"Idejas zivju (plēsēju) resursu aizsardzibai un vairošanai Latvijas iekšējos ūdeņos".

Kā mainīt sistēmu, lai gadu no gada zivju resursi paliktu vairāk ne mazāk!
sūtītdirst ir reāla vājuma izpausme, uzaicināt kopistiski to štelli nodarīt, te jau aknu stingrāku prasās, bet atgriežoties pie tēmas- ir vesels institūc kam prasīt atbildi , ir publikācijas, disertācijas un prezentācijas, viss visiem skaidrs ko darīt un kāpēc , jauna ateja nav jārok, tik nav kas izved veco:)
23.oktobris 2015, 21:54 | links
 
:) paldies, Tev plesigais,,,tik mēs te par piezemēto,,,,pārējie par stratēģiskimeganopietnopatreālidirstnepasūtīsi :) !!!
23.oktobris 2015, 21:42 | links
 
Zvaigzne- ar to pie mums pat plikai maizes šķēlītei nenopelnīsi, pilsētniekiem tiem vajag par velti un visur. Tas viss var strādāt ļoti tuvu lielai pilsētai un ja apkārt citu peļķu nav, bet mums pusotra simta un 40km Daugavas.

Malikis2011, 23.oktobris 2015, 20:40


Iespējams, nestrīdēšos. Par velti un visur lai iet kur bomis priekšā, logus dauza un piedrazots. Domāju, ka ir cilvēki, kuri izvēlas vietas kurās atrasties patīkami. Saprotams ... vēl viens jautājums vai saimnieks ar pirmo klientu visus ieguldījumus necenšas atgūt. Tad var ilgi gaidīt.
23.oktobris 2015, 21:39 | links
 
Ei ,ei ,ei ,pietiek rieties !
Ja nemaldos bloga nosaukums bija idejas par pleseju saglabāšanu !

POZITIVS , personigi mans ieteikums , met mieru ,CL nepalīdzēs ! Te kamer izmerisies ar kraniniem , un atradīs vainīgo , visam līdakam būs vaks ! (Un ne tikai līdakam)

Meklē draugus, domubiedrus, copmanus ar prātu un sirdsapziņu ,un dariet paši !

Tiriet krastus ,sargajiet nārsta vietas ,copejot atlaidiet lielākās un atražot spejigakas , negaidiet lai Jūsu vietā to darītu citi ! :-)

Nu ne asakas visas copes ! :-)
23.oktobris 2015, 21:29 | links
 
:) tad jau nemaz tā podumjija nemaz tik duma nebija,,,,gribi tikt pie alņa,,,paravē biku :)
23.oktobris 2015, 21:27 | links
 
:) usi, Tu tak visa *padumjiskā* pretinieks,,,, jaunās idejas kur,,,???
23.oktobris 2015, 21:25 | links
 
Anton,Anton lūdzu ne tik strauji.
Savas jūtas mazliet piebremzē!
Nu veci,bij ar. Gadu precīzi nepateikšu,zvejoja Burtniekā Upesciema brigāde. Pirms Līgo svētkiem vada lomā 4T zušu!!! Tādu kvantumu pat kompartijas bosi nespēja veikt. Laikam sabijās,ka pa nakti gultas nepiedi..s. Daļu tirgoja vietējās bodes.
23.oktobris 2015, 21:15 | links
 
senlaikos medniekiem lai tiktu pie lielajām atļaujām nācās šaut vārnas , ja pareizi atceros 20, vai par katru atļauju, vai kā nezinu, rada gabals ar to nodarbojās, tad nu ieteikums, XxxL garā , 1 plēsējs: 5 baltās, kā makšķerniekiem , tā zvejotājiem:)
23.oktobris 2015, 21:12 | links
 
AV.
1. Jūtos pagodināts,ka liec mani pirms Birkova,to lielāko ieguvēju sarakstā...:) Būs jau laikam jāpadalās ar tiem vislatvijas copmaņu interešu pārstāvjiem....Piedāvāju taisīt jaunu jevro projektu par tēmu: Latvijas noplicināto ūdeņu saistība ar Zviedrijas eknomisko uzplaukumu.Zīmēsim grafikus,līknes,kurās tiks attēlota LV izsniegto tīklu licenžu proporcionālā ietekme uz Zviedrijas tūrisma industrijas pieaugumu.Par projekta naudiņu salaidīsim LV ūdeņos daudz līdaku un ZUŠU kāpurus,nu DAUDZ
kāpuru,nu vismaz tūkstoti...:)
2.Saki ka PĒTNIEKI ir izpētījuši,ka Burtniekā plēsēju ir 4 reiz vairāk nekā vajadzētu?:D
Tad jau sanāk,ka 'vecajos labajos' laikos to bij 40 reiz vairāk...Taisni brīnums,kā peldēties nebij bails iet... Un vēl saka ,ka latvieši ir čakla tauta,nu tīrie sliņķi....:)
23.oktobris 2015, 21:00 | links
 
Zvaigzne- ar to pie mums pat plikai maizes šķēlītei nenopelnīsi, pilsētniekiem tiem vajag par velti un visur. Tas viss var strādāt ļoti tuvu lielai pilsētai un ja apkārt citu peļķu nav, bet mums pusotra simta un 40km Daugavas.
23.oktobris 2015, 20:40 | links
 
Malikis2011, 23.oktobris 2015


Es tikai papildināju Jūsu teikto. Cilvēks pats radīja šo situāciju ņēma naudu par valsts resursu bez dokumentiem (īsāk zaga) un tagad sūdzās.
Par motorlaivu es nesaprotu par ko man būtu jākaunās, mani makšķerēšanas paradumi pie mana profila.
Nesapratu Jūsu draudus (nekas ziemā pamakšķerēsi) vienmēr gatavs Jūs satikt lai uzrādītu kontrolei karti, rīkus un lomu. Ceru ka dzīvē Jūs esat laipnāks cilvēks.

Ar cieņu.

addd, 23.oktobris 2015, 17:24
Indras ezerā viņš ar saviem domubiedriem izdarījis 100 vairāk nekā visas tās makšķernieku organizācijas kas projektus raksta. Par savu naudu līdakas salaida, 3 gadu bilance no LM lielos mīnusos, tas arī bija viens no iemesliem kāpēc atmeta tam pasākumam ar roku. Viņš jau tikai sūdzas, ka pa pļavu braukā un ezermalu piemēslo, atklāti sakot viņš ir miermīlīgs es viņa vietā tām mašīnai visus stiklus izsistu ;D

Malikis2011, 23.oktobris 2015, 19:36


Izpļauj stāvvietu, uztaisa telšu vietu, laivu nomai, slipu, malka, grills, nojume WC, kur atkritumus mest. Un prasi par stāvvietu, laivas ielaišanu vai nomu, telti, malku, grillu, nojumi un nekādu licencēto nevajag un bomis nebūs jāliek ceļam priekšā, ne stikli jāsit, tas pie nosacījuma, ja vēlas ar to nodarboties.
23.oktobris 2015, 20:36 | links
 
Malikis2011, 23.oktobris 2015


Es tikai papildināju Jūsu teikto. Cilvēks pats radīja šo situāciju ņēma naudu par valsts resursu bez dokumentiem (īsāk zaga) un tagad sūdzās.
Par motorlaivu es nesaprotu par ko man būtu jākaunās, mani makšķerēšanas paradumi pie mana profila.
Nesapratu Jūsu draudus (nekas ziemā pamakšķerēsi) vienmēr gatavs Jūs satikt lai uzrādītu kontrolei karti, rīkus un lomu. Ceru ka dzīvē Jūs esat laipnāks cilvēks.

Ar cieņu.

addd, 23.oktobris 2015, 17:24

Indras ezerā viņš ar saviem domubiedriem izdarījis 100 vairāk nekā visas tās makšķernieku organizācijas kas projektus raksta. Par savu naudu līdakas salaida, 3 gadu bilance no LM lielos mīnusos, tas arī bija viens no iemesliem kāpēc atmeta tam pasākumam ar roku. Viņš jau tikai sūdzas, ka pa pļavu braukā un ezermalu piemēslo, atklāti sakot viņš ir miermīlīgs es viņa vietā tām mašīnai visus stiklus izsistu ;D
23.oktobris 2015, 19:36 | links
 
Lai man piedod autors, taču te pavīdēja kāda doma par mežu joslu izciršanu upju krastos.
Šis autors, iespējams, neko nav dzirdējis par meža ietekmi nokrišņu ūdens uzkrāšanā un to noteces regulēšanā. Tāpēc intensīvas lauksaimniecības gadījumā, nocērtot krūmus, birzes un citu apaugumu, izžūst vispirms grāvji, tad mazās upītes, palielinās ūdens noteces ātrums lielajās upēs, izžūst akas, un viss cits, kas zināmā veidā ietekmē arī zivju resursus. Tie, Latvijā , ir gadsimtu pētījumi un atziņas, bet pašlaik gan ir tas periods, ka visgudrākais ir tas kurš vismazāk zin, kā Šķēle teiktu vislielākais idi.... Jo tas, kurš vairāk mācās arī arvien vairāk saprot, cik maz viņš zina. Diemžēl, pašlaik visvairāk ir visziņu, bet žēl... Tur nu neko nevaram padarīt.

krumujancis, 23.oktobris 2015, 16:33

http://www.irlv.lv/2015/10/16/mezu-apsaimniekosana-upju-aizsargjoslas-veids-ka-uzlabot-udensteces-kvalitati

Zvaigzne, 23.oktobris 2015, 17:09

Zvaigzne ,pieliec klāt šobrīd jau nocirsto mežu hektārus(tai skaitā jaunaudzes,kas nespēj noturēt mitrumu), varbut tad sapratīsi kas draud Latvijai !

plesigais, 23.oktobris 2015, 19:05


Neesmu kailciršu atbalstītājs. Mežs ir jākopj. Ja pareizi saimnieko, tad visi ir ieguvēji.
23.oktobris 2015, 19:24 | links
 
Lai man piedod autors, taču te pavīdēja kāda doma par mežu joslu izciršanu upju krastos.
Šis autors, iespējams, neko nav dzirdējis par meža ietekmi nokrišņu ūdens uzkrāšanā un to noteces regulēšanā. Tāpēc intensīvas lauksaimniecības gadījumā, nocērtot krūmus, birzes un citu apaugumu, izžūst vispirms grāvji, tad mazās upītes, palielinās ūdens noteces ātrums lielajās upēs, izžūst akas, un viss cits, kas zināmā veidā ietekmē arī zivju resursus. Tie, Latvijā , ir gadsimtu pētījumi un atziņas, bet pašlaik gan ir tas periods, ka visgudrākais ir tas kurš vismazāk zin, kā Šķēle teiktu vislielākais idi.... Jo tas, kurš vairāk mācās arī arvien vairāk saprot, cik maz viņš zina. Diemžēl, pašlaik visvairāk ir visziņu, bet žēl... Tur nu neko nevaram padarīt.

krumujancis, 23.oktobris 2015, 16:33

http://www.irlv.lv/2015/10/16/mezu-apsaimniekosana-upju-aizsargjoslas-veids-ka-uzlabot-udensteces-kvalitati

Zvaigzne, 23.oktobris 2015, 17:09


Zvaigzne ,pieliec klāt šobrīd jau nocirsto mežu hektārus(tai skaitā jaunaudzes,kas nespēj noturēt mitrumu), varbut tad sapratīsi kas draud Latvijai !
23.oktobris 2015, 19:05 | links
 
Ja kads zina ka labak visus logiskus un lietderigus ierosinajumus iesniegt valsts institucijas tad ar lielako prieku tos parakstitu, ja kads izdomas ar pasu spekiem iztirit kadu rigas diki vai ezeru ari labprat piedalitos ja bus brivs laiks, ka ari ja kads izdomas laist nopikrtos zivju mazuljus tad ari ar prieku piemestu kadu ceineri tai lietai (jha kas rakstiet privata)
23.oktobris 2015, 18:15 | links
 
Ka tik nav pienācis laiks aizliegt visa veida SVINA izstrādājumu tirdzniecību un pielietošanu makšķerēšanā, zvejniecībā un protams arī medniecībā!!!... kā tas jau ir daudzās civilizētās valstīs... Bail pat iedomāties cik tonnas svina ik gadu mēs copmaņi atstājam ūdeņos un n-reizes trakāk ir ar mednieku "mantojumu" nākamajām paaudzēm!...
Tas tā - diskisijas kopējā tonusa uzturēšanai!... ;-)
23.oktobris 2015, 17:59 | links
 
Malikis2011, 23.oktobris 2015


Es tikai papildināju Jūsu teikto. Cilvēks pats radīja šo situāciju ņēma naudu par valsts resursu bez dokumentiem (īsāk zaga) un tagad sūdzās.
Par motorlaivu es nesaprotu par ko man būtu jākaunās, mani makšķerēšanas paradumi pie mana profila.
Nesapratu Jūsu draudus (nekas ziemā pamakšķerēsi) vienmēr gatavs Jūs satikt lai uzrādītu kontrolei karti, rīkus un lomu. Ceru ka dzīvē Jūs esat laipnāks cilvēks.

Ar cieņu.
23.oktobris 2015, 17:24 | links
 
= ..bagāts ir nevis tas , kam ir daudz, bet tas, kam pietiek! =
( Latviešu Tautas sakāmvārds) !
23.oktobris 2015, 17:24 | links
 
:) moš es te, kā peļu sūds pa putraimiem, bet ne es ne arī savu kaimiņu un kolēģu (copmaņu) lokā neesmu dzirdējis, ka aiznestu mājās 5 (PIECAS) līdakas, no vienas copes mājās !!!!!
23.oktobris 2015, 17:17 | links
 
Lai man piedod autors, taču te pavīdēja kāda doma par mežu joslu izciršanu upju krastos.
Šis autors, iespējams, neko nav dzirdējis par meža ietekmi nokrišņu ūdens uzkrāšanā un to noteces regulēšanā. Tāpēc intensīvas lauksaimniecības gadījumā, nocērtot krūmus, birzes un citu apaugumu, izžūst vispirms grāvji, tad mazās upītes, palielinās ūdens noteces ātrums lielajās upēs, izžūst akas, un viss cits, kas zināmā veidā ietekmē arī zivju resursus. Tie, Latvijā , ir gadsimtu pētījumi un atziņas, bet pašlaik gan ir tas periods, ka visgudrākais ir tas kurš vismazāk zin, kā Šķēle teiktu vislielākais idi.... Jo tas, kurš vairāk mācās arī arvien vairāk saprot, cik maz viņš zina. Diemžēl, pašlaik visvairāk ir visziņu, bet žēl... Tur nu neko nevaram padarīt.

krumujancis, 23.oktobris 2015, 16:33


http://www.irlv.lv/2015/10/16/mezu-apsaimniekosana-upju-aizsargjoslas-veids-ka-uzlabot-udensteces-kvalitati
23.oktobris 2015, 17:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager