"Idejas zivju (plēsēju) resursu aizsardzibai un vairošanai Latvijas iekšējos ūdeņos".

Kā mainīt sistēmu, lai gadu no gada zivju resursi paliktu vairāk ne mazāk!
Sāc aizrakt melorācijas grāvis.. :(
21.oktobris 2015, 22:24 | links
 
Zvaigzne - mērķis ir atjaunot to ko mūsu vecāki un vecvecāki attiecībā uz zivju daudzumu iekšējos publiskajos ūdeņos atceras un sauc par "labajiem laikiem", bet precīzāk max īsā laikā palīdzēt dabai atjaunot tās pareizo, veselīgo stāvokli, ūdeņi kas bagāti ar zivīm! + Licencētie zvejnieki, ķer tikai rūpnieciskai zvejai paredzētos ūdeņos, kur paši audzē un kas nav paredzēti makšķerniekiem.
21.oktobris 2015, 22:19 | links
 
pozitivs21, kāds ir tavs mērķis?
21.oktobris 2015, 22:05 | links
 
pozitivs21-izņem uz kādas peļķes pašpatēriņa tīklu un zināsi kad kur jāiesniedz, kādam kaut ko stāstīt netaisos, piegriezās, šī makšķernieku kladzināšana.
21.oktobris 2015, 22:03 | links
 
Nu ja esi revolucionārs,-tad uz MRK...:)
21.oktobris 2015, 22:01 | links
 
Es saprotu, es zinu cilvēkus no MOSP augšas, kā arī Latvijas Makšķernieku Asociācijas, nu nav tur virziens šis :), vnk es zinu, ka tas ir iespēams, bet nevaru pieņemt un samierināties, ka mēs vīri copmaņi neko nedaram, jeb daram par maz...laiks iet!!! Tur nevar domāt un gaidīt, gribu sakūdīt (labā nozīmē) visus un panākt revolūciju :) :) :), tak visiem būtu labāk, šādai idejai nevar būt pretinieku
21.oktobris 2015, 21:57 | links
 
Vajag ,vajag,-braukt uz Franciju...:)
21.oktobris 2015, 21:56 | links
 
5 lielus LV publiskos ezerus uz gadiem 5 noteikt par ķer un atlaid tikai + licence maxā ne mazāk kā uz lašiem dienā + pastāvīgd LU zinātnisks monitorings + kontrolēta papildināšana.... Piem., Francijā ir tādi ezeri, kur šādi tikai ķer un atlaid, maxā dargi, bet tur tā nav prioritāte pelnīt uz licencēm, tā ir papildus nauda, lai apsaimniekotu un sargātu! Pītai auklai minimums jābūt 0,22 (ja nekļūdos) LAI NEBŪTU IESPĒJA, KA NORAUJAS UN ĒSMA PALIEK LĪDAKAI MUTĒ... mums arī tā vajag!
21.oktobris 2015, 21:51 | links
 
Pozitīvais,šeit neviens neko neatrisinās,kaut arī parunāt gribas...Griezies pie MOSP,šamie ir Vislatvijas copmaņu pārstāvji un aizstāvji...:)
21.oktobris 2015, 21:43 | links
 
Par garamatiku atvainojos uzreiz un par visām reizēm :), par makšķerniekiem piekrītu, Līdakas virs 65 cm, asaru virs 800g (asaris, kurš aug vislēnāk), zandarts TĀS NAV OGAS UN SĒNES, bet nabadzība liek tiem cilvēciņiem izslēgt smadzenes un viss.
21.oktobris 2015, 21:38 | links
 
Malikis 2011, Tevis dēļ es rīt pārautāšu cilvēkam, kurš nozari pārzin, pašlaik, pasaki man, likumu, kurš nosaka atskaitīties un pasaki kā notiek nozveas kontrole un kas draud par nepatiesas atskaites sniegšanu vai nesniegšanu vispār :)
21.oktobris 2015, 21:34 | links
 
Ja diskutējam par foršām idejām.. Kādēļ vienmēr diskusija un enerģija netiek veltīta labajam darbam!? Bet sākas tieši pretējais un sākas ņaudēšana.. Kamēr nebūs kontroles, kamēr nebūs valstī vairs vajadzīgi cietumi.. Mans kaķis ar piekrīt un saka Jums Ņauuu..

mjuniors, 21.oktobris 2015, 21:17
Kamēr nebūs kontroles, tikmēr jebkura ideja nebūs pilnvērtīgi ieviešama dzīvē. Jo neviens tā pat nekontrolēs. Tāpēc neredzu jēgu veltīgi sevi ar kārtējo naivumu ierobežot.

urmaas, 21.oktobris 2015, 21:22

Viss jau ok, bet man liekas velti tērēt laiku citādi domājošo pārskološanā (pieredze no sadaļas "politika" :D).. Labāk, lai darbi sāk runāt un tie pārliecina.. Tas ir, jāsāk laist zivju mazuļi.. Par to ir jāraksta vietējos laikrakstos, cilvēki sāks izjust labumu.. Sapratīs tā nozīmi, tālāk varēs sāk diskusiju par licenzēšanu.. Kur, resursi tiks veltīti zivju mazuļu laišanai, teritorijas sakopšanai, apsargāsanai..
21.oktobris 2015, 21:31 | links
 
Izdevīgāk varbūt,bet nu tik tīrs ūdens kā zviedros,taviem pāļukiem pat sapņos nav rādījies..:)
Bet ideja nav peļama...
21.oktobris 2015, 21:31 | links
 
Ja gribi lai LV līdaku būtu gana,tad uz trijiem gadiem vispār jāaizliedz to ieguve,un vēlāk jāpiešķir tai 'svētās zivs'status,-ķeršana ar licenzēm un 1 līdaka dienā...

Tonis, 21.oktobris 2015, 20:05


Lūk to es saprotu!
21.oktobris 2015, 21:30 | links
 
Vai ta dīķī foreļi izbeigušies?:)

Tonis, 21.oktobris 2015, 21:22

:))) Vēl pietiek, gaidu kad sāksies nokrišņi un dīķī ūdens piepildīsies un varēšu nakošo sezonu foreļu, pāliju skaitu dubultot.. Un diezgan gardas, kā Zviedrijā! ;).. Moš tev pat sanāks izdevīgāk līdz manīm atbraukt.. :))
21.oktobris 2015, 21:26 | links
 
Ja diskutējam par foršām idejām.. Kādēļ vienmēr diskusija un enerģija netiek veltīta labajam darbam!? Bet sākas tieši pretējais un sākas ņaudēšana.. Kamēr nebūs kontroles, kamēr nebūs valstī vairs vajadzīgi cietumi.. Mans kaķis ar piekrīt un saka Jums Ņauuu..

mjuniors, 21.oktobris 2015, 21:17

Kamēr nebūs kontroles, tikmēr jebkura ideja nebūs pilnvērtīgi ieviešama dzīvē. Jo neviens tā pat nekontrolēs. Tāpēc neredzu jēgu veltīgi sevi ar kārtējo naivumu ierobežot.
21.oktobris 2015, 21:22 | links
 
Vai ta dīķī foreļi izbeigušies?:)
21.oktobris 2015, 21:22 | links
 
Ja diskutējam par foršām idejām.. Kādēļ vienmēr diskusija un enerģija netiek veltīta labajam darbam!? Bet sākas tieši pretējais un sākas ņaudēšana.. Kamēr nebūs kontroles, kamēr nebūs valstī vairs vajadzīgi cietumi.. Mans kaķis ar piekrīt un saka Jums Ņauuu..
21.oktobris 2015, 21:17 | links
 
kamer valsti kartibas nebus si ideja paliks tikai idejas limeni,ideja laba,bet kamerr pastaves maluzveinieki tikmer neviens nelaidis nekadas lielas zivis vala,jo vakara atnaks vietejais brakonjers iespers tiklu un neskatisies ne uz izmeru,sugu utt,Latvija makskeresana vel joprojam ir partikas iztikas veids 80%makskernieku parejiem sports vai atputa,un atkal esam atpakal pie valsts labkalajibas,ir daudz copmani,kuri vienkarsi atsit licenzu cenas inventara izmaksas utt,ideja laba zel ka tik ideja.
lai veicas!
21.oktobris 2015, 21:11 | links
 
Kamēr uz ūdeņiem nebūs normālas kontroles, šo tēmu var slēgt ciet.
21.oktobris 2015, 20:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager