Usmas ezers

Anton- Sasmakā kā lika tīklus tā liek joprojām, vakarā ieliek no rīta izņem. Kontroles ta naf un diez vai būs...
29.jūlijs 2015, 10:30 | links
 
OK! Lai nēbutū tukšu salmu kulšana, jāsāk rikoties. Citādāk iznāk, tiešām, tikāi čīkstešāna. Sarakste paradīja kopīgu vēlešānu aizliegt tīklus, mūrdus lai atjāunot ezerā zivju resursus. Pagastā vālde tam pretosies.
Kā rīkoties? Jautajums visiem !
Māns variants. Latvijā ir Biedrība “Latvijas Makšķernieku asociācija”. Priekškām viņa izveidota? Lāikām, lai aizstāvētu makškerniekū inereses ! Tad izmantosim to ! Kā to izdarīt? Es rēdzu tādu iespēju: rākstit vestules uz viņu E-pastu. E-pasts: albiart@inbox.lv.
Kātrs uzrākst un aizsūt vēstuli, bēt lai nepazūd, vai " nav sāņemušī", tād kopiju ielīkt tepāt forumā. Jā sālasisies kādās 20 - 50 vēstules, tad neviens mūs nespēs ignorēt! Ar Makšķernieku asociāciju atbalstu vārēsim pānākt rezultātu.
Jā kādam ir zinamie citi rīcibās varianti, tad lūdzu padalīties.

Brondtozavr, 29.jūlijs 2015, 02:38


Nu ja kad bija Usmas ezera seminārs tad kaut viens copmanis bija ieradies lai protestēt pa tīkliem?es biju Delfin ielicis informāciju neviens nebija un neprotestēja!!!
Kamēr būs esošā korumpētā vara nekas nemainīsies atrunas būs ka tas nav tik vienkārši nevar to likumu grozīt uttt
Bet Valdemārpilī paņēma un aizliedza tīklus!!!
Ir tāda lieta gribēšana un negribēšana!:)))))
29.jūlijs 2015, 10:11 | links
 
Nejau makskernieki veles pagast veci,bet parejiem ir labi ,visi dara ko grib un parto nekas nav

ass, 28.jūlijs 2015, 12:03

Kempingu īpašnieki kas strādā pie viņiem copmaņi kā māja pie ezera laipa laiva tātad copmaņi ieinteresētas personas lai ezers būtu zivīgs i tavo tago salasas liels cilvēku daudzums!!
Kautgan cik ir būts kempingos tad visi sūdzas ka apmeklētāju skaits ir sarucis kritiski bet no viņu puses nekādas darbības nenotiek lai uzlabotu situāciju tikai čīkst un viss
29.jūlijs 2015, 10:05 | links
 
OK! Lai nēbutū tukšu salmu kulšana, jāsāk rikoties. Citādāk iznāk, tiešām, tikāi čīkstešāna. Sarakste paradīja kopīgu vēlešānu aizliegt tīklus, mūrdus lai atjāunot ezerā zivju resursus. Pagastā vālde tam pretosies.
Kā rīkoties? Jautajums visiem !
Māns variants. Latvijā ir Biedrība “Latvijas Makšķernieku asociācija”. Priekškām viņa izveidota? Lāikām, lai aizstāvētu makškerniekū inereses ! Tad izmantosim to ! Kā to izdarīt? Es rēdzu tādu iespēju: rākstit vestules uz viņu E-pastu. E-pasts: albiart@inbox.lv.
Kātrs uzrākst un aizsūt vēstuli, bēt lai nepazūd, vai " nav sāņemušī", tād kopiju ielīkt tepāt forumā. Jā sālasisies kādās 20 - 50 vēstules, tad neviens mūs nespēs ignorēt! Ar Makšķernieku asociāciju atbalstu vārēsim pānākt rezultātu.
Jā kādam ir zinamie citi rīcibās varianti, tad lūdzu padalīties.
29.jūlijs 2015, 02:38 | links
 
Nejau makskernieki veles pagast veci,bet parejiem ir labi ,visi dara ko grib un parto nekas nav
28.jūlijs 2015, 12:03 | links
 
Tāpat visa šī sarakste ir tukšu salmu kulšana!Nekas nemainīsies un nekas neuzlabosies kamēr pie varas būs korumpēti cilvēki pagasta vecis!:((
Un kad būs nākošās vēlēšanas tāpat tiks ievēlēts tas pats korumpētas pagasta vecis kas tagad ir!
27.jūlijs 2015, 19:29 | links
 
Mums Latvijā ir tāda tendence visu aizliegt nemaz nepaskaidrojot kapēc. Vienkarši ari vajag zivju resursus atjaunot pienācīgi. Par kartem un licensem maksājam, bet zivis laižam negribīgi. Un makšķernieku kultura ir drausmīga joprojām.. tepat var redzet bildes kur cilvēkiem nav nekada respekta pret savu lomu un dabu. Vienkārši makšķernieku nauda kārtejo reizi novirzīta nepareizajos virzienos.

Jurcik, 22.jūlijs 2015, 11:43


Zivju resursi ir vairāk jākontrolē nevis jāatjauno. Caurā mucā ar nav jēgas ūdeni liet.
26.jūlijs 2015, 13:20 | links
 
Diemzel kautka nesanak ielikt video,kir nesen biju usma pie dabas rezervat un blakus laikam iztek usma engure 6 lieli murdi un sparni skerso pilnigi visu upi taka tie kas ker zivis engures upe nebrinas ka zivis nau
26.jūlijs 2015, 12:11 | links
 
dazi kadri no usmas
26.jūlijs 2015, 12:05 | links
 
Mums Latvijā ir tāda tendence visu aizliegt nemaz nepaskaidrojot kapēc. Vienkarši ari vajag zivju resursus atjaunot pienācīgi. Par kartem un licensem maksājam, bet zivis laižam negribīgi. Un makšķernieku kultura ir drausmīga joprojām.. tepat var redzet bildes kur cilvēkiem nav nekada respekta pret savu lomu un dabu. Vienkārši makšķernieku nauda kārtejo reizi novirzīta nepareizajos virzienos.
22.jūlijs 2015, 11:43 | links
 
Kadmijs. Tas viennozīmīgi norāda par kontroles trūkumu un par pašu makšķernieku attieksmi attiecībā pret zivju resursiem. Kamēr nebūs kontroles tikmēr ari nūs tie termosnieki. Un var piņemt da jelkādus noteikumus, bez attiecīgas kontroles tie nestrādās.
p.s.
Nesaprotu liegumu uz velci! Kāda starpība kā makšķernieks noķer normu, uz dzīvo, ar mānekli to velkot, vai tirinot? Norma ari āfrikā ir norma.
22.jūlijs 2015, 11:05 | links
 
Un ko dod šī savstarpējā diršanās, ir jēgas ???
Labāk pavaicāt pašam sev, ko es lietas labā esmu izdarījis ???

Bet ne par to stāsts, diršanās laikam ir neatņemama copmaņu sastāvdaļa.


Par to zivju zupu. Šobrīd pats esmu redzējis, kā daudzās ūdenstilpnēs mazas līdaciņas, zandartiņus turpat laivā nofilē, un aukstumkastē iekšā. Un ko tu viņam vari padrīt ? Neko. Attiecīgi ir diezgan jocīgs punkts, kas arī man nepatīk, bet kā tad ar tiem ''brīnumbērniem'' cīnīties ? Laiva kārtībā, vestes ir, nekas nav pārkāpts, bet pilna kaste ar filejām ????

Tikai bez kārtējās d...ās.

P.S. Tīklus un murdus no ezera viennozīmīgi laukā.
22.jūlijs 2015, 10:00 | links
 
Nezkāpēc mani šada atbilde neizbrīna un nez kur jau šos vārdus es būtu dzirdējis? :DDD
Tāpēc jau ar tevi centos nekomunicēt. Ka esi tāds pats kā Balodis. Kurš uzskata, ka visi ir muļķi un neviens neko nesaprot. Pat neatbildēt uz konkrētiem jautājumiem esi samācijies no sava elka. :)
22.jūlijs 2015, 09:29 | links
 
...turpinām čīkstēt)))
Bet Usmas ezeru patiešām ir žēl. Tik skaists ezers nav pelnījis to tīklu daudzumu ko redzēju!!
Pārējo varat "izdomāt"paši...nav vēlmes ne taisnoties, ne arī rakstīt garus sacerējumus...vienkārši žēl tērēt savu laiku, kuru var izmantot krietni produktīvāk.
Ne asakas visiem)))
22.jūlijs 2015, 08:08 | links
 
Urmaas , divdienītī ļoti elementāri vari uzvārīt zivju zupu , nopērc tirgū ar tīkliem iekšējos ūdeņos ķertas zivis , paņem čeku līdzi un vāri vesels . Bet Tevis paša saķertās 30 grādu karstumā , lai sapūst . Tā Tu neko nepārkāpsi un arī atbalstīsi vietējos uzņēmēju - tīkliniekus . Vo ! DDD
22.jūlijs 2015, 07:59 | links
 
p.s.
Sory kungi un dāmas, ka ne tajā tēmā.
21.jūlijs 2015, 23:32 | links
 
Tīkli iekšējos ūdeņos, bāleliņu izpildijumā, galīgi nav ok. Bet es tev par to, ka "gudras galvas" grib aizliegt velci kā ļoti produktīvu metodi. Spriežot pēc atskaitēm velce nav nemaz tik rezultatīva, vismaz lielākajai daļai velcētāju. Toties džigotāji un DeSotāji par lomiem nesūdzās. Vot interesanti kāpēc šos copes veidus neskar liegums. Varbūt tāpēc, ka paši "gudrās galvas" ar to nodarbojāš? :)

urmaas, 20.jūlijs 2015, 21:47

Esi izcils čīkstētāju paraugs))) Un pilnīgi neizproti ne situāciju Latvijas iekšējos ūdeņos, ne atpūtas makšķerēšanu kopumā!!!
Skarbi, bet fakts...čīkstētāju(apbižoto) pie mums LV ir ļoti daudz...un viens otru atbalsta!!))) Turās...es neesmu ar Jums)))

millakalns, 21.jūlijs 2015, 19:23

Pirms nolaidies līdz sava čoma Baloža līmenim pastāsti man kā nezinītim kā Tu izproti atpūtas makšķerēšanu kopumā?
Manā izpratnē makšķerēšana ir atpūta nevis ģimenes pabarošanas veids. Man patīk aizbraukt pie upes, vai braukt pa to. Ja braucu uz divdienīti un vairāk tad neiztrūkstoša ir zivju zupa. Un tagad pastāsti man, kā es varēšu pie upes uzvārīt zivju zupu, ja tavs čoms Balodis ir PRET zivju sadalīšanu copes laikā? Tas neko neizsaka, ka es esmu beidzis makšķerēt un badapātagas ir pieslietas pie tuvējā koka. Makšķerēšanas reizi tak nodefinēt nav iespējams. Tā ir katra paša apziņā. Bet inspektors to var definēt pēc saviem uzskatiem.
Ar iekšējo ūdeņu situācijas izpēti un nepieciešamajiem uzlabojumiem, lai darbojās KOMPETENTAS personas. Nevis jebkurš čaiņiku tirgotājs.
21.jūlijs 2015, 23:31 | links
 
millakalns. ...un ko Tu gribēji teikt??? Varbūt vajag mazāk ņemt...?

skiperis, 21.jūlijs 2015, 22:20

Paskaties personāža albūmu. Tad viss taps skaidrs. :))
21.jūlijs 2015, 22:43 | links
 
Ta ne jau par tikliem millakalns, bet par velces aizluegšanu. Velce taču ir tāda puscope, man viņa ari nepatīk, bet atpūtas brīžos var. Ja aizliegtu, lai tā arī būtu. Nekādu ļaunumu tapat viņa nenodara. Drizak eholotes utt vairāk ļauj noķert zivis.
Bet te ir novirze no tēmas.
Galvenais ir tīkli, kormarani un nepietiekama zivju resursu atjaunošana.
Kapec tur nelaiž asaru, līdakas katru gadu??
21.jūlijs 2015, 22:38 | links
 
Esi izcils čīkstētāju paraugs))) Un pilnīgi neizproti ne situāciju Latvijas iekšējos ūdeņos, ne atpūtas makšķerēšanu kopumā!!!

millakalns, 21.jūlijs 2015, 19:23[/quote]

Interesanti, kā Tu izproti situāciju Latvijas iekšējos ūdeņos, un atpūtas makšķerēšanu kopumā ?
Jā cilveki protestē , kā viņu ezeru izlaupā ar tikliem, tad viņi čīkstētāji ???
21.jūlijs 2015, 22:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager