Par CopesLietas.lv iespējām

Pamazām meklējam veidus kā cīnīties ar "vienam otra nolikšanu". Šobrīd mēs varam nobloķēt profilus pa visam, bet tas neaturēs veidot jaunus. Esam jau izstrādājuši jaunus profilus (pilnveidojuši esošo sistēmu), bet risinām vēl pāris tehniskās ķibeles, lai varētu palaist šo sistēmu. Šajā sistēmā būs redzami arī izteikto brīdinājumu skaits un ceram, ka tas tomēr vairāk ierobežos šādas nevajadzīgās sarunas. Mēs arī gribam panākt, lai foruma un cita šī portāla satura kvalitāte būtu augsta un noderīga citiem (īpaši jaunajiem) makšķerniekiem.

Ceram palaist šos jaunos profilus un tad arī forumu skars izmaiņas, kurām vajadzētu pozitīvi ietekmēt foruma saturu.
6.jūlijs 2010, 17:25 | links
 
vretu copes lietas.lv likt ari sarakstu ar 2010. gada liela zivs konkursa dalibnikiem piemeram es junija ieliku savu vejzivi un nezinu vai ta ir ielikta jo slinkums pirkt zurnalu
6.jūlijs 2010, 13:41 | links
 
bans nelīdz, jo kas var liegt "māksliniekiem" taisīt nākošo un aiznākošo profilu? bloķēt IP adresi - arī zāles par 50%, jo daudziem ir virtuālās adreses...un beigu beigās - forums ir izklaides vieta nevis pāraudzināšanas iestāde...
6.jūlijs 2010, 09:53 | links
 
Likuma pantu jau tu zini labi, taču pats nevienmēr to ievēro! Bieži vien forumā tu apsmej citus praktiski ne par ko. Uzskatu, ka arī tādiem gudriniekiem ir jāliek bans! Un tici man, ja rūpīgi pameklētu, gan jau mēs varētu atrast arī kādu tavu ierakstu, kas īsti likuma burtam neatbilst! Protams, tas nemazina faktu, ka rasisti ir jābano bez žēlastības!
6.jūlijs 2010, 09:48 | links
 
Ļ.cien. admin - vai tiešām ar tekstiem - "tu vispār smirdīgais krievs nejaucies, tagad mēs te runājam" ir par maz, lai aizvāktu no foruma pamuļķus? Varbūt atrast kādu likuma pantu vai pieteikt Drošības policijai, ka jāčeko tādi forumi kā copeslietas?

Jau tas vien, ka ir apstiprināts personāžs ar pavārdu - "WhitENiggA" ir reāls rasisms.

Un visnotaļ cienījamā personāža aigaigara 5.jūlija izteikumi tēmā "Vienkārši runājam par visu ko!" par smirdīgo krievu ir nacionālā naida kurināšana.

Neesmu nekad noliedzis, ka katrai nācijai ir savas īpatnības. Nav noslēpums, ka krieviem pārsvarā piedēvē stiprinātu šķidrumu patērēšanu lielākos daudzumos un ne visai pienācīgu un saudzīgu izturēšanos pret dabu un apkārtējiem. Taču... cik jau mana necilā pieredze ļauj vērtēt, apgalvojums, ka krievi smird, nav visai pamatots un ir pielīdzināms daktera Gēbelsa apgalvojumam par nelabi dvakojošiem ebrejiem.

Ja ir nepieciešams, varu aizsūtīt likuma pantus, kas kam par ko šādos gadījumos draud... taču domāju, ka tas nav nepieciešams. Tāpat ir skaidrs, ka katrs portāls ir vismaz daļēji atbildīgs par to, ko pieļauj, vai nepieļauj publicēt.

No sirds ceru, ka portāla uzturētāji vērsīsies pret rasu un nacionālā naida kurinātājiem ar visu pienākošos bardzību. Liels paldies!
6.jūlijs 2010, 06:00 | links
 
aakki, a kāds "bizness" :) esmu piefiksējis arī ciparu 51! statistikai?
15.aprīlis 2010, 11:26 | links
 
vellos,vakar nevareej te uz kaadu stundu atveert lapu..iedomaajos jau,ka zive.lv liktenis te piemekleejis jau:)
15.aprīlis 2010, 09:33 | links
 
Copeslietas.lv;skaitītāju ar fiksēto lielāko reģistrēto copmaņu skaitu nevar pielikt?Pagaidām bija 32 reģistrētie tīklā.
14.aprīlis 2010, 22:37 | links
 
Mobilā versija būtu laba lieta.
10.aprīlis 2010, 10:02 | links
 
Versiju 1188;uzzvaniet un lai Jums nolasa jaunumus!Ja netiekiet ar saviem 500 galā.Tur katra minūte rēķinā parādīsies.
9.aprīlis 2010, 23:42 | links
 
:)
9.aprīlis 2010, 23:27 | links
 
Te ir aizgājis nedaudz ne par tēmu. Bet īsumā par lapas izmēru. Atzīstam, nav lapa izstrādāta tik ideāli, ka nevarētu samazināt izmēru, principā varētu samazināt par 30%. Veicot būtiskas izmaiņas kādā no sadaļā ņemsim to vērā. Sākuma lapā ir diezgan daudz informācijas, tādēļ arī izmērs ir paliels, turklāt tas ir salīdzinoši atbilstošs redzamajai informācijai. Pareizāk gan būtu ieviest mobīlo versiju CopesLietas.lv - mums ir domas par šādu versiju. Tas būtu lietderīgāk. Katrā ziņā paldies par piezīmi.
9.aprīlis 2010, 23:11 | links
 
pie vieniem pīrāgiem- fons izmainījies, a teksts, melns uz melna, kaut ar pirkstu baksti
9.aprīlis 2010, 23:05 | links
 
Mēs varam ilgi strīdēties, bet no tā nekāda labuma nebūs. Tāpēc es atvainojos daddy_j ka nevaru paskaidrot tev to visu tev saprotamā līmenī.
9.aprīlis 2010, 16:32 | links
 
Sorry, daddy_j tu mani taa liidz galam neesi sapratis, es neteicu ka visas bildes ir liekas un ka to vispaar nevajag, es saku ka viss kas ir lieks veicina tikai ilgaaku ielaadi un lielaaku paarsuutaamo datu lielumu. Daudzas lietas ko mees redzam, varam taas vizuaali neizmainiit, tajaa passaa laikaa pamainot iespeejas (programmeessanas liimenii) varam cilveekiem nemanot uzlabot kaadas funkcijas un citas lietas, kas parastam lietotaajam kaa daddy_j un citiem cieniejamiem kungiem nebuus pamanaamas, bet nedaudz advenceetaaki lietotaaji to var pamaniit. Un par to tikai priecaatos. Teiksim 1 kaadu vizuaali noteiktu lapu var uzprogrammeet dazzaados veidos, jo profesionaalaaka lapa, jo taa darbosies korektaak, aatraak un ar mazaaku datu pateerinnu. Tas ir svariigi limiteetiem lietotaajiem, bet netik svariigi kaa daddy_j. Jo vinnss neredz lapas tehnisko pusi, vinnss redz tikai vizuaalo pusi. (Varbuut klluudos par daddy_j, tad sorry)
9.aprīlis 2010, 16:28 | links
 
ley89 - es nebļauju, tikai ļoti pieklājīgi aizrādīju tev, ka pirms izteikt ieteikumus izmaiņām, kas ietekmē visus, paskaties, ko tu pats vari izdarīt lietas labā.

tev nepatīk bildes, bet tu savam browserim i netaisies šo fīču atslēgt, tā vietā ierosini likvidēt bildes CL lapā...

redzi, ir labi ka tu kaut ko saproti no tehniskām lietām, bet saproti jel, ka portāla vadība NAV tikai tehniska lieta. kāpēc tu domā, ka admini nav izvērtējuši vajag vai nevajag atļaut lietotājiem likt bildes?? :))
9.aprīlis 2010, 12:00 | links
 
Ne asakas! :)
9.aprīlis 2010, 11:54 | links
 
Un vispār, pašā apakšā ir norāde "Ierosini, jautā, ziņo par kļūdām!", kur vari pa tiešo savas idejas ģenerēt cilvēkiem, kam ar to sakars.
Te forumā, tāpat neko jēdzīgu nepanāksi ;)
9.aprīlis 2010, 11:54 | links
 
Vairis;es varu nelikt,man jau tas nav vajadzīgs,bet ir kuriem varbūt noder,kuri paši neatrod .Es varu salikt video kanālus un tt.Ir ļoti daudz forumu,kuros apspriežot tēmu jāliek pielikumos gan bildes,raksti un video.Pielikumus pat rāda tikai reģ. lietotājiem.Tev jau nav jāskatās,never tos vaļā,vienīgais ar telef.vairāk jāšķirsta.
9.aprīlis 2010, 11:40 | links
 
aakkis
Man nav nekādu limitu,bet dažreiz mani baigi kaitina,ka Tu savus ''rullīšus'' krāmē visās tēmās!Baigais slinkums mājās skatīties kompi,tad lapas skatos caur WLAN telefonā!:)Vai grūti pie apspriežamās tēmas pielikt atsauci uz to linku vai skatīt CL video?Varbūt nopietni piedomā pie savas tēmas atvēršanas-ķipa:aakkis iesaka:)
9.aprīlis 2010, 11:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager