Par CopesLietas.lv iespējām

1) 'Slieka803' ir izteikts brīdinājums.

2) gugu, viepli, aigaigars un pārējie CopesLietas.lv biedri:
---------------------
CopesLietas.lv ir veltījums ikvienam makšķerniekam neatkarīgi no tā dzimuma, tautības un kāta biezuma.

CopesLietas.lv reģistrēts lietotājs:
- atbalsta un piekopj saprātīgu makšķerēšanu;
- saudzīgi un ar cieņu izturas pret dabu un tās resursiem;
- savstarpējā komunikācijā (vismaz šī portāla ietvaros) ir korekts un pieklājīgs;
- respektē makšķerēšanas likumu;
- ievēro portāla lietošanas noteikumus.
---------------------

Vai tas ir tik grūti?
7.novembris 2010, 23:44 | links
 
Bebrs, šo to jau padzēsu no komentāriem. No neiet mums tik ātri ar forumu kā gribējām. Pēc tam noteikti labojam komentārus, nereģistrētie vairs pēc tam nevarēs komentēt.
5.novembris 2010, 18:36 | links
 
Vēl arvien nereģistrēti lietotāji var komentēt ziņas un blogus. Palasi admin kas tur rakstīts.
4.novembris 2010, 21:57 | links
 
ADMIN , vai tiešām nav iespējams ierobežot to plastmasas laivu reklāmu sludinājumu sadaļā , no 11 esošām lapām , 6 aizņem tieši šo laivu sludinājumi .
3.novembris 2010, 13:40 | links
 
Mans domāt ka vajadzētu pievienot tā sauktos ''smaidiņus'' lai nebūtu visu laiku :DDD :(((( :)))).
1.novembris 2010, 14:54 | links
 
Labāk līdz pavasarim,jo ziemā Rexa laivas slikti slīd:)
1.novembris 2010, 12:35 | links
 
Tieši tā, jo ir pārkāpti Foruma noteikumu un norādījumu 2.3 un 2.5 punkti un lūdzu pielietot lietotājam "Zobens" diskvalifikāciju uz 1 mēnesi
1.novembris 2010, 12:32 | links
 
Admin, lietotāja Zobens komentārs tēmā "Stiklplasta airu laivas un to remonts":

Ne, bebr, tam ir sakars. Es reklamēju Latvijā ražotu produkciju, kamēr tu publiski onanē :)

1.novembris 2010, 12:17
1.novembris 2010, 12:25 | links
 
Copeslietas: Gribēju jautāt vai bilžu albūmi vairs nepastāvēs un ieejot bildēs būs lielais juceklis, kas manuprāt nav pārskatāms, tā viss bija smuki sakārtots pa tēmām - a tagd liels mikslis!
14.oktobris 2010, 15:55 | links
 
nu...pārsvarā jau tie lielākie šejienes runātāji ir viens otram sekotājos :)))))))) pats gan tajās aktivitātēs pilnīgi neko neizmantoju, bet nu var jau būt, ka kādam tas liekas noderīgi :)))
30.septembris 2010, 10:38 | links
 
Kas grib,tas var sekot!Ja kāds grib par sevi uzzināt inf..rakstiet pers.,būs laiks-atbildēšu!!!!!!!
30.septembris 2010, 10:32 | links
 
Sekošanas funkcija ir paredzēta, lai lietotājs varētu sekot sev līdzīgo lietotāju aktivitātēm. Ne visi lietotāji ienāk šajā portālā katru dienu. Ar šo iespēju ienākot portālā atkārtoti pat pēc mēneša, var apskatīt visas aktivitātes, kuras šie lietotāji ir veikuši. Tādā veidā nav jāiet cauri visam saturam, bet apskata tikai to saturu, kas interesē.

Vienīgā atšķirība starp iepriekšējo sistēmu ir tā, ka lietotāja aktivitātēm var sekot bez paša lietotāja apstiprinājuma. Ja kādam negribas, ka konkrētais lietotājs viņam seko - iespēja nobloķēt.
30.septembris 2010, 10:29 | links
 
copeslietas.lv
tas būtu labi, ja abpusējiem sekotājiem būtu vārds, uzvārds redzams :)))
bet lieliski būtu, ja tos seko/sekot likvidētu, bet to vietā parādītus kaut kas līdzīgs kā bija. Parādās jauns uzaicinājums biedroties, un ta Tu apstiprini vai noraidi :)))
30.septembris 2010, 10:07 | links
 
17 pavasara mirkļi:)))
29.septembris 2010, 22:44 | links
 
Interneta vidē sekot slepeni?! Jābūt baigam profam, jeb arī jāseko loham, lai būtu superslepeni ;)
29.septembris 2010, 20:59 | links
 
un vispār.vārds sekotāji man baigi riebj.tas tā tizli skan!
29.septembris 2010, 20:58 | links
 
Griezēj, tas neskaitās! Jāseko ir superslepeni!
29.septembris 2010, 20:57 | links
 
LISA, es Tev sekoju! Un jau sen. Un Tu man arī ;)
29.septembris 2010, 20:55 | links
 
Es nemaz nezinu, kas tas ir - sekot! Kur jāseko? Kur ir lodziņš? Kāpēc man neviens neseko? Vai tad es esmu tik neinteresants???
29.septembris 2010, 20:54 | links
 
LISA mums seko.
29.septembris 2010, 20:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager