Makšķernieku veikali internetā

ATGĀDINAM, KA VISIEM INTERNETA VEIKALĀ REĢISTRĒTAJIEM KLIENTIEM, KAS BIJA REĢISTĒJUŠIES LĪDZ 18. APRĪĻA VAKARAM PAŠLAIK IR SPĒKĀ TIEŠĀM ĻOTI LABS ATLAIDES PIEDĀVĀJUMS LĪDZ 1.MAIJAM VISIEM INTERNETA PASŪTĪJUMIEM!

!!! Ja kāds nav saņēmis informāciju, tad pārbaudiet savu e-pasta sadaļu spam (mums ir ziņojuši par dažiem gadījumiem ar Gmail) vai arī prasiet informāciju info@lucky-fishing.lv. Piedāvājums ir spēkā TIKAI interneta pasūtījumiem un pieejams TIKAI tiem, kas bija reģistrējušies līdz 18.04. vakaram. Tā ir mūsu pateicība tiem, kas izrādīja interesi un nepaslinkoja piereģistrēties. Arī turpmāk mums būs svarīgāka tieši mums uzticošos un ieinteresētu reģistrēto klientu saglabāšana un motivācija ar akcijām un speciālajiem piedāvājumiem, nekā bezpersonisku “garāmgājēju ķeršana”.

21.aprīlis 2018, 11:43 | links
 
Esam ievadījuši interneta veikalā WWW.LUCKY-FISHING.LV daudz jaunu preču pozīciju:

Spiningi – SAVAGE GEAR, OKUMA, BONE

Mīkstie mānekļi – FOX RAGE, LUCKY JOHN un SAWAMURA(knapi izlūdzāmies kolēģiem līdaku izmērus 7"/10"!)

Cietie mānekļi – SAVAGE GEAR
spinnerbaiti un KUUSAAMO šūpiņi

Somas un kastes – SAVAGE GEAR un MEIHO

Aksesuāri un instrumenti – SAVAGE GEAR

Svina džiggalvas ar āķi – GLIDER

!!! “PAČUKSTAM”, KA ŠODIEN” ~19:00 VISUS UZ TO BRĪDI MŪSU VEIKALĀ REĢISTRĒTOS LIETOTĀJUS GAIDA PATĪKAMS PARSTEIGUMS ! VĒL VAR UZSPĒT PIEREĢISTRĒTIES :)
18.aprīlis 2018, 15:47 | links
 
Sveiki copmaņi. Vai kāds zin kur LV tirgo MB Sukre rotiņus? Paldies

svens76, 3.aprīlis 2018, 10:47


Ir eboat.lv veikalā plašā klāstā. Brīvības gatve 277
3.aprīlis 2018, 22:41 | links
 
Man šķiet, ka eboat bodē manīju.

Vigulis, 3.aprīlis 2018, 10:56

Noskaidrošu ,paldies:)
3.aprīlis 2018, 11:00 | links
 
Man šķiet, ka eboat bodē manīju.
3.aprīlis 2018, 10:56 | links
 
Sveiki copmaņi. Vai kāds zin kur LV tirgo MB Sukre rotiņus? Paldies
3.aprīlis 2018, 10:47 | links
 
Nabaga Eiklīds apgrieztos kapā, ja uzzinātu, ka kāda maza tautiņa viņa radīto skaitli izmanto šādā veidā. Bet vismaz solīdi izskatās.
2.aprīlis 2018, 16:25 | links
 
Nelaime tāda, ka DHL izmanto vietējo piegādes firmu pakalpojumus. Ja piegādātājs bija ITELLA, tad tie nav geji, tie ir 3,14DARI.
2.aprīlis 2018, 14:03 | links
 
No fishingtackle24.de esmu sūtījis. Normāla bode, savas saistības pilda, sakomunicēt nepieciešamības gadījumā var pat telefoniski, cenas gadās pat ļoti labas. Vienīgais, piegādātāji, ar ko viņi sadarbojas piegādei uz Latviju, ir reāli geji. Pēc trekinga redzu, ka manas jūras spoles jau 4 dienas kā atbraukušas, bet no šiem ne ziņas. Atrodu tel.nr.,zvanu. Šie kaut ko īd ,ka varēs piegādāt vēl pēc 4 dienām. Nācās jūgt bērīti un pašam braukt uz Ķekavu pakaļ. Par saviem 20eur.
2.aprīlis 2018, 10:45 | links
 
Kádas varétu bút atsauksmes par vácu veikalu.....visu atsúta laiká,utt.
Ir sútíts,protams.
2.aprīlis 2018, 10:29 | links
 
Sveiki, kāds ir sūtijis kko no fishingtackle24.de ieliekat kādas atsauksmes. paldies.
2.aprīlis 2018, 09:44 | links
 
Iespringām un salikām arī interneta veikalā mūsu jaunumus, ko jau izstādē prezentējām - KEITECH krāsojumi no PAL un EA sērijām.

Modeļi - EASY SHINER 2", 3", 4", Swing Impact 2", 2.5", 3", 3.5", 4", 4.5", Swing Impact Fat 2.8" un 3.3". Krāsas tiešām "seksīgas"! :)

Sanāk dārgāk nekā ierastās krāsas, ko piedāvā reģionālie distributori, bet a ko darīt -klienti prasa ekskluzīvas un interesantas lietas, nevis to ko var dabūt visur!

www.jig.lv jaunumi salikti pie KEITECH, bet izdalīti atseviškā sadaļā "KEITECH PAL/EA COLORS (NEW 2018!)" - http://jig.lv/…/446/name/KEITECH-PAL/EA-COLORS-NEW-2018.html





27.marts 2018, 02:42 | links
 
Nu man ir gājis visādi pa šiem 8 gadiem esu sūtijis visādus štruntiņus ap 200 reizēm... no visādām pasules malām ir nācis nekas dārgs...Piemēram pasūtiju no Igauņiem mānekli atnāca ne tāds ko sūtiju tad pārdevējam teicu ka atsūtija ne to tad šis atsūtija īsto..Paypal ir savi + un - tiko \nemu preci no poļiem prece un cena bija 19.11 € bet paypals paņema 20.01 € ...

vlDream, 12.marts 2018, 06:58
vajag paypal uzstādījumos uzlikt, lai kursu rēķnia pēc mūsu vietējās bankas, nevis pēc paypal valūtas kursa. Vismaz caur ebay pērkot paypal maksāšanas brīdī piedāvā šādu opciju. cena uzreiz par 5-10% lejā

Dzeerve, 12.marts 2018, 20:07

precīzāk?
13.marts 2018, 06:32 | links
 
Nu man ir gājis visādi pa šiem 8 gadiem esu sūtijis visādus štruntiņus ap 200 reizēm... no visādām pasules malām ir nācis nekas dārgs...Piemēram pasūtiju no Igauņiem mānekli atnāca ne tāds ko sūtiju tad pārdevējam teicu ka atsūtija ne to tad šis atsūtija īsto..Paypal ir savi + un - tiko \nemu preci no poļiem prece un cena bija 19.11 € bet paypals paņema 20.01 € ...

vlDream, 12.marts 2018, 06:58

vajag paypal uzstādījumos uzlikt, lai kursu rēķnia pēc mūsu vietējās bankas, nevis pēc paypal valūtas kursa. Vismaz caur ebay pērkot paypal maksāšanas brīdī piedāvā šādu opciju. cena uzreiz par 5-10% lejā
12.marts 2018, 20:07 | links
 
PayPal izmantošana obligāta,tad nekas nekad nepazudīs.
Var jau arī dabūt atpakaļ,ja esi lietojis karti,bet labāk ne.
Tad jāsūdzas caur Eu Patērētāju aizsardzības centru.Lieks čakars un viss ir sarežģītāk....
12.marts 2018, 19:56 | links
 
Nu man ir gājis visādi pa šiem 8 gadiem esu sūtijis visādus štruntiņus ap 200 reizēm... no visādām pasules malām ir nācis nekas dārgs...Piemēram pasūtiju no Igauņiem mānekli atnāca ne tāds ko sūtiju tad pārdevējam teicu ka atsūtija ne to tad šis atsūtija īsto..Paypal ir savi + un - tiko \nemu preci no poļiem prece un cena bija 19.11 € bet paypals paņema 20.01 € ...
12.marts 2018, 06:58 | links
 
Pasūtīju ebajā no Krievzemes Tiny busteru. Prece atnāca, uz voblera iepakojuma krāsas kods vajadzīgais, bet iepakojumā citas krāsas modelis, kuram jau tagad neticu :(
Vai kāds var man ietaupīt laiku ebaja noteikumu pārlasīšanā un īsi nokomentēt, kadi ir varianti šādās situācijās.
Tā kā tirgotājam nav bezmaksas preces atgriešana, tad nešķiet ekonomiski pamatoti sūtīt atpakaļ. Bet informācija noderēs citām reizēm.

Maariss, 11.marts 2018, 22:53

iemet linku
12.marts 2018, 06:45 | links
 
Paldies par sakarīgiem komentāriem.
12.marts 2018, 00:31 | links
 
Pasūtīju ebajā no Krievzemes Tiny busteru. Prece atnāca, uz voblera iepakojuma krāsas kods vajadzīgais, bet iepakojumā citas krāsas modelis, kuram jau tagad neticu :(
Vai kāds var man ietaupīt laiku ebaja noteikumu pārlasīšanā un īsi nokomentēt, kadi ir varianti šādās situācijās.
Tā kā tirgotājam nav bezmaksas preces atgriešana, tad nešķiet ekonomiski pamatoti sūtīt atpakaļ. Bet informācija noderēs citām reizēm.

Maariss, 11.marts 2018, 22:53

Uzraksti pārdevējam, aizsūti foto- redzēs, ko teiks/piedāvās. Galvenais, pagaidām neatstāj atsauksmes vai ko citu- aliexpresā, piemeram, ja apstiprini saņemšanu, tad vairs nekadu pretenziju. Ja pārdevējs nereaģē vai tamlīdzīgi- var atvērt disputu, tur ebajā ir tās buyer protection fiškas
12.marts 2018, 00:19 | links
 
Man vienreiz atsūtīja kaut kādu mēslu, tiegotāji lika "mīksto" un piedāvāja iegādāties no viņiem citu mēslu par to pašu summu, uzsverot,cik viņi ir augstsirdīgi. Pasūtīju viņus nah un iesniedzu pretenziju paypalam, šie ātri tika skaidrībā:) Turklāt! Paypalā ir iespēja piedzīt atpakaļsūtīšanas izmaksas, ko arī izmantoju. Atgrieza visu. Tādēļ man patīk PayPal, jo esi aizsargāts no kretīniem. Bet vispirms,protams, kontaktējies ar tirgotāju, jo "cilvēciskais faktors" darbā ir neizbēgams.
11.marts 2018, 23:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager