Par CopesLietas.lv iespējām

ja valdis ir laba kandidatūra! ko paši cl domā par šo?
17.aprīlis 2008, 19:10 | links
 
Es piekriitu Rolim,bet tikai ar vienu iznjeemumu,tas ir-Carp xxl.Valdis ir vienmeer ciinijies pret lieku un rupju muldeeshanu, temas kuras tam nav paredzeetas vai ar vispaar liekas.
17.aprīlis 2008, 17:20 | links
 
vai nevareetu veel pienemt taadu leemumu ka vienam cilveekam var buut tikai viens registreets profils forumaa?
17.aprīlis 2008, 17:18 | links
 
taisnība rolim!
17.aprīlis 2008, 16:43 | links
 
roli, meeginaat jau var!
17.aprīlis 2008, 16:37 | links
 
Par ētiku šeit runa Andzha ir tāda , ja Tu saki ka draugs sapratīs ( par ko es šaubos ) , tad pārējie diez vai objektīvi uztvers Tavu vai kāda cita spriedumu , ja zina ka ir personiskās attiecībās ar otru pusi , profisionāli to var uzskatīt par interešu konfliktu !
17.aprīlis 2008, 16:36 | links
 
it kā jau rolim taisnība - par moderi derētu cilvēks kas ir pilnīgi svešs un kurš var objektīvi vērtēt!
par foruma topic apstiprināšanu pilnīgi piekrītu - pirms veido jaunu tēmu cl adminam tā jāapstiprina! savādāk šeit sāk veidoties zināma miskaste...
P.S. ja te jau sākas pieteikšanās uz konkursu par modera vietu tad es ar piesakos! ;)
17.aprīlis 2008, 16:31 | links
 
jaa pa atlauju pilnibaa piekriitu! bet kaada tur saistiiba ar eetiku? kaada starpiiba draugs vai nee? ja kvai izbanos draugu uz kaadu laiku ta vinsh taa pat sapratiis!
17.aprīlis 2008, 16:25 | links
 
Un ir lūgums CL šeit ir tik daudz tēmu un pat bezjēdzīgu , ka vienkārši pirms jaunu tēmu izveidotu būtu vajadzīga Jūsu apstiprināšana ! Jau iepriekš paldies ...
17.aprīlis 2008, 16:22 | links
 
Neuzskatu , ka vispār ir ētiski kādam no foruma dalībniekiem iedot šādas tiesības , jo lielākā daļa viens otru pazīst pat personiski un CL jau visas perversās sarunas tā pat izdzēš !
17.aprīlis 2008, 16:20 | links
 
ja nav iebildumu es arii piesakos uz sho kanditatuuru, viegli nebuus, bet var meeginaat...
17.aprīlis 2008, 16:09 | links
 
nu par to ka vienam no aktīvajiem foruma dalībniekiem ir jābūt par moderi es jau teicu sen, bet toreiz tas neizraisīja nekādu īpašo atsaucību! būt par moderi ar nava viegli! respektīvi visulaiku ir jāseko līdzi foumā notiekošajam un jāspēj ne tikai dzēst postus ārā, bet arī panākt lai forumā būtu normāli un patīkami uzturēties! par valda kandidatūru neesu pret galvenais ko domā pats valdis, un mūsu galvenais admins!
par iespēju taisīt kādu slēgtu sadaļu cl foruma aktīvajiem lietotājiem domāju ka doma laba, tā varētu arī izvairīties no dažām labām lietām, turklāt tiešām varbūt ir lietas ķuras gribās apspriest tikai ar pazīstamiem cilvēkiem! kaut gan tam jau eksistē PM, vai čats!
protams, pats galvenais šajā forumā ir un paliek tas ka jācenšas radīt, uzturēt patīkamu vidi, lai jauniem lietotājiem šeit būtu patīkami uzturēties!
17.aprīlis 2008, 16:06 | links
 
taadeel jau es domaaju, ka vareetu moderaatoru vienu iecelt no foruma! nebuutu pa neko jaamaksaa :) ko saka pa shito domu copeslietas admins???
17.aprīlis 2008, 14:13 | links
 
Man jau šķiet, ka ar rupekļiem un aizskarošu tekstu autoriem var tikt galā arī bez moderatora palīdzības- pietiktu ar elementāru profila dzēšanu, jeb to pašu banu sistēmu- piemēram par katru rupjību 24h nevari ielogoties portālā ar savu profilu, vai ko līdzīgu...spriežot pēc apmeklētības, neesmu pārliecināts vai šinī portālā ir vitāli nepieciešams patstāvīgs moderators, taču, ja finanses atļauj, tad kādēļ gan ne?...kārtības nekad nevar būt par daudz! :)

Mieriņš :)
...A...
17.aprīlis 2008, 14:02 | links
 
kuri balsi ka moderaatoram jaabuut carp xxl?
17.aprīlis 2008, 13:45 | links
 
Heino labi pateica, bet moderatoru dereetu, ka arii buutu labi, klubam slēgto forumu izeidot....esmu tikai par....
17.aprīlis 2008, 13:33 | links
 
Es par! Tikai kā to izdarīt tehniski?
17.aprīlis 2008, 11:18 | links
 
varbuut adminastraators var pieshkirt kaadam foruma lietotaajam moderaatora tiesiibas??? es ieteiktu carp xxl vinsh vienmeer ir centies saglabaat kaartiibu forumaa! :)
17.aprīlis 2008, 08:55 | links
 
bobo,bobo,bobo!!!!!!!!!!

Kapec Jus cienitais uc vestuli neatbildat?
Nau jau liela maka vajadziga lai peec IP noteiktu rakstu autoru,vai veelaties?

Vel dazi luugumi administracijai:
Pirmkart,un vienmeer visos forumos necenzeta izteiksanas un personigi apvainojumi tiek sodiiti ar baanu!CERAMS KA SIS PORTALS NAU IZNEMUMS!
Otrkaart,vajag pastavigi kadam ar moderatoora tiesiibam sekot foruma notiekosajam,citadies visiem buus nervi beikti un cuuciibas ies plasuma,a laudis no foruma :mazuma!
Treskart,buutu labi,ja varetu aktiivi,vai ari fooruma pats kodols kautkur atseviska ,tikai aktiiviem un kluba biedriem piejama foruma dala apspriest ar administraciju un sava starpa visa fooruma problemas.Ir tacu daudzas lietas,kas visiem nau jaazin un arii nevisi adekvaati var apspriest atklaata foruma.
Uzskatu ka pats galvenais fooruma uzdevums ir saglabat draudzigu un adekvaatu vidi foruma daliibniekiem,tacu tas diemzeel prasa arii laiku.No otras puse,ja nebus sii vide pienemama fooruma dalibniekiem,liela dala no taa apmekleesanas ateiksies.Godiigi no savas pieredzes pateksu,ka latviskie makskernieku foorumi(ari ZIVE.LV)loti atskiras no krievvalodigajiem tiesi ar so daliibnieku rupjiibu un visatlautiibu,kuru moderatoori vainu nespeej vai negrib dazadu iemeslu peec apkarot.Arii slaavu forumos,un ne tikai Latvijas,ir moderatori vairak par vienu,liidzarto var aktiivak visam izsekot un modereet.
16.aprīlis 2008, 23:44 | links
 
laba ideja lai manus ar izdzes ko teicu par max
16.aprīlis 2008, 19:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager