"Idejas zivju (plēsēju) resursu aizsardzibai un vairošanai Latvijas iekšējos ūdeņos".

Kā mainīt sistēmu, lai gadu no gada zivju resursi paliktu vairāk ne mazāk!
Nu arī tīklus vajag aizliegt, bet drīzāk lodi noķert var kā to panākt, tapēc jau es te bļaustos par to ka vismaz makšķernieki, līdaku un plēsoņu fani, sākt vajag ar sevi

pozitivs21, 3.novembris 2015, 21:47


Neviens tev neliedz darīt to, ko uzskati par pareizu jau vakar. Meklē domu biedrus utt. BET liec mierā pārējos, īpaši noteikumus, jo tie ir skar VISUS, arī tos kas izraujas gadā pāris reizes makšķerēt.
3.novembris 2015, 22:23 | links
 
Par to savu dīķi, nu vot būs projekts...ezers, kurā 5 gadi tikai ķer un atlaid, kā arī nārsta vietu veidošana, pētījumi utt. Un varēs atbraukt un lai arī neķerās, bet Tu zini, ka jebkurā brīdī var paņemt kukainis, jo tādu ir daudz, tā ka nav, ka tikai runājam, arī daram, lai pierādītu, ka jāmaina, diemžēl kaudze ierēdņu no kuriem lielā mašīna atkarīga ir taaaa apsūnojuši un nebrīvi uzskatos, jo krāsainie papīriņi ta paņemti...ka vienīgais veids, kā iestāstīt ir parādīt gatavu un tad vēl kaut ko izdomās pateikt :)
3.novembris 2015, 22:09 | links
 
kas tie pa tīkliem krustām škersam pašā pilsētas centrā līdz pat līcim? katru dienu šo redzu, esmu mazliet norūpējies.. kaut kāds bezpredels
3.novembris 2015, 22:02 | links
 
Zvaigzne, vecīt es Tevi tad nevaru saprast, no vienas puses Tu oponē man, tad atkal kā zutis izlokies? Tad kā ir? Ir sistēma un situācija dirsā, vai likums ir likums un katrs savā grāvī dara kā grib
3.novembris 2015, 21:53 | links
 
es te laikam pa tukšo maucu, visiem viss ir kārtībā
3.novembris 2015, 21:50 | links
 
Zvaigzne! Uzraxti vienu lietu te visiem! ES Zvaigzne, domāju, ka ar zivju resursiem viss ir OK, un labāk neko nemainīt!

pozitivs21, 3.novembris 2015, 21:40


Kāpēc vēlies lai uzrakstu to kam nevaru piekrist?
3.novembris 2015, 21:48 | links
 
Man besī dīķi :D Kaifs ir tikai dabiskā veidojumā..
3.novembris 2015, 21:48 | links
 
Nu arī tīklus vajag aizliegt, bet drīzāk lodi noķert var kā to panākt, tapēc jau es te bļaustos par to ka vismaz makšķernieki, līdaku un plēsoņu fani, sākt vajag ar sevi
3.novembris 2015, 21:47 | links
 
vienkāršs risinājums- personīgais zivjudīķis un dari kā gribi!
3.novembris 2015, 21:46 | links
 
Atvainoties nevajag, te visi mauc kā grib.. Huļiš Tev jāapēd savs hobijs? Ēd sardeles....vai ej lasi sēnes un ogas kas katru gadu attaug. Man vajag, lai lv ūdeņi ir tik pat bagāti ar zivīm kā tajās valstīs, kurās var ar to lepoties, tapēc beidzat rīīt zivis :D

pozitivs21, 3.novembris 2015, 21:00

Muļķības! Nupar biju Zviedrijā! neviens nevienu zivi vaļā nelaiž! Visu apēd! Vienīgais iemesls,kādēl viņiem ir,bet mums nav,ir tas,ka šie aizliedza tīklus!
3.novembris 2015, 21:43 | links
 
Ja Tu domā, ka es mēģinu ierobežot, tad Tu nēesi lasījis Īrijas makšķerēšanas normatīvos aktus .
3.novembris 2015, 21:43 | links
 
Zvaigzne! Uzraxti vienu lietu te visiem! ES Zvaigzne, domāju, ka ar zivju resursiem viss ir OK, un labāk neko nemainīt!
3.novembris 2015, 21:40 | links
 
BrunoL nu nēesmu es veģitārietis un nebūšu, es arī reizēm paturu, bet pārsvarā, kad ugunkurs, palikšana utt, uz mājām pēdējo reizi paņēmu 2.7 kg pirms 2 gadiem, izvilku, bet pa ceļam kāds bija ņēmis sānos un nāca iekšas pa vēderu ārā, varu vēlāk ielikt bildi, vai lielāka līdaka vai ūdrs..., bet pēdējos gados ir bijušas copes, kad zīmuļi vien un nav ko ne paņemt ne atlaist. Nu pasaki, ka Tev tā nav!! Un nafigam te vispār kādam ir tāda uzdirsoša attieksme, tā kā noniecināt ideju, baigie dūži, tipa es te mēģinu aizliegt kādam ēst, lielākai daļai pie dirsas kas un kā tapēc arī raxta huinju.
3.novembris 2015, 21:39 | links
 
Tā kā bada tauta vai ar labu padomju tradīciju bagāžu, man darbā kolēģis nesen pienāk, prasa, Ti ribu ješ? Mņe tut znakomij na Kaņieris paimal pjaķ baļših šķuk, vot zvoņit sprašivajet, ņikamu ļi ņinužno! Es pateicu, lai nodod, ka viņš ir pēdējais Lohs un man no viņa neko nevajag. Un, ja arī sāktos dialogs, momentā būtu kašķis, jo likums ļauj, es noķēru utt, nu tas nav stulbi? A šāda domāšana ta katrā no mums pa druskai, tapēc arī ir dirsā, un nevajag pierādīt, ka nav.

pozitivs21, 3.novembris 2015, 21:28



Kādā veidā atlaižot zivis es neapēdu savu hobiju un apēdot atļauto lomu apēdu savu hobiju? Esmu slow food un veselīgas pārtikas piekritējs, tāpēc sardeles vari ēst pats. Ogas un sēnes iesaki lasīt… ar tām ir tieši tāpat kā ar zivīm, pāries pāri bars ar rūpnieciskajiem lasītājiem, nākamā gadā kavēsies atmiņās. Ko nozīmē - tik pat bagāti ar zivīm kā tajās valstīs, kurās var ar to lepoties ? Ja vēlies lai kaut kur būtu tāpat kā citur, vai kā agrāk, tad arī izmaini visu kas apkārt tieši tāpat kā ir citur vai bija agrāk, ja nepalīdz, tad sāc lomu regulēt.

Ja vēlies lai iestājas tava utopija = beidz ķert zivis, nemakšķerē vispār, aizmirsti par zivīm un tici man, tieši tad zivis ūdeņos paliks tieši tik cik vajag. Savādāk …. piekritīsi, ka zivīm savā veidā sāp un daļa no tām ko atlaid aiziet bojā. Makšķernieks, kas noķer normu patur to un apēd, nodara mazāku ļaunumu, nekā cits, kuram zem atlaišanas karoga aiziet bojā vairāk nekā pirmais apēdis. Ar ēdienu nav ko spēlēties, bet draugus nemoka. Tā kā … huļiš man kāda sadista izklaide un vēlme visus pārējos ierobežot jāatbalsta?

Mednieki neko nevar atlaist, kaut kā neesmu dzirdējis, ka mednieki sūdzas par to, ka viss izrīts.

Man prieks, ka tavi argumenti balstās uz tevis paša veikta pētījuma ķeras vai neķeras. Te arī parādās tavs mērķis, kura vārdā centies visus ierobežot, gribi lai tev ķeras katru dienu, arī tajās dienās, kad nevienam neķeras, tev pašam atliek saprast vai visiem nogriežot loma apjomu tas mainīsies. Tas ir garantēti katru dienu pa zivij dabūsi.

p.s. tā vietā lai aicinātu paņemt tik cik pašam nepieciešams un pārējo laist vaļā, nosauci cilvēku par lohu. Viņš noteikti mainīsies :)
3.novembris 2015, 21:38 | links
 
Tā kā bada tauta vai ar labu padomju tradīciju bagāžu, man darbā kolēģis nesen pienāk, prasa, Ti ribu ješ? Mņe tut znakomij na Kaņieris paimal pjaķ baļših šķuk, vot zvoņit sprašivajet, ņikamu ļi ņinužno! Es pateicu, lai nodod, ka viņš ir pēdējais Lohs un man no viņa neko nevajag. Un, ja arī sāktos dialogs, momentā būtu kašķis, jo likums ļauj, es noķēru utt, nu tas nav stulbi? A šāda domāšana ta katrā no mums pa druskai, tapēc arī ir dirsā, un nevajag pierādīt, ka nav.
3.novembris 2015, 21:28 | links
 
Kamēr nebūs no bērnības ieaudzināta attieksme, ka zivs ir dzīvība, skaists radījums, bagātība utt un tikai pēdējā vietā barība, tikmēr uzlabojumus negaidīt. Šodiena ir mūsu visu kopējās attieksmes rezultāts, primitīva domāšana - NOĶĒRU - MANS - NOSIST - APĒST

pozitivs21, 3.novembris 2015, 21:08

Skaisti puis, gandrīz uz pareizā ceļa. Tā tad nav jāmoca dzīva radība. Ne kilo vērtē ne pieckilovērtē. Met pīckas stūrī un dzīvo pareizi! Kļūsti veģetārs!
3.novembris 2015, 21:24 | links
 
Un nevajag tukši dirst par zinātni, pētījumiem, pārspīlējumu, kopējā tendence ir vienvirziena -> noķert (hobijs, pārtika) un nedomāt,vnk aizslēpties aiz iespējas nedomāt par rītdienu vai nākamo copes reizi arī kaut vai lai noķertu vakariņām, jo ūdenī jau Tu neredzi, ka palika par vienu 2kg vai 50 mazāk, tas pats, kas ar mezhu izcirshanu...tikai to veel var uzskaitiit, a uudenī kā? Kā tieshi biors vai cits pētniecības kantoris pateiks - šajā ezerā līdakas vai citas jūsu favorīt zivis pa maz vai ir ok? Nekā, vienīgi copē un Tu noķer katru reizi vai katru 5to, tā arī visa zinātne, nekadi BIORI nav vajadzīgi, vnk beidzat rīt zivis. ;), palika vieglāk ;)
3.novembris 2015, 21:21 | links
 
Kamēr nebūs no bērnības ieaudzināta attieksme, ka zivs ir dzīvība, skaists radījums, bagātība utt un tikai pēdējā vietā barība, tikmēr uzlabojumus negaidīt. Šodiena ir mūsu visu kopējās attieksmes rezultāts, primitīva domāšana - NOĶĒRU - MANS - NOSIST - APĒST
3.novembris 2015, 21:08 | links
 
Atvainoties nevajag, te visi mauc kā grib.. Huļiš Tev jāapēd savs hobijs? Ēd sardeles....vai ej lasi sēnes un ogas kas katru gadu attaug. Man vajag, lai lv ūdeņi ir tik pat bagāti ar zivīm kā tajās valstīs, kurās var ar to lepoties, tapēc beidzat rīīt zivis :D
3.novembris 2015, 21:00 | links
 
tādi laiki, neko darīt:)
3.novembris 2015, 20:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager