Makšķernieku veikali internetā

bio-r [02.07.20]: Kāds ir no eboat kādreiz dabūjis atlaidi? Nu teiksim 15% ? Uz 20% baigi nemaz.neceru.
Ir tā, ka esmu gatavs nokomplektēt spiningu summā uz ~400 eur, domāju, ka būtu gatavs pirkt Latvijā, eboat var dabūt gan manu noskatīto spoli, gan kātu.
Es ar vienreiz biju pie viņiem pēc paliela pirkuma, kad pie kases pajautāju mazu atlaidīti.... Ieplēta acis un ar to beidzās
2.jūlijs 2020, 21:35 | links
 
Es prasīju tiem, kas ir. Tu foruma diskusiju neveicini.
2.jūlijs 2020, 21:35 | links
 
Kāds ir no eboat kādreiz dabūjis atlaidi? Nu teiksim 15% ? Uz 20% baigi nemaz.neceru.
Ir tā, ka esmu gatavs nokomplektēt spiningu summā uz ~400 eur, domāju, ka būtu gatavs pirkt Latvijā, eboat var dabūt gan manu noskatīto spoli, gan kātu.

bio-r, 2.jūlijs 2020, 21:19

pašiem eboat grūti paprasīt?
2.jūlijs 2020, 21:29 | links
 
Kāds ir no eboat kādreiz dabūjis atlaidi? Nu teiksim 15% ? Uz 20% baigi nemaz.neceru.
Ir tā, ka esmu gatavs nokomplektēt spiningu summā uz ~400 eur, domāju, ka būtu gatavs pirkt Latvijā, eboat var dabūt gan manu noskatīto spoli, gan kātu.
2.jūlijs 2020, 21:19 | links
 
Otru makšķernieku veikalu tēmu pieklapējuši, bet nu neredzam nekādu ļaunumu, ne biežāk kā reizi nedēļā korekti bez liekas uzmācības, tīras informācijas veidā ar bildēm mums, vai jebkuram citam veikalam, ielikt info par sava veikala jaunumiem... Būtu jau nu vienkārši atsevišku tēmu iedevuši un viss, ja negrib, tad never vaļā... Ja nu zvērīgi traucē, lai jau administrācija dzēš, ta jau manīs :D

Kopš svētkiem pie mums Avotu 17 un internetā www.jig.lv ienācies:

1. INTECH - FC pavadiņu fluorkarbons, Made in Japan, 0.123mm līdz pat 0.852mm, divžubura āķi Double Longaff (ražoti Japānā, VANFOOK rūpnīcā), karabīnītes
2. Papildināti mānekļi no abiem latviešu vietējiem ražotājiem , gan Ingusa Goltiņa "sivēni"un drop-shoti, gan OSHELURES drop-shot 6 jaunas krāsas.
3. DAIWA spolītes, budžeta 3-gultņu LAGUNA LT un 9-gultņu REGAL LT
4. Papildināti rotiņu maestro Šilova rotiņi, arī 2 jauni modeļi nāca klāt
5. HITFISH āķi un furnitūra
6. Biki SEAGUAR fļurs, Owner un dažī japāņu Fish Arrow lukturīši
7. Volframa „ausainīši” – 2g,3g,4g,5g,6g,7g,8g,12g,14g,16g,18g,20g,24g,28g,30g
8. KEITECH, leišu LT krāsas, EASY SHINER 3”, 3.5”,4”, 4.5”, SWING IMPACT 2.5”,3”, 3.5”, 4”, dropšota SHAD IMPACT 5”















2.jūlijs 2020, 20:08 | links
 
Zuklys.lt esmu pircis tikai mānekļus. Piegādes laiks manā gadījumā bija zibenīgs. Nākamās dienas pusdienlaikā jau bija piegādāts uz omnivu
2.jūlijs 2020, 18:28 | links
 
Jap. Esmu pircis tur Favorite kātu pāris gadus atpakaļ. Cena ļoti laba. Plus toreiz vēl pienācās 20% atlaide, sūtot internetā. Precei gan braucu pakaļ pats, apvienoju ģimenes brīvdienas ar lietderīgo. Bet piegāde maksāja kapeikas, cik atceros.
2.jūlijs 2020, 15:50 | links
 
Sveiki!

Vai kāds ir sūtijis spini no https://zuklys.lt/?

Varbūt kādam ir atsauksmes par veikalu un piegādes laikiem? Skatos,ka tur labas cenas kātiem.

Paldies!
2.jūlijs 2020, 14:26 | links
 
jorsiks [03.06.20]: Sveiki,lūdzu iesakat kādu internetveikalu kur var pasūtit Rapala voblerus? Mums latgalē nau izvēle!Ja ir tad cena!
jebkura Rapala interesee vai meklee kko speciālu? man daudz Rapalas ko nelietoju, ja ir interese tad uzraksti 28232329 watsapp, sabildeešu
3.jūnijs 2020, 22:43 | links
 
jorsiks [03.06.20]: Sveiki,lūdzu iesakat kādu internetveikalu kur var pasūtit Rapala voblerus? Mums latgalē nau izvēle!Ja ir tad cena!
Es pērku feisbukā, rapalas grupā, tur var atrast visu ko vajag! Te būs saite...

https://www.facebook.com/groups/rapala.collectors/?ref=share
3.jūnijs 2020, 21:59 | links
 
Sveiki,lūdzu iesakat kādu internetveikalu kur var pasūtit Rapala voblerus? Mums latgalē nau izvēle!Ja ir tad cena!
3.jūnijs 2020, 21:42 | links
 
Paldies,elgreko!
30.maijs 2020, 15:30 | links
 
Plastmasas
30.maijs 2020, 13:24 | links
 
Gribētos zināt,kādā tūbusā? Jo ir pārdevēji,kas sūta kartona tūbusā(DIGITAKA) un ir,kas sūta plastmasas kanalizācijas trūbā(PLAT).

staris, 30.maijs 2020, 12:50[/quote]
30.maijs 2020, 12:51 | links
 
Esmu sūtījis no ALIekspresa gan 4.2mmakšķeri gan 2.7 spini abi kāti atnāca tubusā Gribētos zināt,kādā tūbusā? Jo ir pārdevēji,kas sūta kartona tūbusā(DIGITAKA) un ir,kas sūta plastmasas kanalizācijas trūbā(PLAT).
30.maijs 2020, 12:50 | links
 
D,lab,ko mēs šeit ņemamies.
Katra paša ziņā tas ir.Pasūtīt vai pirkt veikalā uzreiz.
Tikai ir jāatceras,kas ir kapitālisms.
Vienmēr ir jāskatās,lai soli nepasper nepareizajā virzienā.Savādāk apjās tevi,D
30.maijs 2020, 12:09 | links
 
Man čomam bija gadījums (pats gan nolohojās), ka prece no veikala izsūtīta uz adresi UK, kur dzīvo vairāki cilvēki, nu i kāds jenots parakstīja kurjeram papīru un ievilka nāsīs ar galiem - PayPal čomu pasūtīja, ir pierādījums, ka prece izsūtīta un saņemta, tālāk griezieties policijā.

zaraza, 30.maijs 2020, 11:59[/quote]

man ir bijuši gadījumi,kad sūta gan,ja pārdevējs neiet uz kontaktu.Ir arī likumos rakstīts.
Priekš tam jau tas ir ,lai drošāk.
Man arī bija gadījums,kad kāds parakstija un aizgāja 6 gab. labi voblerīši.Pierādīt neko nevarēju pastā.
Sukas......
Pastā mani labi pazīst un vienmēr ir pretimnākšana un ko,neko....
30.maijs 2020, 12:05 | links
 
garantijām utt. jau ir tīri pircēja un pārdevēja attiecības, kurās apmaksas sistēma nejaucas.

zaraza, 30.maijs 2020, 11:11


Man ir palīdzējis daudzos gadījumos.
Vispirms ir jāsazinas ar ar pārdevēju.
Ir Help center utt.
Tikai nedrīkst slinkot un klusēt.
Atnāca brāķis elektromotors no UK.
Dabūju visu naudu atpakaļ bez problēmām atšķirībā no LV,D
Ilgi nesūtija ādas tupeles 5 pairs.
Arī visu dabūju,pat tupelītes.
Vai ir vērts vai nav to jāizlemj pašam.
Ne vienmēr klusēšana ir zelts.

DSV, 30.maijs 2020, 11:35[/quote]

Par tupelītēm, ja nesūta, tad , protams, ka PayPal aizsargās, to viņi kontrolē, ka Par elektromotora brāķi tur normāls pārdevējs arī bez PayPal visu atrisinās, bet nu tā ir pārdevēja godaprāta un brīvas gribas jautājums, šajā gadījumā, ja pārdevējs nepiekristu, tad PayPal uz savu galvu refundu netaisītu. Bet te stāsts par loģistikas riskiem, ja prece mehāniski bojāta pārvadāšanas laikā vai pat nav saņemta. Man čomam bija gadījums (pats gan nolohojās), ka prece no veikala izsūtīta uz adresi UK, kur dzīvo vairāki cilvēki, nu i kāds jenots parakstīja kurjeram papīru un ievilka nāsīs ar galiem - PayPal čomu pasūtīja, ir pierādījums, ka prece izsūtīta un saņemta, tālāk griezieties policijā.
30.maijs 2020, 11:59 | links
 
Esmu sūtījis no ALIekspresa gan 4.2mmakšķeri gan 2.7 spini abi kāti atnāca tubusā
30.maijs 2020, 11:52 | links
 
garantijām utt. jau ir tīri pircēja un pārdevēja attiecības, kurās apmaksas sistēma nejaucas.

zaraza, 30.maijs 2020, 11:11[/quote]

Man ir palīdzējis daudzos gadījumos.
Vispirms ir jāsazinas ar ar pārdevēju.
Ir Help center utt.
Tikai nedrīkst slinkot un klusēt.
Atnāca brāķis elektromotors no UK.
Dabūju visu naudu atpakaļ bez problēmām atšķirībā no LV,D
Ilgi nesūtija ādas tupeles 5 pairs.
Arī visu dabūju,pat tupelītes.
Vai ir vērts vai nav to jāizlemj pašam.
Ne vienmēr klusēšana ir zelts.
30.maijs 2020, 11:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager