"Idejas zivju (plēsēju) resursu aizsardzibai un vairošanai Latvijas iekšējos ūdeņos".

Kā mainīt sistēmu, lai gadu no gada zivju resursi paliktu vairāk ne mazāk!
vai
21.oktobris 2015, 23:16 | links
 
Logo, līdzīgu kaut ko šim.. Teiksim: Nokaunies, es redzu tevi..
21.oktobris 2015, 23:10 | links
 
Zvaigznes kungs!
Esmu savā mūžā tik daudz maluzvejnieku inventāru iznīcinājis, cik Jūs, iespējams, pat sapņos neesat redzējis.
Šobrīd parasti copēju tādās vietās,kur man ar šīm problēmām nav nācies saskarties.
21.oktobris 2015, 23:09 | links
 
to Kirsis6666
Bet ko Tu pats esi darījis, lai kaut nedaudz ierobežotu šo skaldīšanu, ja esi bijis klāt un redzējis? Atbildi gan godīgi uz šo jautājumu.

Diezgan droši varu teikt - neko!

krumujancis, 21.oktobris 2015, 23:03


Kā būs ja pašam uzdos šo jautājumu?
21.oktobris 2015, 23:05 | links
 
to Kirsis6666
Bet ko Tu pats esi darījis, lai kaut nedaudz ierobežotu šo skaldīšanu, ja esi bijis klāt un redzējis? Atbildi gan godīgi uz šo jautājumu.

Diezgan droši varu teikt - neko!
21.oktobris 2015, 23:03 | links
 
Nu re, uzradas pirmais no 21pozitiivaa,un jau zin koo un kaa dariit,lai butu labaak.Nakamajaam paaudzeem.Saulauz spinjus un iemet miskastee.Tad vareesi saviem berniem mazberniem sastiit,ka ,paklausoties savu vecaaku un vecvecaku stastus par zivtu eldorado Latvijaa,pienjemi leemumu,salauzt savu spini lai vismaz mazberni kjer trofejnieces:)esi gatavs???P.S.Rigas PTO joprojam skalda zanderus,tjipa nedriikst un nemeera,bet laivas ir melnais tukstotis,maisiem skalda,Vo,ne asakas!
21.oktobris 2015, 22:57 | links
 
:)
21.oktobris 2015, 22:56 | links
 
to pozitivs21
Viss ko raksti jau, galvenajos vilcienos, ir pareizs un apsveicams. Tikai lieta tāda, ka NEVIENU - ne valsti, ne makšķernieku lielāko vairumu, kur nu vēl tīkliniekus, NEINTERESĒ, kas te būs ar zivīm pēc 5 vai 10 gadiem, kur nu vēl tālākā nākotnē.
Pašlaik dzīvojam šodienai, un viss!
Zvērīgi izmantojam sabiedriskos resursus, galvu daudz nelauzot par to saglabāšanu.
Un tikai nedaudzi ir jau sākuši saprast, ka kaut kas nav pareizi. Arī tas protams ir progress un pats esmu šī progresa atbalstītājs.
Taču, kā izriet no komentiem, pārējiem patīk vairāk pamērīties ar krāniņiem nevis nopietni padiskutēt par resursu saglabāšanas tēmām.
21.oktobris 2015, 22:56 | links
 
Ierosinu izveidot maliķiem līdzīgu organizāciju.. Jebšu nelegāli laist zivis publiskajos ūdeņos.. Maskas, darbojamies naktī, līmējam uzlīmes uz mašīnām..
21.oktobris 2015, 22:54 | links
 
Zvaigzne - mērķis ir atjaunot to ko mūsu vecāki un vecvecāki attiecībā uz zivju daudzumu iekšējos publiskajos ūdeņos atceras un sauc par "labajiem laikiem", bet precīzāk max īsā laikā palīdzēt dabai atjaunot tās pareizo, veselīgo stāvokli, ūdeņi kas bagāti ar zivīm! + Licencētie zvejnieki, ķer tikai rūpnieciskai zvejai paredzētos ūdeņos, kur paši audzē un kas nav paredzēti makšķerniekiem.

pozitivs21, 21.oktobris 2015, 22:19


Es saprotams ļoti atvainojos ka ar sajūsmu neaplaudēju šim visam fuflomecīnam. Tomēr atļaušos pajautāt vēlreiz - kāds ir tavs mērķis? Iespējams ir dažādas izpratnes ko nozīmē mērķis, parasti mērķis ir konkrētas izmērāmas lietas.
21.oktobris 2015, 22:51 | links
 
Sakars liels,nebija mašīnu,nebija arī copmaņu un maliķu...
21.oktobris 2015, 22:46 | links
 
Un vispār pozitīvais, tu te ir jauniņais.. Tā, ka gaidi iesvētības :D..
21.oktobris 2015, 22:45 | links
 
Malikis 2011 Es jau Tevi nezinu un nepazīstu, domāu, ka moš un gan jau normāls čalis, bet raxti normāli jobtvai, es tak Tev nemācu kur iet un ko darīt, neuzvelc mani ;) tipa Tev tas kaitē kaut kā. Kas Tev mainās? Kāds sakars mašīnām ar ezeriem? :)
21.oktobris 2015, 22:43 | links
 
Sāc aizrakt melorācijas grāvis.. :(

mjuniors, 21.oktobris 2015, 22:24

nesapratu

pozitivs21, 21.oktobris 2015, 22:36

Nekad vairs nebūs kā agrāk.. Jo melorācija ir izmainījusi vidi, izbagarētas upes, strauji notek ūdeņi no mežiem, pļavām.. Kas agrāk bij kā švammes un upes varēja nodrošināt cauru vasaru ar ūdeni..
21.oktobris 2015, 22:42 | links
 
Kur ta maliķis tev iesaistīsies,no tās pašas rokas ēd...:)
21.oktobris 2015, 22:41 | links
 
Malikis 2011 ko tu puksti te tā kā veca nedabūjusi vecene, ka tipa visu saprot :D vai nu iesaisties vai e palasi avīzes
21.oktobris 2015, 22:38 | links
 
-un laciniekiem tīklus...:)
21.oktobris 2015, 22:37 | links
 
Sāc aizrakt melorācijas grāvis.. :(

mjuniors, 21.oktobris 2015, 22:24


nesapratu
21.oktobris 2015, 22:36 | links
 
pozitivs21-aizej izgulies.
Viss mainās, daba, cilvēki un nekad nebūs kā bija. Atņemiet pilsētniekiem mašīnas, motorlaivas, internetu un telefonus un nevajadzēs neko glābt un atjaunot ;D
21.oktobris 2015, 22:33 | links
 
pozitivs21
Licencētie zvejnieki, ķer tikai rūpnieciskai zvejai paredzētos ūdeņos, kur paši audzē un kas nav paredzēti makšķerniekiem.
21.oktobris 2015, 22:19 | links

Piemērus studijā.
21.oktobris 2015, 22:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager