"Idejas zivju (plēsēju) resursu aizsardzibai un vairošanai Latvijas iekšējos ūdeņos".

Kā mainīt sistēmu, lai gadu no gada zivju resursi paliktu vairāk ne mazāk!
Jefiņš...
22.oktobris 2015, 17:41 | links
 
Tonis !!!!!
Manas domas lasi zemak !!!!!
Tu neesi KrumuJancis, un nejaucies pieaugusu onkulju sarunas bez atlaujas.
Si nav diskusija "Tonis un vinja veselibas problemas "
Seit laikam jarunajas par tam plesigajam zjuveem................
Hau..........................
22.oktobris 2015, 17:40 | links
 
Smolīgais,tu bišku sāc apnikt...Tev ir vienreizēja iespēja paklusēt...
22.oktobris 2015, 17:31 | links
 
KrumuJancis !!!!!!
Paklau Tautieti !!!!! saki atklati visas sis tautas prieksa.................. liekot rokeli uz sirds ( ja vien zini kura puse viņa atrodas )
Kad Tu pedejo reizi biji pie udenjiem udens maajas dusa, izlietne un vanna neskaitas ) ????
Kad Tu pedejo reizi redzeji normalu lidaku ",silkjes neskaitas "
Piedod, bet tu man nedaudz atgadini tadu virtualu ofisa sedosu copetaju, kas ed kauc kadas gumijas, un perk kosmiska materiala pavadinas :-)))))))))))
Ja Tu ta labi par Ljeidakam runa............ saki man ludzu, cik garu Tu liec pavadinju "un kadu " copejot Ljeidakas...............
Kur Tu njem piem "dzivo esmu ", vai ari no kada materiala Tu pats klope sava pagrides darbnica superslepenos vizulus taisitus liela noslepuma, pec sen sencu metodeem ????
Hau.................ievilku dumu no kaljana vecteva......( uz iepakojuma rakstits ka tas esot kauc kāds burvigu iluziju rados maisijums kas pamata domats krasnju, un dumvadu tirisanai )
:-))))))
22.oktobris 2015, 17:14 | links
 
Vispār ja man patīk,puika tukšā mucā uzsita duļķi ,pats paņēma 'ņitku', a veči palika vāroties...:D
22.oktobris 2015, 17:01 | links
 
pozitivs21 pazudis, tad varbūt kāds no pārējiem viedajiem kas atbalsta šo visu var pateikt kāds ir Jūsu mērķis (sasniedzams, izmērāms).?!!!! Ko Jūs vēlaties panākt?

Zvaigzne, 22.oktobris 2015, 14:45


Zvaigzne!
AV un VSOP ar Tevi vairs nekomunicē publiski, tāpēc atradi jaunu tēmu kur vienkāršiem "čaļiem" pie...ties???
22.oktobris 2015, 15:25 | links
 
pozitivs21 pazudis, tad varbūt kāds no pārējiem viedajiem kas atbalsta šo visu var pateikt kāds ir Jūsu mērķis (sasniedzams, izmērāms).?!!!! Ko Jūs vēlaties panākt?
22.oktobris 2015, 14:45 | links
 
Jums taisnība, papsi.
Sūdīgi paliek, konstatējot cik visiem, par nožēlu, arī makšķerniekiem un dažiem, cik var saprast, zivju inspektoriem ir pie vienas vietas šī zivju resursu saglabāšanas lieta.
Kas attiecas uz apd...anu, tad tā jau šeit ir normāla komunikācijas kultūra. Kā var neiekļauties kopējā kontekstā?
Kā redzat, nekā īpaša. Taču jēgu turpināt diskusiju nesaskatu.
22.oktobris 2015, 14:16 | links
 
palasījos šito tēmu-tomēr aktuāla lieta.
Un atkal kārtējo reizi pārliecinājos- latvju bāleliņi uz neko citu kā uz pārējo ap.....šanu vai sevis un savu nopelnu cildināšanu nav spējīgi.
Jautāju-jums pašiem sūdīgi nepaliek lasot savu sviestu, kuram nav nekāda sakara ar tēmas virsrakstu?
22.oktobris 2015, 13:58 | links
 
to smols
Atļaušos pajautāt - aizliegt nedrīkst, nevar, un nav ētiski?
Tātad zivis drīkst iznīcināt visur, vienmēr un dažādos veidos - tas gan šobrīd ir neta vairākuma viedoklis.
Tad ko brīnīties, ka kļūst mazāk līdaku un citu plēsoņu. Mazāk un sīkākas kļūst arī citas zivis, bet šeit tikai gudri spriedelē.
Tad dariet vismaz kaut ko, vismaz tie, kuriem ir vara un resursi, nevis tikai tukši muldat.
22.oktobris 2015, 13:48 | links
 
Pozitivs21 !!!!!!
Viedi vardi tautiet, viedi................. piekritu, Aizliegt, Aizliegt, Aizliegt................ visu Aizliegt. Padum,ju laika ari seksa nebija, aizliehgts seks bija, bet................ nez ka tie berni dzima !!!!!
Aizliegts bija nelegals alkokols, bet visi pa kluso dzina smakovku
Aizliegts bija video, ar to pasu smiekligo musdienu izpratne Rembo, bet............... visi pa kluso pa pieciti visu nakti sedeja kada klusa izstabinja un lureja tos vidikus............. uz rita pusi kad madaamozeles, un madamas jau aizgaja pie miera, veccu priekam palaida kadu vieglu erotiku..............tjipa Emanuelu.
Tobis................ vajag visu Aizliegt :-)))))))))
P.S. Paskaidro man nezinitim, vai tu zini vel tupaku zivi par lidaku............ vienigi varbut vel vedzele njemsana slaika, varbut................
Biski netupaks par ljeidaku manuprat ir uztivcamais PSKP buedrs asaris................
Bet visas sis zivis manuprat ir www.esmutupazivs.com klubinja :-))))))))
22.oktobris 2015, 12:52 | links
 
Krumujancis !!!!!
Esmu savā mūžā tik daudz maluzvejnieku inventāru iznīcinājis, cik Jūs, iespējams, pat sapņos neesat redzējis.
Nju sitais tavs teksts man kauc ka asociejas ar Leonava aktieri-Docentu filma " Dzentelmeni udaci "
Kur sis sez uz hatas cietuma galda,uun publiski saples savu maiku sakot nikni..........
"Skolko ljudej jan zarezal, skolko duss pogubil "
Nju dikti feina epizode, kas iegajusies sentautas folklora un sarunvaloda.
Atvaino par manu viziju, un tevis teikta asociaaciju. ;-))))))))))))
22.oktobris 2015, 12:44 | links
 
A ko vispār ar tādiem iesākt, jo īpaši, ja konkrētais maluzvejnieks ir vietējais plencītis, no kā tāpat nekādu sodanaudu nepiestādīs? Ieliks "valsts maizē"?

Domāju, ka pamatā problēmu varētu risināt, šai jomai palielinot finansējumu. Vairāk inspektoru, īpašu uzmanību pievēršot nārsta vietām un laikiem, pēc vajadzības arī ielaižot zivju mazuļus. Vai būt par inspektoriem ir algots pilna laika darbs vai arī drīzāk piestrādāšana kaut kam citam paralēli? Par to algu vispār dzīvot var?
22.oktobris 2015, 12:37 | links
 
Zvaigzne - mērķis ir atjaunot to ko mūsu vecāki un vecvecāki attiecībā uz zivju daudzumu iekšējos publiskajos ūdeņos atceras un sauc par "labajiem laikiem"
pozitivs21, 21.oktobris 2015, 22:19

Tie paši vecvecāki bieži ir arī paši piedalījušies to "labo laiku" beigu izraisīšanā. Padomju laikos arī mans vectēvs (lai viņam vieglas smiltis) esot ar maluzvejniecību nodarbojies, kā jau vairums vietējo, kas netālu dzīvoja. Nārsta (!!!) laikā Bārtā ar kaut kādu lielu smeļamu tīklu līdakas vilcis gar krastu laukā, jo tobrīd tas licies normāli. Neies jau okupantiem ļaut noteikt, cik un kādas zivis drīkst ņemt, kur nu vēl kādas licences pirkt.

seeris, 22.oktobris 2015, 10:39

Nekas tagad nav mainījies, tikai tagad vietējie, pilsētas makšķerniekus uzskata par okupantiem un necilvēkiem kam nav ne goda ne kauna.
22.oktobris 2015, 12:05 | links
 
Zvaigzne - mērķis ir atjaunot to ko mūsu vecāki un vecvecāki attiecībā uz zivju daudzumu iekšējos publiskajos ūdeņos atceras un sauc par "labajiem laikiem"
pozitivs21, 21.oktobris 2015, 22:19


Tie paši vecvecāki bieži ir arī paši piedalījušies to "labo laiku" beigu izraisīšanā. Padomju laikos arī mans vectēvs (lai viņam vieglas smiltis) esot ar maluzvejniecību nodarbojies, kā jau vairums vietējo, kas netālu dzīvoja. Nārsta (!!!) laikā Bārtā ar kaut kādu lielu smeļamu tīklu līdakas vilcis gar krastu laukā, jo tobrīd tas licies normāli. Neies jau okupantiem ļaut noteikt, cik un kādas zivis drīkst ņemt, kur nu vēl kādas licences pirkt.
22.oktobris 2015, 10:39 | links
 
pozitivs21
Licencētie zvejnieki, ķer tikai rūpnieciskai zvejai paredzētos ūdeņos, kur paši audzē un kas nav paredzēti makšķerniekiem.
21.oktobris 2015, 22:19 | links

Vēl reiz jautāju-piemērus studijā.
1.Kuri ir tie ūdeņi kuri nav paredzēti makšķerniekiem kuros drīkst zvejot tikai rūpnieciskie zvejnieki?
22.oktobris 2015, 09:17 | links
 
to Kirsis6666
Bet ko Tu pats esi darījis, lai kaut nedaudz ierobežotu šo skaldīšanu, ja esi bijis klāt un redzējis? Atbildi gan godīgi uz šo jautājumu.

Diezgan droši varu teikt - neko!

krumujancis, 21.oktobris 2015, 23:03

Es par sevi diezgan drosji varu teikt,ka tajaa viettaa un vispaar Daugavaa ar laivu nekad,sorry vienreiz biju gan,uz asariem,man pasakums neuzrunaja!Tajaa baraa simt punkti seezj kaads jauno mk noteikumu ierosinataajs vai kads no pavadosjaas grupas.Ar to gribeju teikt,ka sportsmeni tagad testee gumijas,kaatus utt,par parkapumiem neviens,UZSVERU NEVIENS, NEZINJO,MALAA ACJI,tas par aciim kuras ir malaa,j#&#&#&#&#@
22.oktobris 2015, 01:54 | links
 
to Zvaigzne
Paldies ka pamācīji. Līdz šim esmu izticis bez līdzjūtībām, pamācībām un citādām viedām domām par sevi un savu dzīvi.
Pietiek, ka esmu pateicis to, ko skaidri zinu un atskaites kādam nu nepavisam nenāk prātā dot.

krumujancis, 21.oktobris 2015, 23:24


Pateikties nav par ko, jo nevienu netaisos mācīt. Ko dod skolas beigšana ar sarkano diplomu, ja šodien pārtiku lasa atkritumos. Man savu laiku bija dispičere kas uz pārmetumu par gulēšanu darba vietā izvilka čupu ar atzinības rakstiem un nosauca savu iespaidīgo darba stāžu. Uzņēmumam vajadzēja cilvēku kurš stradā nevis guļ.

Ja tavi vārdi atbilst kaut cik patiesībai un dalies ar kādu pieredzē vai apmāci jaunos, tas ir kaut ko dari, tad saprotams atbalstāmi.

Bet savādāk, ja nedari neko, tad ne ar ko no citiem, kas to pašu neko dara, pa lielam neatšķiries. Gudri parakstīt internetā mūsdienās katrs ceturtais prot.
21.oktobris 2015, 23:43 | links
 
to Zvaigzne
Paldies ka pamācīji. Līdz šim esmu izticis bez līdzjūtībām, pamācībām un citādām viedām domām par sevi un savu dzīvi.
Pietiek, ka esmu pateicis to, ko skaidri zinu un atskaites kādam nu nepavisam nenāk prātā dot.
21.oktobris 2015, 23:24 | links
 
Zvaigznes kungs!
Esmu savā mūžā tik daudz maluzvejnieku inventāru iznīcinājis, cik Jūs, iespējams, pat sapņos neesat redzējis.
Šobrīd parasti copēju tādās vietās,kur man ar šīm problēmām nav nācies saskarties.

krumujancis, 21.oktobris 2015, 23:09


Es arī kaut kad un kaut ko esmu darījis. Pagātnes pieminekļi ir tīkami tiem kuri pagātnē dzīvo. Mēs dzīvojam šodien, tāpēc jautājums ir un paliek ko lietas labā dari šodien? Bez tā visa, ja arī kaut ko dari nevienam nav tiesības mērīt pārējos pēc savas mērauklas.

Attiecībā uz manis nosapņotā maluzvejinecības inventāra apjomu, man ir jautājums no kā rodas pārliecība Jūsu apgalvotajam?

p.s. prieks la līdzcilvēku likstas Jūs neskar, novēlu lai tā tas arī turpinātos
21.oktobris 2015, 23:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager