Par CopesLietas.lv iespējām

Kā jau viens CL biedriem rakstīja, admins arī var pačekot cik niki ir no VIENAS IT adreses, jo savāk es uztaisu 5 CL nikus un gānos uz velna paraušanu
16.novembris 2010, 11:10 | links
 
kilka, darīsim pat tā, pēc tam kad būs atbilde uz sūdzību, pašu sūdzību dzēsīšu (tā parasti satur rupjības), bet atbildi uz kādu laiku atstāšu.
16.novembris 2010, 11:02 | links
 
kilka, piekrītu Tavam rakstītam par jauno tēmu un ir jau padomāts par to, ka reizi nedēļā tā tēma tiks pilnībā iztīrīta. Tai tēmai ir jāpilda cita funkcija nevis rupjību uzglabāšanas funkcija.

Vairis30, portālā esmu 98% dienu, bet nav iespējams katru dienu iziet kaudzei komentāru visās sadaļās. Savukārt jaunajai tēmai centīšos iziet cauri pat pāris reizes dienā.
16.novembris 2010, 11:00 | links
 
...ehh, admins visu maskarādi izjaucis
16.novembris 2010, 10:33 | links
 
Ja kritika par manīm ir pareiza, ļoti labi, ņemšu vērā, bet ja aprej tāpat, nu lai rej, bet karavāna ta iet tālāk.
16.novembris 2010, 10:26 | links
 
Vairi30 - es neesmu bailīgs, un man diezgan vienalga, kurš par ko cik rakstīs. Arī līdz šim bija iespēja ziņot administrācijai, un daudzi, kuri to vēlējās, to arī izmantoja. Bet tagad būs tā - "ak Tu mani te par to un to ierakstīji, nu pagaidi tik, gan es par Tevi arī... utt" Es tik domāju, ka tas tik kašķi un savstarpēju nepatiku pastiprinās. Jo vai tad tāpat jau nav redzams, kas ir adekvāti, kas nav??
16.novembris 2010, 10:09 | links
 
kilka ok neesmu bījis svētais ,tā pat ka vairums no mums bet lai ir publiski ,lai visi redz..kas un kā..

Man patīkas jaunā sadaļa.

Paldies.
16.novembris 2010, 10:03 | links
 
Kilka, ko ta tāds bailīgs, ko ta viņi (tiem kam nepatīk) mums izdarīs tādiem normāla svara večiem kā mēs, lai pamēģina!!
16.novembris 2010, 10:02 | links
 
Admin, paldies ka izveidoji "Ziņot adminam" sadaļu, šorīt jau mazāk ir piesārņots portāls. Tikai viens lūgums - lūdzu biežāk esi portālā, kad vari izdzēst visu lieko, piemēram, reklāmu par auto krāsošanu un mežu, jo tas NAV saistīts ar copi. To visu var ielikt SS vai Reklama.lv vai citos publiskajos saitos
16.novembris 2010, 10:00 | links
 
Admin, visu cieņu, bet es jau nu sadaļu "ziņojumi administrācijai" netaisītu publisku. Lai neradītu liekas batālijas. Drīzāk, kā linku uz e-pastu vai CL profilu.
16.novembris 2010, 09:59 | links
 
mhm,skaidrs.
16.novembris 2010, 09:47 | links
 
gulbis37, tas nav labs risinājums un šāda opcija nebūs arī jaunajā forumā. Tēmas var eksistēt un būt diezgan aktīvas gadiem, piemēram, "Vienkārši runājam par visu ko!". Šo tēmu izveidoja "heino", kurš diemžēl jau kādu laiku nav manīts portālā. Rezultātā šo tēmu tad vairs neviens nepārraudzītu. Jaunajā forumā risinājums būs cits - moderātori.
16.novembris 2010, 09:46 | links
 
kaapeec sheit nav opcijas,ka teemas izveidotaajs pats var izdzest neveelamus,ne pa teemu jebshu aizskaroshus komentus?tad probleema atrisinaasies momentaa,un teemas nebuus jaadzeesh aaraa arii ar tiem komentiem,kuri starp kaskji ir bijushi normaali un pa teemu...
16.novembris 2010, 09:20 | links
 
kaatels, nevienam nav uzlikts brīdinājums, pareizi saki, tad ir jāliek visiem iesaistītajiem.

Turpmāk, lai par pārkāpumiem būtu ziņojumi, citādi visiem iesaistītajiem būs brīdinājumi.
16.novembris 2010, 07:42 | links
 
Admin, ja tu velc bikses nost, tad velc visiem...
Tā nebūs godīgi
16.novembris 2010, 00:45 | links
 
To brīdinājumu vajadzētu uzlikt uz kādu laiku , uz pusgadu , vai uz gadu , un tad viņš automātiski dzēšās , tā jau arī nevar ka dabūji brīdinājumu uz visu mūžu .
14.novembris 2010, 17:29 | links
 
Cien. Admin,
Vajadzētu no šīs vietnes izdeldēt vienu "gara milzi" vārdā EDS200. Labos darbus skat. ekspertu sadaļā pie A. Rudzinska atbildēm.
13.novembris 2010, 11:51 | links
 
aigaigars - pārkāpšu saviem principiem, tikai aiz cieņas pret zacepa lielo notikumu:D Vai tā bija, ka tu šeit sēdēji viens pats ar saviem drauģeļiem, nevienu neapliki un pēkšņi, kad zive nokārās, šeit sabruka iekšā nežēlīgu mezoņu bars un bez labdien un sveiki, sāka tevi gānīt un uzbrukt, pirms tu biji paspējis muti atvērt? Vai gadījumā nebija tā, ka tu pirmais sāki mācīt citus?

Un pirms nākamreiz lielīties, ka neesi nevienu rupju vārdu uzrakstījis, padomā, vai dzirdot tekstu, kurā ik pa laikam skan pīkstieni, kādam pasaulē rodas šaubas, ka pīkstieni ir palaisti pa virsu rupjībām? Kā tev šķiet, vai šeit kāds šaubas par to, kādus vārdus tu slēp zem shift+8?
13.novembris 2010, 11:27 | links
 
ir reizes ka tiek liets ūdens sadaļās kur to nevajadzētu, arī pašam ir sanācis, vajadzētu laboties, bet....

piesolīts pa kupri tiek tik dažam, kurš pats laika gaitā to ir izprovocējis ar patiesi slimīgiem komentiem......tiesa gan pēc laika, itkā nekas nebūtu bijis...briinaas, kaa tad taa, mani te liela daļa nīst?

Aigar, beidzot tavos tekstos ir jūtama piezemēšanās, kas šķiet cerīgi.....un nevajag atkal taisnoties.....vai gauzties.

Par to pašu Viepli...tev būs pagrūti atrast 5 kuram viņš ir iekāpis nervā...taa kaa nevajag.

Pa lielam mēs še visi kautkur kautko ierakstam ne pa tēmu, bet tas ir forums, un pēc katras frāzes nesekos.....ē ejam uz to sadaļu.

Par jaunajiem kas sē parādās un abežojas par to ka viņiem neatbild.....sāksim ar to, ka ierakstam paši kādu sakarīgu frāzi, nevis pāris reizes iegriežoties, iemet rindiņu ar jautājumu, kur ķeras līdakas ? Ne vienmēr tas tā, bet bieži vien.

Ja prot komunicēt, tad nekādu problēmu te nebūs un visi draudzīgi paskaidros...nevajag passiem lekt uz ecessaam.

P.S. Arī pats nēsmu no tiem vecākajiem, 28 gadi, un līdz ar to cenšos ar asprātībām pret vēcākiem še nebārstīties, jo tas ir tikai loģiski, ka jābūt cieņai.

Tākā, bez stresa un aizvainojumiem, bet piezemēties vajag ikvienam, bet dažiem nedaudz vairāk...
13.novembris 2010, 11:25 | links
 
neraxtīšu, ka piekrītu gabim vai zacepam, par to atkal mani izsmies, bet, re atkal tā situācija, itkā normāla veču saruna, bet līdz ko ienāk kāds "savējais" tā vissss, sākas tikai pāris večiem saprotamas runas!
aizstāvēt mani nevaajg, pašiem būs sliktāk, bargie zives kungi jūs noniecinās! piekrītu par to, ka vajag man iztikt bez rupjībām, bet tomēr ~14 mēnešus dienu dienā lasu kā mani noliek, kurš normāls cilvēks to var izturēt? mēnesi palasu, tad sprāgstu :)
paskatīsimies, ko admins par šo domā, viņš būs likuma vai cilvēcības pusē!!!
13.novembris 2010, 11:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager