Par CopesLietas.lv iespējām

vai teemu laikapstaakli nevareetu izdzeest? nesaskatu tajaij jeegu...
un es ar lapraat gribeetu atpakal savu niku andza
ps e-pastu jums nevareeshu aizsuutiit, kaa juus bijaat mineejushi ieprieksh
21.oktobris 2008, 17:34 | links
 
vai būtu tāda iespēja manu niku maituputns nomainīt uz veco labo _MP_ ???
21.oktobris 2008, 16:48 | links
 
zaļam fonam nav ne vainas, bet bilžu sadaļā varētu nomainīt burtu krāsu , nevar salasīt datus zem foto pirms bildes atvēršanas
20.oktobris 2008, 20:26 | links
 
Godājamā administrācija varētu apvienot Veco tēmu " Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakškeri" un "makšķerēšana uz dzīvo " , citādi par vienu makšķerēšanas paņēmienu ir vismaz trīs tēmas !
Ar cieņu Rolands !
17.oktobris 2008, 12:18 | links
 
Pāris dienas atpakaļ sazvanījos ar Holbergu. Viņš visiem atvainojas, jo šobrīd tīri fiziski nevar pieķerties jautājumu atbildēšanai. Taču solīja ka pēc 10 dienām atbildēs uz visiem jautājumiem.
16.oktobris 2008, 13:45 | links
 
Kur ir pazudis augsti godājamais eksperts Holdberga kungs? Jau vairāk kā mēnesi nevienas atbildes :(
16.oktobris 2008, 13:31 | links
 
Ievērojām jau šo problēmu. Tādēļ tā arī darīsim, tuvākajā laikā tad sataisīsim tā, lai rādas bildes centrs.
13.oktobris 2008, 23:21 | links
 
kā tur ir ar tām bildītēm, respektīvi es kad skatos savā draugu listē, tās bildes ir dažnedažāda izmēra, līdz ar to veidojas bradax un ir grūti kko saprast! vai nevarētu tām bildēm uzlikt kkādu vienādu izmēru tb crop???? tas pats ir dažām bildēm iekš foruma sadaļas!
13.oktobris 2008, 21:23 | links
 
Tie sludinājumi ir izdzēsti un tam bans ir uzlikts. Cerams, ka turpmāk šādi sludinājumi neparādīsies!
8.oktobris 2008, 23:47 | links
 
vajadzetu biski paskatities kas notiek sludinajumos tur viens .... salicis meslus! parunajiet vai pat uzlieciet banu vinjam!
8.oktobris 2008, 20:33 | links
 
atomons, video sadaļa ir pieejama visiem, bet pievienot video un komentēt var tikai reģistrētie lietotāji!
7.oktobris 2008, 22:14 | links
 
Pirmkārt jau liels paldies par pozitīvām atsauksmēm, prieks arī turpmāk strādāt pie portāla pilnveidošanas!

Par lietotājvārdiem - ir tā, ka tagad forumā un visās citās atjaunotās sadaļās rādās lietotājvārds (tas ar ko šeit reģistrējāties) nevis redzamais vārds, jo pirms tam bija tā, ka lietotājs varēja maskēties zem cita vārda tikai samainot redzamo vārdu. Ja kādam ir interese samainīt savu lietotājvārdu, tad rakstiet uz cl[at]copeslietas[dot]lv.

Skatoties kāda lietotāja draugus, tur būs redzami tikai draugu lietotājvārdi, bet skatoties savus draugus (lapas augšā nospiežot uz linku "Draugi"), tur jūs redzēsiet gan draugu lietotājvārdus, gan īsto vārdu un uzvārdu. Tas tādēļ, lai pasargātu lietotāju personisko informāciju.

Vai ir vēl kādi jautājumi par profiliem un varbūt kādu sadaļu, piemēram, video?
7.oktobris 2008, 16:46 | links
 
oo super meklesana ari ir un par katru lietotaju ari siikak zinams nu super! paldies!!!
7.oktobris 2008, 16:00 | links
 
man persooniigi ljooooooti patik ka ir uzlabota draugu sadalja
vismaz tagad zinu ka kuru sauc!
7.oktobris 2008, 15:54 | links
 
man ar patiiik taada ziviiigi zala krasa fonaa arii!
7.oktobris 2008, 15:46 | links
 
opā toč nepamanīju ka ir atpakaļ vecais labais Maituputns :))))))
7.oktobris 2008, 15:25 | links
 
MP tieshi tas pats varinats, kas man!
7.oktobris 2008, 13:52 | links
 
kapeec man raada veco niku, laigan to nomainiiju jau sen???
7.oktobris 2008, 13:25 | links
 
malaci!
7.oktobris 2008, 13:05 | links
 
O aizgaaja, paldies:)
7.oktobris 2008, 12:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager