Usmas ezers

millakalns. ...un ko Tu gribēji teikt??? Varbūt vajag mazāk ņemt...?
21.jūlijs 2015, 22:20 | links
 
Tīkli iekšējos ūdeņos, bāleliņu izpildijumā, galīgi nav ok. Bet es tev par to, ka "gudras galvas" grib aizliegt velci kā ļoti produktīvu metodi. Spriežot pēc atskaitēm velce nav nemaz tik rezultatīva, vismaz lielākajai daļai velcētāju. Toties džigotāji un DeSotāji par lomiem nesūdzās. Vot interesanti kāpēc šos copes veidus neskar liegums. Varbūt tāpēc, ka paši "gudrās galvas" ar to nodarbojāš? :)

urmaas, 20.jūlijs 2015, 21:47


Esi izcils čīkstētāju paraugs))) Un pilnīgi neizproti ne situāciju Latvijas iekšējos ūdeņos, ne atpūtas makšķerēšanu kopumā!!!
Skarbi, bet fakts...čīkstētāju(apbižoto) pie mums LV ir ļoti daudz...un viens otru atbalsta!!))) Turās...es neesmu ar Jums)))
21.jūlijs 2015, 19:23 | links
 
Tīkli iekšējos ūdeņos, bāleliņu izpildijumā, galīgi nav ok. Bet es tev par to, ka "gudras galvas" grib aizliegt velci kā ļoti produktīvu metodi. Spriežot pēc atskaitēm velce nav nemaz tik rezultatīva, vismaz lielākajai daļai velcētāju. Toties džigotāji un DeSotāji par lomiem nesūdzās. Vot interesanti kāpēc šos copes veidus neskar liegums. Varbūt tāpēc, ka paši "gudrās galvas" ar to nodarbojāš? :)
20.jūlijs 2015, 21:47 | links
 
Urmaas ne ta velceeshana pie vainas. Pashi redzeejam vairaakus tiklus un garakais vareja but tuvu 1,5km garuma:( skats skumiigs... Vel trakak tik ir redzets Daugava ap Jekabpili, kur no tiikliem mudzh:-(
20.jūlijs 2015, 21:26 | links
 
Shis brivienas paaditas Usma velcejot, bet rezultats shvaks - 2 mera zandarti, parejie zemmeri un vejsh arii specigs, ta ka cope neizdevusies:( Nav skaidrs, kur tie skaistie zandarti paslepushies... Varbut citiem labak veicies?

Dragon, 19.jūlijs 2015, 13:14

Da nevar būt. "tauta" stāsta, ka velcējot izslānõt visas zivis. :D
20.jūlijs 2015, 21:17 | links
 
Usma ir reāli sačakarēts ezers.tik slikti lomi kā šogad nav bijuši nekad. ps. Usmā copēju no 1979 gada
20.jūlijs 2015, 21:06 | links
 
Divi pa divi kg majam parejos butu tikai prieks pavilkt:-) Vairak kaa var apest nevajag;-)
19.jūlijs 2015, 16:37 | links
 
Varbūt uz dzīvo veiksies labāk :) Nesen noķēru 4.150kg un 3.850 kg, protams tas nav usma :)
19.jūlijs 2015, 16:20 | links
 
Gribi ņemt žani 10 gb uz mājām? :)
19.jūlijs 2015, 14:54 | links
 
Shis brivienas paaditas Usma velcejot, bet rezultats shvaks - 2 mera zandarti, parejie zemmeri un vejsh arii specigs, ta ka cope neizdevusies:( Nav skaidrs, kur tie skaistie zandarti paslepushies... Varbut citiem labak veicies?
19.jūlijs 2015, 13:14 | links
 
Autoritāte pamodās pat pilnmēnesi nesagaidījusi , laikam pavisam čābīgi ar veselību būs kļuvis ...
Droši vien drīzumā būs jāizsauc pašu galveno speciālistu par runājošiem skapjiem un sienām . D
19.jūlijs 2015, 08:31 | links
 
Tītars uz sūdu čupas arī domā ka ir pārākais autoritāte.
18.jūlijs 2015, 22:46 | links
 
Man likās, ka "Bums" ir pirmais cilveks, kurš izteica gatavību atteikties no tīkliem, lai saglābtu ezeru ! Cepuri nost ! Gods un slava!
"moderators" vai Jakubovskis acīmredzot jūt personīgu mīlestību pret "Bumu". Nav smuki savās jūtās atzīties caur forumu. Tās tak personīgas lietas. Citi smiesies, bet Jūs tik ļoti rūpejaties par savu autoritāti...
18.jūlijs 2015, 22:44 | links
 
nē, Aivar! Par vārdiem ir jāatbild!

Paldies kungi un piedodiet par tesiņu virtuālā vidē ,varu pateikt tikai to ,ka man ir slogs -autoritāte.Dēļ tās es nedrīkstu nevienam neko piedot .Mani vienkārši citi cienījami cilvēki nesapratīs.Sory tā tā dzīve ir iekārtota .Jauniešiem kuri te sprēgā -iesaku savu bazaru filtrēt.Esiet pieklājīgi pret nikiem/aiz tā stāv konkrēti cilvēki/ kuru jūs nepazīstat.Uz ceļa neprovocējat nevienu ,jo jūs nezināt kas ir pie stūres otrā automobīlī .Ja tagad mani savestu aci pret aci ar moderātoru Es domāju ,ka tas drīz notiks :DD strelkas jau sit cauri.Nezinu kā viss pagriezīsies NEKAS JAU NAV MAINĪJIES no 90 gadiem Viss tikai ir civilizēti Ja cilvēks ir murlo tas ir jānoliek vietā kura tam ir paredzēta.
6.oktobris 2012, 22:43 | links

moderators, 18.jūlijs 2015, 17:50
.
Tu autoritate, vienigais tavs attaisnojums ir tavs alkohola reibums
18.jūlijs 2015, 22:41 | links
 
nē, Aivar! Par vārdiem ir jāatbild!

Paldies kungi un piedodiet par tesiņu virtuālā vidē ,varu pateikt tikai to ,ka man ir slogs -autoritāte.Dēļ tās es nedrīkstu nevienam neko piedot .Mani vienkārši citi cienījami cilvēki nesapratīs.Sory tā tā dzīve ir iekārtota .Jauniešiem kuri te sprēgā -iesaku savu bazaru filtrēt.Esiet pieklājīgi pret nikiem/aiz tā stāv konkrēti cilvēki/ kuru jūs nepazīstat.Uz ceļa neprovocējat nevienu ,jo jūs nezināt kas ir pie stūres otrā automobīlī .Ja tagad mani savestu aci pret aci ar moderātoru Es domāju ,ka tas drīz notiks :DD strelkas jau sit cauri.Nezinu kā viss pagriezīsies NEKAS JAU NAV MAINĪJIES no 90 gadiem Viss tikai ir civilizēti Ja cilvēks ir murlo tas ir jānoliek vietā kura tam ir paredzēta.
6.oktobris 2012, 22:43 | links

moderators, 18.jūlijs 2015, 17:50


tjipa kruts juuties?
18.jūlijs 2015, 20:39 | links
 
:)
18.jūlijs 2015, 18:04 | links
 
Nebūs taisnība. Paskaties Aivar, ka aiz vaiga nebūs kaut kas pielipis
18.jūlijs 2015, 18:03 | links
 
Nu tad Andžiņ cīnies un strelkojies :) Es vienkārši nepiefiksēju ar kuru tad pašlaik tev jācinās ?
Usma ir skaista -varbūt tiešām tukšais mēnesis ir par vainu necopei .........Tā jau CL reti iegriežos un laikam pareizi daru :)
18.jūlijs 2015, 17:57 | links
 
nē, Aivar! Par vārdiem ir jāatbild!

Paldies kungi un piedodiet par tesiņu virtuālā vidē ,varu pateikt tikai to ,ka man ir slogs -autoritāte.Dēļ tās es nedrīkstu nevienam neko piedot .Mani vienkārši citi cienījami cilvēki nesapratīs.Sory tā tā dzīve ir iekārtota .Jauniešiem kuri te sprēgā -iesaku savu bazaru filtrēt.Esiet pieklājīgi pret nikiem/aiz tā stāv konkrēti cilvēki/ kuru jūs nepazīstat.Uz ceļa neprovocējat nevienu ,jo jūs nezināt kas ir pie stūres otrā automobīlī .Ja tagad mani savestu aci pret aci ar moderātoru Es domāju ,ka tas drīz notiks :DD strelkas jau sit cauri.Nezinu kā viss pagriezīsies NEKAS JAU NAV MAINĪJIES no 90 gadiem Viss tikai ir civilizēti Ja cilvēks ir murlo tas ir jānoliek vietā kura tam ir paredzēta.
6.oktobris 2012, 22:43 | links
18.jūlijs 2015, 17:50 | links
 
Jakubovski atkal nojūdzies ?
18.jūlijs 2015, 17:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager