Par CopesLietas.lv iespējām

Gintsgg
ne īpaši čakls un slinks,ir divas dažādas lietas!
:)))
29.septembris 2010, 19:38 | links
 
Griesēj, kā es Tev varu sekot, kas man jādara priekš tam?
29.septembris 2010, 19:34 | links
 
Griezēj man nav problēmu , pat 3 reizes nedēļā aizlaist uz copi nav , bet vēl pavasarī Urmaas teica ka es esot slinks , vot es arī cenšos attaisnot man uzticēto godu , un arī ir lietas kas mani patiešām tracina , šī ir viena no tām , kāpēc neuztaisīt normāli , jā ir iespējams uztaisīt normāli , neviss lietot kautkādu novecojušu sistēmu , kura saņemta mantojumā no vecmāmiņas .
29.septembris 2010, 19:31 | links
 
griezeejs;uzskatu ka šeit ir sarunu virtuālie draugi.īsts draugs var būt tikai viens!!!pārējie ir labi paziņas vai vienkārši paziņas!!!
29.septembris 2010, 19:30 | links
 
Gunča, tie kas Tev seko (Tevi vēro), ir glūniķi. Bet ja Tu tādu arī vēro (seko), tad abi esat Biedri / Draugi.
Bet ja Tu kādu vēro, bet viņš Tevi nē, tad glūniķis esi TU :))))))))))
29.septembris 2010, 19:30 | links
 
Ginc, nu Tev gan problēmas! :DDDDD
29.septembris 2010, 19:22 | links
 
Savu vārdu negrib atklāt tie, kuriem netīra sirdsapziņa.

Varbūt kāds man īsumā izstāstiet par tiem sekotājiem, kas tie tādi? Priekš kam tas ira?
29.septembris 2010, 19:21 | links
 
Mani tracina tas , ka skatoties albumus katru bildi ir jāpaceļ , jo pārslēdzot nākamā ir nokritusi , sanāk kaut kāda ar kāju minamā uzparikte , kāpēc nevar uztaisīt normāli , kā tas ir visur , paceļ bildi cik augstu vajag un noklikšķinot uz bildes pārslēdzās nākamā , bez nekādas nokrisšanas ?
29.septembris 2010, 19:14 | links
 
Tad Tu pat saviem Draugiem gribi palikt bespersonisks? Tad kapēc forumā draudzēties? :))))))
29.septembris 2010, 19:13 | links
 
CopesLietas.lv;esmu pret vārda, uzvārda publicēšanai!tad jau uzreiz vajadzēja reģistrēties ar vārd,uzvārd.paskaidrot varu privāti kapēc pert!!!
29.septembris 2010, 19:07 | links
 
CL.lv (Admina kungs), nu tas gan būtu saprātīgi.
Bet dažu ... komentu dēļ, tas Bebra ierosinātais (par nereģistrēto komentiem) būtu prioritārāx :)
29.septembris 2010, 19:03 | links
 
Par vārdiem, izveidosim tā, lai vārds un uzvārds rādās tiem, kur abi seko viens otram. Citur gan tā informācija nebūs redzama.
29.septembris 2010, 18:54 | links
 
Kā, Griezeeja kalendārā nav?!
Paskaties vēlreiz. Vai vēl 2vas reizes :)))))))
29.septembris 2010, 18:46 | links
 
Griezējs kalendārā nav , toties man mašīnā ir Zivnieka kurpes un vēl bairītis klāt .
29.septembris 2010, 18:44 | links
 
nu a es pa ko??? :))))
pienāk kādam jubelejs, a pat savu copes čomu apsveikt nevar, jo Griezeejs kalendārā naf... :DDDD
29.septembris 2010, 18:35 | links
 
Zini, man arī nedaudz jāiespringst, lai Tavu vārdu vienmēr atcerētos. Jo Zivniex ir Zivniex, un ko tur .... :)))))))
29.septembris 2010, 18:22 | links
 
Griezeejs
nu jā...bet Tevi it kā zinu, bet tik un tā Tu man esi Griezeejs, kā arī visi pārējie zināmie personāži kaut kā saucās CL vārdā, nevis kalendārajā!!! :)))
29.septembris 2010, 16:34 | links
 
Vairis, nu nevajag tak visus tur likt :))))
Es draudzējos (apstiprinu) tikai tos, ko esmu dzīvē saticis. Ir vienc izņēmuns - cl.lv (admins). Daudz palīdzēja, kad pirmo bloga raxtu raxtīju, un gribēju tā labāk noformēt. Bet arī Viņa vārdu es zinu ;)
29.septembris 2010, 16:27 | links
 
Piekrītu Zivniekam, kaut kā iepriekš bija patīkamāk, kaut vai vismaz zināji kādā Vārda dienā apsveikt!!
29.septembris 2010, 14:01 | links
 
nu jā, bet varbūt ir iespēja, ka šie vārdi, uzvārdi parādās abpusēji apstiprinātiem....bet jebkurā gadījumā man šitie sekotāji/kam seko kauc kā netīk....
29.septembris 2010, 13:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager