Lielauces ezers

krumujancis [16.08.17]: to skiperis
Tad jau mēs vienādi. Pats jau arī tur sen kā vairs nedzīvoju, tikai reizi pa reizei aizbraucu pa ezeru pabraukāt. Tajās reizēs, kad esmu tur, ezers gan nav īpaši skops attiecībā pret mani. Taču ļoti rūpīgi izvēlos laiku kad būt tur. Tāpēc jau arī ir interesanti uzzināt kā sokas tur citiem, labāk vai ne tik labi. Tuvojas jau mammadabas mači spiningošanā ezerā, tad jau kaut kāds ieskats radīsies no matadoru sastrādātā.
Uz neko labu jau neceram sačos, bet pagaišo gadu Augustā tā neko gāja ;)
16.augusts 2017, 21:45 | links
 
krumujancis. Kādreiz mēs te apcerējām jaunības laikus Lielaucē, bet tad arī ''zāle bija zaļāka''. ES tur kādreiz aizbraucu ziemā - bedrītēs pie Aucītes iztekas kādu asari padzenāt, vai pie saliņas izsmeltajās bedrēs līdaķi noķert. Tagad vairāk pa ''Lielajiem ūdeņiem''. Patīk man cope jūrā, kaut arī gadās pilnīgs zero. Ne asakas!
16.augusts 2017, 22:05 | links
 
skiperis. Lai brauktu jūrā - pats zini kādu inventāru vajag. Tādu gādāt ir jēga tad, ja pats dzīvo pie jūras, vai tuvu tai. Tā kā esmu rīdzinieks - tad nekā, jābrauc vien paķert butes, vai kaut kur pamakšķerēt no krasta vai mola, jo esmu jau par senu, lai tagad gādātu vēl inventāru, kuru īsti pat glabāt nav kur. Tā ka katram pēc iespējām un gribēšanas.
Bija laiks, kad pats braucu uz Mērsragu, un no turienes ar pazīstamu vietējo laivām braucām jūrā, nebija jau slikti. Bet tad nāca jaunie laiki, un vecās laivas kirdik, vietējie daļa arī. Un tur vairs neko.
Tagad šad tad aizbraucu un Alūksni, Burtnieku - tur retāk, kaut kā vairs nepatīk, arī Lielauci. Kādus gadus atpakaļ strādāju Rīgas ostā, bija doma Daugavā pacopēt žaņus, taču kad nācās pie Daugavas ūdeņiem tā tuvāk pabūt un diendienā vērot, kas tikai tur iekšā nepeld - tad arī atmetu šo domu. Ja nu vienīgi varbūt kaut kur pie Līvāniem, vai vēl tālāk, citādi to zivi tikai - ķer un atlaid - bet tas jau gabals ko stūrēt. Slinks jau palicis. Tad jau vienkāršāk aizbraukt pie Toņa, foršs vecis.
17.augusts 2017, 16:19 | links
 
copmans22 biji Lielaucē, kā ar panākumiem?
18.augusts 2017, 14:24 | links
 
Davis-Di [18.08.17]: copmans22 biji Lielaucē, kā ar panākumiem?
Sveiks, diemžēl nē sakrājās visādi darbi un tā, katrā zinjā 6dien būs sacensības tad iedošu atskaiti ;)
20.augusts 2017, 13:33 | links
 
TO: copmans22

Biju 6dien un 3dien.
Visā visumā nav ar ko lielīties.

6dien bija laiku maiņa un pūtiens līdakām mutes bija ciet bet vien mēru izmocījām, no asariem zirga zobi tikai viens tāds rupjāks.
3dien ar līdakām šo to salasīju, bet asari vispār 0, dēlam līdaka tāda uz 4-5kg 3m no laivas nopurinājās, tam tagad motivācija uz ilgu laiku.

Interesantākais ka nav ne jausmas kur ir zemmēri -> nav tā ka man viņus vajag, bet kaut kāda dīvaina sajūta - ja ne uz vobleriem utml. tad asarus ķerot tiem tak vajadzēja būt. Par abām dienām 1x zemmērs tikai nopurinājās.

Visam bonusam 3dien Kaija C&R, ņemot vērā, ka bija vējš pamatīgs trādi rīdi bija baigais, bet nokausējām un beigās ar knaiblēm izrāvām āķi ārā un viņa aizpeldēja - bet nu šoks viņai bija pamatīgs.



6dien no rīta izbrauca džeks no līņu copes, izskatās ka uz līņiem tur labāk braukt neka uz līdakām.

:)
Vēlu veiksmi šo 6dien.
24.augusts 2017, 15:01 | links
 
Davis-Di [24.08.17]: TO: copmans22

Biju 6dien un 3dien.
Visā visumā nav ar ko lielīties.

6dien bija laiku maiņa un pūtiens līdakām mutes bija ciet bet vien mēru izmocījām, no asariem zirga zobi tikai viens tāds rupjāks.
3dien ar līdakām šo to salasīju, bet asari vispār 0, dēlam līdaka tāda uz 4-5kg 3m no laivas nopurinājās, tam tagad motivācija uz ilgu laiku.

Interesantākais ka nav ne jausmas kur ir zemmēri -> nav tā ka man viņus vajag, bet kaut kāda dīvaina sajūta - ja ne uz vobleriem utml. tad asarus ķerot tiem tak vajadzēja būt. Par abām dienām 1x zemmērs tikai nopurinājās.

Visam bonusam 3dien Kaija C&R, ņemot vērā, ka bija vējš pamatīgs trādi rīdi bija baigais, bet nokausējām un beigās ar knaiblēm izrāvām āķi ārā un viņa aizpeldēja - bet nu šoks viņai bija pamatīgs.



6dien no rīta izbrauca džeks no līņu copes, izskatās ka uz līņiem tur labāk braukt neka uz līdakām.

:)
Vēlu veiksmi šo 6dien.
Paldies tu mani nomierināji.būs stimuls kko labu dabūt ;)
24.augusts 2017, 16:22 | links
 
Paldies tu mani nomierināji.būs stimuls kko labu dabūt ;)

copmans22, 24.augusts 2017, 16:22


heh nu nez vai tas ir nomierinoši, bet ņemot vērā ka šo 6dien būs vēja maiņa un naktīs paliek vēsākas + 5dienas naktī būs lietus , papildus pa dienu celsies spiediens => var sanākt pilnīgs čupačups arī :P
24.augusts 2017, 16:42 | links
 
Davis-Di [24.08.17]: Paldies tu mani nomierināji.būs stimuls kko labu dabūt ;)

copmans22, 24.augusts 2017, 16:22

heh nu nez vai tas ir nomierinoši, bet ņemot vērā ka šo 6dien būs vēja maiņa un naktīs paliek vēsākas + 5dienas naktī būs lietus , papildus pa dienu celsies spiediens => var sanākt pilnīgs čupačups arī :P
Nu jā var arī tā gadìties, taču ceru, ka vismaz kkas bùs, jo divas reizes biju tur šogad un pilnīgs klusums diemžēl.ceru uz to, ka paliek vēsāks.
24.augusts 2017, 17:30 | links
 
Interesanti būtu uzzināt kādi tad ir šodienas spiningošanas maču rezultāti Lielaucē? Vai tiešām tik slikti, ka pat kauns tos publicēt?
26.augusts 2017, 21:14 | links
 
Interesanti būtu uzzināt kādi tad ir šodienas spiningošanas maču rezultāti Lielaucē? Vai tiešām tik slikti, ka pat kauns tos publicēt?

krumujancis, 26.augusts 2017, 21:14

šodien kā par brīnumu zivju bija diezgan kopumā
26.augusts 2017, 21:28 | links
 
stakeris [26.08.17]: Interesanti būtu uzzināt kādi tad ir šodienas spiningošanas maču rezultāti Lielaucē? Vai tiešām tik slikti, ka pat kauns tos publicēt?

krumujancis, 26.augusts 2017, 21:14
šodien kā par brīnumu zivju bija diezgan kopumā
Jā šodien rīts bija ļoti cerīgs, tik žēl, ka rīta cēliena beigās tik atkodu kas vinjām patika, man personīgi 3+ uz saveg gear soft and jerk aizgāja pusceļā un viena 62cm laivā, bet zivis bija gandrīz visiem, taču vell nesaprotu, kur zemmēri palikuši? Laikam lielās sākušas šiverēt.
26.augusts 2017, 22:50 | links
 
copmans22
Taisnība jums, zemmēru šogad Lielaucē ļoti, ļoti maz. Toties priecē fakts, ka uz asaru mānekļiem diezgan bieži uzķeras līdaciņas 10 - 15 cm. Tātad jaunā maiņa aug. Ja jau ir kaut kas noķerts, tad maču diena ir pagājusi godam, tā, kā tam vajadzēja būt.
27.augusts 2017, 08:44 | links
 
Noteikti drīzumā tur atgriezīšos. ;)
27.augusts 2017, 11:38 | links
 
Labdien. Ir doma laizt uz Lielauces ezeru līdakās. Vai var kāds ieteikt iecienītāko spininga mānekļu veidu un krāsu - pamatā ēdamgumijas?
12.oktobris 2017, 11:17 | links
 
Uz šo ezeru vairs nebraucu!!!Tur nesen tika atļautas zemūdens medības!Kad vēl braucu uz turieni lietoju japāņu krenkus tumšos toņus,labi strādā Buma šūpiņi kuri bija pārdošanā gadi 5 atpakļ.Par gumijām nezināšu teikt,jo ar džigu tur nav ko darīt,ja nu vienīgi bez svina galvas! Nezinu jo neesu mēģinājis! Vispār tas skaitās asaru ezers,nu bet līdakas arī tur bija un labas,kā tagad nezinu!
Ne sakas!!!
12.oktobris 2017, 13:47 | links
 
Sveiki! Kā šogad Lielaucē ar lomiem? skatos nekādu jaunu ziņu nav, vai tiešām neviens nav bijis?? Doma nākamnedēļ aizbraukt kādu līdaku piemānīt..
26.maijs 2018, 21:43 | links
 
Sveiki! Kā šogad Lielaucē ar lomiem? skatos nekādu jaunu ziņu nav, vai tiešām neviens nav bijis?? Doma nākamnedēļ aizbraukt kādu līdaku piemānīt..

janks25, 26.maijs 2018, 21:43


ko varu teikt, pats tur šogad neesmu bijis, bet līdakas tur ir, un vienu varu pateikt, jo vējainākā laikā trāpīsi jo labāk, iesaku no bāzes pavirzīties pa kreisi līdz saliņai un tad uz vidu, tur ir labas bedres un lēpenes. ;)
27.maijs 2018, 09:20 | links
 
26.maijā Lielaucē bija LVM mači spiningošanā. Gan jau Sāviča kungs kādu ziņu ieliks.
6 komandas bez loma, tajā skaitā, lielākie matadori.
Pašreizējie laika apstākļi nav labvēlīgi copei tajā ezerā.
Ne asakas!
27.maijs 2018, 21:20 | links
 
krumujancis - 4 komandas bez loma ;)

Uz 16 komandām 18 mēra līdakas, (lielākā 67cm) un 25 asari (sacensībās tiek skaitīti asari tikai no 20cm, lielākais 43cm), ļooooti daudz asaru tādi 15-18cm. Bet nu laiks sacensībās bija ne pārāk plēsoņu medībām, spožs mēnesis naktī un praktiski bezvējains/saulains dienas laikā.

P.S: Visas zivis turpina dzīvot, sacensības pēc C&R formāta.
27.maijs 2018, 21:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager