Par CopesLietas.lv iespējām

Tiem kam nestrādā viss kā gribētos, pierakstiet lūdzu interneta pārlūkprogrammas nosaukumu un versiju. Tā mēs varēsim palīdzēt.

[papsis], vēlāk redzēsi, ka tas vēstuļu pirmskats noderēs. Online blokā tagad atkal ir redzami lietotājvārdi.

Pārējo vēl labojam! :)
3.septembris 2010, 11:14 | links
 
Kaut kur bija "atcerēties 30 dienas", tā ka kuram slinkums logoties, var ielikt ķeksīti:)
3.septembris 2010, 11:07 | links
 
Gunča
Tu nezini.vnk visiem nevar būt mozilla!VO!!!
:)))
3.septembris 2010, 11:07 | links
 
Ielogoties no Mozilla nav problēmu,no citām nav mēģināts.
3.septembris 2010, 11:03 | links
 
Hmm, ar to ielogošanos ir tā kā Urmaas saka, es ar te pamocījos. Un vēl, agrāk uzbraucot uz bildi, kuri ir ONLINE parādījās logins, tagad vairs ne:(
Ar to vēstuļu pirmskatu-vai tas ir vajadzīgs? Vnk pirms pievienošanas izlasit var tāpat
3.septembris 2010, 11:02 | links
 
Daudz labu uzlabojumu,par vēstulēm būs vispār labi,tikai neredz-vecās saglabātās,vismaz ātrumu nepiefiksēju.Gan jau kādu knifu pamanīšu,tad uzrakstīšu.
3.septembris 2010, 11:01 | links
 
Vienalga ar ielogošanos ir jādarbojas atkārtoti.... B uuuu....
3.septembris 2010, 11:00 | links
 
Vēstulēm nav ne vainas, un Urmasam bija citas lietas:)))
Labāk admin paskaties cik ir forumā tēmas, un vai tiešām vajag vēl. Es par to lai jaunu tēmu funkciju noņemtu pavisam.
Neviens tos foruma noteikumus nelasa. Es arī ne.
3.septembris 2010, 11:00 | links
 
CopesLietas
pirmkārt vēstule uz E-pastu atnāca kkādu ķeburu veidā.otrkārt precīzi izpildot visus norādijumus kuri tika prasīti,tikai ar n-to reizi atļāvās ievadīt gan lietotājvārdu gan paroli.gan jau būs lāb.
:)
3.septembris 2010, 10:59 | links
 
Man pat ļoti patika šitas vēstuļu varianc, jo reply taisot, apakšā redzi uz ko esi atbildējis :))))
3.septembris 2010, 10:57 | links
 
urmaas, kādēļ nesanāca ielogoties? Centīsimies vēl pilnveidot visu! Vēstulēm gan vajadzētu būt ērtākām, varbūt jāpierod.
3.septembris 2010, 10:55 | links
 
mellu muti kamēr ielogojos.tad tas nepatīk,tad kkas cits.kāpēc vajag radīt problēmas,kur viņu nav.vēstuļu formāts ar nomainijies.iepriekšējais bij pierastāks.varbūt ka laika gaitā ari ko labu vai uzlabotu pamanīšu.pagaidām sorre ...
:)
3.septembris 2010, 10:49 | links
 
Brusis, kāda interneta pārlūkprogramma un versija? To parasti var apskatīt zem nosaukuma "About...", tādam vajadzētu būt kaut kur augšējās izvēlnēs.
3.septembris 2010, 10:41 | links
 
Labrīt Admin,nevaru izlasīt nevienu vēstuli,rāda,ka ir saņemtas bet atvērt nevaru.
3.septembris 2010, 10:33 | links
 
V.S.O.P, pamēģini caur šo adresi http://www.copeslietas.lv/profile/login/ ielogoties

Vairis30, paldies. Vēl gan daudz kur visādas lietas ir jāizmaina, lai viss darbotos korekti.
3.septembris 2010, 09:27 | links
 
Viss ir smuki un skaisti, bet - vai tagad katreiz kad te iegriežas būs jāielogojas?
3.septembris 2010, 09:07 | links
 
Apsveicu adminu ar jaunā varianta palaišanu, lai arī turpmāk veicas portāla uzlabošanā
3.septembris 2010, 08:09 | links
 
mirtins, portāla noteikumi ir izveidoti balstoties uz kādu 3-4 portālu noteikumiem. Šī ir noteikumu pirmā versija, laika gaitā centīsimies tos pilnveidot. Galvenais, lai tie dod rezultātu!
30.augusts 2010, 20:09 | links
 
Liels paldies adminiem. Portāla lietošanas noteikumi izskatās reāli nokopēti no kādas jau zināmas mājaslapas... bet ir ok :D Ņemot vērā to, ka kustība uz portāla sakārtošanu ir notikusi, es pagaidām Drošības policijā nevērsīšos. Informēju, ka esmu iekopējis attēla formātā konkrētās personas izteikumus par atsevišķām tautībām. Tādēļ pie atkārtotiem šādiem komentēriem, kas netiks izdzēsti, paturu tiesības, kā likumpaklausīgs pilsonis, vērsties attiecīgajās iestādēs, aicinot palīdzēt risināt "neatrisināmas" problēmas :DDD

P.S. Guntariņ, a tu neticēji, ka ir iespējama kustība uz augšu :DDDD
30.augusts 2010, 18:19 | links
 
Liels paldies, CopesLietas.lv ;))
29.augusts 2010, 22:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager