Par CopesLietas.lv iespējām

ok liels paldies!
15.jūlijs 2008, 20:06 | links
 
_MP_ albūma nosaukums nomainīts. Uzlabojumu, kad vairākas bildes varēs uzreiz pievienot, nevarēsim veikt tuvākajā laikā. Bildes ātrāk var pievienot, ja tās samazina līdz izšķirtspējai ap 1000px, tad ielāde notiek tīri ātri. Lielākas bildes arī nav vajadzīgas.
12.jūlijs 2008, 20:22 | links
 
kaa var ielikt bildi!?
8.jūlijs 2008, 21:36 | links
 
mans viens ierosinājums sakarā ar bilžu pievienošanu! vai nevarētu uztaisīt tā kā piemēram draugiem.lv ka var pievienot konkrētajam albūmam nevis vienu bet uzreiz vairākas bildes? tas tiešām ietaupītu laiku! jo piemēram no kāda pasākuma ielikt bildes aizņem ļoti daudz laika!
8.jūlijs 2008, 13:22 | links
 
ok paldies! derētu nomainīt manam albūmam Vaidava nosaukumu uz Alatas
6.jūlijs 2008, 12:25 | links
 
_MP_, tēma "Pērk un pārdod" ir dzēsta.

Nosaukumu albūmam mainīt nevar. Ja dikti nepieciešams, varat uzrakstīt te forumā kuram albūmam uz kādu nosaukumu vajag mainīt.
6.jūlijs 2008, 12:12 | links
 
kur un kā var nomainīt nosaukumu jau izveidotam albūmam????

varētu zēst tēmu pērk un pārdod, jo jau darbojas sludinājumu sadaļa!
3.jūlijs 2008, 21:38 | links
 
nu ok nemainīs, bet tad kā kontrolēt šito visu! pēdējās dienās var manīt pa 2 jaunām nevajadzīgām tēmām te!
29.jūnijs 2008, 21:58 | links
 
andzha, diskusija par anekdotēm par copi netiks pārsaukta, jo citas anekdotes var lasīt gandrīz jebkurā citā portālā.
29.jūnijs 2008, 21:48 | links
 
Apstiprinājums uz tēmas veidošanu šobrīd neko nemainīs. Bieži arī esošās tēmās ir neatbilstoši ziņojumi. Ierobežojums uz tēmas veidošanu vēl vairāk vairos neatbilstošu ziņojumu parādīšanos esošās tēmās.
29.jūnijs 2008, 21:46 | links
 
es piekritu MP
29.jūnijs 2008, 17:09 | links
 
Par to jau sen tika ierosināts , bet atbildes tā arī nebija !
29.jūnijs 2008, 17:08 | links
 
kā varētu atrisināt lietas ar šo tēmu atvēršanu!? varbūt varētu darīt tā ka admins apstiprina papriekš tēmu?? man liekas ka problēma tiktu atrisināta!
29.jūnijs 2008, 17:05 | links
 
Šobrīd esam palaiduši beidzot jauno sadaļu "Sludinājumi", kur varat veikt pārdošanas, pirkšanas darbības, kas saistītas ar makšķerēšanu. Vēl šo sadaļu papildināsim ar dažām lietām tuvākajās dienās.

Esiet laipni aicināti pievienot savus sludinājumus!

P.S. Ja ir ierosinājumi vai kaut kas nestrādā, lūdzu rakstiet šeit!
27.jūnijs 2008, 23:21 | links
 
nu es jau foruma vairs neraxtu bet tikai bildes kuras man izbesi
24.jūnijs 2008, 23:55 | links
 
Aigar ....Man personīgi pret Tevi, kā cilvēku pretenziju nav , bet ir kaut kādas elementāras pieklājības normas , nevar rakstīt publiskā telpā visu , kas pirmais patrāpās uz mēles ( un tas nebija domāts tieši Tev , bet visiem )!!!!
24.jūnijs 2008, 23:44 | links
 
nu foruma es vairs neraxtu rupjus vardus un neko ipasi lieku bet tas bildes mani nokaitinaja un vel ka vins saka melot
24.jūnijs 2008, 23:02 | links
 
Pievienojos Rolis lūgumam jo aigara pēc jau vairs nevar neko normālu rakstīt visu aizķēza
24.jūnijs 2008, 23:00 | links
 
Tieši tāpēc ka saprot ko raksta vajag nobloķēt. Savādāk šāda vāvuļošana ir smieklīga, atbaida tikai rakstītājus no šī foruma. Ir arī tādi komentāri kurus palasot var kārtīgi izsmieties,
24.jūnijs 2008, 22:33 | links
 
es saprotu ka ta ir nepieklajigi un nedrixt raxtit bet nevaru savaldities ka vins ieliek tadas bildes un tad vel melo
24.jūnijs 2008, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager