Usmas ezers

Šogad arī Kaņjierī līdakām riebīgi izpuvumi uz mugurām bija

snitraM, 30.septembris 2015, 13:26


No tām pārsimts līdakām un līdacinām, ko sosezon Kanierī esmu nokeris, nevienai neko tādu neieveroju. Arī Antinciema pusē visas bija veselīgas.
30.septembris 2015, 19:23 | links
 
http://www.delfim.lv/topic/18-usma/
Iesaku izlasīt un attiekties pret to nopietni Arī Burtniekam ir paredzams šāds liktenis ,ja neko nedarīs lietas labā

bums, 30.septembris 2015, 08:21
Tas viss jau vairākus gadus Burtniekā notiek. It sevišķi pāgājušā gada vasaras sākumā. Zandarti gadījās tādi,ka riebjas pieskarties.Arī līdakas. Bija arī padaudz beigtu. Rudenī stāvoklis uzlabojās. Šajā sezonā ķeras ļoti vāji,bet bez slimības pazīmēm.

BrunoL, 30.septembris 2015, 12:28



Es domāju ka šitā šaize tikai visādos grāvjos sastopama. Šogad arī Kaņjierī līdakām riebīgi izpuvumi uz mugurām bija - brīnums ka dažas no tām vēl arī ķeras (tas ekstremāli seklajā galā). Vēl tikai karantīna uz ūdens mums trūka. Laivu bāzē teica ka tas dēļ zema ūdens - un ka ezers ekstremāli aizaug, ļoti pieaudzis visāds bioloģisks piesārņojums - aļģes, mikro organismi un privātā kanalizācija.
30.septembris 2015, 13:26 | links
 
http://www.delfim.lv/topic/18-usma/
Iesaku izlasīt un attiekties pret to nopietni Arī Burtniekam ir paredzams šāds liktenis ,ja neko nedarīs lietas labā

bums, 30.septembris 2015, 08:21

Tas viss jau vairākus gadus Burtniekā notiek. It sevišķi pāgājušā gada vasaras sākumā. Zandarti gadījās tādi,ka riebjas pieskarties.Arī līdakas. Bija arī padaudz beigtu. Rudenī stāvoklis uzlabojās. Šajā sezonā ķeras ļoti vāji,bet bez slimības pazīmēm.
30.septembris 2015, 12:28 | links
 
http://www.delfim.lv/topic/18-usma/
Iesaku izlasīt un attiekties pret to nopietni Arī Burtniekam ir paredzams šāds liktenis ,ja neko nedarīs lietas labā
30.septembris 2015, 08:21 | links
 
Kas labs Usmā?
29.septembris 2015, 22:53 | links
 
par copi - sen nebiju tik forši atvilcies kārtīgas raudas un ruduļus ap 0,5kg pie zālēm uz tārpu, jābaro tik un viss būs. Asaru gan vairs nav tik daudz kā agrāk, nerunājot jau par pārējām pļēsoņām
28.augusts 2015, 13:50 | links
 
zacepa citāts ir pērle - Ezers ir dabas dota dāvana,kurš ir jāapsaimnieko tāpat kā kārtīgs saimnieks apsaimnieko savus laukus,lai var ievākt ražu.

Man ir jautājums tāds - kuršs ir deliģējis šos te "zvejniekus" - dabas dāvanu apsaimniekot??? Kurš? Zaceps? Dievs varbūt? Es neesmu! Un varu saderēt ka arī ne tie ap 100 tkst copmaņu. Cik tie zvejnieki ir nomaksājuši nodokļos? Vienkāršs jautājums uz kuru atbildi. Uzvārdus nevajag. Es šķiet PVN par copes lietām esmu samaksājis vairāk kā tas murds izsolīts!!! Bez jokiem. Viesu mājas ap ezeru ir vairāk samaksājuši VSA darba devēja nodokli, kā tie zvejnieki 10 gados par licencēm!

dolo, 18.augusts 2015, 14:10


ļoti labs arguments!

Starp mazalksnīti un viskūžu salu ir ielikts četru posmu vecs nemarķēts murds kādi metri 50.. inspektoriem ir darbs. Nāk rudens, drīz parādīsies slavenie 2km garie tīkli pa visu ezeru...
Vispār jau šo tīklu/kormorānu pasākumu vajadzētu pacelt kopā ar atpūtas kompleksu viesu skaitu drastisko samazinājumu i.e. jo zivju cope ezerā ir viens no faktoriem kāpēc cilvēki brauc uz to pusi. Un, pilnīgi pareizi, jāsalīdzina cik PVN un VSA ir nomaksājuši tie, kas piedāvā atpūtu usmas krastā, cik tīklu un murdu icēji un jāsalīdzina pa gadiem, tas ir ļoti vienkārši izdarāms, jo absolūti visas puses ir zināmas un ar datubāzēm arī strādāt baigo gudrību nevajag...
Cita lieta ir tā, ka gana šaurs cilvēku loks ir panācis sev peļņu un pārējiem sabojātas brīvdienas uz ļoti ilgiem laikiem.
28.augusts 2015, 13:47 | links
 
Biju Usmā pagājušās nedēļas nogalē.
Par cik ķeru tikai ar spiningu, un līdakas mani neinteresē, varu teikt, ka lielisks ezers breķšu ķeršanai uz MJ. :)


Dadziic, 21.augusts 2015, 13:25

Usma vismaz pagaidām ir vienīgā vieta, kur man izdevies uz MJ noķert 2 brekšukus vienas dienas laikā.
27.augusts 2015, 17:54 | links
 
Pa Usmu (Godeli) regulāri ciemojamies otrajā paaudzē kopš 1971. gada. Pagājušo ruden aizvācu laivu prom. Atceros kā pirms gadiem ar tēvu ķerās zivis uz dzīvo. Super atmiņas, bērnības gadi Usmas ezerā.Tagad pārvācos tālāk no ezera, bet galvenokārt apnika skatīties kā ezers tiek izvarots.
27.augusts 2015, 17:12 | links
 
Biju Usmā pagājušās nedēļas nogalē.
Par cik ķeru tikai ar spiningu, un līdakas mani neinteresē, varu teikt, ka lielisks ezers breķšu ķeršanai uz MJ. :)
21.augusts 2015, 13:25 | links
 
Bijam uz paris dienam usma spa. Majinjas super, cope so so. Paveicas ka viena vakara ieklopejam tris lidakas, savadak ljoti kluss, bet daba super. Saullekts vispar fantastisks.

Cik vietejiem prasiju par to kur zivis var dabut, tad neviens neko par vinjam nezinaja, teica ka nav vairs :D
21.augusts 2015, 00:20 | links
 
Ai nezinu. Mājiņas tur it kā normālas. Netraucēja arī nekādas radības pa nakti.
20.augusts 2015, 18:13 | links
 
Nesen ar viiru bijaam zagkalnos. Arpraac - tur maajinjaas zdiivo grauzeeji. Skraida pa nakti visaas vietaas. No riita atradu peles kakas uz galda - bija sajuuta ka pa nakti skraida pa gultu..... Shausmas....
20.augusts 2015, 18:04 | links
 
Tikko no usmas. Brekshi naak, dabuuju kaadus 15 trijaas dienaas. Lielaakais ap 2 kilo. Biju Zagkalnos.
20.augusts 2015, 17:56 | links
 
muljkjibas Anton,manis pec varetu pat vienu tik paturet:)
18.augusts 2015, 21:56 | links
 
Anton. Neķer kreņķi, vēl nē. :)
šis teikums:
...maitas makšķernieki visas zivis izķērušu, ka pat ar tīkliem vairs neko nevar noķert.
ir no dzīves.

urmaas, 18.augusts 2015, 20:45

Nu ja pieņems šādu likumu absurdu tad SS.LV būs pilns ar copes inventāra sludinājumiem un kā arī ar laivām un motoriem!:))))
Veikalnieki ar būs uz bankrota sliekšņa!!!!
18.augusts 2015, 21:55 | links
 
Anton. Neķer kreņķi, vēl nē. :)
šis teikums:
...maitas makšķernieki visas zivis izķērušu, ka pat ar tīkliem vairs neko nevar noķert.
ir no dzīves.

urmaas, 18.augusts 2015, 20:45

Nu ja pieņems šādu likumu absurdu tad SS.LV būs pilns ar copes inventāra sludinājumiem un kā arī ar laivām un motoriem!:))))
Veikalnieki ar būs uz bankrota sliekšņa!!!!
18.augusts 2015, 21:35 | links
 
Anton. Neķer kreņķi, vēl nē. :)
šis teikums:
...maitas makšķernieki visas zivis izķērušu, ka pat ar tīkliem vairs neko nevar noķert.
ir no dzīves.
18.augusts 2015, 20:45 | links
 
Turpmāk 5 plēsēju vietā ķersiet 3. Tas tāpēc ka maitas makšķernieki visas zivis izķērušu, ka pat ar tīkliem vairs neko nevar noķert. :D

urmaas, 18.augusts 2015, 16:47


Vaitad šo absurdo likumu pieēma par trim līdakām???
18.augusts 2015, 20:09 | links
 
Kas tie par ķeburiem?? :D
18.augusts 2015, 19:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager