Inspektori

kiniesu laivas ir loti drosas griezot dazas trauceejosas lietas tam urbim nost sanaaca iegriest :dd nu materiaals ir tiesaam best kvolity izmetu aara un priciigs kad nenosliiku jo divatta braucot ar taadu piepuusamo matraci noiet gruntii viegli
18.septembris 2011, 00:31 | links
 
Runa neiet par piepūstiem laivveidīgiem izstrādājumiem,tos vispār vajadzētuaizliegt ar likumu,bet par normāliem pūšļiem.
:))
18.septembris 2011, 00:38 | links
 
Kāds LM nolikums? Ja pašvaldībai ir vēlme visu var uzrakstīt Saistošajos noteikumos, PAR KĀRTĪBU, KĀDĀ IZMANTOJAMI UN APSAIMNIEKOJAMI X NOVADA PUBLISKIE ŪDEŅI UN TO KRASTI.
18.septembris 2011, 02:45 | links
 
Zvaigzne- sajēgas par likumiem tev mazas, Krasti pieder to īpašniekiem un tauvas joslas likums nosaka ko var un ko nevar, pašvaldībai nekādas teikšanas, publiskie ūdeņi ir valsts īpašums, pašvaldība var iznomāt zvejas tiesības un visu ezeru, likumīgi pagaidām neko tur nevar saistošos pieņemt, izņemot licencēto makšķerēšanu, jauno likumu vēl neizlasīju laikam sauksies kaut kā zemju pārvaldība vai piederības likums , uz sitiena nepateikšu.
18.septembris 2011, 08:33 | links
 
Tauta, pilmeenes tak jau sen garaam.....var tak civilizeeti....
18.septembris 2011, 09:15 | links
 
Šorīt ap 6 no rīta pārbaudiju daugavas krastā 8 makšķerniekus! Maršruts Lielvārde, Ķegums, Tome. Teikšu kā ir cope švaka! Makšķernieku kartes visiem, pārkāpumu nebija.
18.septembris 2011, 09:22 | links
 
Nazi unko tu daritu ja man kartinja butu lidzi bet tak pasi vienmer nenesasu uz katru copi lidz.... Pravas nav
18.septembris 2011, 09:24 | links
 
Malikis2011, redzi ... man noteikti nav pilnīgi nekādas sajēgas par Juridiskām lietām, nu pilnīgs duraks.... Nekur nepastāv tādi Saistošie noteikumi PAR KĀRTĪBU, KĀDĀ IZMANTOJAMI UN APSAIMNIEKOJAMI X NOVADA PUBLISKIE ŪDEŅI UN TO KRASTI, Izdoti, pamatojoties uz likuma "Par pašvaldībām" 15.panta pirmās daļas 3.punktu, 21.panta pirmās daļas 16.punktu, 41.panta pirmās daļas 1.punktu, 43.panta trešo daļu. Un dažas pašvaldības nav izdevušas normatīvos aktus, kuros nemaz nav noteikts ka tauvas josla ir publiska vieta. Tā kā saprotu, ir jauki pasniegt, ka LM ir zāles visam, arī caurejai....
18.septembris 2011, 10:04 | links
 
JanKa-K Pasi neviens neprasa-neej tak laulāties,skatās vai atbilsts dzimums -jo tur raksta --gan vārdu un uzvārdu.
18.septembris 2011, 10:14 | links
 
Es saprotu, ka pašvaldības jautājumu par reģistrētu un nereģistrētu laivu izmantošanu ar risina ar LM palīdzību ...
18.septembris 2011, 10:14 | links
 
Zvaigzne kurā pašvaldībā ir noteikts ka jāreģistrē laivas?
18.septembris 2011, 10:34 | links
 
Janka paskatīšos ka es i Janka un būs OK.
Tas dokuments laikam bija domāts kā garantija ka varēs noformēt AP, citu iemeslu neredzu!
18.septembris 2011, 10:36 | links
 
Nazi, man šodien slinkums meklēt, visus tos likuma punktus un pantus. Airu laivu reģistrācija nav obligāta, bet iespējama. Iespējama tāpēc, ka pašvaldība ar saistošajiem noteikumem var noteikt ka nevar izmantot nereģistrētas. Pats to labi zini, tāpēc jautājums - pārbaudi manas zināšanas?
18.septembris 2011, 10:42 | links
 
Liepājas ezerā jābūt obligāti reģistrētai
18.septembris 2011, 10:47 | links
 
Liepājas ezers ir LM. Neskaitās!
18.septembris 2011, 12:28 | links
 
Bet kurā pašvaldībā ir tāds nosacijums!
18.septembris 2011, 12:29 | links
 
Nazi ir cits jautājums, vai šādu nosacījumu var vai nevar ieviest pieņemot saistošos noteikumus? Ja es stradātu pašvaldībā, es noteiktu ka laivām jābūt reģistrētām (lai samazinātu zādzības un zagtas mantas izmantošanu) un noteiktu ar ko aprīkotām tām pašām laivām lai nodrošinātu drošību uz ūdens. + ieviestu pasākumu kas nodrošinātu to lai šī drošība tiktu ievērota.
Bija taču vispirms viena pašvaldība kura aizliedz tirgot šmigu pēc 22, ja kaut ko grib, tad var.
18.septembris 2011, 13:27 | links
 
kaut kā mēs visu gribam noteikt,ierobežot,....demokrātiskā sabiedrībā jābūt pēc iespējas māzākiem cilvēka izvēles un brīvības ierobežojumiem,galvenais lai ar savu darbību neradītu kaitējumu kādam citam...Zviedrijā ne laivas ,ne motorus nav jāreģistrē.
18.septembris 2011, 13:44 | links
 
kur vēl pasaulē ir jābūt pasei līdz uz copi? pierobeža neskaitās.
ar visādām nesaprotamām prasībām arī izceļamies, tas gan tiek pasniegts skanīgi- sakārtošana!
18.septembris 2011, 13:51 | links
 
ASV reizi gadā laiva iziet tehnisko apskati. Tas nozīmē, ka atbrauc policija, apskata laivu, vai nav caura, pārbauda vai ir airi, liekšķere, enkurs un peldvestes atbilstoši cilvēku skaitam. Ja atbilst uzlīmē uzlīmi par ko tu samaksā. Ja tev lukturim nav baterijas, tad tev pietiek pateikt ka nopirksi. Attiecībā uz tehnisko apskati, tev nekas nav jāpiesaka, kaut kur jābrauc, vai jādomā. Paši atbrauc. Tas nozīmē, ka valsts nodrišina normālu servisu un ir darījusi visu lai pārliecinātos par to vai tev nav šķēršļu ievērot normas, kas noteiktas attiecībā uz drošību. Ja tu muhļies, uz tehnisko aizņemies vestes, vai uzkati ka tās tev nav vajadzīgas, tā jau ir tava darīšana. Stāvēt katram klāt nav kāda uzdevums.
18.septembris 2011, 14:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager