Politiskās zivis.

Brīva interpretācija ,zivju krājumi-kur,kāpēc,un kam?
basks- nav tik vienkārši tīrīt ūdeņus un audzēt zivis, ielaist, pašvaldības nevar, jo nav viņu īpašums un ieguldīt naudu nevar, daļai izdzirdot ka uz ūdeņiem būs saimnieks mati ceļas stāvu un pretojas kā var vienā vardā liela daļa grib komunismu, visu daudz un par brīvu neko nedarot:D
20.februāris 2014, 13:43 | links
 
ak, dieviņ, kā var tik nelietderīgi izlikt savu enerģiju te forumos ecejoties!
Neviena skaidra rīcības plāna. Nevienas radošas domas!Tipiski latviski, ka tikai ar savu teikto kaitētu otram.
Sen te nebiju ieskatījies, tāpēc varu salīdzināt. Ja agrāk forumā pienapuikas viens otru aprēja, tad tagad nopietni veči spļauj vien un cenšas trāpīt acī. Izlieciet labāk šo enerģiju darot ko lietderīgāku - dariet kaut ko, lai to zivtiņu būtu vairāk, ūdeņi tīrāki un makšķernieki apzinīgāki! - Audzējiet un laidiet zivju mazuļus publiskās ūdenstilpēs, tīriet ūdeņu gultnes un krastus, organizējiet domubiedrus un ķeriet skādētājus. Rakstiet projektus, slauciet to eiropas govi, kamēr tā vēl nav nosprāgusi. To ko ieliksiet te, neviens vairs neatņems! Tad arī būs ko dalīt un pārdalīt! Tāpat, to ko nepaņemsiet un neieliksiet Latvijā, grieķiši un makaronīšī izvazās pa savu eiropu. Ja jau nekā no tā tāpat nemākiet tad nav ko te tukši pļāpāt.
Galu galā uztaisiet dēlu un iemāciet viņam makšķerēšanas prieku! - Jebkas būs labāk kā rieties forumā!
20.februāris 2014, 13:29 | links
 
Akmens_Viesis
Paldies par info! Varbūt var kkur to LAPK projektu palasīt?
20.februāris 2014, 11:52 | links
 
Chak Norris, īsais skaidrojums:

Jaunā LAPK pašreizējais uzmetums neparedz pašvaldības pilnvarotos un sabiedriskos VISPĀR. Stāsies spēkā 2016. Līdzšinējās iebildes nav ņemtas vērā, skaidrojam - kāpēc, kāds ir koncepts.

Zemes pārvaldības uzmetums paredz pašvaldībām dot publiskos ūdeņus "valdījumā". Lai būtu ne tikai pienākums pieskatīt un apsaimniekot, bet arī tiesības (ierobežotas). Nav ziņu par termiņiem, iespējams arī, ka no 2018 tikai.

Sliktākais scenārijs ir tieši tāds - LAPK iziet cauri, jo vecais lāpītais ir caurs, beidzot radīts konceptuāli jauns, kamēr Zemes likums iesprūst, ūdeņi paliek bez sabiedriskās un pašvaldību iespējas pieskatīt.

Pārējais ietilpst "rūpju un raižu" kategorijā - var jau būt, ka ir labi, ka tikai pašvaldības amatpersonas kaut ko var darīt, bet no kurienes viņas radīsies. Un kāda forma atliks sabiedrības līdzdalībai.

Apmēram tā, nekādu noslēpumu.
20.februāris 2014, 11:41 | links
 
runā par 29 cm vimbām- uzbaruciens zvejniekiem, protokolus lūdzu. Lai nebūtu dir.....
20.februāris 2014, 11:27 | links
 
Iepriekš tekstā kāds no jums minēja ka saistībā ar jauno Zemes pārvaldības likumu būs izmaiņas arī LAPK un vēl kaut kas tur mainīsies... Varbūt var smalkāk pastāstīt kas tur briest? :)
20.februāris 2014, 10:12 | links
 
imation - kāpēc tad tu laizi visu laiku, ja tev tā šķebina?? :DD laikam jau tomēr tev iepaticies :DD
20.februāris 2014, 06:44 | links
 
Kā būtu, ja varētu kā normāli cilvēki bez personālijām apspriesties? Vai tad nu tik nervozi esam?

urmaas, 19.februāris 2014, 23:02


Urmaas dažreiz apšķebina, kad visu laiku var tik saldi atlaizīt, atlaizīt un vēlreiz atlaizīt Saimniekam...
20.februāris 2014, 00:12 | links
 
Kā būtu, ja varētu kā normāli cilvēki bez personālijām apspriesties? Vai tad nu tik nervozi esam?

urmaas, 19.februāris 2014, 23:02


Urmaas, nepievērs uzmanību. Cilvēkam par kaut ko ir personīgs naids pret LMA vadītāju. Ņemot vērā to kā daži te piestrādā pie mana tēla radīšanas + cilvēks diemžēl nedomā ar savu galvu un nopietni uzskata ka esmu kaut kāds pašreizējā LMA pašreizējā vadītāja skolnieks tad visas savas neveiksmes žulti vienkārši izgāž uz mani. Racionāla un saprātīga cēloņa nav.
20.februāris 2014, 00:06 | links
 
Kā būtu, ja varētu kā normāli cilvēki bez personālijām apspriesties? Vai tad nu tik nervozi esam?
19.februāris 2014, 23:02 | links
 
Aunupiere -Zvaigzne
Kās ir nevari, bet pirkstus klabināt vari. Pakustini savu speķaino pakaļu un klājas un uzzini
19.februāris 2014, 21:30 | links
 
Aunapiere,Zvaigznīte....esi arī iestājies aģentūrā OBS(viena tante teica)
Aizej un nopskaidro no kurienes ir tās zemmēra vimbas un cik daudz ....nevari, gļēvs esi

jeeska, 19.februāris 2014, 20:54


Centrāltirgū kaut ko noskaidrot ..., gan hokejs labs, gan tu garastāvokli uzlaboji...
19.februāris 2014, 21:04 | links
 
Aunapiere,Zvaigznīte....esi arī iestājies aģentūrā OBS(viena tante teica)
Aizej un nopskaidro no kurienes ir tās zemmēra vimbas un cik daudz ....nevari, gļēvs esi
19.februāris 2014, 20:54 | links
 
Aunupiere, Zvaigznīte.
Ideālākais variants uztaisīt liegumu vimbai. Teiksim no 15 aprīļa līdz 20 maijam....un viss nokārtots BMMB bankrotē. Ja vēl slikti, varat panākt arī visā LV....tad problēmas visiem-Venta (LM) Gauja....makšķernieks parastais Irbe, u.c.
Tici man un Buļļupes zvejnieks būs priecīgs atkratīties no "kašķa" zivs....vimba nav viņa iecienītā.

jeeska, 19.februāris 2014, 20:37


Kāpēc tad pilns centrāltirgus ar 29cm vimbām? No murda var taču atlaist?

p.s. Burtniekos, tajā pasākumā, kuru minēji, tiešām gaidīja LMA valdes priekšēdētāju, bet ne pēc viņa iniciatīvas, bet to kas tajā laikā bija LMA valdes priekšēdētājs noskaidro gan pats. Neesi taču tāds aunapiere kā es.
19.februāris 2014, 20:44 | links
 
aizliedz zvejot un makšķerēt- lietuvieši būs laimīgi.

VANEMS, 19.februāris 2014, 20:36


Nu bet es par to, man 30 min līdz Lietuvai, kur Vimbas ķeru un tas tikai tāpēc, ka līdz Skaistkalnei jābrauc.
19.februāris 2014, 20:41 | links
 
Vai tad es esmu pret zivju resursu saglabāšana un pavairošana, bet sāksim ar Bausku un tur organizēto LM, kur notiek tonnām nārstojošu vimbu slaktiņš un pēc tam jau pāriesim pie Buļļupes.

imations, 19.februāris 2014, 19:21


Tev taču kā lauku puikam skaidrs kā tiek ekonomēts. Ja vajag iekonomēt ļoti daudz, pa druskai noņem visiem, ja daudz, tad noņem vienam. Piemēram, kā agrāk namu pārvaldēs vai nu apcērpj visus sētniekus vai likvidē kādu priekšnieku vai departamentu. Otrs ko ir vieglāk izkontrolēt, ka vienā vietā murdus neliek, vai to cik garā posmā katrs bagāžniekā saliek? Grozi tās zemūdenes kā gribi ...
19.februāris 2014, 20:39 | links
 
Aunupiere, Zvaigznīte.
Ideālākais variants uztaisīt liegumu vimbai. Teiksim no 15 aprīļa līdz 20 maijam....un viss nokārtots BMMB bankrotē. Ja vēl slikti, varat panākt arī visā LV....tad problēmas visiem-Venta (LM) Gauja....makšķernieks parastais Irbe, u.c.
Tici man un Buļļupes zvejnieks būs priecīgs atkratīties no "kašķa" zivs....vimba nav viņa iecienītā.
19.februāris 2014, 20:37 | links
 
aizliedz zvejot un makšķerēt- lietuvieši būs laimīgi.
19.februāris 2014, 20:36 | links
 
Patiesībā BMMB ir vainīga, ka iekasē drošības naudu par licencēm, līdz ar to +/- dati par noķerto zivju daudzumu varētu būt patiesāki nekā citās vietās.
Neviens labais darbs nepaliek nesodīts.

Es taču piedāvāju atcelt makšķerniekiem liegumu makšķerēt pavasaros un atļaut rūpniecisko zveju kanālos un caurtecēs, kas savieno ezerus ar upēm, ezerus un upes ar Baltijas jūru vai ar Rīgas jūras līci, kā arī ezerus savstarpēji! Noraidījāt.

Vēl viens variants, ja tā Lielupe tik svarīga kā raksta, tad aizliegt Lielupē makšķerēt no 1.marta līdz 30.aprīlim :)

Gan jau vēl kaut ko var izdomāt.

Patiesībā man ir tāds jautājums: Kā ir ar to vietu kur BMMB organizē LM, tur vienmēr ir bijis liegums, ja ir, tad cik pamatots?

Kā ir ar Vimba vimba krājumu apjomu, lieto Latvija, lieto Igaunija, šo to Lietuva, kāds seko kas ar to notiek. Pagājušā gada novērujums vēlais pavasaris un parasto knapi 30cm vietā ap 40cm. Sagadīšanās?
19.februāris 2014, 20:28 | links
 
Lielupe ir ļoti nozīmīgs zivju migrācijas ceļš, tām kāpjot uz nārstu Mūsā un Mēmelē. Tikai 10 t tiek uzrādītas lic. makšķerēšanā, bet liels to daudzums tiek noķerts citos upes posmos, kā arī tās satekupēs gan Latvijā, gan Lietuvā..
19.februāris 2014, 20:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager