Politiskās zivis.

Brīva interpretācija ,zivju krājumi-kur,kāpēc,un kam?
Skaists paziņojums: „Diemžēl, kāds kārtējo reizi neatbildēja uz jautājumiem.” tu pats atbildēji uz jautājumiem? Varbūt es neprotu izlasīt, saliec atbildēm numuriņus pēc jautājumiem, savādāk kaut kāds apcerējums sanāk.

Tu nemelo ir tukši vārdi, tu melo un pasniedz visu tā kā tev izdevīgi, pat šajā vietā kur atbildēt uz jautājumiem, tu uzraksti, ka nav atbildēts. No MRK neviens nav izstājies, bet tu zini, ka aizgāja. Kāpēc tev taisnojās, bet man baidās pateikt? Par to aiziešanu tiešām ir interesanti, neizstāties no organizācijas, bet apkārt apgalvot, ka ir to izdarījis.

Pasen nesāku pirmais, mani te ar mēsliem aplēja par to, ka piedāvāju tiem, kas atkārtoti kāpj uz nedroša ledus pārāk bargo naudas sodu vietā liegt kādu laiku makšķerēt. Ar uzsvaru, ka Zvaigzne kaut ko vēlas atņemt makšķerniekiem mani ar mēsliem nolējāt. Izlasu MOSP lapā, ka spriežat par to pašu. Gribēju tikai atgādināt, ka daži te no ādas lien ārā lai to ko saka Zvaigzne uztveru kā slikti, bet ja kāds no MOSP – labi, nedomājot ko saka šis bija labs piemērs.
Tava prezentācija Rāznā, lēmumu pieņemšana, var atrast trīs lietas, par kurām mani ar mēsliem aplēji. Apogejs, tavs manu melu apgalvojums balstījās uz to, ka jo vēlāk pabeidz kursus, jo vecākus materiālus izmantoja apmācībā, tur pat loģika tev trūka, bet rakstīji nedēļu vienu un to pašu no vietas …. atceries es nesāku pirmais, atbildu uz pagātnes dāvanām.

Par tavām atbildēm:
1. Uz jautājumiem cik biedri ir iestājušies vai izstājušies, tu atbildi – es nemeloju utt.
2. Kāds sakars vispārējam aprakstam ar to, ka vadītājs neatskaitās biedriem par saviem darbiem?
3.Vienīgais jautājums uz kuru ir atbildēts
4. Uz likumdošanas aktivitāti pats prasi, kas MRK ir unikāls, bet uz to pašu jautājumu atbildi ar to pie kā strādā vai seko visi.
5. Mans kaitējums MOSP ir neļaut sev kāpt uz galvas, iespējams es nerubīju, labāk nerubīt, nekā pārdoties…
17.februāris 2014, 17:37 | links
 
Urmas, tu tomer esi copmanis- praktiķis, tapec tev šajā diskusijā nav vietas :):), es esmu pa dumaju un pa rupju, nemāku tik ilgi runājot neko nepateikt, tapec ari man te nav vietas :):)

Lasu, mēģinu saprast , sāku apbrīnot Kasparu, līdz šim uzskatīju savu skolotāju Stikutu par demagogu Nr1, bet, redzu, ka ir daudz spēcīgāki kadri...

A mēs, t.i. Latvijas izlase, rīt braucam uz Pasaules čempi Baltkrievijā ...., tā ka vīkendā turiet saujās .... īkšķus :):):)
17.februāris 2014, 17:34 | links
 
urmass, par ko ir diskusija? :D Par visu reizē, kā parasti, un beigās rezultāts kā parasti. Runāt ir jāiemācās.

eerglis, 17.februāris 2014, 16:48

Tieši tā. :)
17.februāris 2014, 16:52 | links
 
urmass, par ko ir diskusija? :D Par visu reizē, kā parasti, un beigās rezultāts kā parasti. Runāt ir jāiemācās.
17.februāris 2014, 16:48 | links
 
Cerēju, ka tomēr būs kāda normāla diskusija. Izrādās kā vienmēr-a es a man ....
:)
17.februāris 2014, 16:42 | links
 
eerglis-nu medniekus pieķert nav nekādu problēmu, vajadzīga gribēšana, pats ķerstīju tos kas bez licences peld, jāzina tā pat kā makšķernieku un malu zvejnieku paradumi un iespējas un problēmas pazūd.
17.februāris 2014, 16:41 | links
 
Interesanti gan :D tā, salīdzinājumā ar ikdienu- ierodos veikalā un konstatēju faktu, ka gaļas gabals, ko esmu iedomajies nopirkt, neatbilst cenai un kvalitātei- izsaucu veikala administrāciju un rakstiski iesniedzu iesniegumu, kur paskaidroju, ka nevēlos pirkt šo produktu.

eMKa, 17.februāris 2014, 16:02

Tava analoģija nav precīza, jo Tu no sākuma neesi
uzrakstījis iesniegumu, ka šo produktu pērc un apņemies izpildīt lietošanas instrukcijā rakstīto...
Ja gribēsi atteikties no šādas, jau iegādātas, preces, tad nāksies vien to iesniegumu rakstīt...

Labi, tā ir piekasīšanās :( Bet reāli ir tā, ka pēc likuma un statūtiem varam biedru izslēgt tikai pēc paša rakstiska iesnieguma pamata, a "izmest" vispār praktiski nevaram... Ja mēs pārmetam citiem, ka neeivēro formalitātes, tad pašiem pārkāpt savus statūtus būtu nekorekti... Man personīgi ir zināms viens gadījums, kad biedrs (neskaidrā prātā) ir mutiski izteicis vēlmi izstāties no MRK, taču vēlāk sazvanīts uz uzaicināts uzrakstīt iesniegumu par izstāšanos nav izdarījis to līdz šim brīdim. Izmest mums viņu neļauj statūti, jo viņš neko izdarījis no tā par ko , statūtu ietavaros, to varētu izdarīt...

zaraza, 17.februāris 2014, 16:26


Izsvītroja sevi un izstājās no kopsapulces. ... juridiski tas nav paredzēts, tāpēc arī neskaidrība.
Un arī, jautājums par ko uzvilkās, par to ka daži dēļ savas sadarbības, vienkāršu informācijas pārbaudi pasniedza kā rakšanu zem utt. Ienaidnieks taču bija vajadzīgs?
17.februāris 2014, 16:39 | links
 
malikis, sapulcē reiz novēroju, ka dabas aizstāvjiem jebkurš makšķernieks ir apgrūtinājums principā, (skat speciālos dabas aizsardzības noteikumus GNP utml), makšķerniekiem zvejnieks ir pauts, kas noķer visas "normālās" zivis, zvejniekiem nepatīk mednieki, jo tie zem ūdens var apskādēt tīklus (nedod Dievs iepīties), medniekiem poveri uz liegumiem, jo viņus pieķert tāpat gandrīz nevar utt utjp. visi "ciena" visus pa riņķi.

Sarunāt kaut ko var, tad, ja dalībnieki ir ieinteresēti sarunāt no nākt pie kopēja rezultāta. Te loma politiķiem - "vai nu tā kā vienosimies, vai nu būs pa manam." :D Bet politiķi (īpaši tie kas vadījuši/vada ZM, pārāk pakļaujas NVO spiedienam, tāpēc arī raustās, atkarībā no kura zvanu torņa sadzird zvanus. Vot i ņi riba ņi mjaso.
17.februāris 2014, 16:38 | links
 
Diemžēl, kāds kārtējo reizi neatbildēja uz jautājumiem.

Zinu makšķerniekus, kas aizgāja, kas taisnojās tavu murgu dēļ, biedru skaits - pirms mirkļa atskanēja mājiens par 33 un kāds deva mājienu, ka daudz vairāk.
Turklāt LM tiek ieviesta gan, uz pilnu klapi, nekādu padomi negaidot - priekš tāda, kas staigā pa Rīgu un visko zini, tu nerubī.

Manas atbildes savukārt ir šādas:

* Es nemeloju, tas ir pārāk sarežģīti. Tā kā man kluba biedri ir aizrādījuši, ka cepšanās webā neizskatās labi, jau labu laiku nesāku pirmais. Sagaidu pāris melus.

* Ļoti daudz makšķernieku nav pievienojušies nevienai biedrībai, tāpēc viņas ir pavājas, potenciāls pieaugumam ir sporta federāciju u.c, kurām ir praktiska darbība un jelkāds finansējums.
Potenciāli pilsoniskā sabiedrībā vajadzētu būt tuvu 20% (teorētisks minējums, pareto princips), iztrūkums gulstas ir koleģiāli uz jebkuras copmaņu organizācijas sirdsapziņas, nevienu īpaši neizceļot.

* mums biedru pirmais kodols ir kopā sanākuši cilvēki, kas turpina, jaunpienācēji raksta iesniegumu. atbalstītāji palīdz situatīvi, nestājoties iekšā. skaits nav apzināts, ap 20, ja runā par pastāvīgajiem.
būs drīzumā biedru kartes, jo līdz ar tām nāks arī pilnvarojums pieskatīt ūdeņus.

* pašlaik esmu pasīvi iesaistīts makšķerēšanas noteikumu izstrādē, bet aktīvāk interesējos par jaunā LAPK un Zemes pārvaldības likuma izmaiņām, kā tās ietekmēs biedrību un sabiedriskos inspektorus.

* šādi izskatās korektas atbildes uz jautājumiem, necenšoties kādu aizvainot, necenšoties satracināt "proletariātu", kas arī ir tavs regulārais kaitējums mosp, kurš par laimi kļūst aizvien maznozīmīgāks, jo... Tu nerubī! (konkurss par lm ieviešanu turpinās ;)
17.februāris 2014, 16:36 | links
 
zaraza-varētu jau vienoties, ko kur un kā jadara, bet laikam neviens nav ieinteresēts to darīt, ierēdņiem alga iet, sabiedriskiem spalvas jāspodrina savā starpā, zinātniekus apvaino ka uzpirkti, kontrolējošās neviens neklausās, pašvaldības nav pie teikšanas jo pārstāv ierēdne kas dabā nav strādājusi un nezin kas kur kā notiek.
17.februāris 2014, 16:33 | links
 
eerglis- nu ja sanākšana bijusi un nav rezultāta, tad sēž kabinetā tik ilgi līdz vienojas ko un kā darīt un ārā netiek.

Malikis2011, 17.februāris 2014, 16:26



Tā ir laba metode, tā pāvestus izvēl... Savulaik konklāvs pat mēnešiem esot sēdējis...
17.februāris 2014, 16:29 | links
 
Interesanti gan :D tā, salīdzinājumā ar ikdienu- ierodos veikalā un konstatēju faktu, ka gaļas gabals, ko esmu iedomajies nopirkt, neatbilst cenai un kvalitātei- izsaucu veikala administrāciju un rakstiski iesniedzu iesniegumu, kur paskaidroju, ka nevēlos pirkt šo produktu.

eMKa, 17.februāris 2014, 16:02


Tava analoģija nav precīza, jo Tu no sākuma neesi
uzrakstījis iesniegumu, ka šo produktu pērc un apņemies izpildīt lietošanas instrukcijā rakstīto...
Ja gribēsi atteikties no šādas, jau iegādātas, preces, tad nāksies vien to iesniegumu rakstīt...

Labi, tā ir piekasīšanās :( Bet reāli ir tā, ka pēc likuma un statūtiem varam biedru izslēgt tikai pēc paša rakstiska iesnieguma pamata, a "izmest" vispār praktiski nevaram... Ja mēs pārmetam citiem, ka neeivēro formalitātes, tad pašiem pārkāpt savus statūtus būtu nekorekti... Man personīgi ir zināms viens gadījums, kad biedrs (neskaidrā prātā) ir mutiski izteicis vēlmi izstāties no MRK, taču vēlāk sazvanīts uz uzaicināts uzrakstīt iesniegumu par izstāšanos nav izdarījis to līdz šim brīdim. Izmest mums viņu neļauj statūti, jo viņš neko izdarījis no tā par ko , statūtu ietavaros, to varētu izdarīt...
17.februāris 2014, 16:26 | links
 
eerglis- nu ja sanākšana bijusi un nav rezultāta, tad sēž kabinetā tik ilgi līdz vienojas ko un kā darīt un ārā netiek.
17.februāris 2014, 16:26 | links
 
Es jau vispār neko :) bet nu šis ir ģeniāls, tas no Zvaigznes tekstiem :D
"Neesmu saņēmis informāciju, ka kāds būtu vēlējies, bet pārdomājis stāties MRK dēļ tā, ka es esmu šīs biedrības biedrs."
Interesanti gan :D tā, salīdzinājumā ar ikdienu- ierodos veikalā un konstatēju faktu, ka gaļas gabals, ko esmu iedomajies nopirkt, neatbilst cenai un kvalitātei- izsaucu veikala administrāciju un rakstiski iesniedzu iesniegumu, kur paskaidroju, ka nevēlos pirkt šo produktu.
Kaspar, Tu vispār saproti, ko pats raksti un vai Tev ir svarīgi lai arī kāds cits to saprot?!

eMKa, 17.februāris 2014, 16:02


eMKa, bet kā lai atbild uz jautājumiem kuriem atbildes ir zināmas ikvienam vai atbildes nav ... atbildēsi būs slikti, neatbildēsi arī būs slikti ... Apkārt staigā cilvēki ar plakātiem, gribēju bet neiestājos MRK?

Akmentiņš uzdāvina Zvaigznem divus voblerus. Zvaigzne uzliek vienu. No tā Akmentiņš izsecina ka otrs nepatīk, un uzraksta ka Zvaigzne vispār dāvanas neciena. Lūk tāds tas vobļers....
17.februāris 2014, 16:25 | links
 
Māri :DDDD
17.februāris 2014, 16:16 | links
 
micuks- krāmē čemodānu un uz nārām, jo aicini uz vardarbīgu valst varas gāšanu:D
17.februāris 2014, 16:10 | links
 
Es jau vispār neko :) bet nu šis ir ģeniāls, tas no Zvaigznes tekstiem :D
"Neesmu saņēmis informāciju, ka kāds būtu vēlējies, bet pārdomājis stāties MRK dēļ tā, ka es esmu šīs biedrības biedrs."
Interesanti gan :D tā, salīdzinājumā ar ikdienu- ierodos veikalā un konstatēju faktu, ka gaļas gabals, ko esmu iedomajies nopirkt, neatbilst cenai un kvalitātei- izsaucu veikala administrāciju un rakstiski iesniedzu iesniegumu, kur paskaidroju, ka nevēlos pirkt šo produktu.
Kaspar, Tu vispār saproti, ko pats raksti un vai Tev ir svarīgi lai arī kāds cits to saprot?!
17.februāris 2014, 16:02 | links
 
micuks- tāpēc gaidu kas uztaisīs partiju ar vienu mērķi mainīt vēlēšanu sistēmu valstī un tad uzreiz izsludinātu jaunas vēlēšanas, bet tas laikam utopisks sapnis.

Malikis2011, 17.februāris 2014, 15:54


Maliķi, nav svarīgi kā nobalso, svarīgi ir kā saskaita. Mainiet kā gribiet vēlēšanu sistēmu, bet iznākums būs tāds pats. Kam ir nauda, tam ir vara. Vienīgi ko var izdarīt ir uztaisīt valstī apvērsumu, izšaut visus politiķus un tiem pietuvinātās personas. Kaut ko aļa Breivīka stilā.
17.februāris 2014, 15:59 | links
 
micuks- tāpēc gaidu kas uztaisīs partiju ar vienu mērķi mainīt vēlēšanu sistēmu valstī un tad uzreiz izsludinātu jaunas vēlēšanas, bet tas laikam utopisks sapnis.
17.februāris 2014, 15:54 | links
 
PVN man domāt ir nozīmīgāks, pie tik liela importa īpatsvara, nekā peļņa.

Malikis, tās sanākšanas ir bijušas. Rezultātu nulle , jo katram sava sāpe.

Maldīgs un pilnīgi nepareizs ir priekšstats, ka ierēdņiem un politiķiem būtu nozares politika jāveido 1:1 ar NVO redzējumu. Jasalāgo tās intereses. "Lai būtu putniņam kur piemesties un padziedāt, un Šleseram kur šiverēt" (c) exdeputāte A. Seile
17.februāris 2014, 15:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager