Makšķernieku veikali internetā

Precīzi pasta stacijā 1,7 eur mazais izmērs maksā . Raihs tajā var iebāzt 1000 gredzenus bet tu 100 paciņas ar gumijas zivtiņām . Loģiski ka labāk uz katru pačku izdevīgāk pielikt 1 vai 2 jevronus klāt par to ka aizej līdz pastam :)

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:24

Tu esi ar mieru iznēsāt paciņas uz pastu par 1 Eur? Man ir priekš tevis darba piedāvājums!:)
20.aprīlis 2016, 23:28 | links
 
Precīzi pasta stacijā 1,7 eur mazais izmērs maksā . Raihs tajā var iebāzt 1000 gredzenus bet tu 100 paciņas ar gumijas zivtiņām . Loģiski ka labāk uz katru pačku izdevīgāk pielikt 1 vai 2 jevronus klāt par to ka aizej līdz pastam :)

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:24

okay, variācija par tēmu :D
a ko man darīt ja tuvākais pakomāts ir 50+ km no vietas kur dzīvoju, a pasta nodaļa ir vietējā miestā kas ir ~10 km no manas dislokācjas

atceramies to ka pasts tomēr ir DAUDZ pieejamāks par Pakomātiem, pakomāti ir pilsētu izvirtuļu prieks :-)
20.aprīlis 2016, 23:28 | links
 
kaut viens no jums sadzirdēja ko jig.lv teica ? Pakomāts, tā ir vēl vienen točka sūtijumu nodošanai, attiecīgi izmakasas par cilveķa darba stundām kas uz turieni pako, nogādā mantas uttt

visi gribam pa lēto, bet nesparotaam, ka ja viena lieta ir atstrādāta un strādā bet nākamā palielinās VISU sūtijumu izmaksas, iepakošanas laiksus utt par X naudiņām.

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:04

Maldies. Pastā sūtīt ir daudz lielāks laika patēriņš.

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:09



muļķības, ja tu visu esi izdarījis un ne pirmoreiz tur vis ir ātri un čiki (starpcitu nav pat rindā jāstāv lielākoties jo esi BIznesa klients

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:11

Varu pateikt kas attur daudzus pārdevējus to darīt. Viss elementāri. 90% pārdevēju vēl uzliek paši uzcenojumu par pasta pakalpojumiem. Vai ne tā Jig :) ??

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:19

Personiski man nah nav vajadzīga peļņa no sūtīšanas, taču ir pašsaprotami papildus izdevumi- kāds taču iet un gaida tajās fakinajās rindās, un tas nevar būt par velti. Cik izmaksā cilvēka darba stunda, un cik ilgu laiku aizņem sagatavošana,aiznešana un rindā stāvēšana?
20.aprīlis 2016, 23:25 | links
 
Precīzi pasta stacijā 1,7 eur mazais izmērs maksā . Raihs tajā var iebāzt 1000 gredzenus bet tu 100 paciņas ar gumijas zivtiņām . Loģiski ka labāk uz katru pačku izdevīgāk pielikt 1 vai 2 jevronus klāt par to ka aizej līdz pastam :)
20.aprīlis 2016, 23:24 | links
 
kaut viens no jums sadzirdēja ko jig.lv teica ? Pakomāts, tā ir vēl vienen točka sūtijumu nodošanai, attiecīgi izmakasas par cilveķa darba stundām kas uz turieni pako, nogādā mantas uttt

visi gribam pa lēto, bet nesparotaam, ka ja viena lieta ir atstrādāta un strādā bet nākamā palielinās VISU sūtijumu izmaksas, iepakošanas laiksus utt par X naudiņām.

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:04

Maldies. Pastā sūtīt ir daudz lielāks laika patēriņš.

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:09



muļķības, ja tu visu esi izdarījis un ne pirmoreiz tur vis ir ātri un čiki (starpcitu nav pat rindā jāstāv lielākoties jo esi BIznesa klients

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:11

Varu pateikt kas attur daudzus pārdevējus to darīt. Viss elementāri. 90% pārdevēju vēl uzliek paši uzcenojumu par pasta pakalpojumiem. Vai ne tā Jig :) ??

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:19


man nav nekāda sakara ar jig.lv bet vai tad tas nav loģiski? uzņēmējam ir manta jāiepako atbilsotši kautkādam konkrētam uzņēmauma un viņa prasībām, tas prasa to ka darbinieks ot izdara - kādam par to tācu ir jāmaksā ? iepsējams ka lielāka daļa ieliek šīs izmaksas iekš sūtīšanas izmaksām. Manuprāt tas ir tikai ok,) var protams uzlikt veļ 3 pozīciju rēkinā kas ir pakošanas izmakas utt , no tā tev palis klabāk un ātrāk saņemt paciņu ?
20.aprīlis 2016, 23:22 | links
 
A es gan no Latvijas nekad neko neesmu pasūtījis! Tikai izsūtījis!
Visādā ziņā man šī saruna būs viela pārdomām servisa uzlabošanai. Tā ka Paldies
20.aprīlis 2016, 23:19 | links
 
kaut viens no jums sadzirdēja ko jig.lv teica ? Pakomāts, tā ir vēl vienen točka sūtijumu nodošanai, attiecīgi izmakasas par cilveķa darba stundām kas uz turieni pako, nogādā mantas uttt

visi gribam pa lēto, bet nesparotaam, ka ja viena lieta ir atstrādāta un strādā bet nākamā palielinās VISU sūtijumu izmaksas, iepakošanas laiksus utt par X naudiņām.

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:04

Maldies. Pastā sūtīt ir daudz lielāks laika patēriņš.

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:09



muļķības, ja tu visu esi izdarījis un ne pirmoreiz tur vis ir ātri un čiki (starpcitu nav pat rindā jāstāv lielākoties jo esi BIznesa klients

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:11


Varu pateikt kas attur daudzus pārdevējus to darīt. Viss elementāri. 90% pārdevēju vēl uzliek paši uzcenojumu par pasta pakalpojumiem. Vai ne tā Jig :) ??
20.aprīlis 2016, 23:19 | links
 
Pasts tiešām ir briesmīgs- man slikts garīgais paliek jau vien no saņemtas pavēstes, ka jāierodas pastā pēc sūtījuma. Penžas gaida pensijas, 2/3 no kasēm visas dienas garumā rij pusdienas. Man tā ir inkvizīcija, jo rindas nepārvāru..

raihs, 20.aprīlis 2016, 23:14



LIelākā problēma laikam jau ir tā ka, diemžēl, Latvijas pasts ir diezgan viduslaiku kantoris salīdzinot ar kaut to pašu Igauņu Omniva - Darbalaiki lielajos tirdznicības centros līdz vismaz 19:00 vai 20:00 atkarībā no atrašanās vietas, un ja uz sūtijuma ir mob tel nr tad Tu sanjem SMS ka paciņa ir atnākusi un atrodas tavā pasta nodaļā - pastnieks nemaz nemēģina viņu nest darba laikā uz mājām....

PS savulaik no Jig lv paciņa uz Igauniju atnāca ātrāk kā no rīgas uz valmieru sūtīts pakomāta sūtijums ( abi tika izsūtīti vieneā dienā, bet no dažādiem internetveikaliem)
20.aprīlis 2016, 23:16 | links
 
Pasts tiešām ir briesmīgs- man slikts garīgais paliek jau vien no saņemtas pavēstes, ka jāierodas pastā pēc sūtījuma. Penžas gaida pensijas, 2/3 no kasēm visas dienas garumā rij pusdienas. Man tā ir inkvizīcija, jo rindas nepārvāru..
20.aprīlis 2016, 23:14 | links
 
No vienas puses Pasts reāli besī ar savu arhaiskumu-reizēm gribas tām lēnīgajām vecenēm uzjautāt, vai viņas tās pakas ar zirgu sūtīs... No otras puses- Pasts ir saprotams un pierasts. Personiski mani tāds pakomāts bik biedē, jo vispār pat nesaprotu, kas tas tāds ir! Mans kantoris n-tos gadus nodarbojas ar sūtīšanu- neviena lūguma pēc pakomāta nav bijis

raihs, 20.aprīlis 2016, 23:09


Mani arī biedēja, bet kad vienreiz izmēģināju, tad uz pastu vairs iet negribās
Tagad visu ko LV sūtu, tikai caur pakomātiem
20.aprīlis 2016, 23:12 | links
 
No vienas puses Pasts reāli besī ar savu arhaiskumu-reizēm gribas tām lēnīgajām vecenēm uzjautāt, vai viņas tās pakas ar zirgu sūtīs... No otras puses- Pasts ir saprotams un pierasts. Personiski mani tāds pakomāts bik biedē, jo vispār pat nesaprotu, kas tas tāds ir! Mans kantoris n-tos gadus nodarbojas ar sūtīšanu- neviena lūguma pēc pakomāta nav bijis

raihs, 20.aprīlis 2016, 23:09


Pamēģini. Būsi izbrīnīts cik daudz laika ietaupīsi un cik tas ir vienkārši.
20.aprīlis 2016, 23:12 | links
 
kaut viens no jums sadzirdēja ko jig.lv teica ? Pakomāts, tā ir vēl vienen točka sūtijumu nodošanai, attiecīgi izmakasas par cilveķa darba stundām kas uz turieni pako, nogādā mantas uttt

visi gribam pa lēto, bet nesparotaam, ka ja viena lieta ir atstrādāta un strādā bet nākamā palielinās VISU sūtijumu izmaksas, iepakošanas laiksus utt par X naudiņām.

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:04

Maldies. Pastā sūtīt ir daudz lielāks laika patēriņš.

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:09




muļķības, ja tu visu esi izdarījis un ne pirmoreiz tur vis ir ātri un čiki (starpcitu nav pat rindā jāstāv lielākoties jo esi BIznesa klients
20.aprīlis 2016, 23:11 | links
 
kaut viens no jums sadzirdēja ko jig.lv teica ? Pakomāts, tā ir vēl vienen točka sūtijumu nodošanai, attiecīgi izmakasas par cilveķa darba stundām kas uz turieni pako, nogādā mantas uttt

visi gribam pa lēto, bet nesparotaam, ka ja viena lieta ir atstrādāta un strādā bet nākamā palielinās VISU sūtijumu izmaksas, iepakošanas laiksus utt par X naudiņām.

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:04


Maldies. Pastā sūtīt ir daudz lielāks laika patēriņš.
20.aprīlis 2016, 23:09 | links
 
No vienas puses Pasts reāli besī ar savu arhaiskumu-reizēm gribas tām lēnīgajām vecenēm uzjautāt, vai viņas tās pakas ar zirgu sūtīs... No otras puses- Pasts ir saprotams un pierasts. Personiski mani tāds pakomāts bik biedē, jo vispār pat nesaprotu, kas tas tāds ir! Mans kantoris n-tos gadus nodarbojas ar sūtīšanu- neviena lūguma pēc pakomāta nav bijis
20.aprīlis 2016, 23:09 | links
 
3 gb el.zivju tīrītāji ( nemaz tik maziņi nav iepakojumā )Sigulda -Daugaupils - 2 eur. Pārbaudīts.
Varētu tevi apbērt ar piemēriem no savas pieredzes ,bet tu ietiepīgs :)
20.aprīlis 2016, 23:06 | links
 
Tā pasta padarīšana,maigi sakot,ir skabarga pakaļā! Ja tās rindas vēl varētu pieciest tad kā,lai izņem sūtījumu ja darba dienās netiec,bet sestdienās ir jabrauc uz copi? :D
20.aprīlis 2016, 23:06 | links
 
kaut viens no jums sadzirdēja ko jig.lv teica ? Pakomāts, tā ir vēl vienen točka sūtijumu nodošanai, attiecīgi izmakasas par cilveķa darba stundām kas uz turieni pako, nogādā mantas uttt

visi gribam pa lēto, bet nesparotaam, ka ja viena lieta ir atstrādāta un strādā bet nākamā palielinās VISU sūtijumu izmaksas, iepakošanas laiksus utt par X naudiņām.
20.aprīlis 2016, 23:04 | links
 
2 eur(pasta stacijā) 10 paciņas ar gumijas zivtiņām . Tā tas maksā . Ir pārbaudīts. Polšs gan neaizgāja čomam :( Pēc tam tikai izlasīju noteikumus . Alkoholu izrādas nedrīkst.
20.aprīlis 2016, 23:03 | links
 
Nu nespirinies.... painteresējies.....!
20.aprīlis 2016, 23:02 | links
 
S izmēra kaste omniva ir 2eur iesk pvn, privātajiem Gan jau biznesa klientiem ir citas cenas.
20.aprīlis 2016, 22:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager