Makšķernieku veikali internetā

Labi, labi... Varēsi tagad katram dīkt, lai deklarē kā giftu un uzdodas par tēva brālēnu :)

Diemžēl tas nekādā veidā nedarbosies ar cabelām, mudholēm utt. :(
21.decembris 2010, 19:10 | links
 
Lisa, a kā ar šo?

Savukārt attiecībā uz preču sūtījumiem, ko no trešās valsts privātpersona sūta citai privātpersonai iekšzemē ar nosacījumu, ka šāda nosūtīšana nav komerciāla, tiek saglabāts līdzšinējais atbrīvojums no PVN - līdz 45 eiro (31,5 latiem) par sūtījumu.
21.decembris 2010, 18:47 | links
 
Šodien piezvanīju uz VID, jaunie noteikumi stājas spēkā ar 01.01.11.

Sākot no 10 eur tiek iekasēts PVN (22%). Sākot no 150 eur tiek iekasēts PVN un muita (cik nu katrai preču grupai tā ir).

tas par mantiņām, kuras ierodas no ne-ES.

THE END
21.decembris 2010, 18:43 | links
 
Man gan šķiet,ka tā starpība 3 santīmi rodas tāpēc,ka ir atšķirīgs valūtu kurss Latvijas bankās un "pasaules bankā" (nezinu,kā pareizi to sauc).Nav tā nekāda komisija no paypal un tt.Man arī nekad nav bijusi nekāda komisija no paypal.
P.S.Starp citu,šaize ir tāda,ka no nākošā gada būs jauns likums,kas paredzēs maksāt PVN par pirkumiem ārzemēs sākot no 10 eiro iepriekšējo 150 eiro vietā.Šausmīgi! :( :( :( Bye,bye ebay!!! :( :( :(
21.decembris 2010, 18:40 | links
 
Ašukaini, man gan banka pirkuma summu dolāros konvertē pēc tās dienas dolāra pirkšanas kursa.
21.decembris 2010, 18:25 | links
 
Viepli, es tā domāt, ka tā ir tā komisijas maksa..... bet īsti nezinu.....
Piemēram, Swedbankas kurss USD ir 57 santīmi, bet ja iepērkos ebaya un norēķinos caur Paypal -tur sanāk 60 santīmi.... -tā es domāju tos 3 santīmus uz katru valūtu....
21.decembris 2010, 18:16 | links
 
hecs7 tas droši vien speciāli tev,5gadu laikā man vel nevienu reizi paypal komisijas maksas nav prasijis.Attiecībā uz val.kursu paypal ir tada opcija kur var izveleties kas maina tavus latus vai eiro pret $-tava banka vai paypal,ja neparliek uz banku tad to dara paypal un vinu mainas kurss ir diezgan neizdevigs
21.decembris 2010, 17:39 | links
 
h-o-hol kads sakars ar matematiku,kuru dalu tu nesaprati? 42+5+16=63 kopa! ja nepazisti kadu ciparinu,vai tas zimites pa starpu paprasi(drosi)
21.decembris 2010, 17:30 | links
 
Ašukaini, kā sanāk?
:)
21.decembris 2010, 17:25 | links
 
Ok, man dažādas VISA UN VISA electron, vispār esmu pircis paris reizes ārzemēs un arī no USA sūtījis, nekas lieks nebija, bet te kaut kā gribējās caur PAypal no ebay paņemt spoli, ja man piemet vēl tos 16 lvl, nu nafig man to vajag tad, tagad jau tā sāku domāt, ka te pamklējot pa LV ziemas discountiem var to pašu vai līdzīgu atrast.
21.decembris 2010, 17:25 | links
 
piemēram ebayaa iepērkoties un norēķinoties caur Paypal sanāk +- 3 santimi uz 1 usd vai Gbp....
21.decembris 2010, 17:24 | links
 
hecs7 - pirmkārt, kādu esi uzlicis sava PayPal konta pamatvalūtu, otrkārt savā PayPal profilā vari redzēt currency exchanges, kaut kādas atsevišķas papildus samaksas gan man nekad nav prasītas.
21.decembris 2010, 17:22 | links
 
skorpio Tu ar matemātiku uz "Jūs":-)
Es gan domāju ka PayPals procentus no pircēja neņem.
21.decembris 2010, 17:13 | links
 
Hecs7, tas atkarīx no kredītkartes, kura tavā paypāļa kontā aktivizēta. Ar MasterCardu vispābā nekas liex nav jāmaxā. Pirkumi visi par brīvu. Arī internetveikalos, tomēr.
21.decembris 2010, 17:13 | links
 
Es izmantoju intereta pārlūku Google Chrome ar paplašinājumu https://chrome.google.com/extensions/detail/anbfhidldjknonaihbalghlebaijealk
kurš automātiski konvertē uz Ls.
P.S.Pārlūka valodu var uzstādīt-latviešu, ir arī citi noderīgi paplašinājumi.
21.decembris 2010, 17:09 | links
 
pirms diviem gadiem pirkos ebay-a nopirku preci pa 42lvl,piegade uz latviju 5lvl. noradiju adresi,man atsuta rekinu,parskaitiju naudu viss ka pienakas,nakamaja diena man nonem 16lvl pay pal maksajums! ari es nekur ieprieks to komisijas maksajumu neredzeju,bet bija,var but,ka kaut kas ir mainijies! pec nedelas vini izdomaja,ka uz manu adresi nevarot nosutit,un visu naudu atmaksaja
21.decembris 2010, 17:05 | links
 
Hi spečoki, radās jautājums, vai Paypal ņem arī lielu komisiju par darījumu kā mūsu bankas. Nevaru saprast, paskatījos bankas pārskaitījums uz UK 16lvl? a caur paypal nav dota komisija jāmaksā, un vai labāk pasam iepriekš nokonvertēt doto darījuma summu? Paldies jau iepriekš par atbildēm, tiesā nav laika meklēt, jau sačakarējos meklēt to visu pa forumiem.
21.decembris 2010, 16:52 | links
 
Dr.Griezēj - šito demagoģiju lasot man nāk prātā fragments no "Limuzīna", atceries?? ;)

– Kur ir mans angļu skrūvgriezis? Ko boli savas teļa acis? Ar tevi runā!
– Tāda štrunta dēļ troksni ceļ!
– Nopērc pats kaut vienu instrumentu, un tad runā! Tas man ir no četrdesmitā gada!
– Ej tak tu ratā! Droši vien māte tevi dzemdēja kopā ar taviem smalkajiem instrumentiem!

Jeb - Tevi taču māte nepiedzemdēja ar ebay un paypal zināšanām :DD
Kam tad forumi domāti, ja ne pieredzes apmaiņai. Ja visi visu zinātu un paši būtu visu izlasījuši, tad te būtu tikai aņuku un runājam par visu ko sadaļa ;)
21.decembris 2010, 15:47 | links
 
Mr.Kilka, lai kļūtu par ģenerāli, arī pašam kareivim ir kādas pūles jāpieliek. Vai ne? :)))))
Ja lasīšana nepalīdzēja, jālasa vēl pāris reizes. Ja arī tad sapratne nerodas, ir kāc jānoalgo, lai tavā vietā saprot :DDDDDD
21.decembris 2010, 15:35 | links
 
Dižais Suvorovs reiz teica:
"Slikts ir tas kareivis, kurš nealkst kļūt par ģenerāli"!
21.decembris 2010, 12:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager