Lielauces ezers

Sveika Lielauce! Sveiks skaistais ezeriņ! Būs pirms Līgo tevi jāapciemo, kas zin, varbūt kāda zaļsvārce mani tur gaida muti atplētusi, vai arī kāds bandīts - asaris.
13.jūnijs 2016, 22:56 | links
 
Sveika Lielauce! Sveiks skaistais ezeriņ! Būs pirms Līgo tevi jāapciemo, kas zin, varbūt kāda zaļsvārce mani tur gaida muti atplētusi, vai arī kāds bandīts - asaris.

krumujancis, 13.jūnijs 2016, 22:56


Vakar tur biju , šodien atpakaļ. Pilnīgs vakums , izmētājām krustām šķērsām , no trim cilvēkiem , neviena cope pat nebija. No peldošās mājiņas uz slieku - kaudze ar sērkociņkastītes izmēra asarīšiem , un viens divu plaukstu lieluma līnītis. Tas arī viss :(
20.jūnijs 2016, 16:01 | links
 
to NHLFANS

Jā, Lielaucē tieši tā daudziem gadās. Un arī tādiem, kuri strādā ar inventāru, kādu daudzi pat nevar atļauties. Starp citu, arī Mammas dabas spiningošanas sacensībās nekas dižs nerādījās. Tā ka - jākrāj zināšanas, jāceļ meistarība, un jādomā tieši tā, kā domā līdakas un bandīti - asari. Kādā no copes reizēm, kad biju tur - nācās atlaist vairāk kā 35 gabalus, citādi sargi mani ar koku aiztriektu un atpakaļ vairs nelaistu. Par sargiem - joks, bet, ja trāpās, tad noķert kaut ko jau var.
20.jūnijs 2016, 20:25 | links
 
Kā Lielaucē ar rudens lomiem?
10.oktobris 2016, 16:49 | links
 
Man arī tieši tāpat gribētos zināt.
Iespējams, ka šonedēļ kādu dienu braukšu noskaidrot uz vietas ezerā, kā tur ir, vai nav.
Vēss jau paliek, līdaku un asaru copes jau pagājušo reizi bija ievērojami retākas nekā siltajā laikā. Ja runā par asariem, tad pat ļoti ievērojami.
10.oktobris 2016, 18:45 | links
 
Aizvakar biju Lielaucē. Līdakas divas, viena 2 kg, otra 2,5. Asara neviena.
Ezerā bija vēl vairākas ekipāžas. Man izbraucot, bija jau krastā izbraukusi vēl viena ekipāža, tiem nekā. Tā ka tas lielais žors vai nu vēl nav sācies, vai ir jau beidzies.
Spiningam no rīta jau salst riņķi ciet.
15.oktobris 2016, 12:14 | links
 
Sveiki,

Kāds ir Lielaucē uz līņiem sēdējis un kādi lomi?
Kā šogad plēsīgās zivis? ir jau kāds mēģinājis?
paldies
23.maijs 2017, 19:21 | links
 
salvis333. Par plēsīgajām zivīm: ieej mammadaba mājas lapā un apskaties rezultātus spiningošanas sacensībām šogad Lielauces ezerā.
23.maijs 2017, 21:34 | links
 
09.06.2017 Ar labu copes kolēģi apmeklējām ezeru, copes realizācija 100%, 2vas copes un abas līdakas laivā. 6.100kg un otra uz velcīti 2.300kg. Laikam jau copīti "pačakarēja" tā saule, jo kamēr šī bez mākoņu aizsega pa debess jumu slīdēja, bija sajūta ka makšķerējam diezgan zāļainā baseinā...
10.jūnijs 2017, 09:14 | links
 
Značit kko salasīt var laikam 5dien vakara būs jāpamēğina kādu līdacēnu izmānīt. :)
11.jūnijs 2017, 10:04 | links
 
Gribeju uzjautat kas apmekle sho ezeru vai merķa zivs ir tikai lidakas vai var ari kadu asari vai zandartu izmanit?Un ja ka ar liņiem ezera ir pietiekama daudzuma lai uz tiem brauktu pasedet?Paldies jau ieprieks
11.jūnijs 2017, 21:36 | links
 
Kaspars33 [11.06.17]: Gribeju uzjautat kas apmekle sho ezeru vai merķa zivs ir tikai lidakas vai var ari kadu asari vai zandartu izmanit?Un ja ka ar liņiem ezera ir pietiekama daudzuma lai uz tiem brauktu pasedet?Paldies jau ieprieks
Zandarti tur laikam nebuus ;) bet līdaks un līņi gan tur ir kad biju līdakas smukus sivēnus redzēju diezgan daudz un baros ;)
11.jūnijs 2017, 21:41 | links
 
Kas ar copi noteikti,vai asarus var pavilkt,uz ko labāk nekā?
29.jūnijs 2017, 20:03 | links
 
Kas ar copi noteikti,vai asarus var pavilkt,uz ko labāk nekā?

Kaspars33, 29.jūnijs 2017, 20:03
1.jūlijs 2017, 16:26 | links
 
[quote=494982]Kas ar copi noteikti,vai asarus var pavilkt,uz ko labāk nekā?

Kaspars33, 29.jūnijs 2017, 20:03

Visiem, kuri grib Lielaucē ķert līņus varu pateikt, ka cope tiešām ir aktīva, vienīgi lielākā daļa ko man nācies izvilkt ir bijuši ap 500-600 gr. Esmu uz līņiem sēdējis 3 naktis (vakara nakts un rīta cope).
Uz špini te zivtiņas grūti dabūt. Es pats uz Lielauci vislabprātāk braucu izdancināt poperus uc virsmas grabuļus, jo ezers ir baigi sekls. Ir gan divas bedres, bet no turienes ar špini neko nav izdevies izmānīt.
1.jūlijs 2017, 16:32 | links
 
Šorīt ap 7:00 seklumā pie zāļu malas līdaka divreiz grāba MR.Greedy, bet tā arī neuzsēdās uz ofsetnieka. Ar to arī viss.
11.augusts 2017, 22:08 | links
 
Kas ir matadori? Vai tiešām neviens no foruma no piektdienas 11.09. līdz šodienai nav bijis Lielaucē? Vai arī tur ir tik slikti ar līdakām, ka galīgi nav ko stāstīt un drusciņ palielīties arī? Kaut kāds aizdomīgs klusums...
14.augusts 2017, 23:21 | links
 
krumujancis [14.08.17]: Kas ir matadori? Vai tiešām neviens no foruma no piektdienas 11.09. līdz šodienai nav bijis Lielaucē? Vai arī tur ir tik slikti ar līdakām, ka galīgi nav ko stāstīt un drusciņ palielīties arī? Kaut kāds aizdomīgs klusums...
Tā arī ir, ka ar līdakām tur šogad švaki, vienīgais asari ņemot uz rotiņiem lopā..
15.augusts 2017, 08:46 | links
 
Nu gan laiki pienākuši - lielaucnieki forumam jautā par copi Lielaucē! :)) Es jau arī tur neesmu bijis gadiem.
15.augusts 2017, 10:00 | links
 
to skiperis
Tad jau mēs vienādi. Pats jau arī tur sen kā vairs nedzīvoju, tikai reizi pa reizei aizbraucu pa ezeru pabraukāt. Tajās reizēs, kad esmu tur, ezers gan nav īpaši skops attiecībā pret mani. Taču ļoti rūpīgi izvēlos laiku kad būt tur. Tāpēc jau arī ir interesanti uzzināt kā sokas tur citiem, labāk vai ne tik labi. Tuvojas jau mammadabas mači spiningošanā ezerā, tad jau kaut kāds ieskats radīsies no matadoru sastrādātā.
16.augusts 2017, 21:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager