Usmas ezers

āķi - varbūt viņi ar pludeni gar niedrītēm... :)
31.marts 2010, 17:23 | links
 
Paziņas aizlaida trakie uz Usmu,aicināja līdzi-es pateicu ka man saules jau tā pietiek,neviena solārijā tā nevar ģīmi notonēt.Redzēs vai būs kam zvanīt,+18*C ēnā!
31.marts 2010, 16:58 | links
 
Bijām šodien noslēgt (varbūt) ledus sezonu. Raudiņu savilkām pietiekoši. Kolēģim pat trāpījās pusbreksītis un kāds pannenieks. No rīta laiciņš - pasaka, bet windguru prognoze izrādījās 100% pareiza - 14.00 sāka līt. Sniega ledus virskārta atlaidās un malā iešana bija kārtīgs pārbaudījums kājām un arī ne pirmā svaiguma ''asins pumpītim''. Bijām Dižsēklī.
27.marts 2010, 21:17 | links
 
Es āķit sākšu tiko ledus būs cvah.Vietiņa jau sačubimāta.:DDDD
22.marts 2010, 20:33 | links
 
Divas nedēļas atpakaļ,kad es biju pie Usmas baznīcas,tad jau tur tas īstais ledus apakšā diez kas nebija.Tad jau labi gāja pa virsu visai tai putrai,bet bija pēdas,kurās maukušās kājas savus cm 30 iekšā tai putrā.Un tas pirmais ar sniegotais noteikti.Tā bums Tu ar to 45kg sāls maisu varēsi vēl sienu sālīt.Jo vasara būs slapja un silta.Raudas pietiekoši voblai nepieķersi.Nezinu kā Rendas galā,manējie vakar teica,kad ledus ideāls,tas pa telef.
22.marts 2010, 17:08 | links
 
Augšējais ledus maķenīt pakusis un ejot nepatīkama sajūta it kā ar joni maucies cauri un iet smagi pie peldētavas vēl neko bet upesgals švaks.
22.marts 2010, 15:12 | links
 
kaimiņam taisnība ,raudas visas plaukstas lieluma. Pliči gan 300 g tādi voblai der
14.marts 2010, 22:16 | links
 
Raudu ka biezs ,šovakar kaimiņš atzvanīja -novilcies līks.Izmēri vidēji brangās voblas cienīgas bija 12 gab .
14.marts 2010, 22:06 | links
 
vakar bijām no Tiezumu puses ,raudas un pličus var vilkt līdz sliktai dūšai. Trāpijās ari pāris breksēni,bet tie jau pašā vakarā.
14.marts 2010, 22:01 | links
 
Nekur neko nepērc lai Nokārto cilvēcīgi tās iegādes vietas un fiss.Katram inspektoram ir pienākumos nēsāt licenzes līdz un izplatīt ,ja ir vajadzība.Tas kuram nav licenžu tas naf inspektors ,bet mūdzis.Un āmen.......
10.marts 2010, 16:52 | links
 
Viepli dabas spēki šausmīgi ,kā cope Usmā tā ģīmis rūtains:DDDDDDDDDD
10.marts 2010, 16:49 | links
 
Sveiki!

Kaads var pastaastiit vai no Rendas puses var normaali piebraukt pie Apciema (ar vieglo auto), un kaa vispaar kjeras? Ir doma aizbrukt pa briivdienaam. A un cik maksaa licenzes vienai dienai un kur var nopirkt? Vai tikai pie kempingu saimniekiem vai arii vel kur citur? Ja domaaju braukt agri no riita, tad jau parasti kempingu saimnieki vel gulj, kur lai nopeerk?
10.marts 2010, 14:34 | links
 
Bums, es te vakaros pirms miega palasos "25 copes vietas Latvijā". Fantastisks apraksts par Usmas ezeru. Īpaši par dabas spēkiem.
:))
6.marts 2010, 23:51 | links
 
ļadus stiprs kā komunisma smaile.Nez tikai kad tas lērums kusīs vai manas laipas neaiznesīs pie jodiem???
6.marts 2010, 23:48 | links
 
Ledus labs, pārvietoties normāli. Urbt gan sū d īgi, baigi blīvs un slapš tas ledus. cope šodien bija uz trīs. pārsvarā raudas, gadījās ar pa kādam zirga zobam. cope līdz 12, pēc tam ļoti gariem zobiem un reti.
6.marts 2010, 23:20 | links
 
Vai kāds ir šonedēļ bijis uz ezera? Kā pārvietošnās pa ledu- vai nav dubultais ledus? Un kā cope?
4.marts 2010, 11:18 | links
 
Jā par bezpridjelu esmu dzirdējis uz ezera. Pats arī esmu nejauši uzgājis tīklu baru bet inspektoriem ir p...j par to kas notiek ezerā.Par to es tiešām esmu pārliecināts.
Pareizi kā jau Bums teica - nerunāsim par tiek kam nav to dienas licezes - vo tas ir sīkums un to pat var neņemt vērā salīdzinot ar kilometriem nelegāliu tīklu un murdu.
16.februāris 2010, 16:49 | links
 
šajā pusē švaki Labāki raudu lomi ir no Lejas tiezumiem
pie mājām esu iebarojis= kaimiņam šodien trāpija 35 gab bet ne voblas izmēriem.
15.februāris 2010, 23:14 | links
 
Vakar pie estrādes garīgi švaki - 12 raudiņas un pie niedrēm nedaudz asarīši.
15.februāris 2010, 22:46 | links
 
Pers es iesaku ,ja piebrauc inspektors tad arī no viņa nopērc katram inp .liceznzēm jābūt lidz .Jo iegādes vietu ir maz
19.decembris 2009, 19:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager