Par CopesLietas.lv iespējām

Man ir lūgums, vai kāds seko līdzi tekstiem forumā un pie bildēm? Vai tiešām ir tirk grūti vienkārši nobanot rupekļus vismaz par lamāšanos pret citiem foruma dalībniekiem. Ja jums šķiet, ka nobanojot vienu IP vismaz kā brīdinājumu uz laiku, zaudēsies klientu, tad varu pačukstēt, ka nenobanojot rupjības jūs zaudēsies vairākus lietotājus. Paldies par izpratni.

P.S. Neesmu jaunava ar vājiem nerviem un arī lietoju trīsstāvīgos, kad tas ir nepieciešams. Bet ļaujot bārstīt rupjības vietā un nevietā, tiek radīta nesodāmības sajūta. Nenozērtot saknē, variet radīt lavīnas efektu. Piemēram es protu ļoti sulīgi un trekni lamāties, ja tas jūs nebiedē, varam riskēt!
24.jūlijs 2009, 10:25 | links
 
un vēl lūgums vai ar lietotāju edza varētu nedaudz aprunāties tās rupjības jau ir par daudz!
8.jūlijs 2009, 20:05 | links
 
kas notiek, kāpēc atkal jaunās bildes nerāda kā tikko pievienotas?
8.jūlijs 2009, 18:19 | links
 
URAAAAAA HOLBERGS IS BACK :)
20.jūnijs 2009, 13:27 | links
 
Šodien Holbergs ir atbildējis uz vairākiem jautājumiem. Jautājumi ir iekrājušies, tādēļ lūdzu nebrīnaties, ja netiks sniegtas atbildes uz vecākiem jautājumiem, jo visu laiku ienāk arī jauni.
16.jūnijs 2009, 23:01 | links
 
Jā, man viņam būtu daudz jautājumu! A kapēc viņš neatbild!?? :/
15.jūnijs 2009, 22:46 | links
 
Eu cienijamaa adminsitraacija - IZŅEMIET LŪDZU TO HOLBERGU NO EKSPERTIEM, JA NAV KAZAI PIENA TA NAV!!!!
10.jūnijs 2009, 23:47 | links
 
"Pieredzējušais makšķernieks zina, cik bezgalīgi daudzpusīga var būt zivju ķeršana ar makšķeri. Viņš cenšas aizvien papildināt savas zināšanas, metodes un maksķerēšanas rīkus.Viņam it nemaz nerūp, lai vienmēr būtu lieli lomi,- izvilkt retumis rekorda zivi ir daudz vilinošāk.
"Nemaksķerētājs", kas labprāt noskatās ar pārrākuma smīnu, nezina, ka, piemēram, mārciņu smagu raudu var izvilkt ar auklu mata smalkumā, bet ļoti tramīgo lielu sapalu var pievilināt ar sienāzi uz āķa. " ---------Maksis Pipers (Vācijas lielmeistars maksķerēšanā, kastingā).
8.jūnijs 2009, 09:22 | links
 
:DDD Veči, ko ņematies te kā tādi bērni- vienam 3D eholotu kompleksi, otram esot viedoklis (neticami :DDD) par karpiniekiem, vēl kāds filozofē par 200LVL vērtām ēsmām. :D Vai nebūtu lietderīgāk, ja forelists runātu par forelēm un to ķeršanu, pludiņnieks par pludiņmakšķerēšanu, utml? Vai nav pienācis laiks apspriest copes rīkus un citas noderīgas lietas, nevis bezmērķīgi di***ies?
7.jūnijs 2009, 23:46 | links
 
Par rudzinska kungu runājot - manuprāt, viņš karpas copē tikai ar ēsmām kas nemaksā mazāk par latiem 200.... Un citiem, kas prasa kā var noķert karpas ar ierobežotiem līdzekļiem , atbild ka jāķer tās ir uz boilām, starpcitu tādās ūdenstilpnēs kā daugava, venta, un gauja karpas daudz labāk ņem kartupeli vai kukurūzu nekā to surogātu boilu!
P.S. Kapu copmaņi - neuztveriet to personīgi tīri manas domas :)
7.jūnijs 2009, 11:42 | links
 
Mmm man te viens jautājums copeslietu redakcijai - vai viņi nedomā izlaist kādu noderīgu lietiņu klāt copeslietu žurnālam - nu, piemēram, iebarojamo ēsmu receptes katrai no zivīm. Jo cik esmu dzirdējis no citiem - kādreiz esot bijuši tādi mazi žurnāliņi ar ezera dziļumu kartēm, mezglu siešanas veidiem utt.
7.jūnijs 2009, 11:36 | links
 
Juons, pēc gadiem 30, visticamāk, ka es copēšu citos ūdeņos.
:DDD
6.jūnijs 2009, 00:18 | links
 
Redzēs ko teiksi pēc gadiem 20-30 kad pa krūmiem vairs nevarēsi paložņāt?Diezvai metīsi copei mieru?
6.jūnijs 2009, 00:15 | links
 
vo vo ar portatiivo vinji 3D gultni skataas - tas jau nav normaali :D
6.jūnijs 2009, 00:13 | links
 
Kuto, nekreņķējies. Es, piemēram, karpistus pakaļplacinātājus vispār par makšķerniekiem neuzskatu.
:DD
6.jūnijs 2009, 00:09 | links
 
Pēdējā numurā Rudzinskis :@ nu sākumā likās feins eksperts. Lai arī karpas neķeru - lasīju viņa atbildes. Bet te rasktā viņš raskta ka ar kāju ieper 2kg breksi ūdeni un no copes braucot secina ka breksis nav zivs :( kauns pa visu ģīmi fui! Tapēc jau karpinieki kaitina ka (nevisi) daudzi nicina citu makšķerniekus - spinigotājus feederistus pludiņniekus - baigi esmu vīlies :(
6.jūnijs 2009, 00:01 | links
 
Sadaļā "Noderīga informācija katram makšķerniekam" derētu atjaunot makšķerēšanas noteikumus!Tāds priekšlikums izskan.
28.maijs 2009, 22:17 | links
 
ļoti labs ir windguru.com - daudz maz precīzs!
28.maijs 2009, 11:21 | links
 
Dotajā momentā nevarēsim pielikt laika ziņas. Taču te ir daži resursi kur sekot līdzi laika ziņām Latvijā:

- http://www.meteo.lv/public/laika_prognozes.html (3 dienām)
- http://www.gismeteo.ru/city/catalog/cities/?country=LV&id=100 (7 dienām)

Cits jautājums cik šīs laika ziņas ir precīzas.
28.maijs 2009, 09:03 | links
 
Tu esi kādreiz lasījis , ka esmu norādījis , kurā vietā makšķerēju ? :))
27.maijs 2009, 13:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager