Usmas ezers

šādi dziļumnieki nāk rūkdami
31.jūlijs 2010, 20:31 | links
 

Ar šo gar zāles malu Dziļuma kanti parasti piesakās dziļimnieki kumpaiņi ,bet pusstundu pirms saulrieta.
31.jūlijs 2010, 20:27 | links
 
Vairis30, vienmēr esu teicis, ka uz vasaras beigām var lielākus un vairāk asarus savilkt. Laikam tāpēc arī ziemā necopēju :)))
Un tā jau bieži, lieto vienu un to pašu un vienā vietā, vienam WOW, otram ...
Auklas resnums, spēles ātrums, pauzes garums ..., visādas lietas to štelli ietekmē ;)
31.jūlijs 2010, 19:58 | links
 
Nu tad tā, vakar vakarā no 17-19 1 maziņš spannis ar asariem 2 stundu laikā, ņēma pilnīgi uz visiem sēkļiem un uz visiem rotiņiem (to iepriekš minēja bums), būtu vēl ilgāk bet laiks galīgi sačakarējās, salijām un braucām krastā. Visus asarus atdevām saimniekam (ne Bumam) par naktsmājām, kuri šodien tika nokūpināti. Šodien n0 6:30 līdz 12:00 jau lielais spannis pilns (84 ašuki) un ņēma uz pilnīgi visu, gan uz rotiņu, gan uz balansieri, gan uz ziemas copenīti (murmuli), gan uz maili (to gan šodien bija grūti dabūt), gan uz slieku. Mums ar čomi bija pilnīgi vienādi roterīši (tas violetais ar sarkano lapiņu un āķi), bet es vilku a čomakam nekā, viņš gan meta turpat, gan lika uz āķa to pāsu ko es (kaut ko), bet šim nekā. Šādu cope nebija bijusi pat ziemā uz pirmo ledu - SUPER
jautājums kur tik daudz - ta mums pašiem palika kādi 20, pārējie tika iedoti gan radiem gan draugiem, visiem tika.
31.jūlijs 2010, 19:50 | links
 
Labāk met -vai kā ;DDDDDDDDDD
31.jūlijs 2010, 14:14 | links
 
Baltais62 Tās kordinātes bija domātas tev ;))
31.jūlijs 2010, 14:13 | links
 
057 12' 33.9'' N 022 11' 21.7''E
31.jūlijs 2010, 14:12 | links
 
UN kā jāmet- vienrocīgi vai kā?!? :)))
31.jūlijs 2010, 14:02 | links
 

šis saulrieta tops.
31.jūlijs 2010, 14:01 | links
 
Bums
A koordinātes kur jāmet?:)))
31.jūlijs 2010, 13:57 | links
 

Blue Fox - Vibrax Shad RS
Pagaidām šis ir veiksmīgākais
31.jūlijs 2010, 13:56 | links
 
31.jūlijs 2010, 13:54 | links
 
Das ist Blu fox Nr-1 vai 2
31.jūlijs 2010, 13:50 | links
 
Was ist dassss?????
:DDDD
31.jūlijs 2010, 13:50 | links
 
31.jūlijs 2010, 13:46 | links
 
Sveiks, Bums! Varbūt arī ar mani vari padalīties, ko liec uz āķa roterītim pie asaru ķeršanas? A varbūt ar visiem- ja jau pateici "a"...........
Nebaidies, tev nekas nebūs, ja pateiksi arī "z" :)))
Ne asakas!
31.jūlijs 2010, 13:28 | links
 
Sveiki,varbūt arī ar mani vari padalīties ko liec uz āķa roterītim pie asaru ķeršanas,es gan asarus ķeru citā ūdenstilpnē.Jau iepriekš paldies.Akmens
31.jūlijs 2010, 13:12 | links
 
Ar eholoti problēmu nav bijis varu aizsūtī emulātora programmu lai pie PC sēžot var izkost visas 52i nianses
Voblerus Usmā lietoju tikai ar daunrigeri.Asarus ķeru uz roteri.-ko likt uz āķa pateikšu ar privātu pastu.Ja dribi zandartus tad maile un uz 9 m kanti.Pašlaik Vairis 30 Usmā skalda asarus zvanīja ka 2 spaņņi jau ir. Mazos laižot vaļā ,bet kūpināmi jau arī salasījušies diezgan.Līdakas tikai agri no rīta pirms un ar saullēktu un tika uz šūpiņiem.Vari mēģināt ar vobleri ,bet velcējot pāri sēkļiem .jo līdakas parast sēž uz kantīm.
31.jūlijs 2010, 12:53 | links
 
Sveiks Bums!
Domāju braukt uz usmu. Kādus voblerus labāk izmantot? Esmu dzirdējis, ka usmā labi iet Rapalas Minnow Dt sērija, taču īsti pārliecināts neesmu. Būtu labi ja varētu ieteikt ko noderīgu ;)
Vēl viens jautājums par eholotu. Cik palasījos, tad tev ir lowrance m52i. Man tāds modelītis, taču gps viņam ir ļoti slikts. Kā viņu var pastiprināt? Jo Gps man konstanti pazūd! Vai tev ir tāpat? :O
Paldies jau iepriekš ;)
31.jūlijs 2010, 12:37 | links
 
Nedēļu pa Usmu nodzīvojos uz nebēdu skāde tikai ,ka trofejas zndarts nepieteicās.Asaru ir ka mudž .ja ir luste var ķert steriem.Brekši pārcēlušie uz 5-6 metriem portufeļu naf bet vobleniekus var savilkt daudz.Līdaķi kā jau vasarā no 4 lidz 6 rīta cēlienā.Bedres vēl ir tukšas Lielākā dzīviba norisinās ar krēslas iestāšanos uz sēkļu kantīm.Ar daunrīgeri bija vāprāc asari zandartus nelaida pie šprices sēdās virsū jebkura izmēra vobleriem.Pēc visa spriežot nākošās ziemas asaru cope būs laba.Viss ir iznārstojis un viss aug un barojas.;)))))))
26.jūlijs 2010, 16:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager