Par CopesLietas.lv iespējām

Nu, bet laukos jau baigi kruto interneta pieslēgumu iegādāties nav iespējams par saprātīgu cenu, tāpēc ir jāņem tāds kāds ir ar limitu. Par šo copeslietas.lv runāju tāpēc ka tas tā ir un nekaadas bildes savā interneta paarluukprogrammaa netaisos atslēgt, esmu ar IT profesiju saistīts, tāpēc daudz ko saprotu no tehniskām lietām. Es nerosinu atslēgt visas bildes šajā vietnē, bet ierosinu administratoriem izvērtēt kas ir vajadzīgs šeit, kas nav vajadzīgs un optimizēt lapas, pielāgot vislabākajai veiktspējai. Ne visiem ir super ātrs interneta pieslēgums.
9.aprīlis 2010, 11:16 | links
 
Pavisam muļķības,dēļ kaut kādiem limitētiem pieslēgumiem pārtaisīt.Par nevajadzīgā dzēšanu-piekrītu pārdomājot dzēst.Negribi bildes-uzliec-atslēgt CL bildes!
9.aprīlis 2010, 11:02 | links
 
...Jums lay89 vajadzētu nopietni pievērsties savas interneta pārlūkprogrammas apguvei un atrast iespēju atslēgt attēlu un banneru parādīšanu, ja ir problēmas ar pārsūtīto datu apjomu.

atradies te zemes naba zin, melnu augšu, zaļu apakšu viņam...:) Man piemēram bildes patīk un pilnīgi neuztrauc vai pa tīklu atnāk 100 vai 500GB...
9.aprīlis 2010, 10:58 | links
 
Jums copeslietas.lv vajadzētu nopietni pievērsties pie lapu lieluma (Mb), piemēram kam ir internets ar limitu mēnesī 500 Mb vai 1Gb vai kā savādāk, virinot lapas, megabaiti skrien diezgan ievērojami, tāpēc nevar šeit visu cauru dienu sēdēt un lasīt lapas. Piem., man ir mēnesī limits 500Mb., par pustundu man ir notērēti 4Mb, tas ir daudz salīdzinot ar citām mājaslapām, domāju ka pirmais kas ir jādara - atsēgt nevajadzīgas bildes, jāsakārto copeslietas.lv, ir daudz nevajadzīgu sadaļu, ir jāpiedomā.
9.aprīlis 2010, 10:46 | links
 
Paldies par gismeteo joslu :)
Tagad varēsim visu redzēt pa taisno.
8.aprīlis 2010, 15:33 | links
 
Un vēl CL, lūdzu novāciet tos uzbāzīgos reklāmas banerus, kas aizd...š aktīvo logu un neļauj normāli atpūsties, saprotu, reklāmdevēji maksā naudu, bet .... :)
7.aprīlis 2010, 22:09 | links
 
CL, plds :)
7.aprīlis 2010, 21:38 | links
 
OOooo! Pat nepamanīju, fons izmainījies
7.aprīlis 2010, 21:35 | links
 
Nu vinkārši super!Tā turpināt!
7.aprīlis 2010, 21:32 | links
 
eMKa, ūdens temperatūru ņemam no LVĢMC - uzrādīta vidējā temperatūra Rīgas līcī un LAT upēs.
7.aprīlis 2010, 21:06 | links
 
Jautājums adminam, no kurienes Jūs ņemat H2O temperatūru ?
7.aprīlis 2010, 21:01 | links
 
labas izmaiņas,paldies adminam.
7.aprīlis 2010, 20:59 | links
 
biki pabūros,izrādās-eļementarno!!!:)))
7.aprīlis 2010, 20:27 | links
 
a,tad ok.sapratu.
7.aprīlis 2010, 20:27 | links
 
gulbis37, šobrīd ir redzami trīs laiki: 01:00, 07:00 un 13:00, šie laiki ir prognoze, t.i. jau nākošai dienai. Pēc noklusējuma vienmēr tiek parādīts tuvākais laiks, t.i. plkst.01:00.

Windguru ir redzams, kad tiek nospiests uz "LAIKA PROGNOZE" laika ziņu joslā un pēc tam izvēloties kādu no prognozēm "Pie ūdeņiem."

P.S. Paldies par labām atsauksmēm, viegli gan negāja ar šo visu, bet mums prieks par rezultātu :)

P.S.2. Vēl dažus labojumus veicam un tad padzēsīsim ārā tēmas.
7.aprīlis 2010, 20:20 | links
 
viepli,tak uzgaaju..prognoze pgaidaam lidz13:00
7.aprīlis 2010, 20:14 | links
 
Gulbi, uzej ar kursora bultiņu uz to Jelgavu.
:))
7.aprīlis 2010, 20:13 | links
 
nez..man pagaidaam laika prognmozi jelgavai raada to,kura bij vienos dienaa..nu jau astonji vakaraa...
7.aprīlis 2010, 20:12 | links
 
Forši un ērti! Paldies par laika prognozi!
7.aprīlis 2010, 20:10 | links
 
Tiešām labs-pat lielisks jauninājums.Nav jāapmeklē citas lapas.Par foruma tēmām tiešām piekrītu,jādzēš tās,kuras maz apmeklē un dublē iepriekšējās.
7.aprīlis 2010, 20:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager