Bolderājas mols

Cik grādos šādi kūpini?
7.maijs 2018, 16:59 | links
 

No 9ņiem līdz apm. 1niem dienā 13.4 kg!
Vidējais izmērs laps. Dažas pat siļķes izmērā! Ņēma lopā!
Tiko beidzu likt uz iesmiem! Būs gardais kūpiņš gan sev, gan citus ko sacienāt!
7.maijs 2018, 16:33 | links
 
Tieši tā, bet esmu gandrīz pārliecināts, ka gadus 5 atpakaļ bija punkts, ka 500m no mola galiem nedrīkstēja. Atceros ka kkad pasen priekš Makšķerēšanas noslēpumiem filmējām sižetu, un tad tieši par to šķiet tiku teicis, a varbūt ar kaut ko jaucu.
7.maijs 2018, 15:34 | links
 
Ieteka atrodas pie krasta līnijas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, nevis pie mola galiem un par to ir uzrakstīts MN:

"30. Makšķerēšana aizliegta šādos laikposmos:
30.1.5. Daugavā, no moliem un no tās ietekas Rīgas jūras līcī 6,5 kilometru posmā augšup pret straumi līdz augstsprieguma pārvadam Rīgas pilsētas teritorijā, kā arī Buļļupē, Loču kanālā un Sarkandaugavā – no 1.maija līdz 31.maijam;"

Bolderājas mola garums aptuveni 950 metri.
7.maijs 2018, 15:20 | links
 
Hmmm, tas toč...tagad noteikumos vairāk neredzu, bet man liekas, ka iepriekš bija rakstīts, ka Daugavā mēra no molu galiem. Tagad šķiet noteikti visam būtu jābūt kārtībā.
7.maijs 2018, 14:38 | links
 
Garkalniets [07.05.18]: Fishmens [11:14]: Laiks fantastisks! Zivis ārprātā! Brīžiem eholots pat nevar izsist cauri staru un grunti nerāda!Vakar bija līdzīgi. Tik jocigi, kāpēc Mangaļos nav? Vakar daži brauca tajā pusē arī mēģināt, bet atgriezās Bolderājas galā. Vakar mājupceļā apturēja policijas laiva un pēc dokumentu pārbaudes izteicas, ka nemaz jau nevarot tik tuvu ietekai jūrā makšķerēt no laivas. Baigi nestrīdējos ar viņiem, tik citēju, ko pateica. 1000m attālumā vajagot.
Mola gals nav Daugavas ieteka jūrā! Lai tie poliči paņem lineālu un nomēra, cik ir no krasta līnijas līdz laivām mola galā! Domāju, ka viss ir +- ok. Tik nevajag uz daugavas pusi copēt!
7.maijs 2018, 14:10 | links
 
Jūra pēc 3km ir cita opera, tur tiesības citas un likumi gan jau arīdzen...par to neko nezinu, tāpēc ar nekomentēju :)
7.maijs 2018, 14:02 | links
 
arvis_an [07.05.18]: Garkalnietis
Taisnība jau viņiem bija...likumā tā arī ir rakstīts 1000m no ietekas. Bet par laimi viņi nedzenā ne šogad, ne arī iepriekšējos gadus. Kaut ko jau atrastu arī 1000m no ietekas, bet tad uzdevums daudz sarežģītāks.
A riņķis vajadzīgs tāds pats kā jebkur...riņķis vai pakavs...man ir sens putaplasta riņķis ar līni, pārbaudīts esmu neskaitāmas reizes un problēmas nav bijis
Viņi piever acis uz to rinķi, bet ja ķeršot krasta apsardze jūrā, tad gan neiešot cauri:) Te runa par jūru bija, cik noprotu. Un arī vestes sakot no cik tur Ņutonu cēlējspēka, N50 -depo pērkamā nederēs:) Bet tas tā, kas rakstīts noteikumos, dabā tik iekšējos ūdeņos regulāri pārbaudīts tieku un tur tik skatas, lai būtu.
7.maijs 2018, 13:59 | links
 
Garkalnietis
Taisnība jau viņiem bija...likumā tā arī ir rakstīts 1000m no ietekas. Bet par laimi viņi nedzenā ne šogad, ne arī iepriekšējos gadus. Kaut ko jau atrastu arī 1000m no ietekas, bet tad uzdevums daudz sarežģītāks.
A riņķis vajadzīgs tāds pats kā jebkur...riņķis vai pakavs...man ir sens putaplasta riņķis ar līni, pārbaudīts esmu neskaitāmas reizes un problēmas nav bijis
7.maijs 2018, 13:40 | links
 
Horizonts [07.05.18]: Horizonts [11:56]: Viens vienīgais lūgums jums aizdzeniet zivi iz mangaļiem:D tulit vilkšu no majãm arā pec 50 min bušu uz mola un sakšu biedët zivis uz mangaļu pusi lai jau visiem tiek.... :D

Pluume, 7.maijs 2018, 12:22
Horizonts [11:56]: Viens vienīgais lūgums jums aizdzeniet zivi iz mangaļiem:D tulit vilkšu no majãm arā pec 50 min bušu uz mola un sakšu biedët zivis uz mangaļu pusi lai jau visiem tiek.... :D

Pluume, 7.maijs 2018, 12:22

Paldies tev labo cilvēk! :D
Tā esmu uz mola ir lidzi makšķere un 3 otrā pasaules kara vàcu rokasgranātas, nosakuma makšķeri pametašu pectam granātas, sasauc vairāk cilvekus uz sava mola pagaidam redzu max 5cus copmaņus..... :D
7.maijs 2018, 13:34 | links
 
andzs90 [07.05.18]: Vai kāds var pateikt vai jūrā ir nepieciešams kāds speciāls glābšanas riņķis? Man veikalā teica, ka šis nederēšot jūrā..
http://www.boatshop.lv/lv/glabsanas-aprikojums/glabsanas-rinki/75dd03fc556e02362ba6023aa71da26a
Apaļais, plastmasa, ar CE marķējumu nepieciešams.
7.maijs 2018, 13:16 | links
 
Fishmens [07.05.18]: Laiks fantastisks! Zivis ārprātā! Brīžiem eholots pat nevar izsist cauri staru un grunti nerāda!
Vakar bija līdzīgi. Tik jocigi, kāpēc Mangaļos nav? Vakar daži brauca tajā pusē arī mēģināt, bet atgriezās Bolderājas galā. Vakar mājupceļā apturēja policijas laiva un pēc dokumentu pārbaudes izteicas, ka nemaz jau nevarot tik tuvu ietekai jūrā makšķerēt no laivas. Baigi nestrīdējos ar viņiem, tik citēju, ko pateica. 1000m attālumā vajagot.
7.maijs 2018, 13:14 | links
 
Vai kāds var pateikt vai jūrā ir nepieciešams kāds speciāls glābšanas riņķis? Man veikalā teica, ka šis nederēšot jūrā..
http://www.boatshop.lv/lv/glabsanas-aprikojums/glabsanas-rinki/75dd03fc556e02362ba6023aa71da26a
7.maijs 2018, 13:04 | links
 
Horizonts [11:56]: Viens vienīgais lūgums jums aizdzeniet zivi iz mangaļiem:D tulit vilkšu no majãm arā pec 50 min bušu uz mola un sakšu biedët zivis uz mangaļu pusi lai jau visiem tiek.... :D

Pluume, 7.maijs 2018, 12:22

Horizonts [11:56]: Viens vienīgais lūgums jums aizdzeniet zivi iz mangaļiem:D tulit vilkšu no majãm arā pec 50 min bušu uz mola un sakšu biedët zivis uz mangaļu pusi lai jau visiem tiek.... :D

Pluume, 7.maijs 2018, 12:22


Paldies tev labo cilvēk! :D
7.maijs 2018, 12:58 | links
 
Horizonts [07.05.18]: Viens vienīgais lūgums jums aizdzeniet zivi iz mangaļiem
:D tulit vilkšu no majãm arā pec 50 min bušu uz mola un sakšu biedët zivis uz mangaļu pusi lai jau visiem tiek.... :D
7.maijs 2018, 12:22 | links
 
Viens vienīgais lūgums jums aizdzeniet zivi iz mangaļiem
7.maijs 2018, 11:56 | links
 
Neiespējamā misija: sakņaina taka, tad šaura taciņa. Tad mīsktas smiltis, tad slīpa betona siena un atkal mīsktas smiltis. Tad 1.5m siena un šaura betona taciņa, tad glumi akmeņi 100m. Ja ir tik tālu, tad jau būs labi.
Mangaļsalas mols tādā ziņā pieejamāks.
o.

otinjsh, 7.maijs 2018, 11:47


Skaidrs paldies par info!
7.maijs 2018, 11:53 | links
 
Neiespējamā misija: sakņaina taka, tad šaura taciņa. Tad mīsktas smiltis, tad slīpa betona siena un atkal mīsktas smiltis. Tad 1.5m siena un šaura betona taciņa, tad glumi akmeņi 100m. Ja ir tik tālu, tad jau būs labi.
Mangaļsalas mols tādā ziņā pieejamāks.
o.
7.maijs 2018, 11:47 | links
 
Sveiki copmaņi!
Ir jautājums tāda kā ir ar tikšanu virsū uz mola cilvēkam ar kustību traucējumiem (ratiņkrēslā)?
7.maijs 2018, 11:20 | links
 

Laiks fantastisks! Zivis ārprātā! Brīžiem eholots pat nevar izsist cauri staru un grunti nerāda!
7.maijs 2018, 11:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager