Politiskās zivis.

Brīva interpretācija ,zivju krājumi-kur,kāpēc,un kam?
micuks- nekā neiespējama nav, 30 VVD inspektoru un tad liels bars ar pašvaldības un VVD pilnvarotās personas un tad jau vairāk kā nedēļā 5 nevajadzēs:D

Malikis2011, 22.februāris 2014, 18:47


Bet no kura, pierādāma, cipara tad rēķināsi tos 50%?
22.februāris 2014, 18:49 | links
 
micuks- nekā neiespējama nav, 30 VVD inspektoru un tad liels bars ar pašvaldības un VVD pilnvarotās personas un tad jau vairāk kā nedēļā 5 nevajadzēs:D
22.februāris 2014, 18:47 | links
 
Redzi, Kaspar, vieglāk būtu bijis pateikt, ka vairs nemelosi, atvainoties un tad pacensties tālāk kaut kā citādi.
Uzrāvies, uzrāvies, ko tur vairs.
Tie fakti, ko paspēju pierādīt, noveda pie zināma cieņas zuduma, protams, ka es varu saņemties un neņirgāties....
bet gan jau tu nopelnīsi atkal. un meli gremdē to, ko tu dari, atceries to kādreiz.

Ja pašlaik vienīgā atbilde ir pārputrot visu šādi, ok. Diemžēl, ir jau kas lasa visu cauri, un kam atmiņa neklibo. Piecietīšu arī kārtējos apvainojumus un minējumus, ko es it kā domājot.

Starp citu, par ūdeņu lietošanu jāmaksā visiem to lietotājiem, un šai naudai jānonāk pie ūdeņu apsaimniekošanas problēmu risināšanas. Pašlaik ūdeņu vērtība krītas (ūdens kvalitāte, genofonds, aizaugšana), tāpēc apgalvojums, ka stagnācija ir labāk, priekš manis skan derdzīgi.

Jo mazāk būs lietotāju, jo mazāk naudas, tāpēc neredzu, kā tavas aktivitātes noved pie risinājuma.
Atskaties uz sekotājiem, tie ir rijīgi un visu grib par brīvu.
22.februāris 2014, 18:47 | links
 
Imations, tavi secinājumi ir aplami, bet saprtu ka tā tev vieglāk ir dzīvot, tā visa mozaīka tavā galvā saliekas pareizi un izvirzītās teorijas pierādās. Tas ka var būt savādāk ir par sarežģītu.

Zvaigzne, 22.februāris 2014, 18:10

Zvaigzne – kā jau iepriekš esmu teicis, ka esmu vienkāršs puika, kas rok zemi. Un no savas pieredzes varu pateikt, ka nekādas mozaīkas un sazvērestības teorijas nav, viss ir vienkārši, Tu taisi melno PR Saimnieka uzdevumā un visu drazu raksti rakstīšanas pēc, Tu pat neatceries ko iepriekš esi rakstījis, tādēļ arī rodas iespaids, ka „melo” un pēc tam jāraksta taisnošanās palagi..... un jā pēdējais vārds vienmēr pienākas Tev.

imations, 22.februāris 2014, 18:25



Ja tu būtu vienkārš lauku puika tu nezinātu ko nozīmē melnais PR :)
22.februāris 2014, 18:40 | links
 
Tā, man radās jauna doma- ar protokolu skaitu pierādīt ka 50% makšķernieku apzināti pārkāpj noteikumus un ņemot vērā lielo skaitu, lūgt ministrijas aizliegt makšķerēšanu vispār:D :D :D
Kas piebiedrojas šai domai????

Malikis2011, 22.februāris 2014, 18:25


Ech šī ideja nedarbosies, jo nav jau zināms cik tad makšķernieku ir LV.
22.februāris 2014, 18:34 | links
 
Tā, man radās jauna doma- ar protokolu skaitu pierādīt ka 50% makšķernieku apzināti pārkāpj noteikumus un ņemot vērā lielo skaitu, lūgt ministrijas aizliegt makšķerēšanu vispār:D :D :D
Kas piebiedrojas šai domai????

Malikis2011, 22.februāris 2014, 18:25


Nieka 205 protokoli dienā jāsastāda. Tāds patīkams sīkums :D
22.februāris 2014, 18:28 | links
 
Imations, tavi secinājumi ir aplami, bet saprtu ka tā tev vieglāk ir dzīvot, tā visa mozaīka tavā galvā saliekas pareizi un izvirzītās teorijas pierādās. Tas ka var būt savādāk ir par sarežģītu.

Zvaigzne, 22.februāris 2014, 18:10


Zvaigzne – kā jau iepriekš esmu teicis, ka esmu vienkāršs puika, kas rok zemi. Un no savas pieredzes varu pateikt, ka nekādas mozaīkas un sazvērestības teorijas nav, viss ir vienkārši, Tu taisi melno PR Saimnieka uzdevumā un visu drazu raksti rakstīšanas pēc, Tu pat neatceries ko iepriekš esi rakstījis, tādēļ arī rodas iespaids, ka „melo” un pēc tam jāraksta taisnošanās palagi..... un jā pēdējais vārds vienmēr pienākas Tev.
22.februāris 2014, 18:25 | links
 
Tā, man radās jauna doma- ar protokolu skaitu pierādīt ka 50% makšķernieku apzināti pārkāpj noteikumus un ņemot vērā lielo skaitu, lūgt ministrijas aizliegt makšķerēšanu vispār:D :D :D
Kas piebiedrojas šai domai????
22.februāris 2014, 18:25 | links
 
Kaspar, visu cieņu, bet,v vaii ir vajadzība "abiniekiem" skaidrot par notiekošo? :)
22.februāris 2014, 18:24 | links
 
Akmens_viesis…

Vari turpināt ņirgāties tev tik labi sanāk, beidzot atklājas tavs patiesais talants, ja kādreiz paķēri līdz, tagad vari viens izpildīties.

Tiem kas nezina „Anahronisms” - Novecojusi parādība, pagātnes atlieka. Starptautiskajai Ramsāres Mitrāju dienai un ūdeņu apsaimniekošanai veltītā seminārā „Ūdeņu saskarsme” Saldūdens dzīvotņu darba grupas seminārā lektori nepieminēja LM jautājumu nesaistīja to ar ūdeņu apsaimniekošanu. Varbūt nevajag taisīt makšķernieku par vienīgo ūdens lietotāju un nav jāuzspiež visu no makšķernieku kabatas apmaksāt?

Visus uz ZL likuma pamata izdotos normatīvos aktus, kas saistīti ar zivju resursu izmantošanu, vajag skatīt kompleksi, šo MRK priekšlikumu diemžēl nepieņēma. Tagad varam domāt, ja bezlimita piezvejas vieniem, neatļaut „pielomu” otriem. Lasis pielomā izklausās labi.

Neesmu devis mājienu, ja no kaut kā esi sapratis, ka MRK ir atteicies no LM jautājuma tad tas ir nepareizi, katrā ziņā netaisās kā tu gānīties par to, ka esi MRK vietā pateicis ko MRK dara, pat nekad neesot MRK. (Kārtējo reizi pierādās, ka tu dari tiešo to pašu).

Bija konkrēts jautājums, ja nevēlaties atbildēt neviens to vairs nespiež.

„Zvejnieka aizstāvja” tituls tevis pārstāvētai organizācijai sanāk pakārtoti, jo esot MOSP Jūs nevarat norobežoties no MOSP vadītāja darbībām.
1. Līdz šim man zināms, ka MRK vienīgais ir lūdzis atsaukt MOSP vadītāja izteikto atbalstu vadu zvejai.
2. MRK nav nekādas iepriekšējas saistības ar zveju Buļļupē, izskatot datus, rūpīgāk izanalizējot BIOR pārstāvja teikto paplašinātā MOSP valdes sēdē, MRK nonāca pie saviem secinājumiem dēļ kuriem iestājās par rūpnieciskās zvejas aizliegšanu Buļļupē. Ko šajā jautājumā ir paudis MOSP vadītājs, noskaidro pie viņa paša.

Par pēdējo man nav ko kopēt. Kopš akli apņēmies aizstāvēt V.S.O.P. man tas vien atliek kā pēc savu domu paušanas atrakstīties, no taviem pārmetumiem un melošanas apgalvojumiem.
22.februāris 2014, 18:24 | links
 
Zvaigzne, tas priecē, ka uzklausi zinātniekus, ja viņi saka, ka tur var taisīt LM tad var taisīt LM, ja zinātnieki saka, ka tur var zvejot, tad var zvejot. Uz šo brīdi zinātnieki saka, ka pie Bauskas var LM taisīt un Buļļupē zvejot. Tik tiešām nesaprotu, ko visi var ņemties par to Buļļupi un Bausku jo zinātnieki zina labāk, ko kur var.

Un vēl esmu pārliecināts, ka LMA parazitē uz nodokļu maksātāju rēķina. (esi pūkains un tikai neraksti kārtējo palagu ar jautājumiem: Kāpēc es domāju tā kā domāju?) Un Tu taisi melno PR Saimnieka uzdevumā un nav ko apvainoties, ka kāds pasaka savu viedokli, no kā Tu sastāvi, esi godīgi to nopelnījis.....

imations, 22.februāris 2014, 17:50



Imations, tavi secinājumi ir aplami, bet saprtu ka tā tev vieglāk ir dzīvot, tā visa mozaīka tavā galvā saliekas pareizi un izvirzītās teorijas pierādās. Tas ka var būt savādāk ir par sarežģītu.
22.februāris 2014, 18:10 | links
 
Zvaigzne, tas priecē, ka uzklausi zinātniekus, ja viņi saka, ka tur var taisīt LM tad var taisīt LM, ja zinātnieki saka, ka tur var zvejot, tad var zvejot. Uz šo brīdi zinātnieki saka, ka pie Bauskas var LM taisīt un Buļļupē zvejot. Tik tiešām nesaprotu, ko visi var ņemties par to Buļļupi un Bausku jo zinātnieki zina labāk, ko kur var.

Un vēl esmu pārliecināts, ka LMA parazitē uz nodokļu maksātāju rēķina. (esi pūkains un tikai neraksti kārtējo palagu ar jautājumiem: Kāpēc es domāju tā kā domāju?) Un Tu taisi melno PR Saimnieka uzdevumā un nav ko apvainoties, ka kāds pasaka savu viedokli, no kā Tu sastāvi, esi godīgi to nopelnījis.....
22.februāris 2014, 17:50 | links
 
cien, Z, ļoti sakarīga atbilde, paldies. Gaujā LM būs noteikti, pat vairākās vietās un ar lielu atdevi videi, esmu par to pārliecināts. Varbūt ne šajā paaudzē, tas cits jautājums.

Urmass: "akm atbildēt uz konkrētiem jautājumiem ir zapadlo." - Pēc tādiem tekstiem vispār atbildēt ir liela pretīmnākšana, neesi iedomājies?

Zvaigzne, beidz kopēt manus izteikumus.
Tu tā aizsargājies, tā aizsargājies, ka drīz tevi sāks paciņās aptiekā pārdot, varēsi visus aizsargāt, paši zināt no kā.

Imations, melnais pr visticamāk nāk no Saimnieka bailēm. Lai gan tieši pretī neviens necīnās, darba tāpat pietiek. Es pa trim gadiem esmu ticis līdz koncepta sajūtai un varu sākt to īstenot. Ko dara pārējie, bieži nav skaidrs. Varbūt vienkārši copē, kas nav slikta izvēle.
22.februāris 2014, 17:50 | links
 
Ka LM skatīšana, tāpat ka noteikumu skatīšana, ir rindā PĒC Zvejniecības likuma. Gatavojieties, rakstiet pētījumus, veidojiet koncepcijas, dariet, brīvas rokas, brīva valsts.

Akmens_Viesis, 22.februāris 2014, 16:48


Nu bet par to jau es rakstīju! Kamēr nav finalizēts ZL un LM MK noteikumi nav atvērti, juridiski LM var ieviest da jebkas un dajebkur... Tas ir objektīvs fakts, kas var patikt vai nepatikt (MRK nepatīk un uzskatām LM tās pašreizējā veidolā par kroplu parazītisku veidojumu), taču tas ir fakts, kuru var de jure mainīt tikai kopā ar normatīvo aktu bāzi... Līdz ar to , kamēr nav iespējama darbība likumdošanas līmenī atliek vienīgi vākt informāciju un informēt sabiedrību par faktiem un savu redzējumu, kā arī iespēju un likumdošanas robežas censties pretoties jaunu LM ieviešanai - "riebīgas" vestules, sabiedrības iesaistīšana (dažreiz izdodas, piemēram ar Gauju, dažreiz nē, dažreiz vienkārši nav informācijas)... Ar dakšām un plakātiem neviens cīnīties netaisās...
22.februāris 2014, 17:23 | links
 
Imations .... izskatās, ka daudzi vienkārši lētticīgi tic visam kas uzrakstīts.
Priekš MOSP pie visa ir vainīgs LMA vai MRK, to tu nemanies redzam.
Savādāk raksti par konkrētām lietām, jo nevar būt viss vai visi, tāpat kā 99% ka apgalvojums „nekad” nav patiess. Es esmu pret LM vietās, kur zinātnieki noteiks, ka makšķerēt kaut kādu iemeslu dēļ vispār būs aizliegts, ja tā būs vieta kur BMMB organizē LM, tad arī iestāšos lai tur LM slēdz.
Man šķiet, ka neesmu prasījis ne LMA, ne MOSP, ne MVK līgumus, atskaites, ne no kurienes viņi ņem līdzekļus, no SIF, nodokļu maksātājiem utt. Esi pārliecināts, ka LMA tērē nodokļu maksātāju naudu?
Par atskaitēm līdzīgi, vai LMA ir prasījis man kaut vienu atskaiti, cits divas dienas pirkstus deldē apgalvodams, ka nes nevienam neatskaitos. Kurā vietā esmu rakstījis, ka atbalstu LMA iesniegot MN?
Atrodi portālā kaut vienu mani, citus MRK biedrus vai MRK aizskarošus komentārus no LMA puses, kad atradīsi sapratīsi kāpēc sanāk, ka VSOP, Akmens_viesis, MOSP vai VMK un nesanāk LMA. Trīs gadus atpakaļ sākām vienādi, tikai daži uzskata sevi par labākiem, pārākiem, kaut ko vairāk sasniegušiem, tas arī viss.
Pirms pārmet objektivitātes trūkumu apskaties kas vēršas pret mani, es tikai atbildu.
22.februāris 2014, 17:22 | links
 
Es nezinu, kas tās par vietām!!!!!!

Zinu, ka viena no tām esot Bārta, un esot vēl 2 pieteikumi.
Punkts. Te manas zināšanas beidzas, jo kā MT nesen secinājis - es esot tālu no Rīgas.

Ir tak daudz juridisku zvaigžņu, objektīvas informācijas turētāju, cīnītāju... Ak, tomēr nav? vai, kāda nelaimīte, Latvijas makšķernieki briesmās!

Jau rakstīju, ka tas nav manā interešu lokā. Jau rakstīju, ka izraut vienu par/pret LM jautājumu no ūdeņu apsaimniekošanas tēmām ir anahronisms.
Ka LM skatīšana, tāpat ka noteikumu skatīšana, ir rindā PĒC Zvejniecības likuma. Gatavojieties, rakstiet pētījumus, veidojiet koncepcijas, dariet, brīvas rokas, brīva valsts.

Tikmēr Maigais Trusītis vienas dienas laikā ir gan paspējis dot mājienu, ka MRK vairs par LM jautājumu nestrādā, gan uzbrūkoši pieprasīt MOSP viedokli LM jautājumā.

Varbūt jāatgādina kungam, ka viņš paša darbības rezultātā vairs nav MOSP loceklis, bet ir... palicis bez saīsinājuma MOSP tam priekšā?

*

Un tagad viena vispārīga lieta. Nesaku pirmo reizi.

Ja daži Maigi Trusīši, sparīgi trinot taustiņus, cenšas piedēvēt manis pārstāvētai organizācijai dajebko... Piemēram, "zvejnieka aizstāvju" titulu.
Tad es gribētu redzēt studijā, kur tad notiek šī grandiozā cīņa. Un, ja cīnītāji tikai "dzen vilni", tad laikam varam runāt par prastu apsaukāšanos.

Hau. (vēl 4 rindkopas izdzēsu, pavasaris, kļūstu maigs.)
22.februāris 2014, 16:48 | links
 
Man vēl ir ko mācīties, tā cilvēkiem sačakarēt galvu, ka tāds kā Jeeska arī notopienti uztver ka es kaut kāds Birkova skolnieks. Tas pats ar cīņu pret kaut ko un patstāvīgu melošanu.

Zvaigzne, 22.februāris 2014, 15:03


Katrs domā ar savu galvu, kam skolnieks, kam saimnieks, kam kāds cits apzīmējums.
Ir tikai vien lieta, ko vairums ir ievērojis, kā runāt par MOSP, tā visi ir slikti, kā par LMA, tā visi ir labi. Ja jau MRK tik cītīgi cīnās pret LM, ko tad Bauskas LM izvairies pieminēt, ka tur slepkavo nārstojošas vimbas un kāds, pelna uz to labu naudu. Ja runājam par dabas aizsardzību Bauskas MMB un Buļļupes zvejnieki ir vienlīdzīgi un vajadzētu būt vienādai attieksmei. Ja tiek jautāts, kur LMA izsaimnieko nodokļu maksātāju līdzekļu tūkstošus, tā neko neredzam, bet VMK un MOSP par santīmu zemē ieminam. Kad LMA gadiem nav atskaitījusies, ko darījusi, tad tas ir pašsaprotami, bet VMK, MOSP katram vārdam piesienies. Tā visu laiku, Tu pat LMA MN atbalsti – es saprotu Saimnieks svēta lieta, bet ar galvu dažreiz vajag domāt.
Viss patiesībā ir vienkārši Saimnieks baidās, ka zaudē ietekmi un visdrīzāk zaudēs finansējumu, bet pašam melno PR nebūtu prātīgi bīdīt, tādēļ Tu to dari viņa vietā. Starp citu ar vien vājāk un vājāk tas Tev sanāk, pat smieklīgi dažreiz......
22.februāris 2014, 16:32 | links
 
lai būtu kārtība tad jāliek katram commanim blakus inspektors.... tas ka nekātības taisa gan gan...
22.februāris 2014, 16:17 | links
 
Akmens_Viesi, par cik neviens no 10 000 CL apmeklētājiem nezin, kur būs nākamās 3 LM vietas, bet Tu zini, tad varbūt padalīsies ar informāciju, lai braucot copēt nav visādi pārsteigumi. Jo LV diemžēl nav vienota, valsts institūcijas apkopota, uz šodienu aktualizēta LM vietu saraksta.

micuks, 22.februāris 2014, 15:48

Es zinu kur būs nākamās 5 un kas no tā?
22.februāris 2014, 16:04 | links
 
zaraza-par pilsētniekiem runājot tāpēc ka man netālu viena ļoti "Latviska"pilsēta, nu tiem kultūra ļoti klibo:D
22.februāris 2014, 16:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager