Par CopesLietas.lv iespējām

Tagad katras lapas apakšā ir publicēti "Lietošanas noteikumi", kas attiecas uz visu portālu CopesLietas.lv kopumā. Tādēļ turpmāk bez foruma noteikumiem cenšamies ievērot arī tos.

Lietošanas noteikumi
29.augusts 2010, 22:10 | links
 
murgs, vari droši rakstīt to veikalu nosaukumus, kur var parakstīties par aizliegumiem, ja vien tas nebūs tikai viens veikals. Bet šo informāciju labāk publicē sadaļā "Blogi".

aigaigars, foruma noteikumus uzlikām virs pogas "Veidot jaunu tēmu". Pogu apakšā neliksim pagaidām.

Aldinjsh, labošanas funkcija daļai foruma kategoriju drīzumā būs, bet aizliegums divus postus pievienot pēc kārtas gan nebūs, nedomāju ka to vajag.

mirtins, šeit Tavu komentāru izdzēsu. Arī no tēmas "Asari" vairāki komentāri ir izdzēsti un atsevišķiem lietotājiem ir izteikti brīdinājumi. Pie trīs brīdinājumiem - bans.

WhitENiggA, uzraksti pieprasījumu dzēst savu profilu uz cl[at]copeslietas[dot]lv no e-pasta adreses, kas ir reģistrēta profilā. Pēc atbildes vēstules atsūtīšanas Tavs profils tiks dzēsts. Pāris lietotāji jau to ir darījuši un viņu profili jau ir dzēsti.
Par baniem - esam sistēmu pilnveidojuši, tagad varam uzskaitīt brīdinājumus un pie 3.brīdinājuma profilam ir bans. Ievērojam noteikumus!

Bebrs, ar CopesLietas.lv forumu viss būs ok, to drīzumā redzēsat :) Tehnisku kļūmju dēļ nebija iespējas rediģēt forumu un veikt citas izmaiņas portālā, tādēļ arī portālā vairākas dienas bija klusums no "admina" puses.
29.augusts 2010, 22:08 | links
 
vopā vopapā, redz kā es ar tieku uzklausīts :)) manas vēlmes piepildījās "Skatīt foruma noteikumus »" tagad ir skaidri saredzams un lapas augšā :))
29.augusts 2010, 21:48 | links
 
copeslietas virzās uz to pašu ko kādreiz zive elvē - par copi raksta retais, ja kāds ar ko ieraksta tad tiek apriets, bezsakara pļurkšķēšana par copei attālām tēmām. Paliks vairāk to kas neraksta neko bet lasa ko citi raksta.
Mirtin, naf ko iespringt. Admins te ir bet tam viss pie kājas. Kaut pāris teikumus būtu atbildējis.
28.augusts 2010, 09:15 | links
 
Mirtin, kas i, nevi netur???:)))
Neko Tu nepanāksi...

Es nerunāju vienkārši, ar tiem, ar kuriem nedrīkst runāt:)
Un jūtos labi. Ja kādam sagādā baudu bezjēdzīgi kontaktēties, lamāties, stulbi draudēt utt. ar idiotu, tad jāizvērtē vispirms sava rīcība, un vispirms sev jāatbild uz jautājumu, kam man tas vajadzīgs. Ja viena otra caurejas pastiprināšanai, un tas tev rada orgasmu, tad es to saprotu.
Jāiet copēt, tagad Daugavā labi brekšuki ņem
27.augusts 2010, 21:47 | links
 
mirtins
Man liekas,ka banu dabūt te nevar :D Es jau 2 reiz adminam uzrakstīju,lai izdzēš manu profilu,ja nav grūti,admins izlasa,bet neko neraksta un profils ir kā bijis,tākā man liekas ka te var darīt ko gribi,banu nedabūt :D:D:D
27.augusts 2010, 19:56 | links
 
Bet pirms pievieno,pārbaudi-ko pievieno!Nu gadās jau man ar,ka teiksim mazie patraucē,vai kas cits un pievienojas dubultā viens un tas pats.
25.augusts 2010, 18:30 | links
 
Aakkis tieši tāpēc ir vajadzīga poga "labot"
25.augusts 2010, 18:22 | links
 
Tad jau man jāgaida,kamēr kāds uz rakstīs komentāru un tad es varēšu savu papildināt!Pavisam garām!
25.augusts 2010, 18:16 | links
 
Vajadzētu ieviest iespēju labot savus postus, jo savādāk kāds mēģina ievietot bildes - tas neizdodas un atkal liek pa jaunam, un vajadzētu izveidot tā ka 2 postus no viena lietotāja pēc kārtas nevar iepostēt...
25.augusts 2010, 17:47 | links
 
ieteiktu, to norādi uz foruma noteikumiem likt lapas augšpusē un norādi uz jaunu tēmu atvēršanas apakšā un ne tik izceltu, tēmas te ir pietiekami, pat vairāk kā vajag, lai katrs, kas tiko pireģistrējas neuztaisa 3 jaunas tēmas, pašiem darbs ar būtu mazāk, nebūtu nedēļā 10-20 liekas tēmas jāizdzēš!
19.augusts 2010, 20:50 | links
 
CopesLietas.lv.ja uzrakstīšu konkrētus veikalus kur var parakstīties par aizliegumiem liepājā,vai tā nebūs veikalu reklāma?
16.augusts 2010, 12:55 | links
 
manupraat nau tada iespeeja izdeest profilu :D
11.augusts 2010, 20:04 | links
 
nobanot lietotāju andrs5 par citu lietotāju apvainošanu.
11.augusts 2010, 18:13 | links
 
Sadaļa Mans profils: un Iespējās kur mainit redzamo vārdu,nekas nenotiek kad centies to mazliet pamainit:) tad varbūt var ieviest kadu korekciju?!
11.augusts 2010, 10:05 | links
 
varbūt varētu arī pateikt, vai man ir dzēsta kāda bilde, dēļ kādiem pārkāpumiem, neskaitot tās laivas, ko vienam čalim saliku? vai arī tik sīki jums neparādās?
10.augusts 2010, 14:57 | links
 
Paldies par norādi uz nepilnību, šo lietu nezinājām. Sataisīsim, lai bildi dzēšot dzēstos arī paziņojumi.
10.augusts 2010, 14:44 | links
 
man neviena bilde nav izdzēsta
9.augusts 2010, 17:52 | links
 
Ja dzēš bildi,tad parādās neatbildētais komentārs.Nezinu vai admin.to zina,es nodzēsu bildi un visu laiku stāv jauns komentārs aakkis mājas.Tas jūlija sākumā tika piefiksēts.
9.augusts 2010, 17:19 | links
 
kas notiek ar komentāriem pie bildēm? atveru - mājas, parādās 4 jauni komentāri, nospiežu uz tiem, parādās jaunu komentāru nav
man jau kādu no paša sākuma kāmēr rāda jaunos komentārus bija "1 jauns komentārs" nesen parādījās 2, tad 3 un nu jau 4, kur problēma?
9.augusts 2010, 10:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager