Makšķernieku veikali internetā

griezeej- esmu noteikumus lasijis! tur nav teikts cik godigi ir pardeveji...
21.decembris 2010, 12:41 | links
 
Neesu vīzdegunīx nemaz. Bet jau ZB (Zvaigznīšu Brīdis - bija tāc raidījums agrāk) cilvji, kuriem negribas pat neko izlasīt. Tik ik pēc kāda laiciņa citiem jautājumus uzdot. Un drosmīgi gan tie jautājumu usdevēji ir, jo var uzrauties uz tādu spečuku atbildēm, ka .... :DDDDDDD
Vienvārdsakot - neesi pārliecināc, palūdz Viepli, vai kādu citu, lai par saprātīgu bonusu tev noskatīto lietu sagādā. Dažkārt tas var sanāk arī lētāk, nekā sākumā pašam liekas.
21.decembris 2010, 12:31 | links
 
neviens nav piedzimis par ģēniju!!! tas tāpat kā kamēr pirkstu neapdedzināsi neuzinasi kā tas ir!!!
21.decembris 2010, 12:30 | links
 
Griezēj - Tu esi par daudz vīzdegunīgs :P
Tad jau nav vērts, piemēram, braukt arī uz ārzemēm, ja nezini konkrētās valsts valodu, ne??
edgars 24 un edgaa :
Loģiski, ka atsauci liec tad, kad esi saņēmis preci.
Par samaksu - kamēr pārdevējam naudas nebūs, viņš tev neko nesūtīs, un tam nav nekāda sakara ar tavu atsauci.
Ar kavētām precēm nevajag vilkt garumā - PayPal izskata sūdzības un palīdz atgūt naudu 45 dienu laikā kopš maksājuma. Diemžēl to uzzināju tikai no savas rūgtās pieredzes... :(
Jo, kā Griezējs teica - slinkums bija izlasīt noteikumus (kaut gan nenāca prātā, ka kāds varētu būt negodīgs).
21.decembris 2010, 12:20 | links
 
paldies par apgaismibu! Grizeej- labak jau ir pajautat, kam ir pieredze!
21.decembris 2010, 12:19 | links
 
p.s.
protams, lai tu varētu ielikt kvalitatīvu atsauci, tev taču ir jāredz, vai atsūtītā prece atbilst dotajiem parametriem (nav bojāta, ja atsevišķi nav tas norādīts utt.)
21.decembris 2010, 12:10 | links
 
es atsauces lieku tikai tad, kad prece man ir uz rokas (saņemta pastā), savādāk var sanākt tā, ka tu ieliec atsauci, bet prece neatnāk.
man arī bieži ir tā, ka uzreiz pārdevējs ieliek atsauci.
cik saprotu, pārdevējam ieskaitas nauda tikai tad, kad tu ieliec atsauci.
21.decembris 2010, 12:04 | links
 
Man jau liekas, ka nav vērc iepirkties ārzemēs, ja nezin angļuvalodu, kā arī pašam ir slinkums noteikumus izlasīt.
Vai tomēr ir vieglāk citiem jautājumus uzdot, uz kuriem atbildes ebay un paypālī ir?
21.decembris 2010, 12:03 | links
 
vel viens jautajums! kad man ir jaatsucas us pardeveju , kad sanemu preci tad? vinsh man ir atsauci ielicis, jo laikam tapec ka samaksaju? (paypal) ja varat tad apgaismojiet kads! Paldies!
21.decembris 2010, 11:21 | links
 
kada starpiba ir shiem abiem ebay.co.uk un ebay .com
21.decembris 2010, 11:15 | links
 
gundar Cik ilgi gaidi? Man no HonKongas nāk apmēram 2 nedeļas.Viens sūtījums atnāca pēc 2 mēn.-biju jau norakstījis zaudējumos (daži LS).Ātrakais 3 dienas no Vācijas.Pazudis nav nekas.
21.decembris 2010, 07:55 | links
 
ja pasūtot no ebay prece neatnāk, ko tad Jūs darāt? Paypal rakstat ka nav prece atnākusi!un šamie uzreiz atgriež naudu!!??
21.decembris 2010, 07:37 | links
 
Paņemi un uzspiedi Latvia un Tev parādīsies sūtīšanas cena , ja vispār uz šejieni viņi sūta....
21.decembris 2010, 07:27 | links
 
es iepērkos ebay.co.uk vai ebay .com un tur parāda preces cenu un cik izmaksā atsūtīšana uz LV un ir kad ir par brīvu atsūtīšana!!!
21.decembris 2010, 07:18 | links
 
Ja piegāde par tevis norādīto summu ir norādīta uz LV, tad viss kārībā. Ja ne, tad raksti pārdevējam un jautā par cik šis var atsūtīt.
20.decembris 2010, 20:31 | links
 
piegade ir noradita 6,49 USD tad sanak ka man bus jasamaksa 6,51USD un viss!
20.decembris 2010, 19:25 | links
 
Ha, ha! eBay var pamatīgi iekrist ar tiem 0.02 USD, jo pārdevējs par tavas 0.02 USD vērtās preces sūtīšanu var prasīt 30 USD. Ar sūtīšanas nosacījumiem jāiepazīstas pirms solīšanas.
20.decembris 2010, 19:10 | links
 
ka lai zinu cik maksaa piegade uz Latviju! ja izsoli vineju ar cenu 0.02 USD
20.decembris 2010, 18:59 | links
 
no ebay ātrākais atnācis ir 5 dienas un esu gaidijis ilgākais vairāk kā mēnesi((((((
19.decembris 2010, 06:45 | links
 
nu paypal rullē, cik reizes nav bijis ka prece nav atnākusi, bet nu piķis vienmēr ir atgrieztd
18.decembris 2010, 20:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager