Makšķernieku veikali internetā

Lielākā kļūda ir likt izdevumus klāt transportam. Pimais ko cilvēks ņem vērā, ir transporta izdevumi. Tikai pēc tam ir preces cena.

kkas, 20.aprīlis 2016, 23:37

Liek un milzīgus . Paskaties i -veikalus .Piegāde Rīgā 5 eur ,10 eur ,ārpus Rīgas 15 eur ,20 eur . Un cilvēki kas nesajēdz ka tā piegāde patiesībā Rīgā maksā 1 eur bet ārpus 2 eur - maksā . Nu ja ir duraki lai maksā :))

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:41

LV mums tā izpratne par tirdzniecību internetā un biznesu vispār iepaliek gadus 3 vismaz no pārējās pasaules. Konkurence arī atsevišķās segmentos tirdzniecībā inernetā nekāda. Attiecīgi ar zemu servisu vari tirgoties netā un kko nopelnīt.
E bizness attīstās zibenīgi. Robežas zūd un nu jau amazon, piemēram, tuvākajos gados sāks asi konkurēt ar vairumtirgotājiem.
21.aprīlis 2016, 00:07 | links
 
Nu redz ku auglīga diskusija sanāca! Jācer ka Jig ņems vērā ieteikumus... Un arī atbalstītāji tikai rodas un rodas....

Leopolds, 20.aprīlis 2016, 23:44

sanāca gan :) Loģistika ir vismaz cenās nokritusies par 60% !!! salīdzinot ar 2014 gadu . Degviela lēta .
Nesen gribēju vienu štruntu nopirkt i veikalā . Tas maksā 16 eur . Piegāde uz Siguldu 15 eur vai saņemšana Rīgā viņu noliktavā . Loģiski saprotams ko izvēlējos . Ja viņi man to preci garantētu piegādāt 1 stundas laikā uz Siguldu -tad piekristu tādām transporta izmaksām ,bēt tās bij 3-4 darba dienas piegādei :)

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:51


klau Brālīt tu maz sajēdz ka veidojas da jebkādu pakalpojumu izmaksas ?

degviela ir tikai viens no piegādes parametriem

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:55


Sajēdzu ,tā ir daļa no mana ikdienas darba . Es nesniedzu loģistikas pakalpojumus ,es viņus izmantoju un zinu cik viņi maksā . Un ļoti labi saprotu kā viņi veidojas Latvijā un ārzemēs .
21.aprīlis 2016, 00:02 | links
 
Nu redz ku auglīga diskusija sanāca! Jācer ka Jig ņems vērā ieteikumus... Un arī atbalstītāji tikai rodas un rodas....

Leopolds, 20.aprīlis 2016, 23:44

sanāca gan :) Loģistika ir vismaz cenās nokritusies par 60% !!! salīdzinot ar 2014 gadu . Degviela lēta .
Nesen gribēju vienu štruntu nopirkt i veikalā . Tas maksā 16 eur . Piegāde uz Siguldu 15 eur vai saņemšana Rīgā viņu noliktavā . Loģiski saprotams ko izvēlējos . Ja viņi man to preci garantētu piegādāt 1 stundas laikā uz Siguldu -tad piekristu tādām transporta izmaksām ,bēt tās bij 3-4 darba dienas piegādei :)

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:51



klau Brālīt tu maz sajēdz ka veidojas da jebkādu pakalpojumu izmaksas ?

degviela ir tikai viens no piegādes parametriem
20.aprīlis 2016, 23:55 | links
 
Pačka no ASV pilna ar vizuļiem maksā 10 usd. No Kanādas 15 usd , no ķīnas 12 usd. Ir ko padomāt :))

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:43


un cik ir tādām paciņām ir sūtīšnas izdevumi, līdz šim visam ko esmu pētijis par ļoti saldām cenām no USA/CAN sūtīšna ir bijusi vienmēr idiotiski dārga (ti 2-3x par paciņas vērtību + jautrā jātne ar muitu) - padalies ar saviem slepenajiem kanāliem - var arī PM

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:49


Tikai PM
20.aprīlis 2016, 23:54 | links
 
Nu redz ku auglīga diskusija sanāca! Jācer ka Jig ņems vērā ieteikumus... Un arī atbalstītāji tikai rodas un rodas....

Leopolds, 20.aprīlis 2016, 23:44


sanāca gan :) Loģistika ir vismaz cenās nokritusies par 60% !!! salīdzinot ar 2014 gadu . Degviela lēta .
Nesen gribēju vienu štruntu nopirkt i veikalā . Tas maksā 16 eur . Piegāde uz Siguldu 15 eur vai saņemšana Rīgā viņu noliktavā . Loģiski saprotams ko izvēlējos . Ja viņi man to preci garantētu piegādāt 1 stundas laikā uz Siguldu -tad piekristu tādām transporta izmaksām ,bēt tās bij 3-4 darba dienas piegādei :)
20.aprīlis 2016, 23:51 | links
 
Pačka no ASV pilna ar vizuļiem maksā 10 usd. No Kanādas 15 usd , no ķīnas 12 usd. Ir ko padomāt :))

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:43



un cik ir tādām paciņām ir sūtīšnas izdevumi, līdz šim visam ko esmu pētijis par ļoti saldām cenām no USA/CAN sūtīšna ir bijusi vienmēr idiotiski dārga (ti 2-3x par paciņas vērtību + jautrā jātne ar muitu) - padalies ar saviem slepenajiem kanāliem - var arī PM
20.aprīlis 2016, 23:49 | links
 
Lielākā kļūda ir likt izdevumus klāt transportam. Pimais ko cilvēks ņem vērā, ir transporta izdevumi. Tikai pēc tam ir preces cena.

kkas, 20.aprīlis 2016, 23:37

Liek un milzīgus . Paskaties i -veikalus .Piegāde Rīgā 5 eur ,10 eur ,ārpus Rīgas 15 eur ,20 eur . Un cilvēki kas nesajēdz ka tā piegāde patiesībā Rīgā maksā 1 eur bet ārpus 2 eur - maksā . Nu ja ir duraki lai maksā :))

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:41

Phe, man par virtuves virsmas vešanu(3,5m gan) paprasīja 40 EUR! Teicu fig jums- braukšu pats pakaļ!
20.aprīlis 2016, 23:48 | links
 
Nu redz ku auglīga diskusija sanāca! Jācer ka Jig ņems vērā ieteikumus... Un arī atbalstītāji tikai rodas un rodas....
20.aprīlis 2016, 23:44 | links
 
Pačka no ASV pilna ar vizuļiem maksā 10 usd. No Kanādas 15 usd , no ķīnas 12 usd. Ir ko padomāt :))
20.aprīlis 2016, 23:43 | links
 
Lielākā kļūda ir likt izdevumus klāt transportam. Pimais ko cilvēks ņem vērā, ir transporta izdevumi. Tikai pēc tam ir preces cena.

kkas, 20.aprīlis 2016, 23:37


Liek un milzīgus . Paskaties i -veikalus .Piegāde Rīgā 5 eur ,10 eur ,ārpus Rīgas 15 eur ,20 eur . Un cilvēki kas nesajēdz ka tā piegāde patiesībā Rīgā maksā 1 eur bet ārpus 2 eur - maksā . Nu ja ir duraki lai maksā :))
20.aprīlis 2016, 23:41 | links
 
A es gan no Latvijas nekad neko neesmu pasūtījis! Tikai izsūtījis!
Visādā ziņā man šī saruna būs viela pārdomām servisa uzlabošanai. Tā ka Paldies

raihs, 20.aprīlis 2016, 23:19

Vajadzīgs tikai saņēmēja tel numurs. Es aizeju ar pačku pie pasta stacijas ievadu savu tel numuru ,norādu tev tuvāko pasta staciju,ievadu tava tel nr. norādu sūtījuma gabarītus (no tiem tiek aprēķināta samaksa) . Iebāžu karti,samaksāju,man atveras nodalījums ,ielieku pačku ,savācu čeku un tu pēc 1 vai 2 dienām saņem īsziņu ar kodu ka tev jāierodas uz savu staciju . Ievadi kodu ,atveras nodalījums un savāc sūtījumu . Nekādu rindu,ātri ,ērti,lēti.

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:29


un tagad to izdari vienā pasta stacijā 50+ pasūtijumiem :D

Čalīt tu dzīvo kaukādā paralēlājā pasaulē tas kas ir izdevīgi privātajam, nu nekādi nebūs tikpat izdevīgs Biznesa klientam :D

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:31


Ja jāsūta 50+ tad noslēdz līgumu ar to pašu omnivu, saliec visu konvertos ar adresēm (tas tāpat jādara) un omniva visu pati savācot un rēķinu sagatavo kopēju. Tāpat visu pārsūtīšanu var noformēt online un nekas uz vietas nav jāspaida.
20.aprīlis 2016, 23:39 | links
 
Lielākā kļūda ir likt izdevumus klāt transportam. Pimais ko cilvēks ņem vērā, ir transporta izdevumi. Tikai pēc tam ir preces cena.
20.aprīlis 2016, 23:37 | links
 
Precīzi pasta stacijā 1,7 eur mazais izmērs maksā . Raihs tajā var iebāzt 1000 gredzenus bet tu 100 paciņas ar gumijas zivtiņām . Loģiski ka labāk uz katru pačku izdevīgāk pielikt 1 vai 2 jevronus klāt par to ka aizej līdz pastam :)

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:24
okay, variācija par tēmu :D
a ko man darīt ja tuvākais pakomāts ir 50+ km no vietas kur dzīvoju, a pasta nodaļa ir vietējā miestā kas ir ~10 km no manas dislokācjas

atceramies to ka pasts tomēr ir DAUDZ pieejamāks par Pakomātiem, pakomāti ir pilsētu izvirtuļu prieks :-)

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:28

Te es tev piekrītu . Es visus sūtījumus LV pieprasu lai sūta ar pakomātiem. Esi Siguldas pastā bijis ? Man liekas Vitempiskā ir 2x lielākas telpas . Besī tās rindas. kamēr omes saņem pensijas un izrunā visus politiskos jautājumus ar drbiniecēm 10 x būtu jau nosūtījis un saņēmis pasta stacijā :)

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:33


ne neesmu, bet esmu bijsi diezgan regulāri čupiņā latvijas pasta nodaļās gan perifērijā gan galvaspilsētā :)

galvaspilsētā nemaz tik slikti nav - tur pensionāri jau ir iemācijušies apieties ar bankas kontiem un kartēm :)

perifērijā nu jā nāk tantuki izsist klaču, bet nav tik traki, trakākais ir kad pasta darbinieki sāk ar sūdu nodarboties kad neviena cita izņemot tevi nav telpas vot tas ir sviests, ko tādu Igauņu pusē nav nācies novērot.. ti kad tu atnāc un uz tevi paskatās bezmaz ko tu te traucē (ne)strādāt
20.aprīlis 2016, 23:36 | links
 
A es gan no Latvijas nekad neko neesmu pasūtījis! Tikai izsūtījis!
Visādā ziņā man šī saruna būs viela pārdomām servisa uzlabošanai. Tā ka Paldies

raihs, 20.aprīlis 2016, 23:19

Vajadzīgs tikai saņēmēja tel numurs. Es aizeju ar pačku pie pasta stacijas ievadu savu tel numuru ,norādu tev tuvāko pasta staciju,ievadu tava tel nr. norādu sūtījuma gabarītus (no tiem tiek aprēķināta samaksa) . Iebāžu karti,samaksāju,man atveras nodalījums ,ielieku pačku ,savācu čeku un tu pēc 1 vai 2 dienām saņem īsziņu ar kodu ka tev jāierodas uz savu staciju . Ievadi kodu ,atveras nodalījums un savāc sūtījumu . Nekādu rindu,ātri ,ērti,lēti.

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:29


un tagad to izdari vienā pasta stacijā 50+ pasūtijumiem :D

Čalīt tu dzīvo kaukādā paralēlājā pasaulē tas kas ir izdevīgi privātajam, nu nekādi nebūs tikpat izdevīgs Biznesa klientam :D

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:31


Ar 50 + sūtījumiem parasti ir līgums ar DPD vai citām kurjer un pasta kompānijām kas konkrētos laikos ierodas pie tevis ,savāc sūtījumus . Arī tā ir mana ikdiena .
20.aprīlis 2016, 23:35 | links
 
Tad lūk! Raihs ar Jig varētu pasūtīt katrs pa diviem piem skuvekļiem. Vienu caur pastu, otru caur pakomātu.... tad pēc saņemšanas varētu paši saprast kas lētāk, ātrāk un ērtāk:)
20.aprīlis 2016, 23:35 | links
 
Precīzi pasta stacijā 1,7 eur mazais izmērs maksā . Raihs tajā var iebāzt 1000 gredzenus bet tu 100 paciņas ar gumijas zivtiņām . Loģiski ka labāk uz katru pačku izdevīgāk pielikt 1 vai 2 jevronus klāt par to ka aizej līdz pastam :)

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:24
okay, variācija par tēmu :D
a ko man darīt ja tuvākais pakomāts ir 50+ km no vietas kur dzīvoju, a pasta nodaļa ir vietējā miestā kas ir ~10 km no manas dislokācjas

atceramies to ka pasts tomēr ir DAUDZ pieejamāks par Pakomātiem, pakomāti ir pilsētu izvirtuļu prieks :-)

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:28


Te es tev piekrītu . Es visus sūtījumus LV pieprasu lai sūta ar pakomātiem. Esi Siguldas pastā bijis ? Man liekas Vitempiskā ir 2x lielākas telpas . Besī tās rindas. kamēr omes saņem pensijas un izrunā visus politiskos jautājumus ar drbiniecēm 10 x būtu jau nosūtījis un saņēmis pasta stacijā :)
20.aprīlis 2016, 23:33 | links
 
A es gan no Latvijas nekad neko neesmu pasūtījis! Tikai izsūtījis!
Visādā ziņā man šī saruna būs viela pārdomām servisa uzlabošanai. Tā ka Paldies

raihs, 20.aprīlis 2016, 23:19

Vajadzīgs tikai saņēmēja tel numurs. Es aizeju ar pačku pie pasta stacijas ievadu savu tel numuru ,norādu tev tuvāko pasta staciju,ievadu tava tel nr. norādu sūtījuma gabarītus (no tiem tiek aprēķināta samaksa) . Iebāžu karti,samaksāju,man atveras nodalījums ,ielieku pačku ,savācu čeku un tu pēc 1 vai 2 dienām saņem īsziņu ar kodu ka tev jāierodas uz savu staciju . Ievadi kodu ,atveras nodalījums un savāc sūtījumu . Nekādu rindu,ātri ,ērti,lēti.

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:29



un tagad to izdari vienā pasta stacijā 50+ pasūtijumiem :D

Čalīt tu dzīvo kaukādā paralēlājā pasaulē tas kas ir izdevīgi privātajam, nu nekādi nebūs tikpat izdevīgs Biznesa klientam :D
20.aprīlis 2016, 23:31 | links
 
Pēc pirmās reizes kad apguvu omnivu tagat vairāk neko savādāk nepasūtu. Mūsu pastā var gadīties ka stunda jāpūst - omnivā savu preci var saņemt 1 minūtes laikā pie ļoti ātras piegādes. Tagat to i-veikalu ir daudz, ja nevar pasūtīt caur pakomātu pasūtu pie citiem.
Auto daļu tirgotāji pat bremžu komplektu autiņam pa 2 euro pārsūta, nerunājot jau pa citiem sīkumiem.
20.aprīlis 2016, 23:30 | links
 
Precīzi pasta stacijā 1,7 eur mazais izmērs maksā . Raihs tajā var iebāzt 1000 gredzenus bet tu 100 paciņas ar gumijas zivtiņām . Loģiski ka labāk uz katru pačku izdevīgāk pielikt 1 vai 2 jevronus klāt par to ka aizej līdz pastam :)

Bralitis, 20.aprīlis 2016, 23:24
okay, variācija par tēmu :D
a ko man darīt ja tuvākais pakomāts ir 50+ km no vietas kur dzīvoju, a pasta nodaļa ir vietējā miestā kas ir ~10 km no manas dislokācjas

atceramies to ka pasts tomēr ir DAUDZ pieejamāks par Pakomātiem, pakomāti ir pilsētu izvirtuļu prieks :-)

ramex, 20.aprīlis 2016, 23:28

Principā ir jādara tas, ko uzreiz iedomājos- neta veikalā ir jābūt opcijām- "Saņemt pa pastu" un "Saņemt pakomātā"
20.aprīlis 2016, 23:30 | links
 
A es gan no Latvijas nekad neko neesmu pasūtījis! Tikai izsūtījis!
Visādā ziņā man šī saruna būs viela pārdomām servisa uzlabošanai. Tā ka Paldies

raihs, 20.aprīlis 2016, 23:19


Vajadzīgs tikai saņēmēja tel numurs. Es aizeju ar pačku pie pasta stacijas ievadu savu tel numuru ,norādu tev tuvāko pasta staciju,ievadu tava tel nr. norādu sūtījuma gabarītus (no tiem tiek aprēķināta samaksa) . Iebāžu karti,samaksāju,man atveras nodalījums ,ielieku pačku ,savācu čeku un tu pēc 1 vai 2 dienām saņem īsziņu ar kodu ka tev jāierodas uz savu staciju . Ievadi kodu ,atveras nodalījums un savāc sūtījumu . Nekādu rindu,ātri ,ērti,lēti.
20.aprīlis 2016, 23:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager