Par CopesLietas.lv iespējām

Lūgums administratoriem pakontrolēt ievietoto bilžu atbilstību Makšķerēšanas noteikumiem , kā arī pasekot līdzi izteiktiem komentāriem , kur bieži vien tiek izteikti necenzēti vārdi un draudi ....Un iedot banu vismaz uz kādu laiku , jo izskatās ka savādāk šeit neviens neko nesaprot !
24.jūnijs 2008, 22:06 | links
 
vai nevareetu diskusijas anekdotes pa un ap copi paardeeveet pa-anekdotes pa copi un ne tikai?
17.jūnijs 2008, 21:39 | links
 
atradu kas pa kaiti ka raada 1dienu.. tagad viss ok
11.jūnijs 2008, 14:48 | links
 
Juuk
publiskaa apskate ir viens, bet bilzu nolaade pavisamkkas cits!
11.jūnijs 2008, 14:47 | links
 
Andza
Nevar gan. Daļēji to problēmu var atrisināt bet pilnībā nē. Ar to jārēķinās ja bildes liec šeit iekšā publiskai apskatei.
11.jūnijs 2008, 14:38 | links
 
vai nevar izdariit taa ka citi nevar nokopeet bildes no citu galerijaam? man piemeeram nepatiik likt iekshaa bildes ar abzinu ka tam kuram taas vajag var veesi nokopeet taas!
11.jūnijs 2008, 14:33 | links
 
veel viens jautaajusm-ja es tiko nomainiiju niku atkal, bet kapeec man jaapiesakaas ar veco???
11.jūnijs 2008, 09:48 | links
 
kaa var buut taa ka es eju iekshaa, nepiesakos uzklikshkinu uz kaadas teemas un momentaa esmu iekshaa, tikai dazas dienas pagatnee??? izejot un piesakoties paraadas ka vis ok, a kaa uzklikshkini uz saakums taa atkal tupi pirmdienaa...
11.jūnijs 2008, 09:34 | links
 
Serpo
Mani komentāri par Kokneses zandartu? Izlasi lūdzu kārtīgi, es izlasīju ka loma izvilcējs ir noķēris zandartus pāri normai, to rakstīja avīzē staburags. Tad es arī jautāju vai tik tiešām viņš ir paturējis virsnormu zandartus kā rakstīts.
Pats zandarts smuks, es ieliku 10, es tādu izvilkt vēl nemāku.
6.jūnijs 2008, 16:20 | links
 
Ir tak foruma noteikumi , punkts 2.4. , kādam jābūt komentāram , ja kādu gribi apvainot , par tā saucamo maliķošanu , bet neviens to šeit neņem vērā , raksta ko grib un kā grib .....kamēr kāds negriezīsies tiesībsargājošās iestādēs !
6.jūnijs 2008, 15:35 | links
 
piekrītu, ka vajag izteikt viedokli!
Bet pārsvarā gan tie ir nepamatoti apvainojumi ne no kā..

tas kāpēc es uzvilkos par šo tēmu bija tavi komenti par Kokneses zandartu.. jo tie tavi itkā pamatojumi bija galīgi nesakarīgi..

Piekrītu CL.LV, ka reizēm šādi komenti noder.. bet vajag tomēr drusku paštukot pirms rakstīt, ka visi (gandrīz) kas izvelk normālu zivi ir maliķi..
6.jūnijs 2008, 15:17 | links
 
Ko nozīmē nepamatoti komentāri? Ja fotogrāfijā vannā redzams taimiņš un autors raksta ka noķēris Gaujā, ja nepārprotami redzama zemmēra zivs, ja zivis velk cemmerējot, utt.... tas laikam pēc tavām domām ir normāli.
Komentāri ir pirmkārt tāpēc lai lapas apmeklētēji varētu izteikt savu viedokli.
6.jūnijs 2008, 15:09 | links
 
es jau arī atbalstu maliķu bilžu atklāšanu un dzēšanu, bet tikai tad ja ir logiski pierādījumi, tam ka zivs ķerta nelikumīgi.. sliktākais, jau ir tas ka pārsvarā "sliktie" komenti ir bez pamata - tā kā par Kokneses 7.kg. zandartu - cilvēkam nav fonā copes rīku un tādēļ viņš ir maliķis - manuprāt apsurds! :)
Piekrītu, ka bloķēt uzreiz nevajag, bet kaut kādu kontroli gan vajadzētu - varbūt ir vērts ieviest brīdinājumu sistēmu t.i. par nepamatotiem komentiem lielotajam tiek nosūtīti pāris brīdinājumi par nekorektiem komentiem un tikai pēc tam domāt par bloķēšanu - vienīgi adminiem baigais čakars ar uzskaiti :)
nu skatās paši.. :)
6.jūnijs 2008, 14:59 | links
 
Tu jautā,es atbildu. Ja nepatīk tad paklusē. Es nerakstu ka taigā bez zivīm nevar izdzīvot bet gan ka kādu laiku var arī ēst tikai zivis.
5.jūnijs 2008, 16:52 | links
 
tavuprat ir -ja tas nav Latvija tad var,runa nejet par to vai cik cilveks un ko var apest bet par atteiksmi cilveku pret dabu -kadreiz ari pie mums alatu bija ļoti daudz -bet šāda riciba atveda pie ta kas mums tagad ir ,un par Sibiriju -ja tur pats neesi bijs un nezini ka var izdzivot taigā bez zivim tad labak nasaki neko -dazreiz labak pakluset ...... apnika jau ar tevim strideties vajdzēs tomer ignoret tavus uzbraucenus...ne asakas
5.jūnijs 2008, 16:17 | links
 
Tās zivis nav ķertas Latvijā. Ja aizlaid piemēram uz Sibīriju tad ēdamo parasti ņem pēc iespējas mazāk līdz lai nebūtu lieka smaguma. Kas tur slikts ja kādu laiku padzīvo uz zivju diētas?
5.jūnijs 2008, 15:29 | links
 
Juuk un kapēc tad nav tavu komentu Vitolca albumā?KO? tur jau laikm viss ok? ne ja tas nav pie mums tad pof?
5.jūnijs 2008, 14:21 | links
 
CL jau nav vainīga ka šeit lietotāji ievieto bildes ar klajiem MN pārkāpumiem, vienīgais ko var izdarīt ir izdzēst. Par žurnālu ir savādāk, tur nevajadzētu būt fotogrāfijām ar MN pārkāpumiem.Par to pašu pēdējā NR. foreli runājot nevajadzēja likt iekšā, ja spiningot ir aizliegts, tad arī ir aizliegts spiningot foreles ne vien līdakas kurām ir lieguma laiks. Tas pats ir ar izcemerētām zivīm, makšķerēšanas noteikumi nosaka ka zivi drīkst noķert tikai ar āķi mutē un viss. Ja tāda zivs trāpās uz āķa tad ir jālaiž vaļā un nevis jāstiepj mājās un jāfotografē uz balkona žurnālam. Gribās samērīties kuram garāks - īsāks(zivs)? Izvelc normālā veidā un sūti cik lielu vari izvilkt. Ne asakas !
5.jūnijs 2008, 12:55 | links
 
cl varētu nākošajā žurnāla uzrakstīt atsauci ka šī bilde ar foreli ir maliķu bilde!!!
5.jūnijs 2008, 12:41 | links
 
tikai žēl ka copeslietu žurnāla ir viena bilde ar foreli kas toč ir maliķu loms!!
5.jūnijs 2008, 12:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager