Par CopesLietas.lv iespējām

Lugums CL pasekot līdz un kādā veidā ierobežot forumu ''pietaisīšanu'' ... nu nav tas smuki,kas te darīties sāk!!!
30.oktobris 2009, 00:49 | links
 
Ja jau run iet par baniem -tad te puse
,, profesoru '' būtu jānobanē.Zae..ali.;(((
28.oktobris 2009, 18:28 | links
 
Pievienojos tam ka : Lietotaju aigaigars deretu bik apstadinat ! Parak daudz piesarno Forumu ar nekam nevajadzigu textu !
28.oktobris 2009, 17:50 | links
 
nuja labāk uzd**st un pēctam aizlaisties!
28.oktobris 2009, 14:29 | links
 
neielaidishos jau ar tevi sarunas, tam ta pat nav nekadas jegas...
28.oktobris 2009, 14:24 | links
 
tev tagad nevajadzeja diendusu gulet?
28.oktobris 2009, 14:23 | links
 
andza nez gan kurš tad iesāka tur čatot tavā albūmā! :D
28.oktobris 2009, 14:13 | links
 
piekritu
28.oktobris 2009, 14:01 | links
 
piekriitu andzam.
28.oktobris 2009, 13:41 | links
 
Lugums cl. administracijai, vai nevaretu izdzest lietotaja "aigaigars" komentarus mana galerija "cope abulaa" un izskatit iespeju par vina blokeshanu, piegriezies jau lasit vina bazaru un domaju ka ne man vienigajam..
28.oktobris 2009, 13:08 | links
 
Iespējams daļa jau pamanīja, ka tagad mēs piedāvājam reģistrēties šajā portālā ar Draugiem.lv pasi, t.i. nospied lapas augšā pogu "Pieteikties" un tad uz oranžās pogas "draugiem.pase".

Tas nozīmē, ka copes biedri, kuri šeit nav reģistrējušies dēļ sarežģītās reģistrēšanās, tagad to var izdarīt pavisam ērti un nebūs jaatceras nekādi papildus pieejas dati. Aiciniet savus copes biedrus pievienoties mums.

Esošie reģistrētie lietotāji šaja portālā var piesaistīt savam profilam "draugiem.pasi", lai atvieglotu pieteikšanos turpmāk.

Kādas ir atsauksmes, neskaidrības, ierosinājumi?
18.oktobris 2009, 15:04 | links
 
normund5, pamēģini vispirms samazināt bildes, varbūt tās ir pa smagu. Ja neizdodas, atsūti tās bildes uz cl[at]copeslietas.lv
21.septembris 2009, 11:53 | links
 
nevaru pievienot bildes savā albūmā-kas par lietu?
18.septembris 2009, 23:26 | links
 
Atceros kādreiz te bija čats, nevarētu atkal kaut ko izdomāt ???

Savādāk sanāk visu laiku, kaut kadās tēmas beztolku raut vaļā ... :D
28.augusts 2009, 14:20 | links
 
ARCHA, izdzēsu to tēmu! Vēl dažas tāpat.
5.augusts 2009, 09:51 | links
 
Lūdzu delitējiet forumu Zog makšķers, ZB to sviestu lasīt...
Drīz vēl kādu par rasu naidu kurināšanu ietupinās :)
Ne asakas!
4.augusts 2009, 21:37 | links
 
Cirteejs: Vispirms, saki lūdzu, ar kuru Nr. tu pasūtīji žurnālu? Bet tā nav starpība, jo ikvienam, kurš ir pasūtījis žurnālu gadam ir jāsaņem Lasītāja karte. Lūdzu visus tos, kuri ir pasūtījuši žurnālu, bet nav saņēmuši Lasītāja karti, sūtīt man vēstuli uz e- mail: virma@lilita.lv Pārbaudīsim abonentu un nosūtīsim karti.
4.augusts 2009, 17:48 | links
 
Ilgi pētīju kurā sadaļā varētu šo pajautāt, ceru ka būšu uzrakstījis pareizā sadaļā. Tātad, vai kāds lūdzu nepateiktu, kā ir ar Lasītāju kartēm? Es pasūtīju žurnālu gadam, saņēmu pirmo žurnālu, biju domājis ka karti sūtīs kopā ar žurnālu, bet nekā. Kad viņa tiek nosūtīta, vai varbūt pašam jādodas tai pakaļ? Ļoti gribētos izmantot kartes privilēģijas!
4.augusts 2009, 16:17 | links
 
Forums ir patīrīts, pie bildēm komentāri padzēsti - diezgan daudz pie tam. Brīdinām - aigaigars un jaanisss - ja atkārtosat sarunas (kādas bija pie vienas no jaanisss bildēm), tiksat bloķēti.
26.jūlijs 2009, 17:29 | links
 
Tieši tā Mirtin, vecais ..... :) - par copi nejautā, neesmu bijis copēt 1.5 mēnesi.
Man ar bij albūmā vesela kaudze ar bildēm. Izdzēsu pēc tam kad visādi "kadri" sāka sāka vārstīt savas pārgudrības un lamuvārdus. Nevajag jau te armijas disciplīnu bet nobanot kādu in pa laikam prasās.
24.jūlijs 2009, 15:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager