Bolderājas mols

Vakar biju uz mola ap 13.00, renke nem diezgan raiti . Pa kadam 4h 5kg . Protams aborigeniem ar bolderajas standartu 10+ akiem atrak spainis pildas :) ... ta ka sienat akjus, renge nak !
23.aprīlis 2018, 10:45 | links
 
Ezs87 [22.04.18]: Uz stundiņu biju izskrējis. Nu pa bišķiņam tur kaut las notiek. Kā parasti vislabākajās tradīcijās opji ar 20 āķu virtenēm. Pats gan nolažojos aizbraucot ar neīsto rīku.

Jurik, 22.aprīlis 2018, 21:10
Ar dropšotu aizbrauci? Vai uz fīdera sēdēji? :D
Ar smalko aukliņu. Tā tur 3 metieniem pietiek. Bija jau piemirsts, ka tur ar smalkiem rīkiem nav ko darīt, bet kas bija pa rokai to paķēru.
23.aprīlis 2018, 07:52 | links
 
Pēcpusdienā biju izbraucis svētdienas pastaigā ar ğimeni uz Daugavgrīvu, arī biju aizgājis līdz mola galam. Cik, paskatījos, veči, kas bija tuvāk galam, nonstopā vilka pa 2-3 vienā reizē, sistēmas ar 5-6 āķiem, dažiem mormenes, citiem balti mėsliņi piesieti āķiem
22.aprīlis 2018, 22:07 | links
 
Uz stundiņu biju izskrējis. Nu pa bišķiņam tur kaut las notiek. Kā parasti vislabākajās tradīcijās opji ar 20 āķu virtenēm. Pats gan nolažojos aizbraucot ar neīsto rīku.

Jurik, 22.aprīlis 2018, 21:10

Ar dropšotu aizbrauci? Vai uz fīdera sēdēji? :D
22.aprīlis 2018, 22:02 | links
 
Uz stundiņu biju izskrējis. Nu pa bišķiņam tur kaut las notiek. Kā parasti vislabākajās tradīcijās opji ar 20 āķu virtenēm. Pats gan nolažojos aizbraucot ar neīsto rīku.
22.aprīlis 2018, 21:10 | links
 
Neskatotiea uz gaidāmi kolhozu, laikam japamēģina uz savas ādas necopi izbaudīt.
22.aprīlis 2018, 09:24 | links
 
RaitisO [21.04.18]: Tādā vējā un bangā zive neies tuvu betoniem, priekškam tai dauzīt sānus :)
Nezinu, vai par reņģu uzvedību var spriest no cilvēka skatu punkta. Diez vai reņģe plāno šodien netuvoties krastam, jo jūras virspusē ir neliela viļņošanās. Citus gadus esmu ķēris viļņos, kas regulāri gāja pāri molam.
22.aprīlis 2018, 09:14 | links
 
Tādā vējā un bangā zive neies tuvu betoniem, priekškam tai dauzīt sānus :)
21.aprīlis 2018, 17:31 | links
 
Šodien reņģu nav. Bolderājas molā visiem pilnīga 0. Mangaļos izskatījās, ka tāpat, jo tauta kā parādījās, tā arī ātri pazuda.
21.aprīlis 2018, 10:43 | links
 
Šodien reņģu nav. Bolderājas molā visiem pilnīga 0. Mangaļos izskatījās, ka tāpat, jo tauta kā parādījās, tā arī ātri pazuda.
21.aprīlis 2018, 10:43 | links
 
bumbieris [20.04.18]: Jup es te vienu gadu maucu ar kkadiem lētajiem sudrabkrasas šūpiņiem svina vietā un nebija ne vainas , bet man jau liekas ja tas bars ir pienācis pie mola tad ņem uz visu spidīgo pēc kārtas ..... Ja bars atgājis nostāk tad pārsledzos uz lucišiem,bullišiem....

Pluume, 19.aprīlis 2018, 18:56

Un ar kādu metodi lučus un buļļus ?
Turpat pie kājam ar topašu kātu, fideri manā gadijumā, svins uz grunts aķis mazā pavadā virs grunts ēsma, veikala slieka bet dārgā tīģerene sevi pierādija labāk vismaz pagaišgad kkā tā;) copi protams pec spicītes skatos.....
20.aprīlis 2018, 17:58 | links
 
Tikko no copes! Reņģe ņem bet ar gariem zobiem))). šodien mani spīdīgie āķi nerullēja, bet veči ar veikala sistēmām vilka! Man 52. gb, nesvēru. Bija kadri kuri raiti pavilka, uz aci skatoties kādi 4, kg. Katrā gadijumā priekš pirmās reizes būs labi. Mangaļos 7 copmaņi bija bet ātri (nosvīda), izrādās tur goļaks )))
20.aprīlis 2018, 15:25 | links
 
Jup es te vienu gadu maucu ar kkadiem lētajiem sudrabkrasas šūpiņiem svina vietā un nebija ne vainas , bet man jau liekas ja tas bars ir pienācis pie mola tad ņem uz visu spidīgo pēc kārtas ..... Ja bars atgājis nostāk tad pārsledzos uz lucišiem,bullišiem....

Pluume, 19.aprīlis 2018, 18:56


Un ar kādu metodi lučus un buļļus ?
20.aprīlis 2018, 13:11 | links
 
ginca71 [19.04.18]: Rīt braukšu izlūkot kas un kā ,tad jau došu atskaiti))) Varbūt būs bet varbūt arī nekas nebūs))))
Vietējais matadors teica, ka jau viss pamazām sākas
19.aprīlis 2018, 23:03 | links
 
Rīt braukšu izlūkot kas un kā ,tad jau došu atskaiti))) Varbūt būs bet varbūt arī nekas nebūs))))
19.aprīlis 2018, 22:31 | links
 
Jup es te vienu gadu maucu ar kkadiem lētajiem sudrabkrasas šūpiņiem svina vietā un nebija ne vainas , bet man jau liekas ja tas bars ir pienācis pie mola tad ņem uz visu spidīgo pēc kārtas ..... Ja bars atgājis nostāk tad pārsledzos uz lucišiem,bullišiem....
19.aprīlis 2018, 18:56 | links
 
Tie smukumi mēdz būt dažādi. Lielākā daļa jau traucē. Bet pagājušo gadu es uz prastiem āķiem, kaimiņš uz ākiem ar piesietiem sīkiem rimi sarkano maisiņu gabaliņiem. Nu jāsaka ka šim ķerās krietni labāk. Man gan slinkums ko vēl siet klāt. Tām zivīm laikam būtiski kas pievērš uzmanību. Neba par velti veči kas piesien svina vietā spožu uzgriezni gūst labāku lomu nekā ka pelēks svins. Vismaz kad pielieku dropšota krāsoto zaļo, ir sliktāk nekā spožu svaigu svina bez krāsa.
19.aprīlis 2018, 14:47 | links
 
Es arī copēju uz parastiem baltiem āķiem. Pagājušajā sezonā copes biedrs pirktajām sistēmām nogrieza visus tos papīreļus nost un tikai tad viņam sākās cope.

skiperis, 19.aprīlis 2018, 07:52


Aha, tieši tas pats arī man. Kā nogriezu visus "smukumus" pirktajām sistemām, tā arī uzreiz aizgāja cope. Tagad sienu tikai un vienīgi pliku āķi, gan zelta krāsā.
19.aprīlis 2018, 14:36 | links
 
Es arī copēju uz parastiem baltiem āķiem. Pagājušajā sezonā copes biedrs pirktajām sistēmām nogrieza visus tos papīreļus nost un tikai tad viņam sākās cope.
19.aprīlis 2018, 07:52 | links
 
Pluume [19.04.18]: Doma 6dien aizslāt uz to mool, būtu labāk pateicis kura sistema tad stradā ? :D
Man pagājušo gadu stabili ražīgākā sistēma bija prastākie sudraba krāsas āķi. Bija mēğināts uz visādām gatavajām sistēmām ar visādu krāsu kombinācijām un pielīmētiem mošķiem, diegiem un citām drazām, bet nebija tas.
19.aprīlis 2018, 07:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager