Usmas ezers

Zonas atklāšana 17 līdakas + 1 zutis.šorīt uz Zirgusēkļa nārstoja brekši /skats skaists/
6.jūnijs 2010, 21:28 | links
 
Laipa saremontēta jāsāk taisīt brekšu galds :))))
24.maijs 2010, 23:43 | links
 
Sestdien brekši klusēja, toties raudas (nevis raudiņas) ņēma aktīvi. Pa to baru trāpījās pa smukam ašukam. Tas viss uz balto + slieka. Pie pašām niedrēm 2.5 m dziļumā. Iebarošana neizpalika.
24.maijs 2010, 23:36 | links
 
Sasējām Buma ieteiktās sistēmas gruntenei un 6dien 3 zušus dabūjām. Tad jau mums japriecājas, ka kautko dabūjām:)) uz pludu bija raudas, ruduļi un breksīši. Līņi un normāla izmēra brekši netrāpījās, bet cope bija ok:)
24.maijs 2010, 14:10 | links
 
Sestdien klusums Tagad laikam tikai jūnija vidus uz mailei un dziļumā.Laiks sapurgājās un rauda jau nonārstojusi Tagad zutim paika atliektiem galiem
23.maijs 2010, 21:30 | links
 
Bums,sveiks,vestule aizskrēja.
22.maijs 2010, 21:10 | links
 
Tie būtu upes zuši ? Mega lieli.
21.maijs 2010, 15:39 | links
 
Nu pirkstiem jābūt..........
21.maijs 2010, 15:32 | links
 
bums - video par zušu ņemšanu smuks, BET kādiem gan pirkstiem jābūt, lai ZUTI šitā paņemtu... :)) tie tam ķīnietim filmiņā jau tādi zīmulīši ~40cm garumā
21.maijs 2010, 13:41 | links
 
Bums
Paļdīs! Nu jau gandrīz pavisam skaidrība ir:) tikai štukoju kā tik garas gruntenes stāvus uzritkēt uz tās laipas.. zvani laikam arī jāpieliek. ā.. nu varētu jau arī grabuļus likt spicē.
21.maijs 2010, 11:58 | links
 
karta pošol :DDDDDDDDDDDDD
21.maijs 2010, 10:44 | links
 
Bums,vēstule aizskrēja.
21.maijs 2010, 10:22 | links
 
Zacep atsūti man savu e-pasta adresi CL pastam es nevaru piekabināt klāt failu.
21.maijs 2010, 08:39 | links
 
Sveicināts Bums,ja vari,lūdzu atsūti vēstulē to ezera karti lielākā formātā.Man arī ļoti interesē tā zušu cope,tikai nevelna nejēdzu kur un kā,bet palasot Tavus komentus,šo to var iemācīties.Paziņam Otāram Amjūdzes galā pie upes ir laipa,varētu kādu nakti pamēģināt pasēdēt uz tiem lunkanajiem,bet nejēdzu,kā pareizi sarektēt copeni.Varbūt vari atsūtīt pamācību.Paldies,ja izlīdzēsi,iesācējam zušu copē no kaimiņu pagasta Puzes.
21.maijs 2010, 07:41 | links
 
Tas ir ļoti labi ,ka ir dūņas pavadu no svin liec vismaz 2 m attālumā tas ir minimums kātu arī centies turēt augstāk tad svins tārpu neievilks dūņās ,bet tas paliks dūņu virskārtā kur to atradīz gan zutis gan līnis.Es izmantoju 4-5 metri garos vecos Ausmas kātus.
20.maijs 2010, 13:52 | links
 
Nu paldies Bums! Man pazinam laipas nav pašā Engures akvatorijā, upe jau paliek šaurāka, tātad laikam būs ok.
Tikai tur baigais dūņu slānis apakšā. grunteni jau laikam īsti neiemetīsi, iegrims. Būs uz makšķeri jāmēģina laikam.
20.maijs 2010, 13:39 | links
 
šis ir pareizs zušu tvēriens
20.maijs 2010, 13:26 | links
 
tie jau kitajozas Es zuti vispirms iemidzinu un tad tikai nākošajā dienā sāku kaut ko ar viņu veidot.Vienreiz sadomāju pusdzīvu izcept Tad tas čūskēns no iesma nomaucās ;DD
20.maijs 2010, 13:22 | links
 
Tajos video tie cilveeki ir dulli, kaa var taa mociit zivis.
Bums tas ir aadas velkamais, agraak taadus pat andeleeju, apakssaa rullis kas griezzas, virsuu asmenis-zzilete. Parasti lasveidiigajiem, mencaam zanderiem liidakaam sillkkeem, utt.
20.maijs 2010, 13:18 | links
 
Es arī filēju bet tikai tos kuri ir virs kilograma ,Jo kūpinost tas ir no svara/labi izkūpinās un naf tik trekns sievieši kā traki uz tiem filētajiem
20.maijs 2010, 13:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager