Brekši

Šonakt uz brekšiem cope normāla.Daudzus ap 0.5 kg metu atpakaļ, 3gb. paņēmu.2.2kg , 1.8 kg, 1.3 kg.Tas pie Ērgļiem.
14.septembris 2014, 13:26 | links
 
Nu pa dienu nekā laba, nosēdēju no 9:00 līdz 13:00, nevienas copes neredzēju. Man blakus vietējais brakars 4rus ap kilo pa šo laiku dabūja(iemetiens Daugavas vidū),cope neaktiva.
8.septembris 2014, 13:46 | links
 
Biju devies uz vakara copi. Pie ezera ierados tikai 20:00, tad plaukstinieki gāja ārā normāli, bet aptuveni stundu pēc satumšanas viss, nevienas copes vairs. Bet no rīta, kā sak parādīties gaismiņa cope atsākas, tā ka tiešam jau sāk likties, ka pa nakti īsti vairs nav ko darīt.
7.septembris 2014, 12:55 | links
 
Piektdienas vakarā iebaroju vietu copei no laivas. Vieta pati par sevi vienmēr ir bijusi perspektīva, jo no krasta tai piekļūt nevar un brekši tur ganās patstāvīgi. Piektdienas vakarā arī pa kādai mugurai uzgriezās un biju vairāk kā parliecināts, ka tur jau nu bez zivs nepalikšu.
Sestdien jau agri no rīta klusiņām piebraucu, piesējos uz enkuriem un salaidu makšķeres. Nedaudz vēl iebaroju un sakās gaidīšanas svētki.
Dīvainā kārtā nosēdēju visu rītu un pacietīgi gaidīju, kad beidzot parādīsies kāda cope. Reizi stundā pārmetu copenes, piebaroju nedaudz bet copi tā arī nesagaidīju. To ko uz āķiem uzspraud, to arī pēc stundas izvelc ārā. Neaiztika ne slieku ne makaronus. Eholotā arī valdīja kapa klusums.
Lai cik neizdevusies diena būtu vismaz parasti pa kādai zivij parādās un āķus notīra. Šoreiz arī tā nenotika. Ap pulksten 16 00 pacietība beidzās un sāku vizināties uz velci. Arī velce praktiski pa tukšo. Pāris trausli piesitieni un viena zemmēra līdaciņa bet tas jau pašā vakarā ap 20 00. Tāda lūk man bija sestdiena. Piektdien vakarā pēc iebarošanas braucot krastā uz velci divas līdakas, vēl pa kādam piesitienam, vismaz cerība bija, arī eholotā kautkāda kustība bija vērojama. Bet sestdiena bija galīgi tukša, likās, ka Daugavā zivis beigušās.
Tas viss Ķeguma baseins.
7.septembris 2014, 09:36 | links
 
Nakti nosēdēju uz brekšiem,bet lielo nebija.Vai tik viņi nav pārgājuši dienas režīmā?
7.septembris 2014, 08:32 | links
 
nopērc jauno CL žurnalu tur aprakstīts. viens variants vilciens-Carnikava, otrs tas pats uz otru pusi :)
5.septembris 2014, 05:52 | links
 
Kur pie Rīgas aizbraukt pamest aci uz brekšiem? Bez laivas, no krasta.
Ir īstais brīdis viņus ķert? Vai arī koncentrēties uz citām zivīm?
Es tāds diezgan liels iesācējs šajā visā jomā, tāpēc vēl taustos, ko un kā labāk darīt :)
4.septembris 2014, 22:41 | links
 
no 20L spaiņa ar 400-1kg brekšeļiem sanāk -4,5 kg tīru fileju kotlešmasas, tāds lūk 5 stundu kopējā darba rezultāts.
26.augusts 2014, 22:23 | links
 
Vismaz Aizkraukles baseinā brekši bija modušies noteikti. Izmērs maziņš bet mums priekš dzīvā uz samiem bija pašā laikā. Mums blakus nostājās divi jaunieši un šancēja ar fīderiem. Katram 2 kāti. Copes tekoši. Bija pa kādam kilogramniekam arī. Mēs iemainijām savu zandartu pret viņu pličiem un kamēr vīkstijāmies pa krastu laivu un štrumus riktēdami, tikmēr atnesa vēl 3 gabalus. Tas bija kādas minūtes 20. Toties mums uz samu nav ar ko palielīties. Tā kā ir pienācis laiks mainīt mērķa zivi :)
25.augusts 2014, 07:50 | links
 
Mans čoms Ļoļiks (Ģirtiņš vārdā),šodien iečukstēja , brekši Buļķā ņēmot lopā,spēj tik kūpināt un mellām mutēm...:)

Tonis, 24.augusts 2014, 23:24


Vot un saka,ka Latvieši slikti dzīvo :D :D
24.augusts 2014, 23:48 | links
 
Mans čoms Ļoļiks (Ģirtiņš vārdā),šodien iečukstēja , brekši Buļķā ņēmot lopā,spēj tik kūpināt un mellām mutēm...:)
24.augusts 2014, 23:24 | links
 
ja nebūs slinkums, rīt apskatīsies, ko ņem uz ko ņem, un kas tas ir ka neņem:)
24.augusts 2014, 22:49 | links
 
Brekši jem pilnām mutītēm. Šamiem garšo gaļa(sliekas). Odu kāpuri ne īpaši.

Pasaki vismaz kur - starp jūru un RHES, RHES - ĶHES, ĶHES- PHES vai augstāk?

Šogad pilnīgs šluss uz breksi, pēdējās divas reizes - ap Tomi / Ķegumu augstāk/zemāk - pilnīga "0".

Nevienu breksi pa vasaru nenokūpināt...:( Nu nav gan mērķzivs, bet vienalga "skrobe".
24.augusts 2014, 22:46 | links
 
Rīta kafija izdzerta,makščeres mašīnā,var braukt:>
24.augusts 2014, 05:17 | links
 
Šodien darba pēcyz cop tikām tikai 18;00 pie upes un līdz 21:00,bet nekā ievērības cienīga man 1mazs pliķis tētim breksēns gram300 un ašuks 200 daudz copes un daudz ašuku kas ierij līfz samaje ņenagu slieku daudz breķsēn pliķ copes viš uz barotavu rīt no rīta no gaismiņas līdz kādiem 11:00kamēr uz darbu brauksim akal uz upi cerams kāds breksis uzkodīsies:)

rīt iemetīšy atskaiti
23.augusts 2014, 23:23 | links
 
Brekši jem pilnām mutītēm. Šamiem garšo gaļa(sliekas). Odu kāpuri ne īpaši.
23.augusts 2014, 21:53 | links
 
Mēmelē līdz Skaistkalnei uznāk brekši?

Voblers234, 7.augusts 2014, 22:49
Švaki tur ar to zivi,reti pa kādam.

Trasts, 22.augusts 2014, 11:22


Paldies , tagad mierīgs prāts, bet gan jau kaut kad uznāks brekši , tagad Skaistkalnē taisa nārsta vietas!
23.augusts 2014, 19:15 | links
 
Man mājās ar stāv paka ar makaroniem kas paredzēti brekšiem/karpām. iekšā ir dzeltenas un sarkanas krāsas makaroni,smarža dikti spēcīga
22.augusts 2014, 21:44 | links
 
paņem parastus makaronus un zemenes atraktoru kaut vai,ķiršu utt.... pasam tak nav problēma uztaisīt... karameles atraktors pec tam utt....
pārtikas krāsviela...
no ta visa izlobi ko vajag :)
22.augusts 2014, 20:01 | links
 
Vai neiet runa par poļu Štil gatavajiem makaroniem?
22.augusts 2014, 19:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager