Makšķernieku veikali internetā

Esiet uzmanigi perkot preci GARDS veikalos, nesen nopirku tur DAM spininga makskeri par 50eur, sacija ka garantija ir 2 gadi un ja kas saja laika posma ar makskeri notiks tad vini apemas to salabot. Cope ar jaono makskeri biju kadas reizes 10, un pedeja reize pamaniju ka spoles turetaja sak paradities plaisas un ta jebkura bridi var atlauzties pavisam, aiznesu uz garantijas rupnicu bet tur man remonta atteica, sakot ka tas ir mana vaina , ka par stingru aizskruveju spoli, bet lieta tada ka konstrukcija paredzaizskruvesanu lidz noteiktam posmam, pec tam to vairs nav iespejams talak aizskruvet jo tur stav plastmasas bremze un ja sklruvet to ar speku tad drizak jasalust pasai spolei, bet tas vienalga netika nemts vera. Pec tam versos pateretaju tiesibas aizsardzibas biroja, bet tur uzzinaju ka sogad mums Latvija pienema jaunu likuminju par labu tadiem negodigajiem komersantiem, pat ja ekspertize pierada ka nav vainigs pircejs vienalga to apmaksa pats pircejs, nevis pardevejs ka bija agrak, ekspertizes minimala maksa ir 40eur(tadai precei ka makskere laikam bus ari aukgstaka). Tatad varu secinat ka SIA GARDS izmantojo to jauno likumu lai nepilditu savas garantijas saistibas, it seviski precem kura cena neparsniedz 50eur, jo par to ekspertizi maksas pats pircejs un diez vai vinjam tas bus izdevigi ! Tada veida Latvija aizstav musu pateretaju tiesibas, ESIET UZMANIGI UN PIESARDZIGI !
12.decembris 2015, 21:36 | links
 
Lowrance Elite 5x CHIRP 83/200 455/800 kHz, bez gps, viens eksemplārs - 399 EUR, pirmās rokas princips, demo eholote no veikala
8.decembris 2015, 11:17 | links
 
Paldies jig.lv :))
8.decembris 2015, 00:19 | links
 
Nu ko, tātad officiāli paziņojam lielo Ziemasvētku izpārdošanu no 8.decembra līdz 23.decembrim!!! Dāvanu un dullo cenu laiks klāt, Priecīgus Ziemasvētkus!

* atlaides neaatiecas uz komplektiem, atlaides nesummējas ar vairuma vai citām atlaidēm! Ja pirkums kvalificējas uz vairākiem atlaižu veidiem, tad tiek piemērota lielākā atlaide no tiem.
** atlaide ir spēkā arī pasūtījumiem interneta veikalā, tikai lūdzam ņemt vērā, ka sistēma automātiski atlaides nerēķina, pēc pasūtījuma izdarīšanas Jūs saņemsiet korektētu rēķinu no mūsu menedžeriem.
*** Uzmanību! Internetveikala pasūtījumiem bezmaksas piegādei
Latvijā kvalificējas tie pasūtījumi, kuru kopsummsumma ir sākot no 45EUR PĒC ATLAIŽU PIEMĒROŠANAS!



7.decembris 2015, 21:40 | links
 
Sakarā ar vispasaules Black Friday šopinga akciju, laika posmā no 27 līdz 30 datumam ieskaitot, http://www.eurofishing.lv piedāvā bezmaksas piegādi pilnīgi visām precēm!

Reģistrējies, izvēlies preci un pie apmaksas ievadi bezmaksas pasta kodu "53UUBMNV"
28.novembris 2015, 00:02 | links
 
Varbūt ir kāds kas iepērkas https://spinningline.ru/index.php
Un tuvākajā laikā taisās to darīt? Uzraksti PM.
13.oktobris 2015, 11:57 | links
 
Piekriitu par to,ka pasuutot netaa,sanaak briesmiigi leetaak.Savajadzeejaas riktiigu snjori un daudz,vismaz 0,5diametraa.Apskraidiju rigas copes bodes-vai nu nav,vai maksaa kosmosu.Vietejos neta veikalos tas pac.Gala beigaas no eiropas neta uzsutiju-25eur par kilomertru plus 3eur piegade.Vareja no kinas njemt vel letaak,bet tur piegade menesis.Tas par piito auklu.
22.maijs 2015, 22:42 | links
 
Sveiki,

Gribēju padalīties ar vienu lietuvas i-veikalu.
Tur pirku RAPALAS voblerus.
Plusi:
1. liels RAPALA vobleru klāsts, krāsas, izmēri utt.
2. cenas daudz labākas nekā SALMO veikalos
3. Piegāde man bija 6 euro un prece atnāca trijās vai četrās dienās
4. rāda vobleru pieejamību, tākā tas ko pasūti ir arī uz vietas.
5. maksāju caur PAYPAL

Pat ar visu 6euro piegādi man sanāca daudz lētāk nekā pirkt uz vietas SALMO un Ēsma veikalos. Turklāt tur bija tie voblerus, kurus gribēju un kuri LV veikalos nav.

Mīnusi:
1. Viss Lietuviešu valodā, bet ar google translate palīdzību viegli izdevās veikt reģistrāciju. pārējot tāpat var saprast.

http://www.skraidantizuvis.lt/

Visiem iesaku....

Gkirsis, 22.maijs 2015, 13:37

Oponēšu - www.lureshop.eu krietni labāki piedāvājumi, angļu valodā viss un sūtīšanas izmaksas zemākas.

pusdienlaiks, 22.maijs 2015, 13:41

Arī izskatās labs, bet diemžēl vairs sūtīt voblerus nevaru, jo sieva, tad sados pa kaklu. :)

Bet paturēšu prātā uz nākamo gadu, Paldies

Gkirsis, 22.maijs 2015, 14:15



Lureshop esmu sūtijis, arī 6 eur un atnāca 4 dienās.
22.maijs 2015, 18:47 | links
 
Sveiki,

Gribēju padalīties ar vienu lietuvas i-veikalu.
Tur pirku RAPALAS voblerus.
Plusi:
1. liels RAPALA vobleru klāsts, krāsas, izmēri utt.
2. cenas daudz labākas nekā SALMO veikalos
3. Piegāde man bija 6 euro un prece atnāca trijās vai četrās dienās
4. rāda vobleru pieejamību, tākā tas ko pasūti ir arī uz vietas.
5. maksāju caur PAYPAL

Pat ar visu 6euro piegādi man sanāca daudz lētāk nekā pirkt uz vietas SALMO un Ēsma veikalos. Turklāt tur bija tie voblerus, kurus gribēju un kuri LV veikalos nav.

Mīnusi:
1. Viss Lietuviešu valodā, bet ar google translate palīdzību viegli izdevās veikt reģistrāciju. pārējot tāpat var saprast.

http://www.skraidantizuvis.lt/

Visiem iesaku....

Gkirsis, 22.maijs 2015, 13:37

Oponēšu - www.lureshop.eu krietni labāki piedāvājumi, angļu valodā viss un sūtīšanas izmaksas zemākas.

pusdienlaiks, 22.maijs 2015, 13:41


Arī izskatās labs, bet diemžēl vairs sūtīt voblerus nevaru, jo sieva, tad sados pa kaklu. :)

Bet paturēšu prātā uz nākamo gadu, Paldies
22.maijs 2015, 14:15 | links
 
Sveiki,

Gribēju padalīties ar vienu lietuvas i-veikalu.
Tur pirku RAPALAS voblerus.
Plusi:
1. liels RAPALA vobleru klāsts, krāsas, izmēri utt.
2. cenas daudz labākas nekā SALMO veikalos
3. Piegāde man bija 6 euro un prece atnāca trijās vai četrās dienās
4. rāda vobleru pieejamību, tākā tas ko pasūti ir arī uz vietas.
5. maksāju caur PAYPAL

Pat ar visu 6euro piegādi man sanāca daudz lētāk nekā pirkt uz vietas SALMO un Ēsma veikalos. Turklāt tur bija tie voblerus, kurus gribēju un kuri LV veikalos nav.

Mīnusi:
1. Viss Lietuviešu valodā, bet ar google translate palīdzību viegli izdevās veikt reģistrāciju. pārējot tāpat var saprast.

http://www.skraidantizuvis.lt/

Visiem iesaku....

Gkirsis, 22.maijs 2015, 13:37


Oponēšu - www.lureshop.eu krietni labāki piedāvājumi, angļu valodā viss un sūtīšanas izmaksas zemākas.
22.maijs 2015, 13:41 | links
 
Sveiki,

Gribēju padalīties ar vienu lietuvas i-veikalu.
Tur pirku RAPALAS voblerus.
Plusi:
1. liels RAPALA vobleru klāsts, krāsas, izmēri utt.
2. cenas daudz labākas nekā SALMO veikalos
3. Piegāde man bija 6 euro un prece atnāca trijās vai četrās dienās
4. rāda vobleru pieejamību, tākā tas ko pasūti ir arī uz vietas.
5. maksāju caur PAYPAL

Pat ar visu 6euro piegādi man sanāca daudz lētāk nekā pirkt uz vietas SALMO un Ēsma veikalos. Turklāt tur bija tie voblerus, kurus gribēju un kuri LV veikalos nav.

Mīnusi:
1. Viss Lietuviešu valodā, bet ar google translate palīdzību viegli izdevās veikt reģistrāciju. pārējot tāpat var saprast.

http://www.skraidantizuvis.lt/

Visiem iesaku....
22.maijs 2015, 13:37 | links
 
esmashop elvee ?
18.maijs 2015, 20:55 | links
 
Varēja kāds biznesmens izveidot priekš pludiņmakšķerniekiem un fīderistiem internet veikalu ,kur varētu iepirkt visu nepieciešamo.Kā piemeram Jig.lv kur pilnīgi visu var nopirkt priekš tāda copes veida,kā arī tiek visu laiku makšķenieki iepriecināti ar jaunumiem.
18.maijs 2015, 20:13 | links
 
Saprotu situāciju.
Lapu skatos ar 1366 x 768 aka laptops, tāpēc tā saku.
18.maijs 2015, 13:55 | links
 
Jig.lv Jums kaut kas nav ar lapu jeb facebook integrēšana mājas lapā.

Varbūt taisāt, nezinu nav jau grūti man šeit ierakstīt :D .

Keiko, 18.maijs 2015, 13:14


Nu, visdrīzāk, Tu lapu mēģini skatīt ar telefonu vtml., mums diemžēl nav optimizētas mobilas versijas, normāli lapa izskatās 1920x1080 un pāris zemākās 16:9 standarta izšķirtspējās. Mēs apzinamies, ka mūsu weblapa ir primitīva un tajā ir daudz trūkumu, tomēr pagaidām nav resursu to nomigrēt uz modernāku platformu, neiet pat runa par naudu, bet elementāri par laiku, "pārdzīt" vairāk kā 2000 produktus ar visām bildēm un aprakstiem uz jaunu platormu ir reāli titānisks uzdevums. Mēs to notyeikti izdarīsim, laika jautājums!
18.maijs 2015, 13:29 | links
 
Jig.lv Jums kaut kas nav ar lapu jeb facebook integrēšana mājas lapā.

Varbūt taisāt, nezinu nav jau grūti man šeit ierakstīt :D .
18.maijs 2015, 13:14 | links
 
- Atnāca jauna SAWAMURA „ēdamgumiju” krava. Papildinājām krājumus un „pievilkām” jaunas krāsas #65 un #68 populārākajiem izmēriem 2”-5”.
- BaitBreath klāsts papildināts ar jauniem modeļiem un krāsām – Rush Craw 3.5” izmērā. CurlyCrub 4.5”, Gottu 4”, Fish Curly 3.5”. Viss kā reizi uz maija līdaku medībām!
5.maijs 2015, 20:18 | links
 
Gribas paslavēt JIG.LV un pie viena arī Latvijas Pastu par operativitāti. Vakar no rīta ap 11iem pārskaitīju veikalam naudiņu,šorīt ap 8iem man jau zvana no Talsu pasta šķirotavas vai nevarot piebraukt pēc nestandarta izmēru sūtījuma. Trakās Zives kātiņš klāt! Nu tas gan ir temps. Vēlreiz paldies JIG.LV. Kā raksta E-bay atsauksmēs- excellent seller, highly recommended !

jamikus, 29.aprīlis 2015, 16:43


Paldies par labiem vārdiem! :) Bet nu tā, ja godīgi, reāla "cūcene" Tev sanāca, uzspējām nodot sutījumu tai paša dienā (parasti garantējam, ka nodosim ne vēlāk kā nākošā darba dienā) un pasts arī "iesprindzis". Reāli parasti aiziet kopumā pa 2-3 darba dienām, citreiz pat bijis, ka uz Vāciju vai Poliju aiziet ātrāk nekā uz LV :)
29.aprīlis 2015, 22:29 | links
 
Sveiki JIG.LV
No Rojas esmu es Edgars un patreiz esmu ārpus LV tāpēc telefons izrubīts :),bet ar manu e pasta adresi viss ok jo 779.lv pasutijumi notiek bez aizķeršanās..
Tā ka ar Rojniekiem viss kārtībā! ;)
29.aprīlis 2015, 17:11 | links
 
Gribas paslavēt JIG.LV un pie viena arī Latvijas Pastu par operativitāti. Vakar no rīta ap 11iem pārskaitīju veikalam naudiņu,šorīt ap 8iem man jau zvana no Talsu pasta šķirotavas vai nevarot piebraukt pēc nestandarta izmēru sūtījuma. Trakās Zives kātiņš klāt! Nu tas gan ir temps. Vēlreiz paldies JIG.LV. Kā raksta E-bay atsauksmēs- excellent seller, highly recommended !
29.aprīlis 2015, 16:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager