vairums vēlas vai to, kuri vēlas, nav daudz ir tukšs populisms.

Pagaidām LPS lobē lai visu ūdeņi nonāktu pašvaldībām, ir kas LPS atbalsta.
20.februāris 2014, 14:25 | links
 
No tā, kam ir nauda, micuk. Tev ir nauda, micuk? Ahā.

Akmens_Viesis, 20.februāris 2014, 14:15


Man ir, bet es Tev nemaksāšu, tāpat kā nemaksās lielākā daļa. Būsim reālisti, apmēram 1 ljimonu eur Tev nav reāli iekasēt no Venstpils novada. Bet ar mazāku summu, Tu kārtību nespēsi nodrošināt visā Venstpils novadā. Un sanāk apburtais loks. It kā maksājam par zivīm un kārtību, bet nav ne zivju, ne kārtības.
20.februāris 2014, 14:21 | links
 
No tā, kam ir nauda, micuk. Tev ir nauda, micuk? Ahā.
20.februāris 2014, 14:15 | links
 
basks, man ir 3 dēli, ir sakars gan ar zivju laišanu gan sargāšanu, gan copi un upju kopšanu, un no vajadzības reizēm izlamāties tas nav paglābis.

šī sadaļa bija domāta priekš politikas un kasīšanās, lai lielupes u.c. copes tēmā cilvēki mierīgāk uzzinātu jebko par zivīm.
Ja vienā virzienā tas darbojas, lūdzu ievērot arī pretējas intereses un nepiedrazot šo tēmu ar aizrādījumiem par pieklājību, morāli, zivīm, copi, loriņiem un upju krastos augošām ogām ;)

Veinīgais, var lūgt CL adminam uzlikt 18+ apliecinājumu ieejot.
20.februāris 2014, 14:15 | links
 
basks- nav tik vienkārši tīrīt ūdeņus un audzēt zivis, ielaist, pašvaldības nevar, jo nav viņu īpašums un ieguldīt naudu nevar, daļai izdzirdot ka uz ūdeņiem būs saimnieks mati ceļas stāvu un pretojas kā var vienā vardā liela daļa grib komunismu, visu daudz un par brīvu neko nedarot:D

Malikis2011, 20.februāris 2014, 13:43


Interesanti no kurienes tie saimnieki dabūs naudu lai uzturētu kārtību? Lielākā daļa LM uzturētāju saka ka naudas neesot, neko izdarīt nevarot, nopelnīt arī nevarot. Valsts atdos ūdeņus pašvaldībām, naudu līdzi nedos. No kā tad ņems līdzekļus lai laistu iekšā zivis, kontrolētu kārtību uz ūdeņiem?
20.februāris 2014, 14:06 | links
 
runā par 29 cm vimbām- uzbaruciens zvejniekiem, protokolus lūdzu. Lai nebūtu dir.....

VANEMS, 20.februāris 2014, 11:27


Vajag atgriest normu kāda tā bija 30' gados - Aizliegts ķert, pārvadāt un pārdot.

Vimbas bija no Igaunijas, nebija veritficēta lineāla un tas bija 2012.gada pavasarī.
20.februāris 2014, 14:00 | links
 
basks- nav tik vienkārši tīrīt ūdeņus un audzēt zivis, ielaist, pašvaldības nevar, jo nav viņu īpašums un ieguldīt naudu nevar, daļai izdzirdot ka uz ūdeņiem būs saimnieks mati ceļas stāvu un pretojas kā var vienā vardā liela daļa grib komunismu, visu daudz un par brīvu neko nedarot:D

Malikis2011, 20.februāris 2014, 13:43


Tā bļavēju daļa ir neliela, tik vien kā skaļi taurē...
20.februāris 2014, 13:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager